Stranica 22 od 22 PrvaPrva ... 12202122
Prikazujem rezultate 631 do 637 od 637

Tema: World of Warcraft: Wrath of the Lich King

  1. #631
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: World of Warcraft: Wrath of the Lich King

    = Citat = Izvorno postao Wizard
    I ono sto je najvaznije, pa wotlk encounteri su barem 50% zabavniji nego svi prewotlk encounteri
    Ovo definitivno

    Kad je tek izašao Ulduar, XT-200 (kao i još neki bossevi) je bio ZBILJA težak, ali je boss toliko drugačiji od ostatka bosseva da je jednostavno zabavan
    Onaj djetinjasto-cmizdravi glas i deranje, potpuno novi model nekakvog transformera i općenito komičan stil su rezultirali time da je boss koji je bio apsolutni pakao za healanje zapravo bio (i ostao, samo što je sad puno lakši) jedan od najdražih u WoW-u
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  2. #632
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: World of Warcraft: Wrath of the Lich King

    da, xtovi quoteovi su stvarno legendarni
    Well, as long as it's interesting.

  3. #633

    Re: World of Warcraft: Wrath of the Lich King

    = Citat = Izvorno postao Gu$ht3r
    evo da vas pitam nesto? jeste li zadovoljni ovom ekspanzijom, iako svi patchevi nisu izasli, ja sam ocekivao vise, nekako malo vise izazovnije i u pve-e i u pvp-u (sad ce se neko javit i rec mi imas hard achiv), overall nisam zadovoljan, nekako sam ocekivo vise od ovako zvucne ekspanzije, i BC mi se puno vise svidjao. Tko zna mozda sam se jednostavno zasitio WoW-a vise! recite svoje misljenje
    A gledaj, WotLK i tBC su oba u biti "more of the same", ali WotLK je tematski DALEKO superiorniji tBC-u... bar s mog stajališta. To "same" je i učinilo WoW poznatim, druga je sad stvar ako je nekim glasnim dijelovima pretplatnika dosadilo to.

  4. #634
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Nov 2010
    Lokacija
    Kraljevstvo Nebesko - Ravencrest
    Postova
    46

    Re: World of Warcraft: Wrath of the Lich King

    = Citat = Izvorno postao Aerial_51
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    I ono sto je najvaznije, pa wotlk encounteri su barem 50% zabavniji nego svi prewotlk encounteri
    Ovo definitivno

    Kad je tek izašao Ulduar, XT-200 (kao i još neki bossevi) je bio ZBILJA težak, ali je boss toliko drugačiji od ostatka bosseva da je jednostavno zabavan
    Onaj djetinjasto-cmizdravi glas i deranje, potpuno novi model nekakvog transformera i općenito komičan stil su rezultirali time da je boss koji je bio apsolutni pakao za healanje zapravo bio (i ostao, samo što je sad puno lakši) jedan od najdražih u WoW-u
    slazem se donekle ulduar mi je najdrazi raid u wotlku.Najveci gust mi je bia rusit alagona prvi i ponosno imati celestial defendera
    Svi pametni svatko tjera svoje
    Svi hrabri a mraka se boje


    http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... razenaroba

  5. #635
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Von Braun
    Postova
    148

    Re: World of Warcraft: Wrath of the Lich King

    SSC/TK trash je tezi od vecine WotLK boss encountera

    Salu na stranu, mislim da je PvE u TBC-u bio puno superiorniji (PvP necu komentirati, stvarno nije moje podrucje). Prosao sam sve do Sunwella (quitao sam igru taman kad je Sunwell izasao) i osjecaj downanja bosseva kao Vashj, Kael, Archi, Illidan (koliko cujem i Kil'jaedena) je nesto sto vise necemo doziviti - bar si znao da PUG-ovi nece proci te bossove. Nisam elitist i stvarno smatram da je WotLK napravio dobru stvar sto je omogucio i valjda poduplao broj raidera koji ce vidjeti end-game bosseve, ali dosta toga je i izgubljeno. Kvragu, kad se sjetim da sam s tadasnjim guildom valjda mjesec dana radio samo na Vashj/Kaelu i osjecaj padanja tih bossova je bio veci nego down Lich Kinga. Karazhan kao entry raid je sve sto Naxx80 nije bio, valjda razloge zato ne moram niti isticati. Blizz je usrao stvar s ToC-om, predugim 3.3 patchom (to je bila velika boljka i s BT-om), ali Ulduar moram pohvaliti... sve u svemu meh, moze bolje i to Blizz zna.

    Sto se tice moje tadasnje klase (warrior tank) tu su se stvari podosta promijenile, tenkanje vise nije ograniceno na warriore (micanje Crushing blowa) sto je jako dobra stvar, ali i tenkanje je sada puno jednostavnije - to me je i odbilo od klase, tj. tenkanja.

    Ostale klase, mislim da je za vecinu (koliko sam skuzio i koliko se sjecam) WotLK bio jako dobra promjena. Prakticki si imao 1-button klase, sad je drugacije. Cata beta, ono malo sto sam igrao, je poboljsala moju trenutnu klasu - warlocka. Klasa je postala puno teza za igrati i ostati ce advanced klasa za razliku od recimo magea. Ljudi na beti su prezadovoljni sto izgledom svojih klasa u raidu, sto tezinom. Nadam se da tu nece biti prevelikih promjena kad cata dode live.
    "L-l-look at you, hacker: a p-papathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you r-run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?"

  6. #636
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: World of Warcraft: Wrath of the Lich King

    Item leveli u WOTLKu su isto sje*ali stvar. Preveliki skok od entry raida (213 naxx) do end-gamea (277 ICC) zbog čega ljudi grindaju samo trenutno popularan tier raida, što onak, blago rečeno, iznimno dosadi nakon mjesec dana.

    U TBCu je često bio slučaj da se tijekom istog tjedna raida SSC, TK, BT i KZ, jer je svaki raid imao zapravo određene kvalitetne dropove koji se nisu previše razlikovali u iLvlu.
    U WOTLKu se 4 mjeseca konstatno piči Ulduar, pa 4 mjeseca kontantno TOC, pa onda 12 mjeseci konstantno ICC. Da povratiš
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  7. #637
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: World of Warcraft: Wrath of the Lich King

    Baš to. I onda još ekipa ide dodavat instance tipa toc fos pos, itd. s kojima preskačeš sve raidove prije icc-a. Pa mislim daj ajde.
    (dobro zanemarimo sad ovo pred catu kad u heroicima skupljaš t10)

Slične teme

  1. World of Warcraft:Wrath of the Lich King ... gdje kupiti ??
    By d34db4r0n in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 06-07-2011, 11:48
  2. Wrath of the Lich King prvi dan prodaje u 2,8 mil primjeraka
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 13-12-2008, 14:45
  3. Prvi balkanski WoW server [3.0.3.] Wrath of the Lich King
    By Morinus1110 in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •