Stranica 1 od 22 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 637

Tema: World of Warcraft: Wrath of the Lich King

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001

    World of Warcraft: Wrath of the Lich King

    može

  2. #2
    Bit če veselo ali kako se dobije ta hero klasa ?
    Nemogu vjerovat da jedan Slavonac ozbiljno govori o zabijanju noža svinji među oči.

    Pa to ne bi uspio ni Bruce Lee dok mu je drže Spiderman , Superman i onaj leteći miš.

  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001
    = Citat = Izvorno postao Blizzard
    How will the death knight class fit into the game?

    The death knight combines martial prowess with dark, necromantic energies. Players might be familiar with the death knight from previously released Warcraft games -- most recently, in the campaigns for Warcraft III: Reign of Chaos and the Frozen Throne expansion, the former paladin Arthas became a death knight and wreaked havoc across Azeroth and Northrend before fusing with the spirit of Ner'zhul to become the Lich King. The death knight is the first hero class in World of Warcraft; once certain criteria are met, players will unlock the ability to create a new death knight character, which will begin play at a high experience level. We're currently exploring various options for how the death knight will play and the types of abilities at its disposal, and we'll be revealing more information about this new class as we get further along in development.
    može

  4. #4
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    znači death knight ili ti necromancer, dizal bu mrtve, ajt dobro,bumo probali igrat s tom klasom dok nedosadi

  5. #5
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vienna
    Postova
    1.949
    WF_1Pk_4UZk

    za sve one koji nisu vidjeli.
    You're not defined by what you have, but by what you do with what you have.

  6. #6
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001
    zbog tog death knighta me privlači da počnem igrat opet...mora još puno novosti bit da privuku ekipu koja je kod TBC odustala
    može

  7. #7
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    = Citat = Izvorno postao Nemesis
    WF_1Pk_4UZk

    za sve one koji nisu vidjeli.

    opa,very nice indeed...kupujem 100000%

  8. #8
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    Meni je jedino to glupo kaj vele da je on prva hero klasa. A kaj su mage i paladin nego hero klase?
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  9. #9
    = Citat = Izvorno postao Outmind
    Meni je jedino to glupo kaj vele da je on prva heroSklasa. A kaj su mage i paladin nego hero klase?
    Hero ili ti Prestige klasa. Moći ćeš ih razvijati kroz levele 70-80.

  10. #10
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    a pod koju to frakciju spada death knight? Horda ili Alija ili posebno?

  11. #11
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840
    Kad to izadje ja livam wow.
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  12. #12
    Senior Member Nuke me please Waylon's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    294
    We haven't yet made a final determination about which races can be death knights. However, the class will be available to both the Alliance and the Horde.

  13. #13
    Evo nekakva kompilacija svih službenih informacija i malo nagađanja o Death Knightu:
    Death Knight

  14. #14
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.286
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Evo nekakva kompilacija svih službenih informacija i malo nagađanjaSo Death Knightu:
    Death Knight
    heh... ja sam mislio da se u ovoj temi nesmije nagadjat jer je prosla bila lokana zbog toga ..

  15. #15
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001
    = Citat = Izvorno postao lizard
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Evo nekakva kompilacija svih službenih informacija i malo nagađanjaSo Death Knightu:
    Death Knight
    heh... ja sam mislio da se u ovoj temi nesmije nagadjat jer je prosla bila lokana zbog toga ..
    nemoj se pravit pametan, ona tema zvala se Nova ekspanzija za World of Warcraft, ime igre je otkriveno, ujedno i neke pojedinosti te se prenosi u ovu temu

    idući tvoj spam se opominje, ako imaš ikakvih pitanja obrati se adminu

    +tema Nova ekspanzija za World of WarcraftSotvara se izlaskom Wrath of Lich KingSexpanzije kako bi se moglo nastavit špekulirat o 3. expanziji.
    može

  16. #16
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Outland
    Postova
    151
    Ovo ce biti blast ako warriori budu mogli biti Death Knightovi, bit ce über tankovi, em on tanka em debuff ili dmg aure rokaju moba, nema boga da mu uzme aggro, a da ne pricamo o pvp-u, konacno ce paladin imat kontru, nece se samo bacit shield i na heal-at do kraja, DK mu baci onaj corrupt pa se ti rodjak heal-aj, kad ti stit nanese 50% svog dmg-a.
    Barghast, lvl 70 Tauren Druid, Karazhan Server

    http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... n=Barghast

  17. #17
    Senior Member Nuke me please Keloson's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Lokejšn
    Postova
    237
    = Citat = Izvorno postao Gorky
    Ovo ce biti blast ako warriori budu mogli biti Death Knightovi, bit ce über tankovi, em on tanka em debuff ili dmg aure rokaju moba, nema boga da mu uzme aggro, a da ne pricamo o pvp-u, konacno ce paladin imat kontru, nece se samo bacit shield i na heal-at do kraja, DK mu baci onaj corrupt pa se ti rodjak heal-aj, kad ti stit nanese 50% svog dmg-a.
    šta ti pričaš, kaki warriori death knightovi???
    death knight je posebna klasa koliko ja znam
    ....................../´/)
    ....................,/../
    ............./´/'...'/´`·¸
    ........../'/.../..../......./¨\
    ........('(...´...´.... ~/'...') Nerf this.

  18. #18
    Ako će itko postati Death Knight nakon određenog levela i questova (jer tako će ići koliko je rečeno na Blizzconu) onda će to biti Paladin.

    Death Knight = suprotnost Paladinu (navodno ofenzivne aure i sistem runa).

  19. #19
    Senior Member Nuke me please Keloson's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Lokejšn
    Postova
    237
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Ako će itko postati Death Knight nakon određenog levela i questova (jer tako će ići koliko je rečeno na Blizzconu) onda će to biti Paladin.

    Death Knight = suprotnost Paladinu (navodno ofenzivne aure i sistem runa).
    The death knight is the first hero class in World of Warcraft; once certain criteria are met, players will unlock the ability to create a new death knight character, which will begin play at a high experience level.
    koliko ja razumijem ovo, kada npr, ja sa mojim shamijem ispunim kriterije, moći ću napravit NOVOG chara, death knighta, a ne tog mog shamija pretvoriti u death knighta LOL!!

    kad bi bilo o pretvaranju riječ , u igri poslje expanzije nebi bilo niti jedne druge klase nego death knighta, jer bi je svi željeli isprobati, i neko vrijeme će biti IMBA
    ....................../´/)
    ....................,/../
    ............./´/'...'/´`·¸
    ........../'/.../..../......./¨\
    ........('(...´...´.... ~/'...') Nerf this.

  20. #20
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001
    ja mislim da je ipak riječ o pretvaranju, transformiranju charactera u Death Knighta tamo na 70 lvu
    može

  21. #21
    Meni ipak pretvorba ima više smisla (s tim da samo Paladin može u D. Knighta), ali ajde. Thanks ako je tako.
    A misliš da će ovako biti drugačije? Sve će biti isto jedino ćeš još pored običnih likova imati gomilu ovih Hero.

  22. #22
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001
    samo se nadam da neće sve bit puno Death Knightova, nešto kao kad su loladini došli u hordu i šamani u alijansu...treba ispunit neke kvote da se dobije...da bude malo teže i tak...
    može

  23. #23
    Ako po 1 lvl 70 liku budeš mogao imati samo 1 Hero lika (s tim da ti se onda onemoguće ostale Hero klase) opet će neki ljudi imati dosta Heroesa (dosta level 70, jel te), ali pretpostavljam da će guildovi imati zdrave pameti i regulirati tako da bude balans... bar u svojim redovima.

    A ovi level 70 slobodnjaci... Belf kriza all over again.

  24. #24
    Senior Member Lord of The Fleas Spectre's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postova
    442
    Samo da objasnim neupućenima:

    Tamo negdje na lvl 80 postojat će chain quest, koji će po težini biti na razini lvl 60 warlock epic mount questa. Kada završite cijeli chain, na raspolaganju će vam biti mogućnost izrade novogScharactera, hero class: Death Knight. U budućnosti će biti više tih hero klasa, no za sada se radi samo na Death Knightu. (ipak je to prva nova klasa od samog početka WoW-a, treba ga opako izbalansirat)
    E sad, taj novi Death Knight nećeSzamijeniti vašeg starog lika! Bilo tko će biti u mogućnosti završiti quest, bez obzira na rasu i klasu, no novog Death Knighta najvjerojatnije nećete moći napraviti kao baš svaku rasu (isto kao što Blood Elf ne može biti warrior, ili Dwarf ne može biti mage). Death Knight će poćeti između lvla 50 i 70, Blizzard još nije odredio.
    42

  25. #25
    Senior Member Nuke me please Keloson's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Lokejšn
    Postova
    237
    = Citat = Izvorno postao Spectre
    Samo da objasnim neupućenima:

    Tamo negdje na lvl 80 postojat će chain quest, koji će po težini biti na razini lvl 60 warlock epic mount questa. Kada završite cijeli chain, na raspolaganju će vam biti mogućnost izrade novogScharactera, hero class: Death Knight. U budućnosti će biti više tih hero klasa, no za sada se radi samo na Death Knightu. (ipak je to prva nova klasa od samog početka WoW-a, treba ga opako izbalansirat)
    E sad, taj novi Death Knight nećeSzamijeniti vašeg starog lika! Bilo tko će biti u mogućnosti završiti quest, bez obzira na rasu i klasu, no novog Death Knighta najvjerojatnije nećete moći napraviti kao baš svaku rasu (isto kao što Blood Elf ne može biti warrior, ili Dwarf ne može biti mage). Death Knight će poćeti između lvla 50 i 70, Blizzard još nije odredio.
    ETO kaj sam am rekao, pretvaranje lika bi bila najveća glupost koju blizzard može učiniti...
    ....................../´/)
    ....................,/../
    ............./´/'...'/´`·¸
    ........../'/.../..../......./¨\
    ........('(...´...´.... ~/'...') Nerf this.

  26. #26
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    kako god bilo da bilo ja svog rogua ne pretvaram ni u SSJ 5 da možeš

  27. #27
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840
    Te hero klase mi se gade glupost na glupostima.Ja laganini kupujem plejku 3 prodajem acc i gg.BB WOW
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  28. #28
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Djetinjstvo mladoga dendrofila.
    Postova
    1.514
    Takoder ko prcko...

    To je tesko sranje, najavljuju toga DK kao ono nesto uberimba klasu, sve ce vrvit od njih, cini se da ce biti najaca klasa po opisu, ali ipak Blizza kaze da ce ga izbalansirat. Uglavnom sve mi to smrdi i sve me vise odvraca od WoWa...
    Na lijevoj ruci rogovi, a desnom se krstim. Duboki mi džepovi i dugački mi prsti.

  29. #29
    Senior Member Lord of The Fleas Spectre's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postova
    442
    Ne razumijem zašto whinate? Wow je star 3+ godine, i od početka ljudi traže više klasa, hero klase, klase iz Warcrafta 3 itd... I sad napokon Blizzard napravi novu klasu, prvu od početka cijelog WoW-a, i to vama ne paše? Nisu napravili normalnu klasu jer većina WoW igrača koji igraju 2+ godine već imaju barem 3-4 alta na lvl 60+, pa im se ne da opet levelat kroz Azeroth, nego ćete odmah moć igrat na relativno visokom levelu.
    Isto tako, ne razumijem od kud ti to da će bit najjača klasa? Death Knight je kompletno drugačija klasa, koja nema ni manu, ni rage, ni energy, već koristi rune... Isto tako, daleko je od dovršenog, i još se ne zna 90% spellova koje će imat. Možda si vidio neke "imba" spellove, no halo, ostale klase će dobit isto nove stvari na 71-80! Mislim daj se malo saberite, ipak pričamo o Blizzardu, ako netko zna šta je balans onda su to oni!
    42

  30. #30
    = Citat = Izvorno postao Spectre
    Mislim daj se malo saberite, ipak pričamo o Blizzardu, ako netko zna šta je balans onda su to oni!
    U WoW-u ne. Koliko je godina igra već vani, a oni nikako da izbalansiraju već postojeće klase već se svako malo igraju s njima kroz patcheve.

Slične teme

  1. World of Warcraft:Wrath of the Lich King ... gdje kupiti ??
    By d34db4r0n in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 06-07-2011, 11:48
  2. Wrath of the Lich King prvi dan prodaje u 2,8 mil primjeraka
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 13-12-2008, 14:45
  3. Prvi balkanski WoW server [3.0.3.] Wrath of the Lich King
    By Morinus1110 in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •