Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 49

Tema: Lovačko društvo

  1. #1

    Lovačko društvo

    Aje da vas vidim je li tko lovac,ili možda vam je netko od rodbine lovac?
    Tema posvećena lovcima,lovačkim društvima i ljubiteljima prirode
    jebeš prazan sig

  2. #2
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571

    Re: Lovačko društvo

    = Citat = Izvorno postao deva
    Tema posvećena lovcima,lovačkim društvima i ljubiteljima prirode
    ovo troje ne ide zajedno. to sto lovci kazu da oni odrzavaju ravnotezu.. mos mislit. jel ti stvarno vjerujes da zivotinje u sumicama, ne bu mogle normalno zivjeti bez ljudske ruke i ljudskog metka? ako mene pitas, mogu samo normalnije.
    lov je jedan bezosjecajan i okrutan sport, koji bi po meni trebalo zabraniti, a imam filing da ce u slijedecih 20ak godina svaki lov postati krivolov. da, imam ujaka lovca i znam kako je to. mnogo hvala

  3. #3
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Pobiij ih sve XD

    Stari mi je lovac.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  4. #4
    Senior Member Lock'n'Load kowE's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    194
    imam tetka lovca... ali nikad nist ne ulovi ...non-stop ga zajebavam za to.
    “I slept with faith and found a corpse in my arms on awakening; I drank and danced all night with doubt and found a virgin in the morning.”
    Aleister Crowley

  5. #5
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vienna
    Postova
    1.949

    Re: Lovačko društvo

    = Citat = Izvorno postao D.E.M.O.
    = Citat = Izvorno postao deva
    Tema posvećena lovcima,lovačkim društvima i ljubiteljima prirode
    ovo troje ne ide zajedno. to sto lovci kazu da oni odrzavaju ravnotezu.. mos mislit. jel ti stvarno vjerujes da zivotinje u sumicama, ne bu mogle normalno zivjeti bez ljudske ruke i ljudskog metka? ako mene pitas, mogu samo normalnije.
    lov je jedan bezosjecajan i okrutan sport, koji bi po meni trebalo zabraniti, a imam filing da ce u slijedecih 20ak godina svaki lov postati krivolov. da, imam ujaka lovca i znam kako je to. mnogo hvala
    dijelim mišljenje s tobom.meni je žao životinja.koliko god neke od njih bile odvratne.
    You're not defined by what you have, but by what you do with what you have.

  6. #6
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152
    moj tetak je član lovačkog društva ako se ne varam. da vidite pravi gulaš kad se pomiješa srnetina, veprovina, a može i malo teletine. za prste polizat

    što se tiče lovaca, to mi je ok, bar kako neki rade. ubije se par životinja i pojede ih se. ali mrzim lovokradice
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  7. #7
    Senior Member Lock'n'Load kowE's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    194
    ja neam nist protiv umjerenog lova... pa ljudi to rade otkad postoje,zar ne? (retoricko pitanje)
    “I slept with faith and found a corpse in my arms on awakening; I drank and danced all night with doubt and found a virgin in the morning.”
    Aleister Crowley

  8. #8
    Senior Member Lord of The Fleas [_[_[Sk8man]_]_]'s Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    pred komfjutorom
    Postova
    444
    = Citat = Izvorno postao kowE
    ja neam nist protiv umjerenog lova... pa ljudi to rade otkad postoje,zar ne? (retoricko pitanje)
    God, you can suck my coc.

  9. #9
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    preferiram jest

  10. #10
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    = Citat = Izvorno postao Maloki
    preferiram jest
    fakjea
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  11. #11
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    = Citat = Izvorno postao [_[_[Sk8man
    _]_]]
    = Citat = Izvorno postao kowE
    ja neam nist protiv umjerenog lova... pa ljudi to rade otkad postoje,zar ne? (retoricko pitanje)
    svaki lov je suvisan

  12. #12
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Ragusa
    Postova
    844
    ja se bavim podvodnim ronjenjem, to bi svako trebao probat, kad sam drmno zubatca od 7 kila, pihhh, za prste polizat

  13. #13
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    [quote=D.E.M.O.]
    = Citat = Izvorno postao "[_[_[Sk8man
    _]_]":3kqjhwzb]
    = Citat = Izvorno postao kowE
    ja neam nist protiv umjerenog lova... pa ljudi to rade otkad postoje,zar ne? (retoricko pitanje)
    svaki lov je suvisan [/quote:3kqjhwzb]

    Prekul, znači praljudi su trebali odma imati savršeno znanje o gljivama,
    travarstvu, voću etc.?
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  14. #14
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    Prekul, znači praljudi su trebali odma imati savršeno znanje o gljivama, travarstvu, voću etc.?
    naime smatram da smo mi ipak malo napredniji od praljudi
    moj komentar se odnosio na danasnje ljude. mislim da se vec dovoljno zivotinja kolje, da ne trebamo ici klati zivotinje u sumici.. jer ipak je lov sport, prehrana tim ljudima nije upitna kod kuce

  15. #15
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Ne razumijem te, otkud to lovci ne jedu to što ulove. Moj stari sve što ulovi pojede ili sa ostalim lovcima ili kod kuće...

    Kupovno meso saka.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  16. #16
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    OSIJEK VJEČNI GRAD
    Postova
    1.184
    [quote=D.E.M.O.]
    = Citat = Izvorno postao "Sonic_Moronic":19sgvrr6
    Prekul, znači praljudi su trebali odma imati savršeno znanje o gljivama, travarstvu, voću etc.?
    naime smatram da smo mi ipak malo napredniji od praljudi
    moj komentar se odnosio na danasnje ljude. mislim da se vec dovoljno zivotinja kolje, da ne trebamo ici klati zivotinje u sumici.. jer ipak je lov sport, prehrana tim ljudima nije upitna kod kuce [/quote:19sgvrr6]
    meni je draže jesti divljač. smatram da ih ne ugrožavam zbog toga. najjači opstaju fakjea!
    želite li znati zašto bard mrzi emoe? je li legolas jači od gimlija? što ima novoga u world of darknessu? jesu li patuljačke žene feministice? posjetite world of fantasy http://fentazi.ej.am/forum najbolji hrvatski fantasy forum

  17. #17
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Demo, jel ti povraćaš kad vidiš kako svinje vise od čengele kad ih se zakolje? DD
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  18. #18
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    Demo, jel ti povraćaš kad vidiš kako svinje vise od čengele kad ih se zakolje? DD
    ne, dapace uopce mi se ne gadi jer to svake sezone klanja vidim kako visi na ulazu u bakinu kucu i vjerujem da sam prisustvovao na vise klanja nego vecina vas ovdje

  19. #19
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vienna
    Postova
    1.949
    nema tice do prasice.

    btw,kupovno meso stvarno saka.
    You're not defined by what you have, but by what you do with what you have.

  20. #20
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657
    pa lovci ne ubijaju samo, normalni lovci se brinu za sumu i nose hranu zivotinjama svake zime. i normalan lov bi zapravo trebao biti odstrel divljači, znaci sve stare, neplodne i tako to...

    Bux.to referrer

  21. #21
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    305
    Pa da, brinu se i točno se zna koliko divljači ima u kojoj šumi, kad se šta smije lovit, kqad ne, koje su životinje ugrožene, kojih ima previše...

    A ako neko ima problema s ubijanjem životinja... Pa razumjem, ali ista stvar je i u klaonici, šta bi sad svi trebali bit vegetarijanci? Ma daaaaj...

    Inače u obitelji ima dosta lovaca pa znam, i bio sam par puta

  22. #22
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    = Citat = Izvorno postao Kron
    pa lovci ne ubijaju samo, normalni lovci se brinu za sumu i nose hranu zivotinjama svake zime. i normalan lov bi zapravo trebao biti odstrel divljači, znaci sve stare, neplodne i tako to...
    točno to. lovci ze brinu za svoju buduću lovinu, i održavaju ili povećavaju broj divljači na pojedinom području.


    a inače, stari vic o lovcima:
    što su to lovci?
    hrpa naoružanih seljaka na putu u birtiju
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  23. #23
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    = Citat = Izvorno postao Kron
    pa lovci ne ubijaju samo, normalni lovci se brinu za sumu i nose hranu zivotinjama svake zime. i normalan lov bi zapravo trebao biti odstrel divljači, znaci sve stare, neplodne i tako to...
    ali zasto ubiti staru divljac? kome ona skodi osim sto ce eventualno nahraniti gladnog vuka?
    i ja mislim da to sto jedan od njih donese pun qrac rane u prikolici nije bas opravdanje da bi slijedecih mjesec dana streljo zivotinje po sumi.. ili sam u krivu?
    nadalje jel ti lovci biraju izmedju stare i zrele srne? sumnjam. pogotovo na udaljenosti od 20ak metara.. sumnjam da u vecernjim satima, malo nazujiti mogu razaznati jer srna 10 ili 20 godina

  24. #24
    Senior Member Lord of The Fleas Dreadlord's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    gaming world
    Postova
    380

    Re: Lovačko društvo

    = Citat = Izvorno postao deva
    Aje da vas vidim je li tko lovac,ili možda vam je netko od rodbine lovac?
    Tema posvećena lovcima,lovačkim društvima i ljubiteljima prirode
    nitko mi nije lovac ali bih volio otic u šumu i pobit par jelena...

  25. #25
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    vidim da vi kad kažete "lov" odma podrazumjevate jest i pit,ubit tj. odstrijelit jer je pristojnije za reči, odma pljujete po lovcima. Osobno nisam lovac ali sam završio šumarstvo gdije smo imali predmet lovstvo, i vjerujte mi na tom predmetu steknete pravo značenje lova i lovstva. Jel onaj lovac koji ide u lov da bi samo pio i jeo to su idioti koji nemaju pameti,a nažalost malo je pravih lovaca koji se ore za opstanak životinja ,tako da prvo malo više razmotrite lovstvo i lov pa onda komentiraj. A to što je nekom stari lovac to je više manje iz rekreacije, jer za pravog lovca se dugo školuje

  26. #26
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    3.907
    = Citat = Izvorno postao flander
    vidim da vi kad kažete "lov" odma podrazumjevate jest i pit,ubit tj. odstrijelit jer je pristojnije za reči, odma pljujete po lovcima. Osobno nisam lovac ali sam završio šumarstvo gdije smo imali predmet lovstvo, i vjerujte mi na tom predmetu steknete pravo značenje lova i lovstva. Jel onaj lovac koji ide u lov da bi samo pio i jeo to su idioti koji nemaju pameti,a nažalost malo je pravih lovaca koji se ore za opstanak životinja ,tako da prvo malo više razmotrite lovstvo i lov pa onda komentiraj. A to što je nekom stari lovac to je više manje iz rekreacije, jer za pravog lovca se dugo školuje
    "za pravog lovca se dugo školuje"
    Wolf guy - The author seems to be playing a game called "how many murder, rape, and torture scenes involving minors can I stick in a book before people stop reading completely"

  27. #27
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    2.250
    = Citat = Izvorno postao D.E.M.O.
    naime smatram da smo mi ipak malo napredniji od praljudi
    Dakako, sad koljemo jedni druge...
    It is said that your life flashes before your eyes just before you die. That is true, it's called Life.

  28. #28
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    = Citat = Izvorno postao m777
    = Citat = Izvorno postao D.E.M.O.
    naime smatram da smo mi ipak malo napredniji od praljudi
    Dakako, sad koljemo jedni druge...
    kako lov po meni nije u redu nije niti ovo sto si ti naveo

  29. #29
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    2.250
    Da se natječeš za miss, to bi bio savršen odgovor...
    It is said that your life flashes before your eyes just before you die. That is true, it's called Life.

  30. #30
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Na tvojoj glavi, sjedim i meditiram.
    Postova
    401
    = Citat = Izvorno postao unknown
    = Citat = Izvorno postao flander
    vidim da vi kad kažete "lov" odma podrazumjevate jest i pit,ubit tj. odstrijelit jer je pristojnije za reči, odma pljujete po lovcima. Osobno nisam lovac ali sam završio šumarstvo gdije smo imali predmet lovstvo, i vjerujte mi na tom predmetu steknete pravo značenje lova i lovstva. Jel onaj lovac koji ide u lov da bi samo pio i jeo to su idioti koji nemaju pameti,a nažalost malo je pravih lovaca koji se ore za opstanak životinja ,tako da prvo malo više razmotrite lovstvo i lov pa onda komentiraj. A to što je nekom stari lovac to je više manje iz rekreacije, jer za pravog lovca se dugo školuje
    "za pravog lovca se dugo školuje"
    Moj momak, nije ti lovac *oh-vidi-eno-jelen-idam-ga-priklat-mačetom* tip. Pravi lovci pažljivo biraju koju će životinju ubiti, te štite ugrožene životinje od istrebljenja. Svak pravi lovac treba imati perfektno znanje o životinjskim vrstama, te o samom okruženju u kojem djeluje.

    Stoga kad to kažeš, ili ti je ćaća lovac sa nezavršenom osnovnom, ili nemaš pojma o lovu.
    ASUS M2N4 - SLI
    AMD Athlon 64 X2 6000+
    SEAGATE 160 GB, WD 640 GB
    2 * DDR 2 GB
    HD4850 512 MB GDDR3 256 bit
    CASE MSI MIDI DESING, P4-400W

Slične teme

  1. Vaše društvo
    By Hamti Damti in forum Multimedia
    Odgovora: 32
    Posljednji post: 05-04-2008, 15:48

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •