Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: Sponzorstvo!

  1. #1

    Sponzorstvo!

    pozdrav

    evo moj cod2 klan je u potrazi za glavnim sponzorom.Do sada smo nasli sponora za hosting mada nam i nije trebao ali eto da se ima.Mozete nas posjetiti na http://www.ext-team.comS.Klan postoji 2 godine i dosta smo poznati i imamo dobar ugled medju klanovima na balkanu.Stranica nam ima preko 27000 posjeta a forum skoro 8000 postova.Pa ako je neko zainteresiran da nam bude sponzor neka se javi na forumu ili msn-vanzemaljac15@hotmail.comSili xfire-alien44.

    Trenutno nam treba sponzor za cod2 private server.

    hvala

  2. #2
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    sponzorstvo nes dobit vjeruj mi

  3. #3
    Senior Member Lord of The Fleas Kaje jaje's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Špansko, Zagreb
    Postova
    340
    moguće je da dobi, ako su klanovi dobili sponzorstvo od studio artlan-a, optime telekom i koga sve ne. ne znam stvarno, ali nemoj pitat PC-play. Baš su rekli u 100 broju da ne sponzoriraju klanove!
    Ja sem luzer!

  4. #4
    Senior Member Nuke me please ic3's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Postova
    208

    Re: Sponzorstvo!

    = Citat = Izvorno postao AlieN
    pozdrav

    evo moj cod2 klan je u potrazi za glavnim sponzorom.Do sada smo nasli sponora za hosting mada nam i nije trebao ali eto da se ima.Mozete nas posjetiti na http://www.ext-team.comS.Klan postoji 2 godine i dosta smo poznati i imamo dobar ugled medju klanovima na balkanu.Stranica nam ima preko 27000 posjeta a forum skoro 8000 postova.Pa ako je neko zainteresiran da nam bude sponzor neka se javi na forumu ili msn-vanzemaljac15@hotmail.comSili xfire-alien44.

    Trenutno nam treba sponzor za cod2 private server.

    hvala
    pitaj rađe neke firme koje iznajmljuju server ili tak nesto, napises pismo svima posaljes netko se uvijek javi, nije tako tesko nac sponzora ak dobro igrate...

  5. #5
    ma znam,al pola ih ne odgovori nikako ili sl. stvari,mole boga da se rijese

  6. #6
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488
    ma to su sve supci! moj klan trazi sponzora od 4 mj.! igramo super bla-bla... a negdje prije 10xlosiji klan od nas dobije sponzora!!! mi smo p********! igramo protiv njih war oni kazu vi chitate i kikaju nas! :S
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  7. #7
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.504
    pravi primjer omega-clan.info kojem je FIUHOST sponzor!!!!!
    ili sWat clan

    http://www.croaxes.com | http://usluge.croaxes.com |Human Mage lvl 22 <Balkanci>

  8. #8
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488
    ilina prijer cro$ klan! pa nema vecih noobova odnjih i dobiju sponzora!
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  9. #9
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866
    Carp i mi bi dobili sponzora da se necija mama pocne prodavat
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

  10. #10
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488
    ajd dobro! samo se moramo dogovoriti cija! moja je trenutno zauzeta!
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  11. #11
    Meni treba sponzor za moj klan. Jerry da nisi pisnuo. Inače magazin RS je bio sponzor mom prijašnjem klanu pa nas se 3 odvojilo iz tog klana jer nismo zadovoljni sa lider i pitali bi RS za sponzorstvo. Kako mogu doći u kontakt s njima?

    Sad sam u partnerstvu s klanom team spirit i ima nas 10 ukupno s njima.

  12. #12
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337
    magazi nrs je svima igracima cod2 sponzor , tak da na njih ne racunaj , od njih dobijes samo popust u trgovini , a ovi njubovski klanovi sto dobiju sponzora svi ga dobiju preko veze , moja teta,baba,kum,stric rade u nekoj kompaniji i dobiju sponzora ,

  13. #13
    Budeš nam sponzor ?

  14. #14
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337
    = Citat = Izvorno postao Prince of Persia freak
    Budeš nam sponzor ?

    moze , dam vam kilu mandarina i stavite ime moje nepostojece tvrtke u svoj tag i na ime servera,

  15. #15
    Može li ta nepostojeća tvrtka plaćati server?

  16. #16
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337
    = Citat = Izvorno postao Prince of Persia freak
    Može li ta nepostojeća tvrtka plaćati server?
    ma dignem vam ja svoj server , stas bezveze placati

  17. #17
    Hehe tnx, hehe

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •