Vidi rezultate ankete: Posjedujete li Nintendo DS?

Glasači
37. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Da.

    11 29,73%
  • Ne.

    26 70,27%
Stranica 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 162

Tema: Nintendo DS

  1. #61
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Area 51 - talking to Helios
    Postova
    2.357

    Re: Nintendo DS

    A kolko sam skuzio Nintendo DS se moze povezati preko wireless routera na net. A kako imam tako MaxADSL internet mislim tj. zelim to i iskoristiti. Pa me zanima dal' sam ja to dobro skuzio da to tako radi. Ako radi na tom principu zanima me kako radi sa linkerom a i opcenito kako to radi u nas (dal lagga itd.) Jer bi zbilja zelio igrat UMK3 na DS prek neta

    Importane velis, ok bum otiso.
    A.K.A 7h30n
    = Citat = Izvorno postao Terran Marine
    It says press any key....but which one's the any key?!

  2. #62
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Nintendo DS

    Ja sam kupio tamo u onom nekom vip shopu. To pronađi.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  3. #63
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    1.064

    Re: Nintendo DS

    = Citat = Izvorno postao LPFireDog
    ja ga iam ali nisam nista takvo pokusavo -.-"
    e kak pokreces igre koje treba dldi patchat? one homebrew

  4. #64
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Bjelovar,Hrvatska
    Postova
    524

    Re: Nintendo DS

    neznam na sta mislis..
    VOLIM LJUDE!

  5. #65

    Re: Nintendo DS

    Konačno izašao Fire Emblem: Shadow Dragon, jedna od igara zbog kojih mi je žao što nemam DS.

  6. #66
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Bjelovar,Hrvatska
    Postova
    524

    Re: Nintendo DS

    21 je izaso pokemon platinum
    sta da vam kazem ocjene su popustile ,nisam se vidio s curom tjedan dana XD
    VOLIM LJUDE!

  7. #67

    Re: Nintendo DS

    = Citat = Izvorno postao Teon
    A kolko sam skuzio Nintendo DS se moze povezati preko wireless routera na net. A kako imam tako MaxADSL internet mislim tj. zelim to i iskoristiti. Pa me zanima dal' sam ja to dobro skuzio da to tako radi. Ako radi na tom principu zanima me kako radi sa linkerom a i opcenito kako to radi u nas (dal lagga itd.) Jer bi zbilja zelio igrat UMK3 na DS prek neta

    Importane velis, ok bum otiso.
    Provjereno radi, bez problema. Samo ti wireless ne smije koristiti WPA enkripciju. Dakle, ili mora biti nezasticen, ili s WEP enkripcijom. Sto se tice lagga, igrao sam Tetris (nikakvih problema) i Mario Kart (tu i tamo vidis protivnike kako skacu po stazi, ali nista pretjerano).

  8. #68
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    dbk<3
    Postova
    260

    Re: Nintendo DS

    Jel ima tko nintendo DSi ja ga dobivam iz algoritma ovih dana. Ajde ako netko ima dojmova malo molim

  9. #69
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Nintendo DS

    Jedan frend ga ima, al nisam ga još vidio.
    Kaže da je kul i sve. Kolko košta uopće to čudo?

    Btw, si opremljen linkerom i tim stvarima?
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  10. #70
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    dbk<3
    Postova
    260

    Re: Nintendo DS

    Nisam, ali cuo sam da linker ne radi na dsi, a u algoritma kosta 1500 kn.

  11. #71
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Nintendo DS

    Nemoguće da ne radi. Frend ima dsi i linker i oba rade. Ako hoćeš, mogu ti se raspitat oko toga. Cijene, gdje nabavit i jel možda neki ne radi.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  12. #72
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    dbk<3
    Postova
    260

    Re: Nintendo DS

    Ako ti nije problem naravno da bi volio =)

  13. #73
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Nintendo DS

    Reko je frend da radi, al ne smiješ apdejtat firware. Možda radi i sa apdejtanim fwareom, al nije probao. Izgleda da si u pravu da neki linkeri ne rade. Valjda proguglat koji rade, a koji ne. On ima Acekard 2i i radi mu.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  14. #74
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    1.064

    Re: Nintendo DS

    from the abby - prebolestan hack and slash ak ima kakav drugi h&s molim ime das probam

  15. #75

    Re: Nintendo DS

    = Citat = Izvorno postao Slayer
    from the abby - prebolestan hack and slash ak ima kakav drugi h&s molim ime das probam
    Lunar Knights je dosta dobar, a i Summon Nights - Twin Age nije los.

  16. #76
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    1.064

    Re: Nintendo DS

    igro sam summon nights - twin age, al to je vise za wifi probat cu ovaj lunar

  17. #77

    Re: Nintendo DS

    ima frend,ok je malo ponekad dosadi...
    Also known as MAJOR ZIPZIP.

  18. #78

    Re: Nintendo DS

    baš sam resetirao moero nekketsu rythm dammashii osu tatakae ouendan 2 (japanski import) pa igram sve ispočetka, inače preporučam svima ovu igru, iako je kompletna na japanskom, puno je bolja od Elite Beat Agents, naglašavam da ne trebate znati japanski

    od rpgova sam nedavno prešao Suikoden Tierkreis, jako dobra igra, no gotova je za 30-ak sati, 40-50h ako baš hoćete skupiti sve "mark of the stars"

    preporučam još i 3D rpg na japanskom (ne morate znati japanski da bi igrali) - Soma Bringer, mislim da na gbatemp ima patch za prijevod igre

    od puzzle igara treba spomenuti tetris klon, puyo puyo 15th anniversary(JAP) - ima puno opcija i sve dosadašnje modove puyo puyo igara

    3 mjeseca nakon isteka garancije (kupio u algoritmu) crkao mi je gornji ekran pa sad igram uglavnom igre samo na donjem ekranu, dok mi ne dođe šarafciger, ekran i touch screen modul (čeka se po 3 tjedna) sa deal extremea, napravit ću tutorijal zamjene gornjeg ekrana i touch screen modula (touch screen se sastoji od lcd ekrana i modula koji je iznad ekrana, mjenjam ga jer je jako izgreban) kad mi bude sve stiglo, bit će na objavljeno na blogu!

    inače ako netko hoće kupit ds lite, tamo (deal extreme) prodaju "refurbished" za cca 90$, s time da je poštarina besplatna za cijeli svijet. refurbished su ponovno stavljeni u funkciju tako da su stavili nove ekrane, novu bateriju-slabiju od originalne i novu vanjsku plastiku. novu, bolju bateriju, ima više mili ampera od originalne, možete naći tamo za 6$, tako da vas i s time "novi" ds izađe cca 500 kuna, a lihvari u algoritmu naplaćuju staru cijenu iako je izašao DSi (koji stoji 1500kn u Algoritmu vs 170$ (ca 900 kuna) na Amazonu)

  19. #79

    Re: Nintendo DS

    = Citat = Izvorno postao NexxoN
    baš sam resetirao moero nekketsu rythm dammashii osu tatakae ouendan 2 (japanski import) pa igram sve ispočetka, inače preporučam svima ovu igru, iako je kompletna na japanskom, puno je bolja od Elite Beat Agents, naglašavam da ne trebate znati japanski
    Oke, i jedno i drugo mi je super, ali stvarno mi nije jasno po cemu je Moero bolji od EBA? Preciznije kontrole? Kompleksniji sustav? Igre su osim samog soundtracka potpuno identicne. Ako si odigrao jedno, preporuka je odigrati drugo zbog jos pjesama. Nista manje, nista vise.

  20. #80
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    dbk<3
    Postova
    260

    Re: Nintendo DS

    Ja imam dsi. Dobio ga neki dan predobra stvarcica. Jos da skupim pare i narucim linker iz sopho slab.

  21. #81

    Re: Nintendo DS

    = Citat = Izvorno postao begedinnikola
    Oke, i jedno i drugo mi je super, ali stvarno mi nije jasno po cemu je Moero bolji od EBA? Preciznije kontrole? Kompleksniji sustav? Igre su osim samog soundtracka potpuno identicne. Ako si odigrao jedno, preporuka je odigrati drugo zbog jos pjesama. Nista manje, nista vise.

    imaš pravo potpuno su iste igre, osim pjesama, no ja sam izrazio subjektivan stav, više volim japansku verziju, shvaćam da nisam gramatički napisao "puno MI je bolja" nego "puno je bolja" i tu nastade mali nesporazum

  22. #82
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Nintendo DS

    = Citat = Izvorno postao lino
    Ja imam dsi. Dobio ga neki dan predobra stvarcica. Jos da skupim pare i narucim linker iz sopho slab.
    Probaj se raspitat za taj linker koji ćeš uzet jer neki linkeri navodno ne rade na dsi-ju.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  23. #83

    Re: Nintendo DS

    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    = Citat = Izvorno postao lino
    Ja imam dsi. Dobio ga neki dan predobra stvarcica. Jos da skupim pare i narucim linker iz sopho slab.
    Probaj se raspitat za taj linker koji ćeš uzet jer neki linkeri navodno ne rade na dsi-ju.

    istina, zato je izašao acekard 2i i ostale slične
    navodno imaju samo najosnovnije stvari, u biti isto kao DS lite
    isto tako apdejtanje firmwarea izgleda pravi probleme sa flash cartovima, možda će za svaki apdejt ili dsiware koji skineš morat updejdat i firmware flash carta (ukoliko bude postojao), ali kad bolje razmislim dsiware bi trebao raditi i bez ikakve kartice u dsi-u, kao npr. pictochat

    ja svakako uzimam još jedan ds lite, a DSi bih uzeo samo ako baš bude neka igra za koju bih i iskrvario, a da koristi ugrađene kamere, tj da se ne može igrati na DS liteu

  24. #84
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Nintendo DS

    Imam pitanje.

    Probo sam igrat GTA: Chinatown Wars, al ne mogu. Uđem u igru i sve, kreće mi meni i kad kreiram novu igru, počne loadati i nikak da se učita.
    Slična stvar i sa "The world ends with you". Započnem novu igru, igram 5 min i na jednom dijelu mi zašteka.

    Jel to do DS-a il linkera možda i kak se da sredit?
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  25. #85
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    dbk<3
    Postova
    260

    Re: Nintendo DS

    Do linkera. Jer ja imam original chinatown wars i nije mi jos zastopo, a mozda ti je do khm verzije igre.

  26. #86
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Bjelovar,Hrvatska
    Postova
    524

    Re: Nintendo DS

    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    Imam pitanje.

    Probo sam igrat GTA: Chinatown Wars, al ne mogu. Uđem u igru i sve, kreće mi meni i kad kreiram novu igru, počne loadati i nikak da se učita.
    Slična stvar i sa "The world ends with you". Započnem novu igru, igram 5 min i na jednom dijelu mi zašteka.

    Jel to do DS-a il linkera možda i kak se da sredit?
    meni ista stvar..
    VOLIM LJUDE!

  27. #87
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Nintendo DS

    M3 Real?

    Se da to kako riješiti da proradi?
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  28. #88
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    dbk<3
    Postova
    260

    Re: Nintendo DS

    Provaj nabavit npr. drugi gta chinatown wars drugu khm verziju mozda ta tvoja ne valja...

  29. #89

    Re: Nintendo DS

    Isse, prvo Chrono Trigger izađe, a sada će i Golden Sun? Stvarno odlični dani za posjedovati DS.
    http://www.gametrailers.com/video/e3-09 ... -sun/50246

  30. #90
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Nintendo DS

    Uf, zbog Golden Suna sam s toliko sati nastave bio izbačen... ;D
    Kad bi mi se baterije za GBA ispraznile, punio bih ih pod satom i za par sati opet igrao. Igro sam to gdje i kad sam god stigao.

    Nego, ovo će bit remake ili?
    Kako god, jedva čekam.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

Slične teme

  1. Nintendo Wii U
    By bezimeni in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 51
    Posljednji post: 31-10-2013, 20:31
  2. Nintendo 3DS
    By serijski samoubojica in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 51
    Posljednji post: 23-09-2013, 13:34
  3. Nintendo Wii
    By goGAMERo in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 228
    Posljednji post: 16-11-2011, 11:07
  4. Nintendo Wii
    By Norther in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 23-05-2011, 20:58

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •