Stranica 11 od 12 PrvaPrva ... 9101112 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 301 do 330 od 352

Tema: Dinamo

  1. #301
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Last train to trancentral...
    Postova
    5.469
    = Citat = Izvorno postao Hamti Damti
    Odlicna igra Dinama iako su mogli dati jos 2gola a jos vise cestitki BBB-ima koji su odlicno bodrili Dinamo, i u broju manjem od 2000 uvjerljivo nadglasali Torcidu kojih je bilo oko 16 000
    ma daj...brijem kad bi jedan torcidaš prdnuo da bi nadglasao svih tih 2000 debila,ako vas je i bilo tolko....što se tiče golova,dinamova dva su definitivno nešto najgore što se u nogometu može vidjeti. no ok. nek dečki proslave uz zvuke susjedne nam muzike,i nek krenu dalje. čeka ih liga UEFA,prvenstvo koje su već osvojili...naš najbolji klub,tak će i ostati,jer konkurencije nema na vidiku...
    = Citat = Izvorno postao GTA4 spam mail
    I was poor and now I own two countries

  2. #302
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagrebačke ulice
    Postova
    56
    mrs.croft

    idi pa jedi svoje sjeme a pusti nas da normalno razgovaramo


    BBB su nadglasali Ajaxove navijače , a ovo št osi rekao da prdne neko , daj ne seri , sve zavisi o položaju kamera i mikrofona pa kolko se čuje se čuje
    ~220V

  3. #303
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197
    e ultrasi.(lafo)

    smirite malo.

    pokusajte civilizovano razgovarat .
    tarmi rićmi

  4. #304
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    Samo ovo zadnje Pingvin, misliš da Šošo (ako znaš tko je to) nije krao pare? Jok ja sam... Zato i je tražio 500k eura za sebe u eventualnom prijelazu Rukavine u Leverkusen, jadan mali Hajduk.

    Kad ga svi gazite normalno da ću stat na njegovu stranu, Mamić sad ima love jer se snašao u životu, i svaka mu čast na tome. Pa frajer je prodavao jebeni karton na Dinamovu stadionu kad je bio klinac, dok pola vas sada tu sjedi i "honorarno radi iz udobnosti svoje sobe" i pametuje o nečem što naprosto ne razumiju jer jednostavno nisu bili u takvoj poziciji, ajmo reć privilegirani su.

    O tim obećanjima sam ti napisao već... Kakav utjecaj može imati Mamić kada ga ugovorSjasno zaobilazi!?!?! Može samo kimnut glavom i reć izvolite. Vjeruj mi, znam što je stajalo u ugovorima ove dvojice, da ne govorim o usmenom "ugovoru" igrač klub.

    Na ostalo neću odgovarat jer nije on-topic, a kada bih i odgovorio bilo bi izvlačenje riječi iz konteksta kao što smo mogli vidjeti u tvom postu, citat - odgovor.
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  5. #305
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Last train to trancentral...
    Postova
    5.469
    = Citat = Izvorno postao Šteker

    idi pa jedi svoje sjeme
    trenutno nisam gladan,al čini mi se da tvoja majka je...
    = Citat = Izvorno postao GTA4 spam mail
    I was poor and now I own two countries

  6. #306
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    = Citat = Izvorno postao JedimiNjoke
    Samo ovo zadnje Pingvin, misliš da Šošo (ako znaš tko je to) nije krao pare? Jok ja sam... Zato i je tražio 500k eura za sebe u eventualnom prijelazu Rukavine u Leverkusen, jadan mali Hajduk.
    Jap. Krao je. Kao i mamić. ali neka, snašao se, to je ok, sudeći po ostatku tvog posta.
    = Citat = Izvorno postao JedimiNjoke
    Kad ga svi gazite normalno da ću stat na njegovu stranu, Mamić sad ima love jer se snašao u životu, i svaka mu čast na tome. Pa frajer je prodavao jebeni karton na Dinamovu stadionu kad je bio klinac, dok pola vas sada tu sjedi i "honorarno radi iz udobnosti svoje sobe" i pametuje o nečem što naprosto ne razumiju jer jednostavno nisu bili u takvoj poziciji, ajmo reć privilegirani su.
    postoji razlika između krađa, koju sam i opisao u topicu o legaliziranju piratije. da imam pekaru, i uleti mi beskućnik i ukrade kruh, ja ga uhvatim i kaže "Molim vas, pustite me, gladan sam...", svaki dan bi ga vodio na jebeni ručak u šeraton. a dok neko ima, i krade, tu je već druga stvar.
    isto tako, drugo je "snaći se" ako prodaš karton, i "snaći se" kada klub obavlja poslove preko tvoje agencije.
    = Citat = Izvorno postao JedimiNjoke
    O tim obećanjima sam ti napisao već... Kakav utjecaj može imati Mamić kada ga ugovorSjasno zaobilazi!?!?! Može samo kimnut glavom i reć izvolite. Vjeruj mi, znam što je stajalo u ugovorima ove dvojice, da ne govorim o usmenom "ugovoru" igrač klub.
    S
    OK, ti si nam očito Dinamo- insider.
    = Citat = Izvorno postao JedimiNjoke
    Na ostalo neću odgovarat jer nije on-topic, a kada bih i odgovorio bilo bi izvlačenje riječi iz konteksta kao što smo mogli vidjeti u tvom postu, citat - odgovor.
    Citat- odgovor ide radi preglednosti, jer i sam radiš nekakva poglavlja koja ja smatram cjelinom. A i preglednije je.

    @ mrs. croft - :)))))))))))))))))))))))))))
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  7. #307
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    Ne znam jesi pokušao biti sarkastičan sa "dinamo insider", ali što se toga tiče recimo da jesam i znam možda bolje od Mamića što je bilo u ugovoru. Ne bih branio čovjeka bezveze, al mi digne tlak kad prođu Ajax u Amsterdamu i onda ovog majmuna svi pljuju.

    Mamić ti sada ima sve legalne poslove, prije je bio lopovčina kakve nema, ali bio je i Rojs i Todorić i Kutle (jedini najebao zbog toga) i Tuđman i 80% HDZa i sličnih stranaka. Što su ljudi činili zbog toga? Ništa. Pa će sad linč napravit na Mamiću, baš hrabrost... da...

    NK Dinamo ne obavlja transfere preko Mamićeve agencije (MSA), nego preko agencije za koju je igrač potpisao (Ćorluka nije prodan preko MSA).

    All in all, svi iz nogometne industrije su lopovi ili su bili, eno Zec je sada u zatvoru (Kamen Ingrad) i jedini odgovara za svoje postupke. Zar ćeš ti bit jedina poštenjačina u državi? Ne vjerujem, čim ti se ukaže prva prilika za lakom zaradom (a vjeruj mi hoće) ugrabit ćeš je brže nego baba mjesto u tramvaju. To što se sad natežeš tu samnom i glumiš poštenjačinu je druga pjesma.
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  8. #308
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    Solidan ždrijeb, mislim da će proć skupinu.
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  9. #309
    Senior Member It lives by night Hamti Damti's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Trg Žrtava Komunizma
    Postova
    529
    [quote=mrs.croft]
    = Citat = Izvorno postao "Hamti Damti":3b73ffie
    Odlicna igra Dinama iako su mogli dati jos 2gola a jos vise cestitki BBB-ima koji su odlicno bodrili Dinamo, i u broju manjem od 2000 uvjerljivo nadglasali Torcidu kojih je bilo oko 16 000
    ma daj...brijem kad bi jedan torcidaš prdnuo da bi nadglasao svih tih 2000 debila,ako vas je i bilo tolko....što se tiče golova,dinamova dva su definitivno nešto najgore što se u nogometu može vidjeti. no ok. nek dečki proslave uz zvuke susjedne nam muzike,i nek krenu dalje. čeka ih liga UEFA,prvenstvo koje su već osvojili...naš najbolji klub,tak će i ostati,jer konkurencije nema na vidiku...[/quote:3b73ffie]

    mrs. croft molim te postedi nas daljnjih nebuloza i odi odavde dok nisu krenule svadje i lock na ovoj temi

  10. #310
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    = Citat = Izvorno postao JedimiNjoke
    Ne znam jesi pokušao biti sarkastičan sa "dinamo insider", ali što se toga tiče recimo da jesam i znam možda bolje od Mamića što je bilo u ugovoru. Ne bih branio čovjeka bezveze, al mi digne tlak kad prođu Ajax u Amsterdamu i onda ovog majmuna svi pljuju.

    Mamić ti sada ima sve legalne poslove, prije je bio lopovčina kakve nema, ali bio je i Rojs i Todorić i Kutle (jedini najebao zbog toga) i Tuđman i 80% HDZa i sličnih stranaka. Što su ljudi činili zbog toga? Ništa. Pa će sad linč napravit na Mamiću, baš hrabrost... da...

    NK Dinamo ne obavlja transfere preko Mamićeve agencije (MSA), nego preko agencije za koju je igrač potpisao (Ćorluka nije prodan preko MSA).

    All in all, svi iz nogometne industrije su lopovi ili su bili, eno Zec je sada u zatvoru (Kamen Ingrad) i jedini odgovara za svoje postupke. Zar ćeš ti bit jedina poštenjačina u državi? Ne vjerujem, čim ti se ukaže prva prilika za lakom zaradom (a vjeruj mi hoće) ugrabit ćeš je brže nego baba mjesto u tramvaju. To što se sad natežeš tu samnom i glumiš poštenjačinu je druga pjesma.
    Ako se razumiješ u te uguvore i znaš što je u njima, nema problema, super.

    Da, svi kradu, znamo. No baš zbog toga se gleda na lopove kao na ljude koji se snalazi. Definitivno krivi način snalaženja.

    Laka zarada? Vrhunac kršenja zakona koje ja mislim upražnjavati je prevelika brzina.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  11. #311
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    Kada svi pričate kradu ovi oni, kradu kradu kradu, pa ajde vi meni recite što to oni konkrentno kradu (nemojte mi nalupati tu neke množine sada) i recite kako ukradu?
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  12. #312
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    Ja ti iskreno ne znam odgovorit, to su "gradski mitovi", da ja znam kako (i ako) kradu rekao bih ti da svi imamo love Jedini način koji ja mogu smislit je preko transfera kad sebi srede neku lovu.

    On topic: Ovaj ždrijeb bi se moglo proć, i to na prvom il drugom mjestu. Basel i Brann da zgazimo i neki egal sa HSV-om bi bilo idealno.

    Edit: čak mislim da će nam bit lakše sa Baselom i HSV-om nego sa Brannom, jer su ova dva imali strašno lagan ždrijeb te su se možda (nadam se ) malo opustili hehe.
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  13. #313
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624
    [quote=Dj_Morales]
    = Citat = Izvorno postao "Rang€r":3cmspi8v
    = Citat = Izvorno postao GrimReaper
    dinamo je primjer hrvatskog real madrida..

    puno para, dobri igraci a rezultata nigdi... i da nema modrica dinamo bi mogao mirno na sredinu ljestvice

    btw Slaven Belupo rulz
    Slaven FTW!

    Sto se tice modrica vise nista neigra niti se trudi... ceka da ga prodaju i adio Hrvatksa
    a vidi ovoga da se vise nista ne trudi???? jesi ti corav onda ili...?
    nosi im cilu igru!!! nego ocito nisi neki velik nogometas! i ne razumis puno

    PS: doveli su i listenza ali ka na probu ka slobodnoga igraca i stavili ga da igra jednu utakmicu i onda on sam isa jer mu nisu dali ugovor![/quote:3cmspi8v]

    vraga nosi igru, znam puno o nogometu po sto sam igram an toj poziciji uvjek, protiv werdera on je trebo biti glavni playmaker a ne sammir, nisam ga vidio da je dao nijednu pametnu loptu ni da je nes veliko napravio, ocito ga boli koljeno, a protiv ajaxa je bio onaj pravi svaka mu cast al dotad je bio nista, isti ko cernat i oni levati iz ostalih klubova...

  14. #314
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088
    odličnu grupu dobili... bolje nisu mogli.. moraju proć a i imaju velike šanse

  15. #315
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624
    a kakvu su grupu dobli?

  16. #316
    Senior Member It lives by night Y0$$1p's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    kutina
    Postova
    706
    SKUPINA A: AZ Alkmaar, Zenit, Everton, Nurnberg, Larissa

    SKUPINA B: Panathinaikos, Lokomotiv, Atletico, Kopenhagen, Aberdeen

    SKUPINA C: Villarreal, AEK, Fiorentina, Mlada Boleslav, Elfsborg

    SKUPINA D: Basel, HSV, Rennes, Dinamo, Brann

    SKUPINA E: Leverkusen, Sparta Prag, Spartak, Toulouse, Zurich

    SKUPINA F: Bayern, Bolton, Braga, Crvena zvezda, Aris

    SKUPINA G: Anderlecht, Tottenham, Getafe, Hapoel TA, Aalborg

    SKUPINA H: Bordeaux, Austria, Galatasaray, Panionios, Helsingborg.

  17. #317
    dinamo će proći, mogu se kladit.
    pomučit će se samo sa baselom.


    SvEtO ImE DiNaMo!!!!!!!!!!!
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  18. #318
    Senior Member It lives by night Y0$$1p's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    kutina
    Postova
    706
    = Citat = Izvorno postao misterante
    dinamo će proći, mogu se kladit.
    pomučit će se samo sa baselom.


    SvEtO ImE DiNaMo!!!!!!!!!!!
    da ali basel dolazi na maksimir tako da ce se i oni morati pomuciti

  19. #319
    dinamo prolazi to je sigurno...

  20. #320
    Senior Member It lives by night Hamti Damti's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Trg Žrtava Komunizma
    Postova
    529
    hahah samo vi budite sigurni sve dok nas HSV razbi

  21. #321
    = Citat = Izvorno postao Hamti Damti
    hahah samo vi budite sigurni sve dok nas HSV razbi
    samo hajdukovci mogu sumnjat u superiornu moć dinama koja se manifestira kroz fantastične igre modrića i manđžukića. nevjernici prihvatite dinamo i okanite se hajduka dok još možete. hahahahahahahahaha
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  22. #322
    Senior Member It lives by night Hamti Damti's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Trg Žrtava Komunizma
    Postova
    529
    = Citat = Izvorno postao misterante
    = Citat = Izvorno postao Hamti Damti
    hahah samo vi budite sigurni sve dok nas HSV razbi
    samo hajdukovci mogu sumnjat u superiornu moć dinama koja se manifestira kroz fantastične igre modrića i manđžukića. nevjernici prihvatite dinamo i okanite se hajduka dok još možete. hahahahahahahahaha
    ti to mene nazivaš hajdukovcem?

  23. #323
    = Citat = Izvorno postao Hamti Damti
    hahah samo vi budite sigurni sve dok nas HSV razbi
    ma HSV je nista protiv dinama...

  24. #324
    [quote=Hamti Damti]
    = Citat = Izvorno postao misterante
    = Citat = Izvorno postao "Hamti Damti":87dhunlj
    hahah samo vi budite sigurni sve dok nas HSV razbi
    samo hajdukovci mogu sumnjat u superiornu moć dinama koja se manifestira kroz fantastične igre modrića i manđžukića. nevjernici prihvatite dinamo i okanite se hajduka dok još možete. hahahahahahahahaha
    ti to mene nazivaš hajdukovcem?[/quote:87dhunlj]
    jebiga nisam vidio "nas" vidio sam "vas", ali dobit ćemo HSV 100%
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  25. #325
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Last train to trancentral...
    Postova
    5.469
    dakle,UEFA-in raspored kaže ovako.

    prvo kolo su slobodni,onda dolazi Basel. bit će gadno...eto,nadam se da će izvuć barem neriješeno (šta ste mislili,da je Basel samo neki tamo klub iz Švicarske? ),zatim gostovanje u Bergenu gdje se iskreno nadam pobjedi,dinamo definitivno može i MORA pobijedit u toj tekmi. Zatim HSV doma,opet će bit gadno,jebiga dva najjača kluba u skupini nam dođu doma (a svi znate kako Dinamo igra protiv velikih klubova doma )...nadam se neriješenom. I na kraju Rennes u gostima...bit ću optimist pa ću reć-poraz Dinama.

    A sad,može li se s 5 bodova proć skupina?

    Recimo,ako Basel i HSV pobijede Brann i Rennes,te uzmu bod Dinamu,imat će oboje 7. Recimo da će HSV doma dobit Basela pa da će bit prvi sa 10,Basel drugi sa 7. Onda bi Rennes pobijedio Dinamo,a ako pobijedi i Brann,onda su treći sa 6 bodova,Dinamo je onda četvrti i ispada. Onda ćemo se nadati da će Brann iznenadit Rennes. Ili Dinamo čak i dobije Rennes,možda i Basel,možda i HSV,možda osvoji kup UEFA,iduće godine Ligu prvaka...
    = Citat = Izvorno postao GTA4 spam mail
    I was poor and now I own two countries

  26. #326
    pa naravno liga prvaka bi bila naša da nije werdera i onih drugih klubova što se natječu
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  27. #327
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    moje očekivanje za Dinamo nije ni pesimistično,a ni optimistićno, znaći čist neutralka za sad, tako da baš neznam što da komentiram. Svakako bi volio da prođu dalje i da opet ivuku Werder kasije tamo kad budu ispadanja, jel kolko vidim nebu Werder dugo u LP, tako da ispadaju sigurno, no vratimo se na Dinamo, ako budeju htijeli mogu proći bez pola qurca samo da ih neš ne pukne za dva tjedna kad to sve počinje, a nadajmo se da budu imali sreće i više nego što žele

  28. #328
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao misterante
    = Citat = Izvorno postao Hamti Damti
    hahah samo vi budite sigurni sve dok nas HSV razbi
    samo hajdukovci mogu sumnjat u superiornu moć dinama koja se manifestira kroz fantastične igre modrića i manđžukića. nevjernici prihvatite dinamo i okanite se hajduka dok još možete. hahahahahahahahaha
    navijači su uz klub i kad mu ide loše
    valjda ćeš i ti to nekad naučit

  29. #329
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    New Reno
    Postova
    1.374
    [quote=Prince-Artas]
    = Citat = Izvorno postao misterante
    = Citat = Izvorno postao "Hamti Damti":2rz4e54k
    hahah samo vi budite sigurni sve dok nas HSV razbi
    samo hajdukovci mogu sumnjat u superiornu moć dinama koja se manifestira kroz fantastične igre modrića i manđžukića. nevjernici prihvatite dinamo i okanite se hajduka dok još možete. hahahahahahahahaha
    navijači su uz klub i kad mu ide loše
    valjda ćeš i ti to nekad naučit[/quote:2rz4e54k]
    da, samo dinamovci mjenjaju stranu kako im to paše, sada kada dinamo dobro igra, nešto mu se naglo peovećao broj navijača. sada su svi u nebesima, a kada je bio u ligi za ostanak, onda su svi šutjeli. mene nije sramota reći ja navijam za hajdukSi kad on ovako loše igra

  30. #330
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    nemojmo sad povuć flejm zbog jednog mlađahnog gangsta bbba

Slične teme

  1. Dinamo u europi
    By seahawk37 in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 124
    Posljednji post: 24-12-2008, 14:50

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •