Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: 19'' Monitor KOji?

  1. #1
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bač
    Postova
    918

    19'' Monitor KOji?

    Pomoc!!!
    Treba da uzmem novi 19'' monitor ali ne znam koji...
    Vazno da je ravan i da nije LCD
    AMD Athlon64 3000+\\MSI K8N Neo4 - FI\\2 x 512MB PC400\\300GB HDD\\MSI NX7600GT 256MB\\Creative Audigy LS\\LG L222WS\\Genius SW-5.1

  2. #2
    Guest
    Što se tiče CRT
    moj izbor bi bio Mon. LG F920B 19" Flatron 1673 kn
    jer LCD je lijepi, tanki pa zauzima malo prostora, no budući da si vjerojatno gamer jer ipak si na PcPlay forumu, bolje bi bilo da uzmeš CRT jer je slika puno oštrija, kvalitetnija i jeftiniji su
    (na računalstvu u školi imamo LCD 17'', slika je dobra za surfanje, pisanje u wordu, ali što se tiče igranja - instalirao sam UT2004 demo, slika je puno lošija od CRT-a)
    A ako baš hoćeš LCD - uzeti 19'' je bacanje novca jer 17'' je za 30% jeftiniji a za za kojih 10% veći monitor (da li se isplati?)
    Moj izbor -
    Mon. LG LCD L1750SQ 17", 8ms 2000 kn, 3 god garancija
    za usporedbu
    19'' - Mon. LG LCD L1950H 19", DVI 2900 kn, 3 god garancija

    Naravno veće je bolje, ali preveliko NIJE dobro, uglavnom tvoj novac, tvoja odluka

    pogledaj i sam
    http://www.ve-mil.hr/cjenik.aspx?GrupaOznaka=monitori
    ili
    http://www.nabava.netSi pronađi nešto

  3. #3
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041
    pogledaj i Hansol-ove monitore. Ja imam 720D 17" (ravan) i skroz je ok. Ima i 19" model i nije preskup (oko 1,3k kn).

    Živi bili pa umrli

  4. #4
    Da li je itko imao prilike testirati SAMSUNG 930BF 19" LCD? Kupujem monitor pa me zanima da li itko ovdje zna nesto o njemu. Komentare sam uspio naći do sada samo na jednom forumu i lik kaze da je odusevljen njime.
    -Znate da zivite u 21 stoljecu ako greskom ukucate svoj password na mikrovalnu pec.
    - TCP/IP - tri crne pive / i pelinkovac

  5. #5
    Member Plants Vs Zombies DeViL's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postova
    77
    ja bi ti preporučio da uzmeš crt a ne lcd - puno je kvalitetnija slika, jedini je problem što su ctr-i glomazni

  6. #6
    = Citat = Izvorno postao DeViL
    ja bi ti preporučio da uzmeš crt a ne lcd - puno je kvalitetnija slika, jedini je problem što su ctr-i glomazni
    U tome i je problem. Sada imam 17" crt i taj mi vec stvara dosta problema sa slobodnim prostorom na stolu. Zbog toga i pitam za LCD-ove.
    -Znate da zivite u 21 stoljecu ako greskom ukucate svoj password na mikrovalnu pec.
    - TCP/IP - tri crne pive / i pelinkovac

  7. #7
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    16
    evo vec mjesec dana gledam u 730bf i odlican monitor,malo podesavanja boja i super,nijedan mrtvi piksel i bas nikad nisam primjetio da pravi muljaze dok igram ili gledam video,posto je 930bf ista matrica svaka preporuka za taj monitor ako se igras,ako je nesto drugo u pitanju idi na neki sony sa mva matricom ali tu je automatski sporiji odziv ekrana ali definitivno najvjerniji prikaz boja
    Athlon 64 3200+ venice
    Gigabyte ga-k8nf-9 nforce4
    1024 mb ram Kingmax
    Gigabyte Gforce 7800gt

  8. #8
    = Citat = Izvorno postao djambo
    evo vec mjesec dana gledam u 730bf i odlican monitor,malo podesavanja boja i super,nijedan mrtvi piksel i bas nikad nisam primjetio da pravi muljaze dok igram ili gledam video,posto je 930bf ista matrica svaka preporuka za taj monitor ako se igras,ako je nesto drugo u pitanju idi na neki sony sa mva matricom ali tu je automatski sporiji odziv ekrana ali definitivno najvjerniji prikaz boja
    THX man. Shema je u tome sta sam gledao i 960BF. Lik na nekom forumu kaze da je smeche cisto. A sta je najgore dodje oko 100kn vise od 930. Da nista ne moze igrat s njim. Uglavnom mi treba za filmove i igre. Fotografijom se ne bavim, mada slike rado i gledam, ali to je sve amaterski
    -Znate da zivite u 21 stoljecu ako greskom ukucate svoj password na mikrovalnu pec.
    - TCP/IP - tri crne pive / i pelinkovac

  9. #9
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bač
    Postova
    918
    i mislio sam da je samsung najbolji izbor,ali ne znam tacno koji model.
    17'' sa,ja mislim d oznakom,mi se ne svidja,a kada je u pitanju 19''
    model ne znam
    Treba mi tacno oznaka...19''???
    AMD Athlon64 3000+\\MSI K8N Neo4 - FI\\2 x 512MB PC400\\300GB HDD\\MSI NX7600GT 256MB\\Creative Audigy LS\\LG L222WS\\Genius SW-5.1

  10. #10
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    koji monitor 19"crt kupit koji se moze kupit kod nas a da kosta previse max 1k kn??????
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  11. #11
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Area 51 - talking to Helios
    Postova
    2.357
    Ja sam kupio LG LCD 1919S za 1500kn (tak negdje)
    I prilicno sam zadovoljan pogotovo cijenom (da 19" je) ali ga je rijetko za nac
    A.K.A 7h30n
    = Citat = Izvorno postao Terran Marine
    It says press any key....but which one's the any key?!

  12. #12
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.099
    = Citat = Izvorno postao Teon
    Ja sam kupio LG LCD 1919S za 1500kn (tak negdje)
    I prilicno sam zadovoljan pogotovo cijenom (da 19" je) ali ga je rijetko za nac
    mislim da je baš taj monitor na sniženju ovaj vikend u ve-milu. cijena= 1399kn

  13. #13
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199
    = Citat = Izvorno postao DeViL
    ja bi ti preporučio da uzmeš crt a ne lcd - puno je kvalitetnija slika, jedini je problem što su ctr-i glomazni
    ovisi, CRT-i koji se danas prodaju po visokoj cijeni nemaju baš predobru sliku... malo bolji LCD ih opere. kvalitetni CRT monitori su prije negdje 2 god. koštali i do 5k kn, nema šanse da sada za 1k nađeš neku uber kvalitetu. uostalom, na CRT-u se slika jednostavno pokvari nakon nekog vremena, pa možemo reći i da LCD ima puno duži vijek trajanja.
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

  14. #14
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    btw računaj da je CRTovih 19 incha manje od LCDovih.

  15. #15
    Da pojednostavimo.Kupuo sam lcd 17" philips 170x5 te njime zamjenio crt LG isto17" sa ravnim ekranom.To je bilo prije jedno 6-7 mjeseci jos uvijek sam fasciniran ovim lcd-om,jednostavno nikako da dosadi.Razlika je nebo i zemlja barem meni.Igre,OS,filmovi,televizija(da i tv slika sa dvbt-om) su jednosavno puno bolji nego na mom prijasnjem crt monitoru.O dizajnu ,potrosnji te zauzimanju prostora netreba ni trositi rijeci.Time mi je i drazi jer sam ga kupio na "crno" za samo soma kuna dok je u ducanu kostao 2,5-2,7 soma kuna.Naravno prodao sam crt za tristo kuna i eto nadogradnje za 700 kn.Monitor inace ako ga kupite u ducanu ima garanciju na 0 mrtvih pixela.Istina ja nemam ni racun ni garanciju ali tko ne reskira ni ne profitira
    http://www.links.hr/index.php?naziv=Mon ... 00.317.055


  16. #16
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    1.492
    ja si planiram kupiti ovaj monitor

    Monitor Samsung SM 731BF, 17" TFT, 2 ms, DVI, crni

    2k u ve-milu. uno question šta znači ovo tft i kakv je monitor uopće?

Slične teme

  1. Monitor...
    By MoD in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 17-04-2010, 00:11
  2. Monitor
    By Wizard in forum Komponente
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 17-03-2010, 14:36
  3. Monitor
    By la50 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 26-02-2010, 12:57
  4. Monitor...
    By RIDER32 in forum Komponente
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 18-12-2009, 18:25
  5. KOji Procesor
    By p3kYy in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 05-02-2009, 16:31

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •