Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 119

Tema: HIPHOP/NONSTOP

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.094

    HIPHOP/NONSTOP

    Hip-hop kultura,...
    sluša ko rap, blalbla pričajte o rapu,skate,breakdanecu i svemu što ima veze s hip hopom.

    Ja slušam:Eminema,50Centa,Xzibita,2Paca,DMX-a,dr.Drea i Snoop Doga.

  2. #2
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    vecina toga sto si nabrojao ti je rap
    a hip hop su ti missy, ludacris (pomalo), ciara i ta ekipa, potpuno drugacije od rapa, puno bolje ako se mene pita ;;PP
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    1.492
    hip-hop je i lil john,usher ne?

  4. #4
    Senior Member Ninja hurdle dex's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    underworld
    Postova
    777

    Re: HIPHOP/NONSTOP

    = Citat = Izvorno postao d4mp1r
    Hip-hop kultura,...
    sluša ko rap, blalbla pričajte o rapu,skate,breakdanecu i svemu što ima veze s hip hopom.

    Ja slušam:Eminema,50Centa,Xzibita,2Paca,DMX-a,dr.Drea i Snoop Doga.
    od ovoga navedenog.... jedino mi je zanimljivo skate-anje i breakdance...

  5. #5
    = Citat = Izvorno postao v4MP1r3
    vecina toga sto si nabrojao ti je rap
    a hip hop su ti missy, ludacris (pomalo), ciara i ta ekipa, potpuno drugacije od rapa, puno bolje ako se mene pita ;;PP
    Netočno.

    Hip-Hop i rap nisu jedno te ista stvar... niti su različite stvari.

    Ovo sam baš u onome Marc Eckos topicu objašnjavao...

    Rap je jedan od četiri čimbenika hip-hop kulture. Ostala tri su: DJ-ing, writting (crtanje grafita) i breakdance. Prije su sva 4 faktora bila nerazdvojiva, danas je tu samo rap, a hip-hop kultura polako nestaje.


    citiram sebe, jer mi se ne da ponavljati

    Dakle, za sve ljubitelje 50 Centa, Eminema, Gamea, Black Eyed Peasa i svih današnjih reperčića u svijetu komercijale želim postaviti par pitanja.

    Prvo bi se odnosilo i za one rijetke koji u svojim playlistama imaju albume Furious Fivea, Grandmaster Flasha, House of Paina, Run DMC-a, NWA-a, M.C. Lyte, De La Soula, Eric B. & Rakima itd.

    Što slušate sada? Da li uopće primijetite razliku dok slušate rap koji je sniman prije 1995. godine i ovog danas?

    Ne želim se praviti pametan, ali ja stvarno ne podnosim ovaj današnji rap. U biti ni ne slušam ga mnogo jer mi se večina izvođača danas gadi.

    Evo, trenutno slušam pregenijalni Creepin On Ah Come Up studijski prvijenac odličnih Bone Thugs N Harmony-a.

  6. #6
    Senior Member It lives by night S4MUR41's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    nirvana
    Postova
    657
    ma old school je najbolji... ... ... najvise slusam Cypress Hill, Ludacris, Lil' Jon (&) East Side Boyz, Chingy, N.W.A, Nas, Xzibit, De La Soul, House of Paine... hm... imam negdje album Grandmaster Flash... ... ... preporucio bih vam da si nabavite soundtrack od Fast and Furious... ... ... slazem se sa osirusom... Rap spada pod hip-hop... a hip-hop je kultura... i zivciraju me ovi novi reperi... poput Eminema... i 50lipa me laganini pocinje zivcirat...

  7. #7
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    zaboravio si missy elliott...on je medju prvima bila u old school hip hopu... ;;PP
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  8. #8
    Senior Member It lives by night S4MUR41's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    nirvana
    Postova
    657
    da hebemu... kak sam nju mogel zaborafit!!!!!! shame on me!!!! she's the Queen of Hip-Hop... kak je samo smrsavila... prije je bila debela ko... ... nec sad rec ko ko... uglavnom... smrsavila je... i sad izgleda super...

  9. #9
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    shes hottye ;;PP
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  10. #10
    Niti jedan izvođač kojeg ste gore naveli, sem Grandmaster Flasha, ne spada u 'old school' terminologiju

    Old school hip-hop je razdoblje do 1986.-1987. godine

  11. #11
    Moderator Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.352
    = Citat = Izvorno postao Osiru$
    = Citat = Izvorno postao v4MP1r3
    vecina toga sto si nabrojao ti je rap
    a hip hop su ti missy, ludacris (pomalo), ciara i ta ekipa, potpuno drugacije od rapa, puno bolje ako se mene pita ;;PP
    Netočno.

    Hip-Hop i rap nisu jedno te ista stvar... niti su različite stvari.

    Ovo sam baš u onome Marc Eckos topicu objašnjavao...

    Rap je jedan od četiri čimbenika hip-hop kulture. Ostala tri su: DJ-ing, writting (crtanje grafita) i breakdance. Prije su sva 4 faktora bila nerazdvojiva, danas je tu samo rap, a hip-hop kultura polako nestaje.


    citiram sebe, jer mi se ne da ponavljati

    Dakle, za sve ljubitelje 50 Centa, Eminema, Gamea, Black Eyed Peasa i svih današnjih reperčića u svijetu komercijale želim postaviti par pitanja.

    Prvo bi se odnosilo i za one rijetke koji u svojim playlistama imaju albume Furious Fivea, Grandmaster Flasha, House of Paina, Run DMC-a, NWA-a, M.C. Lyte, De La Soula, Eric B. & Rakima itd.

    Što slušate sada? Da li uopće primijetite razliku dok slušate rap koji je sniman prije 1995. godine i ovog danas?

    Ne želim se praviti pametan, ali ja stvarno ne podnosim ovaj današnji rap. U biti ni ne slušam ga mnogo jer mi se večina izvođača danas gadi.

    Evo, trenutno slušam pregenijalni Creepin On Ah Come Up studijski prvijenac odličnih Bone Thugs N Harmony-a.
    e GG care...

    Enivej np - Grand Master Flash - Dont push me couse im close to the end

    Nego je ko čuo za - The lost boyz? Malo im je gay ime ali jedna njihova stvar mi je prejebena - "Renee".

  12. #12
    Senior Member It lives by night S4MUR41's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    nirvana
    Postova
    657
    = Citat = Izvorno postao Osiru$
    Niti jedan izvođač kojeg ste gore naveli, sem Grandmaster Flasha, ne spada u 'old school' terminologiju

    Old school hip-hop je razdoblje do 1986.-1987. godine
    tko je reko da sam gore navodio samo old school... zato sam i napravio malo veci razmak...

  13. #13
    Ok. My bad onda

  14. #14
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    Ja nikako ne kužim što svi vide u tom blesavom 50 centu

    50 cent je sranje!!!

    Snop, Dre, Eminem do Eminem showa, DMX, Xzibit, Mystical, run DMC, Ice-t, Devil's night od d12, Cypress hill. To je pravi rap. Ovo kaj se sada prodaje pod rap je čisto sranje i totalno blati cijeli glazbeni žanr...
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  15. #15
    Senior Member It lives by night S4MUR41's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    nirvana
    Postova
    657
    Ovo kaj se sada prodaje pod rap je čisto sranje i totalno blati cijeli glazbeni žanr...
    slazem se sa ovim djelom... i zivcira me to kaj se sad svi forcaju na te nove "repere"... i takvima sam ja okruzen... nema niti jedne razumne osobe... ( dvije il tri )

  16. #16
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

  17. #17
    Senior Member Lord of The Fleas RETROVIRUS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    SOLAR SYSTEM
    Postova
    358
    Sćevapi rulezS
    ˇResponcibilty is the result of Greatnessˇ

  18. #18
    Senior Member Lord of The Fleas RETROVIRUS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    SOLAR SYSTEM
    Postova
    358
    meni je malo bed što svi pljuju po 50 c i ostalim čađavcima kao to je komercijala ,sranje ,ovo ono , pa na kraju krajeva sve se svodi na to da dotični lik zgrne pare, da se bilo koji od vas dežurnih eksperata i poznavaoca svega i svačega dokopa medijskog prostora i ima priliku zaradit pare prodajući vlastito "njesra" ,bilo bi vas briga za cijeli svjet ,moralne dogme i ostale pamflete sa kojima se busate u prsa


    S S 50 c rulez
    ˇResponcibilty is the result of Greatnessˇ

  19. #19
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    ja ne govorim da je 50 sranje jer zarađuje nek mu pogle pjesme: candy shop, wanksta... sve kao što je Jadakiss opisao
    NABAVITE Jadakiss-Checkmate!!! Tip je owno 50-ja
    50 je lamer, jedini je kojeg ja rule može ownat

    inače, old skul rap owna
    nwa, doc, dre, 2pac, cypress, snoop nekad... itd
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  20. #20
    2pac je najbolji i ako nekoga moram slusat od tih repera onda je to on.lik je legenda steta sto su ga ublil.jeste li vidjeli jednu emisiju(davnnooooo) na tv o njegovoj smrti?7 dana prije smrti je sanjo da ce umrjet,izdo je album 7 days to heaven,i tako to

  21. #21
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull
    2pac je najbolji i ako nekoga moram slusat od tih repera onda je to on.lik je legenda steta sto su ga ublil.jeste li vidjeli jednu emisiju(davnnooooo) na tv o njegovoj smrti?7 dana prije smrti je sanjo da ce umrjet,izdo je album 7 days to heaven,i tako to
    imam negdje link na to sve sa sedmicama
    inače, 2pac je najjači car u RAP-u
    ljegenda, a imao je samo 25 godina
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  22. #22
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    198
    = Citat = Izvorno postao Outmind
    Ja nikako ne kužim što svi vide u tom blesavom 50 centu

    50 cent je sranje!!!

    Snop, Dre, Eminem do Eminem showa, DMX, Xzibit, Mystical, run DMC, Ice-t, Devil's night od d12, Cypress hill. To je pravi rap. Ovo kaj se sada prodaje pod rap je čisto sranje i totalno blati cijeli glazbeni žanr...
    Ti'š meni Fiftija pljuvat. Pa kak se usuđuješ on je GANGSTA, on je P.I.M.P i ice cold killa. 50 Cent Ruuuuuullllllllllllllllllzzzzzzzzzzzzzzzzz
    nikad se ne potpisujem al eto vam POTPIS

  23. #23
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    198
    Priznajem doduše da su Eminem, Snoop i Dre jako dobri, također rulaju!!!
    nikad se ne potpisujem al eto vam POTPIS

  24. #24
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    198
    = Citat = Izvorno postao S4MUR41
    Ovo kaj se sada prodaje pod rap je čisto sranje i totalno blati cijeli glazbeni žanr...
    slazem se sa ovim djelom... i zivcira me to kaj se sad svi forcaju na te nove "repere"... i takvima sam ja okruzen... nema niti jedne razumne osobe... ( dvije il tri )
    Ma blago tebi, ja sam okružen cajkarošima. Mogli bio mjenjat pa da vidiš kak je to kod nas u Virci.
    nikad se ne potpisujem al eto vam POTPIS

  25. #25
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    = Citat = Izvorno postao Lord Bazooka
    = Citat = Izvorno postao S4MUR41
    Ovo kaj se sada prodaje pod rap je čisto sranje i totalno blati cijeli glazbeni žanr...
    slazem se sa ovim djelom... i zivcira me to kaj se sad svi forcaju na te nove "repere"... i takvima sam ja okruzen... nema niti jedne razumne osobe... ( dvije il tri )
    Ma blago tebi, ja sam okružen cajkarošima. Mogli bio mjenjat pa da vidiš kak je to kod nas u Virci.
    po čemu misliš da je u ostatku hrvatske bolje?
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  26. #26
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    198
    Neznam. Odakle si? Ako si iz Dalmacije: kak je tamo stanje?
    nikad se ne potpisujem al eto vam POTPIS

  27. #27
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    zagorje, narodnjava na svakom koraku
    najjače je kad se neki wannabe vozi s nekim yugićem koji je u raspadnom stanju i nabije bas i muziku do kraja, a muzika su narodnjaci. divim se seljosu
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  28. #28
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    198
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    zagorje, narodnjava na svakom koraku
    najjače je kad se neki wannabe vozi s nekim yugićem koji je u raspadnom stanju i nabije bas i muziku do kraja, a muzika su narodnjaci. divim se seljosu
    Bravo, ja Fucker smo upravo crkli od smjeha.
    Kod nas u školi svi se pravdaju da slušaju to smeće kao zato što ne razumiju ono strano, pa šta bi to kao slušali. Ma to su svi majmuni.
    nikad se ne potpisujem al eto vam POTPIS

  29. #29
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    198
    Ali eto, o ukusu neću raspravljat!
    nikad se ne potpisujem al eto vam POTPIS

  30. #30
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    malo smo skrenuli OT na cajke, vratimo se na hip-hop/rap
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •