Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 48

Tema: Problem sa monitorom

  1. #1
    Senior Member Lord of The Fleas -Jojo-'s Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zgb
    Postova
    400

    Problem sa monitorom

    Imam problem sa monitorom.Problem je u tome da hmm, kako da se izjasnim, ekran je žute boje, probao sam na one gumbice namjestavat boju ali nejde, uvijek je žut ,frend mi je reko da mi je mozda nekaj sa grafickom, kaj je tu problem?????Molim pomozite iako sam se vec naviknuo na žućkasti ekran

  2. #2

    Re: Problem sa monitorom

    = Citat = Izvorno postao -Jojo-
    Imam problem sa monitorom.Problem je u tome da hmm, kako da se izjasnim, ekran je žute boje, probao sam na one gumbice namjestavat boju ali nejde, uvijek je žut ,frend mi je reko da mi je mozda nekaj sa grafickom, kaj je tu problem?????Molim pomozite iako sam se vec naviknuo na žućkasti ekran
    meni se to isto dogadja.jedan monitor mi je crko zbog toga ne znam sta je jer mi vec i ovaj ponekada pozuti i to ubija.ako iko zna i meni bi dobro doslo.meni je jedan covo reko da je to do onog prikljucka nazad da ne valja ili nesto tako.

  3. #3
    Senior Member Lord of The Fleas -Jojo-'s Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zgb
    Postova
    400
    Meni je isto čovac jedan reko da je mozda i zbog tog priključka ili kabela iza monitora...ufff...kako me zivcira!!!Ak ko zna kaj je to nek nam pomogne!!!

  4. #4
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197
    Meni je prijatelj imao taj problem.Monitor mu je mjenjao boju,zuto,pa zelono,pa crno bijelo.Odnio ga je u servis i rekao mu covjek da je bilo izgorilo integralno kolo ili tako nesto.
    tarmi rićmi

  5. #5
    Senior Member Lord of The Fleas -Jojo-'s Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zgb
    Postova
    400
    Evo ga, nakon mjesec danan mučenja bojom, rijesio sam stvari kurnuvši kabel od monitora malo jače u rupu na monitoru ...sad se opet moram privikavat na normalnu boju

  6. #6
    lol, ludo do jaja...

    i meni e nekada zna desiti da mi se nekako boje prelivaju, ali malo ga drmnem i radi opet lol

  7. #7
    Senior Member Lord of The Fleas -Jojo-'s Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zgb
    Postova
    400
    Hehe, sad mi se na momente vraca na zutu , malo onu malo ovu, pa sam kabel zavezao da strsi u zrak i sad je ok...ufff

  8. #8
    Senior Member Lord of The Fleas The-Borg's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Network
    Postova
    336
    da i ja imam taj problem... gubi se kontakt u kabelu i bude zuti ekran i kad mrdnem ga popravi se,,,,

    bas sam to primjetio kad sam bio na lan party-u.. da puno gamera ima taj trouble sa monitorom

  9. #9
    Senior Member Lord of The Fleas -Jojo-'s Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zgb
    Postova
    400
    Huh, evo "vec" sam 1 h na kompu i ne pojavljuje se zuta boja ,ali kada dode ponovo monitor cu ,bwuahhahahaha, vec sam prolupao od zute boje

  10. #10
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199
    to ti može bit problem sa grafičkom. imam 3 kompa doma, i monitor mi samo na jednom od njih mijenja boju (upravo sjedim za njim i sve je ljubičasto, pa malo zeleno, pa postane žuto, pa crveno.... ).
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

  11. #11
    Senior Member Lord of The Fleas -Jojo-'s Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zgb
    Postova
    400
    Nema sanse da je sa grafickom jer kad malo trknem monitor ili pomaknem žicu sve je normalno, evo sad se onak lagano prelijevaju boje ljubicasta, zuta i tak i malo pomaknem kabel i sve je ok...

  12. #12
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028

    Re: Problem sa monitorom

    = Citat = Izvorno postao -Jojo-
    Imam problem sa monitorom.Problem je u tome da hmm, kako da se izjasnim, ekran je žute boje, probao sam na one gumbice namjestavat boju ali nejde, uvijek je žut ,frend mi je reko da mi je mozda nekaj sa grafickom, kaj je tu problem?????Molim pomozite iako sam se vec naviknuo na žućkasti ekran
    makar si ti rješio svoj problem, inače, to bi moglo biti i zbog starih drivera monitora, ja svoje apdejto neki dan
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  13. #13
    Senior Member Lord of The Fleas -Jojo-'s Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zgb
    Postova
    400
    Neznam , sve je bolje monitor, vise ni ne treperi nit nista, radi normalno...ali hvala na odgovoru

  14. #14
    Member Plants Vs Zombies Ronglath's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Iron Forge Auction House :)
    Postova
    41
    Neznam meni ti je mijenjao raspolozenje kao lud, volio je mali ljubicasto.
    Obisno sam to rijesavao udarcem dok nisam skuzio da mi je zvucnik od linije stoji tik do monitora. Pa ak imas takav nekakav zvucnik/sub probaj ga maknuti, a ako ne mozda ti je refresh rate malo pre veliki za rezoluciji pa ti se monitor pregrijava malo previse i mijenja boju.

    Nadam se da sam pomogao.
    Nemoj se svađati sa budalom, ljudi neće uočiti razliku.

  15. #15
    Member Plants Vs Zombies Ronglath's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Iron Forge Auction House :)
    Postova
    41
    P.S. ako imas slucaj zvucnik kao ja probaj staviti Faradeyev kavez oko njega i problem solved .

    Nije naj lijepse rijesenje ali radi.
    Nemoj se svađati sa budalom, ljudi neće uočiti razliku.

  16. #16
    Senior Member Lord of The Fleas Voldemort's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    468
    Imam monitor Samsung SyncMaster 735s and sad kada sam ga prije 10 mim upalio pogledam neka cudna rezolucija,wtf,ja lijepo restartam komp sve ok ali zelim rijesiti taj problem da se ponovno ne dogodi.

  17. #17
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    meni se na monitori pojave samo neke narancaste crte i ono sve normalno radi samo se pojave te crte budu nekih min tu i onda nestanu kao sto su se i pojavile
    Well, as long as it's interesting.

  18. #18
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    meni se na monitori pojave samo neke narancaste crte i ono sve normalno radi samo se pojave te crte budu nekih min tu i onda nestanu kao sto su se i pojavile
    stavi nove drivere

  19. #19
    = Citat = Izvorno postao Voldemort
    Imam monitor Samsung SyncMaster 735s and sad kada sam ga prije 10 mim upalio pogledam neka cudna rezolucija,wtf,ja lijepo restartam komp sve ok ali zelim rijesiti taj problem da se ponovno ne dogodi.

    I ja imam isti monitor, malo me počeo zajebavati, npt. kada uđem na PCP forum, vidi mi se ona sitna sjenka, dobro to se u biti i ne primjeti ali eto meni smeta, inače kada čitam . . ., ali u igrama je sve OK! Ma općenito da vam kažem PUN MI JE KURAC ovog moga PC-a starog 3g, dobor jeste da sam hga često nadograđivao, ali 1.8ghz, 512 ram-a i NEADEKVATNA GF fx 5200 su za GARBAGE! A da sada mjenjam grafu pa da dajem 300 km opet za AGP graf, nema šanse, zato još čekati godinu dana i preći na PCI-E sučelje!

  20. #20
    Senior Member Lord of The Fleas Voldemort's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    468
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    = Citat = Izvorno postao Voldemort
    Imam monitor Samsung SyncMaster 735s and sad kada sam ga prije 10 mim upalio pogledam neka cudna rezolucija,wtf,ja lijepo restartam komp sve ok ali zelim rijesiti taj problem da se ponovno ne dogodi.

    I ja imam isti monitor, malo me počeo zajebavati, npt. kada uđem na PCP forum, vidi mi se ona sitna sjenka, dobro to se u biti i ne primjeti ali eto meni smeta, inače kada čitam . . ., ali u igrama je sve OK! Ma općenito da vam kažem PUN MI JE ***** ovog moga PC-a starog 3g, dobor jeste da sam hga često nadograđivao, ali 1.8ghz, 512 ram-a i NEADEKVATNA GF fx 5200 su za GARBAGE! A da sada mjenjam grafu pa da dajem 300 km opet za AGP graf, nema šanse, zato još čekati godinu dana i preći na PCI-E sučelje!
    Imaš skoro isti komp kao i ja osim grafulje ja kupujem novi na ljeto

  21. #21
    E ti ga bar kupuješ, a ja sumnjam, neznam isplati li se još sasuti lovu kada bolje promislim eto i direct x 10...... uglavnom najviše ću posvetiti MONITORU, da mi OSTANE ČITAV I DA NEMA PROBLEMA!

  22. #22
    Senior Member Lord of The Fleas -Jojo-'s Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zgb
    Postova
    400
    Faradeyev kavez????????WTF kaje to jebote?

  23. #23
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postova
    198
    Mrežu napravi od žica te je uzemlji i njome prekri zvučnik, tako da ti magneska zračenja koja proizvodi zvučnik ne utječu na polje od katodne cjevi, zato di dolati do razljevanja boja.
    Žuta boja- kabel u k****
    Ljubičasta pretežno- magnet u blizini

  24. #24
    Member Plants Vs Zombies Ronglath's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Iron Forge Auction House :)
    Postova
    41
    Mrežu napravi od žica te je uzemlji i njome prekri zvučnik, tako da ti magneska zračenja koja proizvodi zvučnik ne utječu na polje od katodne cjevi, zato di dolati do razljevanja boja.
    Žuta boja- kabel u k****
    Ljubičasta pretežno- magnet u blizini
    Nemoj se svađati sa budalom, ljudi neće uočiti razliku.

  25. #25
    Member Plants Vs Zombies Ronglath's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Iron Forge Auction House :)
    Postova
    41
    E da i btw mislim da nema potrebe za uzemljenjem, samo spleti mrezu od zica ili mislim da imas za kupiti mreze u nekoj zeljzariji ili tak necemu slicnom, te samo navuci preko zvucnika.
    Nemoj se svađati sa budalom, ljudi neće uočiti razliku.

  26. #26
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postova
    198
    Mora biti uzemljeno, makar to je za veće magnete, ali neznam dali će imati ikakav utjecaj bez uzemljenja, nevjerujem.
    Uzemljiš tako da prikopčaš na utikaču tamo di ( ne u rupe!!!!!!!!) su metalni komadići, gore i dole su ti, NE U RUPE!

  27. #27
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    I ja imam isti monitor, malo me počeo zajebavati, npt. kada uđem na PCP forum, vidi mi se ona sitna sjenka, dobro to se u biti i ne primjeti ali eto meni smeta, inače kada čitam . . ., ali u igrama je sve OK!
    Pretpostavljam da je samsung syncmaster 735s flatron tj. thrinitron, pa daj reci onda kak izgleda ta sitna sjenka.. Jeli postavljena horizontalno i proteže se preko cijelog ekrana??

  28. #28
    Member Plants Vs Zombies Ronglath's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Iron Forge Auction House :)
    Postova
    41
    Mora biti uzemljeno, makar to je za veće magnete, ali neznam dali će imati ikakav utjecaj bez uzemljenja, nevjerujem.
    Uzemljiš tako da prikopčaš na utikaču tamo di ( ne u rupe!!!!!!!!) su metalni komadići, gore i dole su ti, NE U RUPE!
    Koliko se sijecam satova fizike, nigdje nije bilo rijeci o uzemljenju mada je moguce da je potrebno uzemljiti.
    Nemoj se svađati sa budalom, ljudi neće uočiti razliku.

  29. #29
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postova
    198
    Mora biti, inače je to samo mreša od žice

  30. #30
    Member Plants Vs Zombies Ronglath's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Iron Forge Auction House :)
    Postova
    41
    U tom slucaju moje iskrene isprike .
    Nemoj se svađati sa budalom, ljudi neće uočiti razliku.

Slične teme

  1. Problem sa monitorom
    By azuregos in forum Komponente
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 28-11-2009, 15:57
  2. Problem s monitorom
    By SkunK in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 05-01-2009, 20:02
  3. Problem sa monitorom
    By god of war in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 31-03-2008, 14:05
  4. Problem s monitorom
    By Frost Commander in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 07-11-2007, 20:23
  5. Problem s monitorom
    By MiNdBrEaKeR in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 24-07-2006, 21:47

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •