Stranica 27 od 104 PrvaPrva ... 1725262728293777 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 781 do 810 od 3092

Tema: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

  1. #781
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    Ninja ili R6 dam se kladit. Meni je Ducati pojam, ali za to vozit i održavat moraš imat manufakturu cash love u podrumu...

    Jel znaš možda nekog da ima onu Aprilia repliku trkačeg bajka sa 50 ili 125 kubika. To mi je prezakon bajk, a jeftin k'o skuter...


  2. #782
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    = Citat = Izvorno postao Aral
    Pa imaš od 500, onda od 250 i sad 125 kaj je zadnji došao, ja imam 250. A brzine nema, to je CVT, za po grad dušu dalo. I bolje da nema brzine. Ovo mi je u svakom slučaju prijelaz na nešto puno jače sa brzinama.
    Ne znam, ne kužim zašto bi ikome trebao gradski skuter sa više od pedeset kubika... Tko voli otvorenu cestu bi pak uzeo nešto što ima brzine (gušt vožnje, jelte), tako da stvarno ne vidim poantu u Nexusu.

  3. #783
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Ne znam, ne kužim zašto bi ikome trebao gradski skuter sa više od pedeset kubika... Tko voli otvorenu cestu bi pak uzeo nešto što ima brzine (gušt vožnje, jelte), tako da stvarno ne vidim poantu u Nexusu.
    Zato jer su veće mrcine stabilnije, startnije, brže, udobnije i nije gnjavaža voziti još nekog.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  4. #784
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    Imao sam 50ccm al prema ovome ono je kanta. Kad imaš 17-18god to ti super dođe. Sa 21-22 sam ubo ovo, taman 3-4 godine da se priviknem i naučim na 50cc. Inače, opći je pojam da su za grad ali i šire ti skuteri savršena mjera, ko je lud da se vozi na 50ccm sa 40-50km/h ograničenja po našem zakonu. Ovak se vozim ko gospodin i bok, ak se trebam di zganjat zganjam se.

    Kad sam kupio nexusa, nakon nekog vremena su najavili Gileru GP800, madafaking 800ccm u maxi skuteru, svrsio sam kad sam to vidio. Al se vremenom su se stvari promijenile pa ću uzet nešto tipa Aprilia Shiver ili slično, bitno da nije preko 800ccm. Ako se baš bude imalo para onda definitivno KTM Duke. Zaželio sam se manualnog šaltanja.

    A kaj se tiće suvozača...žena se redovno vozi samnom, jedino je moram nafukat kad kupim jaču pilu da odemo do mora, onda sam na konju Krenuo sam od 50ccm, završit ću jednog dana na 20 puta jačem i to je to. Sam nek budem hladne glave kao i do sad.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  5. #785
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    = Citat = Izvorno postao Talični Tom
    Ninja ili R6 dam se kladit. Meni je Ducati pojam, ali za to vozit i održavat moraš imat manufakturu cash love u podrumu...

    Jel znaš možda nekog da ima onu Aprilia repliku trkačeg bajka sa 50 ili 125 kubika. To mi je prezakon bajk, a jeftin k'o skuter...
    ako misliš na ono na što ja mislim, zašto bi itko to kupio? skuterčić koji izgleda kao veliki, a ima gume uže od mobitela...
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  6. #786
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    Oh, pa ne voze se valjda ljudi na skuterima samo 50 na sat? To su oni smiješni propisi sa blokadama... Čuo sam da to nije ni dobro - da ti skuter ne bi poživio ni 5 godina sa blokadom na sebi cijelo vrijeme.

  7. #787
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    Istina, al daj to reci državi. Onda ti još murjaci seru, pa moraš na tehničkom čuda rješavat. Al dobro, da se to riješit.

    Inače, nije tu ni tolko brzina kolko osječaj vožnje 250 naspram 50, izgled, udobnost itd. Plus, murjaci me ne zaustavljaju da me legitimiraju, nego da me pitaju za motor xD
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  8. #788
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    Meh, čuo sam da policija ionako ne zaustavlja motore. A ionako ne bi išao puno brže od 50, tako da mislim da rizik nije velik. Bar kod nas, čuo sam od kolege iz Kutine da je tamo malo strože.

    Mislio sam jedno vrijeme od prijatelja kupit Yamahu DT-50, ali kad bolje razmislim nije dobra ideja :/

    S jedne strane, ne moram polagat nikakav dodatni vozački da to peljam, nije skupo, i plus je enduro <3 Ništa jače mi ionako ne treba jer sam nespretan, a dobro bi mi došlo za vozikanje u gorskom kotaru.

    S druge strane, ipak je to poveća suma novaca, zatim treba registraciju i takve zajebancije, a možda bi imao problema na tehničkom jer je mašina zapravo 80ccm. A još k tome silna paranoja da ga ne ukradu. Ako bih ga držao u Rijeci to bi bilo dosta riskantno pošto smo već ostali bez skutera, a ni gore u brdima nije mnogo bolje zbog cigosa i to...

  9. #789
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA



    pašemo si.
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  10. #790
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    damn, taj autić imam i sad pred sobom, kraj monitora
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  11. #791
    Senior Member Giant leap for forum Mafioz0r's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    3.312

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    Položio sam vozački prije nešto više od mjesec dana, a od petka vozim VW Polo Mk5.



    I GOTS DA PIMPMOBILE BITCHES.

    Znam, mogo sam ga poslikati nakon čišćenja snijega. I po danu. Oh well.

  12. #792
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    Hm... Da sam na mjestu tvojih, ne bih ti baš dao da voziš auto ( a kamoli novi auto) nakon šta si tek položio vozački.

  13. #793
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    2.076

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    Da, prvo mora godinu dana ne vozit auto nakon što je položio vozački jer
    će nakon godinu dana sigurno bolje vozit.

  14. #794
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    Pa jasno. Ja danas vozim kudikamo bolje nego nakon što sam položio. Ne mislim na tehniku vožnje, puštanje kuplunga i slično, nego na samo snalaženje u prometu.

  15. #795
    Senior Member Giant leap for forum Mafioz0r's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    3.312

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    S razlogom sam dobio auto tako rano. Živim sa starom i sestrom. Stara svaki dan radi po 10-12 sati, a kad se vrati s posla, još mora pokupit sestru sa nekog od njenih XY sportova, jezika i ostalih aktivnosti, pošto ne voli kad se sestra kasno navečer vraća sama. Onda vikendom obavit kupovinu, obići dvije bake (od kojih je jedna izvan Zagreba) i također pokupiti sestru kad duže ostane vani. Na kraju joj ostane zanemarivo malo slobodnog vremena.

    Bez svog auta, ja oko malo toga mogu pomoći, a njezin pripada firmi, pa ga ne smijem sam voziti. Stara mi je kupila auto da sebi olakša život, tako da sam odsad ja zadužen za kupovinu, vožnju sestre i još mnogo toga. I kad sestra za četiri godine položi vozački, dijelit ću auto s njom. Sada ga za svoje potrebe mogu koristiti samo kad obavim sve "questove".

    Doduše, svejedno ne vjerujem kako je ovo dobro ispalo. Pobogu, dobio sam novi auto mjesec dana nakon položenog vozačkog, nema riječi kojima mogu opisati svoju zahvalnost.

    Što se snalaženja u prometu tiče, znam svoje granice.

  16. #796
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    Onda ok, lijepo od tebe što ćeš za familiju obavljat kvestove

    Sretno u prometu.

  17. #797
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    Pa dobro, ovo mi zvuči jako zrelo od tebe. Ja sam nakon položenog vozačkog dobio skuter i tek nakon četiri godine sam kupio svojim vlastitim snagama novi auto. U međuvremenu sam kupio još jedan motor. Sve te godine sam se pošteno navozio, što motor, što auto od starog i tek kad sam svoj auto kupio onda sam shvatio kolika je to u biti odgovornost ali i u jednu ruku sreća te povlastica za neke.

    Od toga dana je prošlo već nešto više od dvije godine i moram pokucat da auto nema niti jednu crticu, pazim ga ko svoja mu** i hladne glave vozim, barem tako mislim (iako znam da sam nestrpljiv i obavezno se uvijek žurim al takav sam, ne volim spore i neodlučne ljude). Samo se drži pameti i nemoj napravit sranje, jer lako za auto ako se nešto dogodi, ne bi ti bilo ugodno da nedaj bože završiš u kolicima...ili gore.

    A prije svega naravno pazi na budale u prometu, ako vidiš da ti neki manijak trubi sa plavom 207 onda znaš da sam to ja A kaj se tiče auta...sladak je al preskup i preružan za svoje pare, kao i svaki VW uostalom.

    Sretno u vožnji
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  18. #798
    Senior Member Giant leap for forum Mafioz0r's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    3.312

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    Preružan? Stvar ukusa.

    Alternativa je bila Škoda Fabia Mk2, koja osim što je manja, slabija i ružnija, ima poprilično lošiju serijsku i dodatnu opremu. Meni je ok za prvi auto (glavno da vozi, jel), ali ipak smo se odlučili za Polo pošto je riječ o neusporedivo boljem autu za ne-toliko-višu cijenu.

  19. #799
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    = Citat = Izvorno postao Mafioz0r
    Što se snalaženja u prometu tiče, znam svoje granice.
    Prvih par godina ćeš biti kreten, hoćeš-nećeš.
    Kad izađeš iz autoškole, imaš svoja pravila. Mobitel, cigarete, glasnu glazbu, petu brzinu, nagla kočenja, žmigavce ako su ti pri ruci.
    Ne ponosim se time.

  20. #800
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Prvih par godina ćeš biti kreten, hoćeš-nećeš.
    Mislim da si ipak samo ti
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  21. #801
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    = Citat = Izvorno postao Mafioz0r
    Preružan? Stvar ukusa.

    Alternativa je bila Škoda Fabia Mk2, koja osim što je manja, slabija i ružnija, ima poprilično lošiju serijsku i dodatnu opremu. Meni je ok za prvi auto (glavno da vozi, jel), ali ipak smo se odlučili za Polo pošto je riječ o neusporedivo boljem autu za ne-toliko-višu cijenu.
    Ak ti je alternativa bila Fabija onda je Polo sigurno bolje rješenje pošto je noviji, drugačija oprema i sl. Ma glavno da vozi ^^
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  22. #802
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Aug 2006
    Postova
    3.167

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    = Citat = Izvorno postao Mafioz0r
    Što se snalaženja u prometu tiče, znam svoje granice.
    Prvih par godina ćeš biti kreten, hoćeš-nećeš.
    Kad izađeš iz autoškole, imaš svoja pravila. Mobitel, cigarete, glasnu glazbu, petu brzinu, nagla kočenja, žmigavce ako su ti pri ruci.
    Ne ponosim se time.
    Ovo moram potpisat. Doduse ja sam ostao kreten i kostalo me. Cigarete i auto samo cu rec moja poznata krvava jedna dugacka. Nadalje mafiozor pazi na autek, dalje te mogu proslijedit na google da odes na vw club croatia, te usput mozes i kod nas www.skodacroatia.comSi www.seatclubcroatia.comSUzivaj u auteku. Imas xenone?
    Now you're old and full of hatred
    Take a pill to masturbatred
    Children point to you and scream
    Because they will become that thing

  23. #803
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    Super je novi VW Polo. To je europski auto godine, ako se ne varam? Samo fino na ljeto metneš neke fine BBS felgice i gumice niskog profila i imaš pilu!


  24. #804
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    = Citat = Izvorno postao Mafioz0r
    Što se snalaženja u prometu tiče, znam svoje granice.
    Prvih par godina ćeš biti kreten, hoćeš-nećeš.
    Kad izađeš iz autoškole, imaš svoja pravila. Mobitel, cigarete, glasnu glazbu, petu brzinu, nagla kočenja, žmigavce ako su ti pri ruci.
    Ne ponosim se time.
    -cigarete

    ali nakon godinu, dvije sve se to vrati na svoje i unormali, barem je tako meni, a i većini koje znam.

    inače, mafiozo, špica auto, još samo da su alu felge...
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  25. #805
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Djetinjstvo mladoga dendrofila.
    Postova
    1.514

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA



    meni stari neda ni da njegov provozam..
    Na lijevoj ruci rogovi, a desnom se krstim. Duboki mi džepovi i dugački mi prsti.

  26. #806
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.945

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    = Citat = Izvorno postao LD


    meni stari neda ni da njegov provozam..
    ni meni
    al oke mozda mi neda jer nemam vozacku i nisam punoljetan..ali needaa

  27. #807
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    Meni je baš sad ostavio ključeve i prometnu za sutra
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  28. #808
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    Meni da, ali prvo triput razmisli o tome...

  29. #809
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    Stari mi je auto dao odmah isti dan kad sam položio za auto, a stara nije dok nije vidjela kako vozim ^^
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  30. #810
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    Stigao auto nazad. Stari bio servisiro u bosni kod nekog lika kojeg zna. Dijelovi i rad svega 650KM. Kod nas bi sve bilo negdje 15x skuplje,a još je i dobio jako kvalitetne dijelove. Nisam ga još sad provozo, sutra ujutro ću. Nova getriba, time i nova lamela, korpa i sve. Nove kugle, nosači motora, nosači getribe, novi dihtung glave motora i novi dihtung poklopca motora. Popravljen anlaser i alternator, ima da auto sad radi ko zmaj
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

Slične teme

  1. SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA
    By BINUX in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 389
    Posljednji post: 29-04-2009, 17:49

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •