Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 32

Tema: Forum povezan sa casopisom

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780

    Forum povezan sa casopisom

    Imam jedno pitanje,hipoteticki gledano,sagledano iz svih kutova zivota i bivanja opcenito,pomno promatrano od strana mnogih izabranih promatraca i slucajnih prolaznika,sto bi se dogodilo sa forumom u slucaju da pcplay kao casopis propadne? Jel bi i on propao il nebi?
    Mislim...nebi ja da propadne,da se razumijemo...samo pitam sto bi bilo s forumom?

  2. #2
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Izgubio bi službeni PCPlay logo! Plačena administracija bi se razbježala, došli bi novi admini koji bi vodili administraciju na neslužbenom forumu o gamingu!

    Ili bi jednostavno i forum propao do temelja! Nek me isprave dase admini ako sam fulao!

  3. #3
    Senior Member Ninja hurdle Silventus's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Hum
    Postova
    764
    Netko je već postavio pitanje o ovome.

    Koliko znam,propao bi,jer bez casopisa nema svrhe više držati web stranicu što znači da forum propada.
    Stranica služi kao dodatak časopisu,tj.sadrži informacije isključivo o časopisu,sitne vjesti iz svjeta gaminga etc.
    Tim putem bi se čitaoci informirali.Forum je prvenstveno stvoren kao dodatak stranici.Isključivo za diskusije o tome i kako bi popularizirala sajt (iako je to jedini razlog za veliki broj posjeta)

    Kada bi casopis propao,nebi bilo smisla držati web stranicu,a pošto je forum hostan na njoj,srušio bi se i forum

  4. #4
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    As long as the comunity exists, we shall not fall!
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  5. #5
    Senior Member Respawned sorcerer THE NO's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Tu i tamo i na još par mjesta između
    Postova
    1.428
    Hmmmm,ne znam,logično bi bilo da i forum propadne,odnosno da ga W1k i IgGy zatvore,jer nema smisla imati forum,ako nema časopisa.
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    Kad me netko pita jel su gameri opsjednuti sexom, ja uvijek kažem, ma kakvi, to je prljava laž.
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    Možda prestanem gejmat ako ću dobivati dovoljnu količinu sexa da nemam snage za gejmanje...

  6. #6
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    = Citat = Izvorno postao THE NO
    Hmmmm,ne znam,logično bi bilo da i forum propadne,odnosno da ga W1k i IgGy zatvore,jer nema smisla imati forum,ako nema časopisa.
    besmisleno je zatvoriti forum ako je dobro naseljen

  7. #7
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028
    ne bi više postojao PCP forum ali bi nastavio postojati pod drugim imenom na drugom serveru
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  8. #8
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    ovisi o adminima (mislim na W1k1n6a i IGgya prvenstveno), ako im je stalo do communitya na forumu, dat ce ensto sitno love i odrzavat forum na nekom drugom hostu, a ako ne, "ćao đaci"

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  9. #9
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    OSIJEK VJEČNI GRAD
    Postova
    1.184
    vjerojatno bi se 70% aktivnih članova preselilo na neki drugi forum, možda bi ga i sami useri napravili
    želite li znati zašto bard mrzi emoe? je li legolas jači od gimlija? što ima novoga u world of darknessu? jesu li patuljačke žene feministice? posjetite world of fantasy http://fentazi.ej.am/forum najbolji hrvatski fantasy forum

  10. #10
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    kao hacker i cro-gaming, tj. hcl
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  11. #11
    Senior Member Nuke me please FG's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    KC al me ima i po VŽ-u.
    Postova
    220
    Šanse da PCP propadne su iste kao i da propadne PDV.

    AMD athlon XP2600+OEM,ddr 2x256MB viking 400MHz,HDD maxtor 80GB,2MB, 7200rpm, sapphire radeon 9600 atlantis 256MB,128 bit-na (320/200)napajanje 400w

  12. #12
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    = Citat = Izvorno postao FG
    Šanse da PCP propadne su iste kao i da propadne PDV.

    a čuj nikad se nezna, tehnologija raste i sve nam je dostupno, sve informacije od igara, programi i te spike, tak da što više možemo dobit na internetu manje bumo kupovali novine i časopise, pa evo ja od kad imam net, stari više ni ne kupuje novine, dojde tu sjedne na 20 min, pročita kaj ga zanima i ode, i uštedi 6 kuna, kolko dojde Večernji, tak da se nebi čudio kad neki časopis propadne, to tak ide, ali naravno nije da želim da propadne, samo nek nastave tak vgg

  13. #13
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Medjimurje
    Postova
    774
    = Citat = Izvorno postao FG
    Šanse da PCP propadne su iste kao i da propadne PDV.
    nemoj biti previše siguran u to.. nisu gameri budale ..
    "If you take everything I've accomplished in my life and condense it down to one day, it looks decent!"

  14. #14
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028
    = Citat = Izvorno postao FG
    Šanse da PCP propadne su iste kao i da propadne PDV.
    ne kažem da je će PCP propast, ali je Hacker isto iznenadno "propao"
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  15. #15
    Senior Member Lock'n'Load Arkham's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Miskatonic University
    Postova
    129
    prije propasti časopisa dolazi pad kvalitete tekstova, smanjenje broja stranica, povećanje broja reklama...
    Religion is what keeps the poor from murdering the rich.

  16. #16
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Medjimurje
    Postova
    774
    = Citat = Izvorno postao Arkham
    prije propasti časopisa dolazi pad kvalitete tekstova, smanjenje broja stranica, povećanje broja reklama...
    znači, blizu smo ..
    "If you take everything I've accomplished in my life and condense it down to one day, it looks decent!"

  17. #17
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ..::Bizovac::..
    Postova
    5.373
    onda bi mi kupili novi server... uzeli bazu foruma... uzeli bi drugo ime za forum...novu adresu... i to je to.. ovo bio bio jos jedan od milion foruma vezanih za gaming.....
    // E8200 2.66 @ 3ghz||Gigabyte DS3L||ASUS 8800GT 512mb + Zalman Vf700Cu||Seagate 250Gb + Samsung 250Gb||2x 2Gb DDR2 800mhz||Raptoxx 550W rev1.3||Audigy SE||MX518 \\
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    .........,,,,,,,,,
    Evo ti par točki i zareza, pa ih strateški rasporedi po rečenicama.

  18. #18
    Senior Member Ninja hurdle Silventus's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Hum
    Postova
    764
    = Citat = Izvorno postao str33t6l0w
    Sovo bio bio jos jedan od milion foruma vezanih za gaming.....
    Ali jedan od rijetkih koji su dosta aktivni,ako bi ljudi uopće dolazili kao sada(časopis)

    edited

  19. #19
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    = Citat = Izvorno postao str33t6l0w
    onda bi mi kupili novi server... uzeli bazu foruma... uzeli bi drugo ime za forum...novu adresu... i to je to.. ovo bio bio jos jedan od milion foruma vezanih za gaming.....
    cheers to that mate!
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  20. #20
    Senior Member Nuke me please FG's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    KC al me ima i po VŽ-u.
    Postova
    220
    = Citat = Izvorno postao Luka
    = Citat = Izvorno postao FG
    Šanse da PCP propadne su iste kao i da propadne PDV.
    ne kažem da je će PCP propast, ali je Hacker isto iznenadno "propao"
    Zato kaj ga je PCP zgazi!!i dok sam tek dobil PC kupio sam primjerak hackera i PCP-a i pogodi kojeg više nikad nisam kupil? Ma neće PCP propast..

    AMD athlon XP2600+OEM,ddr 2x256MB viking 400MHz,HDD maxtor 80GB,2MB, 7200rpm, sapphire radeon 9600 atlantis 256MB,128 bit-na (320/200)napajanje 400w

  21. #21
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    OSIJEK VJEČNI GRAD
    Postova
    1.184
    e hacker je bio 100 puta bolji od pcplaya. sad kupujem pcplay jer nemam šta drugo.
    ako se ikad pojavi novi časopis, pcplay će ili propasti, ili se debelo promijeniti.
    sad drže monopol, ali to se može brzo promijeniti...
    želite li znati zašto bard mrzi emoe? je li legolas jači od gimlija? što ima novoga u world of darknessu? jesu li patuljačke žene feministice? posjetite world of fantasy http://fentazi.ej.am/forum najbolji hrvatski fantasy forum

  22. #22
    Senior Member Nuke me please FG's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    KC al me ima i po VŽ-u.
    Postova
    220
    kak kome,al je meni PCP bil bolji,a možda je hacker baš u tom broju bio sranje,al sam se navuko na PCP.

    AMD athlon XP2600+OEM,ddr 2x256MB viking 400MHz,HDD maxtor 80GB,2MB, 7200rpm, sapphire radeon 9600 atlantis 256MB,128 bit-na (320/200)napajanje 400w

  23. #23
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630
    joj a sta ako sutra bude smaks svijeta.Sta znate mozda sutra padnem u provaliju.Mozda Iggy se preseli u Ameriku,Wiking ode za njemacku.mozda terorista se zaleti u autobus na kolodvoru.Tko ce znati sta ce biti sutra
    Zato uzivajte dok je sve tu na mjestu i onako kako vam pase.i nemojte si probijati glave _



  24. #24
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    = Citat = Izvorno postao FG
    = Citat = Izvorno postao Luka
    = Citat = Izvorno postao FG
    Šanse da PCP propadne su iste kao i da propadne PDV.
    ne kažem da je će PCP propast, ali je Hacker isto iznenadno "propao"
    Zato kaj ga je PCP zgazi!!i
    ahahaha

    ahaha

    da, propao je radi pcpa

    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  25. #25
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pitomača
    Postova
    2.557
    isusati ))))))))))

  26. #26
    Senior Member Respawned sorcerer Black Hawk Down's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Da
    Postova
    1.136
    = Citat = Izvorno postao FG
    = Citat = Izvorno postao Luka
    = Citat = Izvorno postao FG
    Šanse da PCP propadne su iste kao i da propadne PDV.
    ne kažem da je će PCP propast, ali je Hacker isto iznenadno "propao"
    Zato kaj ga je PCP zgazi!!i dok sam tek dobil PC kupio sam primjerak hackera i PCP-a i pogodi kojeg više nikad nisam kupil? Ma neće PCP propast..

    više je ljudi čitalo Hacker nego PCplay,barem po mojem iskustvu
    a kaj se neki preseravaju da im je PCplay oduvijek bolji,i da je hacker sranje,eh to je kao kad je bio Tita,svi ga vole,a danas,druga priča zar ne,sada su svi veliki Hrvati,i svi mrzer Jugoslaviju,prilagođavanje,ajde neću sada reći svi oji sada kažu da ne vole Hacker da su takvi
    Molim da mi nitko ne šalje privatne poruke.
    (uvijek se od njih uznemirim)
    912362004655177310808
    http://www.youtube.com/watch?v=puVmKfCw ... ed&search=

  27. #27
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343
    = Citat = Izvorno postao Black Hawk Down
    = Citat = Izvorno postao FG
    = Citat = Izvorno postao Luka
    = Citat = Izvorno postao FG
    Šanse da PCP propadne su iste kao i da propadne PDV.
    ne kažem da je će PCP propast, ali je Hacker isto iznenadno "propao"
    Zato kaj ga je PCP zgazi!!i dok sam tek dobil PC kupio sam primjerak hackera i PCP-a i pogodi kojeg više nikad nisam kupil? Ma neće PCP propast..

    više je ljudi čitalo Hacker nego PCplay,barem po mojem iskustvu
    a kaj se neki preseravaju da im je PCplay oduvijek bolji,i da je hacker sranje,eh to je kao kad je bio Tita,svi ga vole,a danas,druga priča zar ne,sada su svi veliki Hrvati,i svi mrzer Jugoslaviju,prilagođavanje,ajde neću sada reći svi oji sada kažu da ne vole Hacker da su takvi
    HACKER u dusi PCPlay u ruci

    Sad cu nesto napravit pa mozda kasnije uploadam
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  28. #28
    dobro je poznato zasto je hacker propao, a ista stvar se moze desiti i pcplayu..

    Sve ovisi o izdavaču i isplativosti. Ako se recimo časopis prodaje u premalim količinama (recimo da se njegovom izdavaču ne isplati izdavat časopis već više koristi vidi u dnevnim novinama) onda sve to može propast u jednoj noći, ko što se desilo sa hackerom.

    Eh sad, drugo je ako ekipa koja radi na časopisu uspije pronači novog izdavača ako nakon svega uopće ima volje počet sve ispočetka a i pitanje je pod kakvim bi se uvijetima takav časopis onda tiskao.

    Nadalje, internet guta sve, od medija pa do tv-a polako.. Jednog dana mozda novina ni neće bit u papirnatom izdanju i sve će se svodit na news portale.

    Zašto?
    Recimo da je čitateljima to mnogo pristupačnije i jeftinije. Ne moraju ić do kioska i kupit novine i ne moraju još za to izdvojit novce.

    Tak je i s gamingom, odeš na neki gamespot, gamer il hcl, pogledaš screenove, par trailera, pročitaš šta te zanima i to je to. PO toj logici praktički se ne isplati kupovati časopis. No opet, kad ste uz nešto tako dugo vremena, teško je da bi se samo tako odrekli toga. Recimo hacker, koji je podkraj postajao sve lošiji i dalje sam kupovao, ne zbog sadržaja već zbog toga što sam jednostavno moramo vidjeti šta ima novoga...

  29. #29
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    = Citat = Izvorno postao Blaster32
    Recimo hacker, koji je podkraj postajao sve lošiji i dalje sam kupovao, ne zbog sadržaja već zbog toga što sam jednostavno moramo vidjeti šta ima novoga...
    Baš iz tog razloga redovito kupujem PCPlay! U 70% slućajeva sam razočaran ali moram ga imati! To mi je kao droga!

  30. #30
    Guest
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    = Citat = Izvorno postao Blaster32
    Recimo hacker, koji je podkraj postajao sve lošiji i dalje sam kupovao, ne zbog sadržaja već zbog toga što sam jednostavno moramo vidjeti šta ima novoga...
    Baš iz tog razloga redovito kupujem PCPlay! U 70% slućajeva sam razočaran ali moram ga imati! To mi je kao droga!
    potpis

Slične teme

  1. Forum
    By Registrirani in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 134
    Posljednji post: 23-06-2009, 13:14
  2. Forum.
    By IGoR_2803 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 01-01-2009, 23:11

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •