Stranica 3 od 37 PrvaPrva 1234513 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 1108

Tema: Age of Conan: Unchained

  1. #61
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    approaching nervous breakdown...
    Postova
    195
    Još se ne zna "age limit", ali pošto će u igri biti i više nego dovoljno krvi, te seks (od kojeg će navodno biti i neki buff), ne vjerujem da će biti tako lako dostupna mlađima. Naravno, kod nas se roditelji baš nešto i ne obaziru previše na to što im djeca igraju, ali je vani situacija malo drukčija. I da, Cimerijanci će biti u igri. Po meni, ovo je MMO koji najviše obećava u 2008., ali ostaje još vidjeti kako će to izgledati sa PvPom, ekonomijom i sl.

  2. #62
    Evo još jedan video s borbom i ostalim stvarima. Po meni, ne baš impresivno.
    http://www.jeuxvideo.tv/age-of-conan...deo-42501.html

  3. #63
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    [quote=Aerial_51]
    = Citat = Izvorno postao "Lord Jambrek":wrnhq3gs
    ...jer je on posljednji Cimerijanac
    Sva ostala škvadra iz studentskog doma mu je pomrla

    Taj sistem izgradnje tvrđava mi je malo sumnjiv... mislim, vjerojatno će morati postojati neki limit po serveru ili tako nešto, jer u suprotnom nakon određenog vremena sav prostor na kojem se odvija igra mogao bi postati teren za izgradnju pretrpan tvrđavama...?[/quote:wrnhq3gs]

    Tvrđave će bit instancirane.
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  4. #64
    Nadam se.
    SW: Galaxies je patio od problema kad su čitavi kontinenti po planetima postajali gradovi zbog toga.

  5. #65
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    805
    Da otvorim temu

    Igra je odgodena..izlazak bi trebao biti 20.5 ako se ne varam..

  6. #66
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    (¯`·._.·-.R.I.J.E.K.A.-·._.·´¯)
    Postova
    2.180
    bahhh...... opet su je odgodili
    A for Anonymous
    "February, bitcheeees!!"
    http://www.index.hr/like/clanak/glup...na/601948.aspx

  7. #67
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    999
    mi vec napravili klan i sad kempamo pred algoritmom


  8. #68
    Čujem da je cenzuriran zato jer prikazuje bradavice na curama.

  9. #69
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    805
    hehe..ipak na kutiji pise M 18+ ^^

  10. #70
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    approaching nervous breakdown...
    Postova
    195
    Umalo!

    U Americi su htjeli cenzurirati mnogo toga, ali je na kraju sve prošlo. Uključujući i bradavice.

    Samo će u Njemačkoj biti mnogo toga cenzurirano, obezglavljivanje, otkidanje udova i last but not least, ze nipplez are gone, ah du meine schweine, keine nippelz!!!S

    Read more.

    http://www.massively.com/2008/02/05/...ings-revealed/

  11. #71
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    805
    Thx na informaciji.. bit ce zanimljivo hehe

    Evo par filmica iz bete:

    fk872rmB7_g

    HGh_dHDUKEg

    O0Ml7ujbKOU

    opis prvog mi je bio posebno zanimljiv..

    Toliko za sada

  12. #72
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    (¯`·._.·-.R.I.J.E.K.A.-·._.·´¯)
    Postova
    2.180
    jako dobro izgleda
    al malo su mi jadni pokreti kad lik skace obratite malo pozornost na to
    A for Anonymous
    "February, bitcheeees!!"
    http://www.index.hr/like/clanak/glup...na/601948.aspx

  13. #73
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    805
    Nisam probao ali...stavi neku "limariju" na sebe i probaj skakati okolo ^^

    Takva je igra..u nekim igrama uopce ne skaces (vco) a u nekima skaces previse (pw..a mogao bi staviti i wow).

    Glavno da lik ne skace kao jedi

  14. #74
    Senior Member Lord of The Fleas Dr. Kam's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    483
    Gledao sam malo igru sad, izgleda vrlo privlačno, što se vizualnog dijela tiče. No vrlo mi sliči na jednu igru, isprva se nisam mogao sjetit koju, no onda, 2 sekunde kasnije - Darkfall!!
    S obzirom da igra izlazi u petom mjesecu, a u 6.-tom izlazi WAR, a nadam se i taj famozni Darkfall... Mislim da ću od ove 3 ići redom: Darkfall, WAR i AoC. Darkfall daje nekako najveću slobodu i najviše me privlači, a dosta ljudi koje znam RL i preko MMO igara će igrati Darkfall jel je orijentirana prema SVEMU. Ekonomija, raznorazne klase za ratovanje po kopnu, ali i po moru, izgradnja gradova itd...

    Vjerojatno ću sve 3 probat, jer imam predosjećaj da ću nekako ubrat velik financijski dobitak lol (nadam se), pa se vidimo

  15. #75
    Ono što je mene impresioniralo je mount sistem jer mislim da nisam vidio fluidnije i prirodnije animacije kretanja živina.

    Naravno, po meni to nije dovoljno dobra kvaliteta koja će iskupiti AoC, prvenstveno zato jer već vidim clipping do ludila uz prstohvat laga koji će doslovno ubiti svu real time borbu. I pored toga, igra koja se mora oslanjati na golotinju i česte dekapitacije kako bi iznad svih ostalih je malo pobrkala svoje prioritete.

  16. #76
    Senior Member Lord of The Fleas Dr. Kam's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    483
    I to što arbiter kaže, probat ću je iskljičivo jer kupujem novu konfu, pa da vidim kako glatko radi

    Edit: makar je uvijek gušt nekom frajeru skinut glavu s ramena i igrat drniško kolo oko glave kad padne

  17. #77
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    approaching nervous breakdown...
    Postova
    195
    Age of Conan ne gura golotinju i krvave fajtove jer se furaju na balavurdiju kako ih WoW fata po svakom sokaku - igra neće biti dostupna mlađima od 18, kad bi samo i kod nas roditelji vodili računa o tome što im djeca rade... Golotinja, okrutnost, krv i znoj, to je dio Conan lore-a, svatko tko je ikada čitao stripove i knjige zna to vrlo dobro. A što se tiče clippinga i laga u igri, ne valja zvocati prije nego igra uopće izađe.

    Mark my words; Age of Conan will rock the foundations of the MMO world as we know it! Samo dva pitanja ostaju.

    PvP: Ne hoće li biti dobar, nego koliko će biti hardcore. Hoće li moći svatko napasti svakog na (gotovo) svakom mjestu i u svako vrijeme, ili će biti isključivo ograničen na PvP zone...? Kakve će biti "kazne" kad se zgine, gubitak opreme i slično...? Hoću li biti u stanju stvarati karijeru kao drumski razbojnik, klati trgovce koji mi ulete u zamku i sl. Ako bude unrestricted PvP server, ja sam prvi tamo.

    Ekonomija
    : Većina mulaca iz svijeta developera MMO-a ne kuže da MMO živi od ekonomije u igri, a s time ne mislim na bjesomučno grindanje. EVE ima najbolju ekonomiju, ugodno je vidjeti i da je Pirates of the Burning Seas krenuo u dobrom pravcu (oni su zeznuli ekstremno instancirane fajtove, hebga), sad ostaje vidjeti da li će Age of Conan biti isti takav. Što je dobra MMO ekonomija? Igra u kojoj konstantno postoji ponuda i potražnja koja se balansira po načelu interakcije samih igrača.

    Primjer? U WoW-u sam lud za određenim komadom opreme, whatever, ajmo reći da sam upiknuo neki spear za svog huntera ili 1h healing mace za priesta. Sad idem grindati par gluposti koje mi trebaju za enchant, možda kupim jednu ili dvije sitnice, onda užicam nekog enchantera iz gilde da mi baci enchant na taj komad oružja i...gotovo! Dotično enchantano oružje ostaje kod mene, više ga ne mogu izgubiti osim da ga namjerno ne uništim. S vremena na vrijeme popravim opremu, ali ona nikada ne puca.

    U EVE-u s druge strane letim naokolo u brodu i kad se zeznem i zgubim brod na ovaj ili onaj način, brod je nestao, hasta la vista, moram ići kupiti novi, nabaviti nove module za njega, opremiti ga od nule. To efektivno znači da u igri ima mjesta za minere koji nabavljaju minerale rudareći po asteroidima, ima mjesta za one koji proizvode brodove i koji ih prodaju, ima mjesta za trgovce i mnogo njih u lancu između (researchere koji poboljšavaju blueprintove za brodove, haulere koji prevoze velike količine ruda, modula ili brodova na različite dijelove unvierzuma), dakle, postoje različite vrste igranja i sve su neophodne da bi EVE funkcionirao. Oh da, i najbolji brodovi i najbolja oprema, to proizvode sami igrači, tek najmanji procent "dropa" od NPC-ova u misijama, primjerice.

    Kakav će AoC biti? Evo ideje: ja proizvodim oklop i oružje za svoju gildu. Svi zajedno skupljamo materijale, i na kraju shvatimo da nam nedostaje jedna vrsta kože. Heh, ta vrsta kože se može dobiti samo od mamuta. A njih nema u našoj zoni. Provjerimo lokalni market, tamo se nudi, ali malena količina, i po prevelikoj cijeni. Okupi se nas 5-6, na konje i idemo na sjever! Možda, pazi sad, uletimo u zonu gdje ima mamuta, ali tamo je teritorij zauzela neka druga gilda. Oni su u stanju pobiti nas ako žele, ali se možemo i sporazumjeti, pa recimo napravimo kakav trade, ili im platimo za dozvolu za lov u njihovom teritoriju. Naletimo na mamuta ili dva, koknemo ih, oderemo kožu, kljove (i to treba za neka oružja, drške mačeva, vrhove strijela, whatever) i meso spremimo... Sad nam trebaju kola. Skok do obližnjeg grada, kupimo kakvu kočiju za transport i zapregu, vratimo se, potovarimo to i laganice natrag doma. No sad moramo ići po boljim putovima, kola ne mogu gdje može sam jahač. I naletimo na zasjedu, treća neka gilda planinskih razbojnika. Njih desetak, ali mi smo bolji skilleri, imamo dva archera na konjima, opakog tenka i kojeg sorcerera, pa ih nešto pobijemo, nešto se razbježi. E sad, kao u EVE-u, zakon bi bio kada bi mrtva tijela ostala na putu, a nama ako je gušt pokupimo palo oružje i oklop, možda i nešto love ako su imali što uz sebe. (Ako se pitate što bi moglo biti s onima koji poginu, pa, mogli bi automatksi oživjeti u hramu njihovog boga, npr.) Nastavimo dalje, dođemo doma, napravimo potrebno oružje, višak materijala ili bacimo u skladište od gilde ili ga prodamo na tržnici.

    Sad svi vanilla MMO WoW igrači vrište i čupaju si kosu; si ti normalan!?! Da me ubiju, uzmu mi eppaxx opremu!?! De facto ništa od ovoga nije niti revolucionarno niti neizvedivo, EVE online je vrlo sličan, samo heh, u svemiru. Ako me sjećanje dobro služi, bilo je u Diablu i hardcore stvari u MPu gdje bi igrači zauvijek gubili lik ako bi poginuli u nekom online fajtu. Meni je iskreno dosadila užasna nerealnost većine MMO-va, u WoW-u bi sjeo na ptičurinu, ili koristio kakav teleport, bio na odredištu za 5 minuta, ubio dvadeset mamuta i strpao bi ih u inventory (!!!), ako bi te tko zgenkao, rezao bi se na graveyardu i psovao mu mamicu, ali bi to bilo sve od posljedica za tebe.

    Što AoC bude sličniji ovom mom opisu - ja se iskreno nadam da će biti tako - to će biti poželjniji što se mene tiče. S druge strane, vanilla carebear MMO-va ima i više nego dovoljno, a vjerojatno će AoC imati i PvE only servere. Few more months and we'll know for sure.

  18. #78
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    805
    Dobro zboriš

  19. #79
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    VEXIL - EVE corp.
    Postova
    181
    Uf - ako ćePVP biti ako u EVE - prvi sam na serveru
    <frank> can you help me install GTA3?
    <knightmare> first, shut down all programs you aren't using
    frank has quit IRC. (Quit)
    <knightmare> ...

  20. #80
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    (¯`·._.·-.R.I.J.E.K.A.-·._.·´¯)
    Postova
    2.180
    @Voigtkampf
    da sad ne citiram neke stvarii ali ovo si odlicno opisao, igrao sam one potbs ekonomija je bila ok u beti al su me pvp udaljili od igre ali uz to je bila dobra borba brodova... ali na kraju kad su npr. druga ekipa zasjela na tvoj brod i kad bi trebao pvp pocet onda usere i ono dobro u igri...

    za eve nemogu rec puno jer sam igrao nekih 5-6 dana, al mi se cinila odlicna igra cim sam prosao totorual dok neki ljudi ne prodju kroz to i kazu igra je pre komplicirana prije nego sto ju uopce i zaigraju... pa sad ja gledam dali da pocnem eve igrat ili da cekam neke od nadolazecih igri !?

    a u vezi sto si napisao u AoC nadam i iskreno bi volio se da ce bit takva jer bi to kako neki kazu bilo hard core igranje za neke wow-ase pre tesko i ljudi bi gubili dosta zivaca i jos bi dodao na tvoje da npr. nemogu svi kratst od mrtvih leseva da nekima njihova rasa to ne dopusta ili ali da oni imaju vise mogucnosti za razvit ekonomiju dok oni koji bi mogli krast npr. razbojnici imali manje mogucnosti u razvijanju ekonomije itd.. al bi iskreno volio da bude sto slicnije tvom opisu

    a sto se tice darkfalla isto me to zanima za ekonomiju i najvise pvp....
    tako da nam samo preostaje cekat betu i izlazak igre da se uvjerimo kakva je igra

    Edit:
    i da dodam video
    Age of Conan Hi-speed city creation ( 2:08 )
    http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/s...1/videoId/1187
    A for Anonymous
    "February, bitcheeees!!"
    http://www.index.hr/like/clanak/glup...na/601948.aspx

  21. #81
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Oct 2006
    Postova
    384
    ma vi ste svi njubovi ovu igru cu zaigrati samo da vas ubijam

  22. #82
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Di pada snijeg?!
    Postova
    1.557
    = Citat = Izvorno postao Voigtkampf
    /cut
    slažem se za ekonomiju, ako pogineš da ostaneš bez svega....npr takav je princip u browser igri Runescape koju sam ja prije igro i ta igra ima odliču ekonomiju a isto vrijedi ako crkneš da ostaneš bez sve opreme.....npr mnogi se čupaju za kosu kad ostanu bez uber pwner opreme....ali onda si dok ju vrate razviju skilove i sve to..npr. ja sam preprodavao određenu vrstu oklopa i ubrzo sam imao 1,5mil golda što je teško za povjerovat da free igrač može...

  23. #83
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    voitg,jeben opis,takvu bi ja igru želio...mislim igram wow,ali ono,imam quest donesi mi 10 ovog iz ove životinje koji je drop rate 80% i na svakm 3 mobu dobijem taj item...tak da stvarno genijano

  24. #84
    Senior Member Lord of The Fleas Dr. Kam's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    483
    Jel došlo do promjene sa datumom izlaska ili je još uvijek 5 mjesec?

    Pitam, jer svugdje piše drugačije.

  25. #85
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    (¯`·._.·-.R.I.J.E.K.A.-·._.·´¯)
    Postova
    2.180
    ne 20. 05. 2008. i dalje stoji taj datum
    A for Anonymous
    "February, bitcheeees!!"
    http://www.index.hr/like/clanak/glup...na/601948.aspx

  26. #86
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    approaching nervous breakdown...
    Postova
    195
    = Citat = Izvorno postao Jerry
    voitg,jeben opis,takvu bi ja igru želio...mislim igram wow,ali ono,imam quest donesi mi 10 ovog iz ove životinje koji je drop rate 80% i na svakm 3 mobu dobijem taj item...tak da stvarno genijano
    Ostaje nam svima da se nadamo... WoW je WoW, nema potrebe o toj igri govoriti, ona ima svoje legendarno mjesto u Hall of Fame MMO-va, ali nam stvarno ne treba novi WoW. Nadajmo se igri koja će biti zahtjevna ali i zabavna, dog eat dogSstyle.

    Na kraju, možda zvuči teško za povjerovati, ali sve ovisi o ekonomiji, ulozi koju će imati novac, crafting i resursi, jer se onda počnu okretati fajtovi oko resursa, a to drži MMO na životu i uvijek da neke zanimljive ciljeve.

  27. #87
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    40
    ja se najvise nadam da ce resursi imat jaku ulogu u svemu .
    Pogotovo ako se recimo do high qualiti drva,kamena,dragulja itd.. moze doc samo ako posjedujete Keep u pvp zoni.
    Po meni to ce oces-neces tjerat ljude u pvp i guildove u borbu za Battle keep.
    Neznam jos kako ce bit sa lootom - dali kad pogines u pvp gubis sve ili samo jednu - dve stvari.
    Ako gubis sve nece bit dobro jer onda ces imat High end komplet za PvE i najjeftiniji komplet za pvp.
    A pogotovo me zanima ako gubis sve kak ce to zgledat u raidu. Iz iskustva znam da gines po nekoliko puta u raidu bez obzira sta nosis i cime vitlas jer ak se 5-6 ljudi namagarci na tebe nemas sanse.
    Sad mene zanima sta to znaci da cu morat imat kod sebe par kompleta za raid ? Tu ce Developleri morat jako pazit kakav ce sistem izabrat.

    Osobno igrao sam EVE jedno godinu i pol ,skoro 2. I tamo gubis sve -ama bas sve kad te ubiju - cak i mobovi. U jednu ruku to je super jer je najblize nekakvoj realnosti al sa druge strane moze bit jako frustrirajuce kad nakon 2-3 mjeseca skupljanja high end modova sve nestane u djelicu sekunde. (dobro imao si nekakvo osiguranje za brod al to nije bilo ni priblizno ako si bio nakrcan sa rjetkim stvarima).
    Po meni najbitnije je uvest takav sistem da crafteri imaju razloga craftat tako da ljudi zele kupit dobre stvari al sa druge strane nesmije se dozvolit da kad jednom dodes do neke opake opreme da je to to i da vise nemas potrebe kupovat ista.
    Po meni najbolje bi bilo da se oprema trosi sa upotrebom a u pvp da gubis jednu ili dve stvari i to random.
    Al to sam ja

  28. #88
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    (¯`·._.·-.R.I.J.E.K.A.-·._.·´¯)
    Postova
    2.180
    po meni bi bilo najbolje da kad te ubiju imas npr. 20 - 30 % sansu da izgubis neku stvar sa sebe ali da svaki put ti neko moze uzet 10-20% love koje imas kod sebe neovisno sa opremom....

    i jos bi dodao da imaju wented posteri da npr. moras 1. platit da taj poster stave u grad odredjenu cijenu ovisi o jacini igraca ali da taj poster moze bit samo u tom gradu u kojem si postavio poster.... jer kad bi npr. svi mogli stavit besplatno wented postere bilo bi ih previse
    al opet bi bilo previse lovaca na glave
    A for Anonymous
    "February, bitcheeees!!"
    http://www.index.hr/like/clanak/glup...na/601948.aspx

  29. #89
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    28
    Pozdrav, vojsko!

    Eto novosti! 20. 05. 2008. je sada već i službeno potvrđen kao release date za AOC, a ovo će nam svima malo prikratiti čekanje... U Algoritmu su krenule predbilježbe. I za Standard i za Collector's Edition. Bacite oko:

    http://www.algoritam.hr/
    http://www.algoritam.hr/?m=6&p=proizvod ... &id=120914
    http://www.algoritam.hr/?m=6&p=proizvod ... &id=120915

    Sad samo treba odlučiti uzeti li mamuta ili nosoroga.

  30. #90
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    805
    Bit ce paprena cijena ko i uvijek...kada se wow po svijetu prodavao za 50$ u algoritmu je bila cijena 390kn.
    Radije cu uzeti preko neta i downloadat

Slične teme

  1. Conan Vs. He-man
    By Raz in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 41
    Posljednji post: 15-03-2010, 11:32
  2. Age of Conan
    By Carp in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 05-07-2008, 12:09

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •