Stranica 1 od 37 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 1108

Tema: Age of Conan: Unchained

  1. #1

    Age of Conan: Unchained

    Age of Conan bu se placal S

    http://www.ageofconan.com/

    Koliko god pisali o igri Age of Conan, nekima još nije jasno kako Funcom misli napraviti spoj solo igranja i MMO svijeta. Prilično razumljivo objašnjenje dao je Gaute Godager iz spomenute tvrtke, koji kaže da kupnjom igre valja registrirati CD ključ i upisati broj valjane kreditne kartice. Nakon toga, igračima je ponuđeno 10 do 15 sati solo igre za koju doduše valja biti prijavljen na službeni server.

    U tom razdoblju moguće je komunicirati s ostalim igračima čiji likovi obitavaju na serveru, no sami nećemo moći iskusiti MMO akciju pa ne treba ni plaćati mjesečni paušal. Kada igrač napokon dosegne 20. nivo razvoja lika i samo u slučaju da to sam želi, može aktivirati MMO pretplatu i uključiti se u igru s tisućama drugih istomišljenika. U suprotnom, početni stadij je moguće ponavljati koliko god želimo, iako su u Funcomu prilično sigurni da će se svi koji isprobaju solo igru htjeti čim prije uključiti u MMO zajednicu.

    Source:http://www.bug.hr/master

  2. #2
    Senior Member Small step for mankind revenion's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    2.360
    a covjece shit a ja mislio kupit cim izade e sad mi nikaj ne valja sad bogme necu kupovat.moraju oni sve upropastit oni uopce cak ni neznaju kolki ce se broj kupaca smanjiti.pravi defektizam
    alo?

  3. #3
    ja sam se nadal da bu bez pretplate,a sad...ma nis-nadajmo se da bu Warhammer,LOTR ili Vanguard bez pretplate

  4. #4
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    LOTR ima preplatu, jedan manje na potpisu, ja cu igrat koji bude najbolji, preplata nije toliki problem, bit ce slicno kao i u WoW-a
    Well, as long as it's interesting.

  5. #5
    znaci,ostaju Warhammer i Vanguard...tko ce pobijediti pitanje je sad

    btw.zna ko mozda dal bude Tabula rasa imala pretplatu?

  6. #6
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.094
    Warhammer će isto imati pretplatu------cirka 16 dolara

  7. #7
    Senior Member Respawned sorcerer WEASEL's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    sinj
    Postova
    1.646
    BLIZZARD JE KRIV ZA SVE MATER IM!!

    usput, funcom je napravio mmorpg zvan anarchy online, koji je besplatan ,a ako konan bude i pola anarchy bit će dobro

  8. #8
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    3.907
    a kako će održavati servere ako ih ne plaćamo programeri će bugove ispravljati i servere održavati za kruh i vodu tako je to i t se ne može promjeniti blizzard ne može ići na svoju štetu
    Wolf guy - The author seems to be playing a game called "how many murder, rape, and torture scenes involving minors can I stick in a book before people stop reading completely"

  9. #9
    = Citat = Izvorno postao d4mp1r
    Warhammer će isto imati pretplatu------cirka 16 dolara
    ostaje Vanguard

    a Tabula Rasa?

  10. #10
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Čekaj jesi ti reko da dok igramo solo možemo chatati s drugima, a ne igrati? Pa chat nije tako loš...
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  11. #11
    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    Čekaj jesi ti reko da dok igramo solo možemo chatati s drugima, a ne igrati? Pa chat nije tako loš...
    ja trazim igru u kojoj budem mogel igrati s ljudima a ne samo chatati s njima

  12. #12
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.094
    = Citat = Izvorno postao unknown
    a kako će održavati servere ako ih ne plaćamo programeri će bugove ispravljati i servere održavati za kruh i vodu tako je to i t se ne može promjeniti blizzard ne može ići na svoju štetu

    pa vidi guild warse!

  13. #13
    ne kuzim te developere...trenutno je vrlo malo MMORPG-ova bez pretplate(GW je jedini).da imaju bar malo pameti bi napravili igru bez pretplate i pokupili vise love nego da stave pretplatu.ah,da,zaboravljam da amerima nije frka izdvojiti neku "sicu" za malo gejmanja.WoW bonovi jos da,al da staroj velim da mi da broj od kreditne vjerojatno bi se pocela smijati

  14. #14
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    = Citat = Izvorno postao hanzaplast
    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    Čekaj jesi ti reko da dok igramo solo možemo chatati s drugima, a ne igrati? Pa chat nije tako loš...
    ja trazim igru u kojoj budem mogel igrati s ljudima a ne samo chatati s njima
    Pa bolje to nego pretplata
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  15. #15
    evo upravo sam saznal da bu se Vanguard:SoH placal...no mmorpgs 4 me

  16. #16
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    no friking wej, ja sam napisal' najavu' AOC i dojmio mi se, no cim sam procitao ono, pay to play, krknulo mi je sve
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  17. #17
    vidim da dolazi okrutna sudbina-vise nebude MMORPG-ova bez pretplate...al dobro,za 6 godina budem valjda imal posao...zna ko neki next gen mmorpg koji izlazi 2012.?

  18. #18
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    18

    Age of Conan

    postoji tema o ovom mmo-u ali s obzirom da je toliko stara i sve, otvaram novu jer i objavljujem da je dignut cro aoc centar.



    Dakle, o cemu je rijec, napravljen je web site za dugo ocekivani mmorpg Age of Conan, na stranici je i forum, a kada igra izadje imat cemo i guild, vise-manje svi koji su zasad tamo imaju poprilicnog iskustva u MMO-ima, Anarchy Online, WoW, GW, EVE.. etc tako da pozivam sve neka dodju i pridruze nam se, makar na forumu dok igra ne izadje (svi sa ex-yu podrucja su dobrodosli )
    Za neupucene, Age of Conan je mmorpg, smjesten u Conan svijet, od kojeg se jako puno ocekuje, izlazi 30.10. i vec ima na stotine guildova sa po preko 100 clanova, i igra je potencijalni veliki hit, krasi ju prekrasna grafika, a gameplay bi trebao biti orijentiran na pvp, uz dosta zanimljiv, dosad nevidjen sustav borbi itd. U svakom slucaju, ovo ce najvjerojatnije biti naslov koji ce se svidjeti svima koji vole mmorpg-ove, i takve pozivamo na nas web site.

    http://www.aochr.com

    Pozdrav, zivjeli!



    ps.za one koje zanima vise o igri, mogu otici na http://www.youtube.comSi pogledati trailere, ili na sluzbeni forum na http://forums.ageofconan.com/index.phpSili jednostavno na nas aoc centar http://www.aochr.com

  19. #19
    Senior Member Lord of The Fleas Archil's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Tortuga
    Postova
    470
    za sada sve sto vidim je uber grafa al cini se da ce bit nes

    bla bla bla Tomato Tarifa

  20. #20
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    18
    malo bolje pogledaj igru

    nabrojat cu samo par stvari koje se ocekuju u ovoj igri:
    1.pvp, nema onog da oznacis protivnika i samo deres 123123 i tako udaras, nego se udaras pomocu q123e tipki, i moras ih stiskat u pravilnom redoslijedu da bi napravio neki jaci combo, s misem ciljas protivnika, jer nema da ga oznacis i udaras nego ako nije u rangeu tvog oruzja, nisi ga udario, skroz je real time combat i biti ce slicnije nekoj tucnjavi (tekken, mortal combat, bilosta, jer se mora pazit kako i gdje udaras) a ne ko u svim ostalim mmo-vima
    2.postoje 24-man instance ko u wowu recimo i to je klasika
    3.postoji mogucnost da guild sagradi grad, tada se u blizini pocne graditi i npc grad kojeg server kontrolira i onda imas borbe, opsade gradova s katapultima i svime
    4.postoji gradnja i battlekeepova al njih nece pokusati oduzeti npc, nego skupi se drugi guild i napadne tvoj battlekeep koji ti moras braniti, dakle opsade gradova, borbe 100vs100 itd.

    ima jos puno stvari, ako koga zanima neka ode na http://www.aochr.comSi pogleda malo forum i pita sto ga zanima.

  21. #21
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.853
    zvuci zanimljivo posjetit cu vas..samo me zanima kako ce radit to 100vs100 bit ce laga na prodaju

  22. #22
    Senior Member Respawned sorcerer WEASEL's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    sinj
    Postova
    1.646

    Re: Age of Conan

    = Citat = Izvorno postao artaxares
    postoji tema o ovom mmo-u ali s obzirom da je toliko stara i sve, otvaram novu jer i objavljujem da je dignut cro aoc centar.



    Dakle, o cemu je rijec, napravljen je web site za dugo ocekivani mmorpg Age of Conan, na stranici je i forum, a kada igra izadje imat cemo i guild, vise-manje svi koji su zasad tamo imaju poprilicnog iskustva u MMO-ima, Anarchy Online, WoW, GW, EVE.. etc tako da pozivam sve neka dodju i pridruze nam se, makar na forumu dok igra ne izadje (svi sa ex-yu podrucja su dobrodosli )
    Za neupucene, Age of Conan je mmorpg, smjesten u Conan svijet, od kojeg se jako puno ocekuje, izlazi 30.10. i vec ima na stotine guildova sa po preko 100 clanova, i igra je potencijalni veliki hit, krasi ju prekrasna grafika, a gameplay bi trebao biti orijentiran na pvp, uz dosta zanimljiv, dosad nevidjen sustav borbi itd. U svakom slucaju, ovo ce najvjerojatnije biti naslov koji ce se svidjeti svima koji vole mmorpg-ove, i takve pozivamo na nas web site.

    http://www.aochr.com

    Pozdrav, zivjeli!



    ps.za one koje zanima vise o igri, mogu otici na http://www.youtube.comSi pogledati trailere, ili na sluzbeni forum na http://forums.ageofconan.com/index.phpSili jednostavno na nas aoc centar http://www.aochr.com
    mislio sam plaćat preplatu na to jer je funcom napravio meni najdraži mmorpg (anarchy online), pa ovo ne može biti daleko, ali samo nažalost popustio pritisku frendova koji igraju wow pa tako ništa od konana -.-

  23. #23
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    18
    ah, i ja sam igro wow do ovog tjedna, ono sto kod wowa suxa je end game, kad nades dobar guild i sve, onda se sve svede na farmanje instanci, nakon nekog vremena postane dosadno ic po 50.-ti put u isti instance, a conan to rjesava sto je end game vecinom pvp sto nemoze biti toliko jednolicno.

    @gaas, ja vjerujem da ce uspjet to rijesit, jer imaju mogucnost, proracun za igru im je ogroman, tako da zapravo mogu napravit sto oce, i sumnjam da nisu to prvo rijesili jer im je to osnova eng gamea zapravo.

  24. #24
    = Citat = Izvorno postao Gaas
    zvuci zanimljivo posjetit cu vas..samo me zanima kako ce radit to 100vs100 bit ce laga na prodaju
    Da, a lag je smrtonosan u MMO-u, pogotovo ako taj isti ima real-time borbe. Znam ja da će se oni potruditi, ali i klijenti na to utječu.

    Koliko sam pročitao AoC cilja na to da ponudi endgame PvP umjesto PvE (tako nešto bar)? Izgleda da je to ovih dana trend jer koliko sam upoznat i WAoR također nudi tako nešto, a to je meni igra koja ima bolji pedigre od Conana.

    Budem čekao pa vidio.

  25. #25
    Senior Member Lord of The Fleas Archil's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Tortuga
    Postova
    470
    = Citat = Izvorno postao artaxares
    malo bolje pogledaj igru

    nabrojat cu samo par stvari koje se ocekuju u ovoj igri:
    1.pvp, nema onog da oznacis protivnika i samo deres 123123 i tako udaras, nego se udaras pomocu q123e tipki, i moras ih stiskat u pravilnom redoslijedu da bi napravio neki jaci combo, s misem ciljas protivnika, jer nema da ga oznacis i udaras nego ako nije u rangeu tvog oruzja, nisi ga udario, skroz je real time combat i biti ce slicnije nekoj tucnjavi (tekken, mortal combat, bilosta, jer se mora pazit kako i gdje udaras) a ne ko u svim ostalim mmo-vima
    2.postoje 24-man instance ko u wowu recimo i to je klasika
    3.postoji mogucnost da guild sagradi grad, tada se u blizini pocne graditi i npc grad kojeg server kontrolira i onda imas borbe, opsade gradova s katapultima i svime
    4.postoji gradnja i battlekeepova al njih nece pokusati oduzeti npc, nego skupi se drugi guild i napadne tvoj battlekeep koji ti moras braniti, dakle opsade gradova, borbe 100vs100 itd.

    ima jos puno stvari, ako koga zanima neka ode na http://www.aochr.comSi pogleda malo forum i pita sto ga zanima.
    ovo je drugi najbolji MMORPG svih vremena! (prvi je VCO ) kupujem kupujem cim izlazi obozavam ga!

    bla bla bla Tomato Tarifa

  26. #26
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.853
    cekaj izlazi u 10mjesecu? hmm pa mozda i budem imao sta igrat do GW2 ...ovo sta je pvp orjentiran mi se JAKO svida...to je i primarno zasto sam GW poceo igrat...nema boljeg nego do pvpa...uf evo rego se na forum odo sad malo citat klase

  27. #27
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    18
    sto se tice warhammer vs aoc, nude razlicite vrste pvp-a, u waru je slicnije klasicnom pvp-u, dok je u aocu to orijentirano na opsade gradova tj.utvrda, na velike borbe 100vs100 itd, uglavnom, biti ce zanimljivo vidjeti, zato i postoji vec cro centar http://www.aochr.comS,a kad igra izadje biti ce i guild i sve, sto se tice laga, mislim da to nece biti problem, to je osnova te igre i ne smije to biti problem, a vjerojatno i nece, uostalom, nije ovo prva igra koja ce omoguciti takve borbe, lineage2 pogledajte npr.
    uglavnom, igra ce pwnat jako, ak netko ne vjeruje nek ode na forum na gore navedenom linku i nade linkove za filmice itd pa cete vidjet

  28. #28
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564
    Pratim igru već neko vrijeme i čini se dosta dobra i inovativna no opet "nije zlato sve što sja" tako da ću konačni sud donjeti tek kada probam.

  29. #29
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.853
    ja sam danas proveo 1h citajuci onaj faq na sajtu i sve vise i vise sam slinio....jedino su me malo lvli i instanciranost zbinili daklem..

    1.kakv ce svijet bit ko wow ili instanciran..neki djelovi ce bit instancirani ali kako, koji nisam skuzio kako ce to poslagat...da nebi to ispo drek

    2.ima 80lvla onda se spoinju 20 pvp lvla...jel to 20lvl pvp lik ili ti na svom npr liku imas lvl 80 i imas npr pvp sill razvijen na 155lvl..kako su to oni osmislili link link link

  30. #30
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    18
    faq jos treba citati jer danas eto mad i ja to prevodimo i upravo sam prije par minuta dodao novi post itd, svako malo dodajemo novi sadrzaj na sajt.

    1.svijet ce biti kao wow, instancirani ce biti dungeoni naravno, ali i jos jedno podrucje. Naime, biti ce moguce kao sto sam rekao, graditi grad pa onda server pocne graditi pored tebe grad i onda pocne rat izmedu gradova, da bi se osiguralo sto manje laga i da svi guildovi imaju mjesto za gradnju, to podrucje ce biti instancirano i ograniceno na oko 5-10 guildova po podrucju. No to nece utjecati na gameplay, zapravo je i dobro, da ne moras npr.jahat sat vremena da bi doso do svog grada itd, ali recimo batleekeepovi nece biti instancirani jer ce biti ogranicen broj mjesta za to.

    2. ovo pvp skill ako se nevaram je max 20, i to vjerojatno budes na lvl 80. ako se nevaram, to je zato da se sprijeci ubijanje lvl80 vs lvl20 itd, mislim da taj skill nece imati neku preprevaznu ulogu.

Slične teme

  1. Conan Vs. He-man
    By Raz in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 41
    Posljednji post: 15-03-2010, 11:32
  2. Age of Conan
    By Carp in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 05-07-2008, 12:09

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •