Stranica 2 od 52 PrvaPrva 123412 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 1556

Tema: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky

  1. #31
    Senior Member Lord of The Fleas Dweller's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Vault 13
    Postova
    435
    ni jedno ni drugo
    My signature is clean like my mind.
    My mind is full of dirty,evil spams!
    I won t a haski dog,pure,and little.

  2. #32
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    Jel to expanzija ili kompletna nova igra?
    punokrvni nastavak

  3. #33
    Senior Member Lord of The Fleas Dweller's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Vault 13
    Postova
    435
    krivo

    ps,kako je nastavak,ako je radnja prije
    My signature is clean like my mind.
    My mind is full of dirty,evil spams!
    I won t a haski dog,pure,and little.

  4. #34
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    znači prequel nemože bit nastavak
    gg

  5. #35
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    = Citat = Izvorno postao Dweller
    krivo

    ps,kako je nastavak,ako je radnja prije
    A kako bi ga ti nazvao?

  6. #36
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Latitude:45.286° Longitude:18.688°
    Postova
    2.150
    Nadam se da će ovaj imati manje problema od svog gospodara... Stalker nije loša igra, no ako vas ne ubije brutalni AI, onda će vas bugovi...
    Gdje je nestao mozak
    gdje se skriva on
    iz vagona pameti
    na tračnice ispao...

  7. #37
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Objavljena tri nova shota iz clear sky-a. Izgleda mrak. Lokacije bi isto mogle biti odlične, sudeći po ovom groblju.

    http://play.tm/story/15868SDupli klik za punu rezoluciju.

  8. #38
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    303
    al ne znam.. nekako ce mi falit svi ti mutanti i cudovista i ta horor atmosfera... Jedino ako tako nesto slicno bude opet...
    blizzard... if you do not do anything about that color show, I'm gonna die... of sadness...

  9. #39
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152
    meggeru smanji malo te dabl-postove
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  10. #40
    samo da ga malo bolje optimiziraju, da poboljsaju ai, srede ono vremensko ogranicenje za potizanje nagrada nakon questova, smanje impresivnu kolicinu bugova i normalno da ga ne odgode 6-7 godina koliko su odgadali prvi dio

  11. #41
    Meni je STALKER najbolja igra prošle godine. Imam osjecaj da ce mi se Clear Sky jos vise svidjeti. Neznam sta je nekima pa govore da je igra bila lose neoptimizirana. Ja sam vrtio sve detalje na maksimumu pri rezoluciji 1024x768. Jedino sam stavio static lights i igra je letila u kojih 40fps prosjecno. Nisam primjetio ni nekakvih vecih bugova (a prosao sam igru tri puta). valjda sam imao srece pa nisam naletio na njih.
    CPU : Core 2 Duo e4300@1.8Ghz
    Ram : 2 GB 667Mhz (Dual Channel)
    GPU :ASUS GeForce 7300GT SIlent oc@ 475/920

  12. #42
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Meni je u stalkeru očajnički falio motor, a nikakav ga mod nije dodao. Legendarna Tomosova petnaestica bi dušu dala u takvoj igri.

  13. #43
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855
    Ja sam stalkera prehodao tri puta i guštao u svakom koraku.

  14. #44
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    Ja sam isto na početku igranja poželio nekakvo vozilo,ali onda skužio da nema smisla, samo bi uletavo u anomalije kojih ima na svakom koraku.

  15. #45
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    In a galaxy far, far away.....
    Postova
    81
    I ja sam mislio na pocetku da bi trebalo neko vozilo ali sam shvatio da je sprint isto kao da vozis ficu.....

  16. #46
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    jel netko zna da li će sad u ovom novom nastavku ubacit vozila

  17. #47
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855
    Nadam se da nebude nikakvih vozila.Samo neka ponovno dobro odvažu broj zatvorenih i otvorenih mapa uz onu preludu atmosferu i ja prezadovoljan.Ustvari to je jedna od rijetkih igara kojoj se veselim u ovoj godini.

  18. #48
    Očeli biti čudovišta u S.T.A.L.K.E.R.-u:CS ili neče?

  19. #49
    Senior Member Lock'n'Load bigbara's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Cyrodil
    Postova
    194
    ja mislim da će ovaj STALKER bit dobar. ali igra treba promjena to je sigurno. stalker 1 je bio razočaravajuć zbog njegovih glupih svršetaka LOL ali mislim da će ovaj bit bolji i da će više pažnje bit obraćeno na pucnjavu a ne na sranjeu gaće dok ideš podzemnim laboratorijima
    ASUS MSN4-SLI, nForce4 SLI, AMD ATHLON 64 x2 5600+, 3x DDR2 1GB 800 MHz, GeForce 8800 GTS 640Mb, WDC 250 GB, ANTEC TP TRIO 650W, Samsung SyncMaster 206BW.
    MORROWIND I OBLIVION SU ZAKON!!!!!!!!

  20. #50
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.709
    = Citat = Izvorno postao bigbara
    ja mislim da će ovaj STALKER bit dobar. ali igra treba promjena to je sigurno. stalker 1 je bio razočaravajuć zbog njegovih glupih svršetaka LOL ali mislim da će ovaj bit bolji i da će više pažnje bit obraćeno na pucnjavu a ne na sranjeu gaće dok ideš podzemnim laboratorijima
    oke, wtf, to je bio jedini razlog zbog kojeg sam igrao, prezabavni laboratoriji, su ono sto je cinilo stalkera, i takodjer to sto nisi bio americki super marinac, ili kakav super heroj koji izglea kao americki marinac, ali je zapravo americki ... gradjanin ? , watever; 'pucnjava' je upravo ono sto moraju drzati u malim dozama, koncentrirati se na sneaking & stalking, pa ipak se zove stalker, ne zelim biti rambo, zelim biti mali rusić koji mora proci kroz svakakve pizdarije relativno nemocan, i tu i tamo mozda malo misliti, ali opcenito, u novijim igrama im ne idu zagonetke, tako da je mozda i bolje bez njih, da nebi dobio novi Oblivion, .....

  21. #51
    Senior Member Lock'n'Load bigbara's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Cyrodil
    Postova
    194
    dobro sve to. ali igra mi nekako nije klasična pucačina. baš se vidi da su dodani RPG elementi. koliko možeš trčat,koliko možeš nosit i sve to i pucnjava je više na poteze.
    ASUS MSN4-SLI, nForce4 SLI, AMD ATHLON 64 x2 5600+, 3x DDR2 1GB 800 MHz, GeForce 8800 GTS 640Mb, WDC 250 GB, ANTEC TP TRIO 650W, Samsung SyncMaster 206BW.
    MORROWIND I OBLIVION SU ZAKON!!!!!!!!

  22. #52
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Na kavi sa Samom i Maxom
    Postova
    1.771
    S.T.A.L.K.E.R. i jest mješavina FPS-a i RPG-a. To je bio i cilj.

  23. #53
    Senior Member Lock'n'Load bigbara's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Cyrodil
    Postova
    194
    ma znam i to mi se svidja samo me malo kraj igre živcira kad te potegnu pet puta i mrtav si a prije te ne mogu ubit da si bog taj dio igre ne kužim inače igra mi je sve pet
    ASUS MSN4-SLI, nForce4 SLI, AMD ATHLON 64 x2 5600+, 3x DDR2 1GB 800 MHz, GeForce 8800 GTS 640Mb, WDC 250 GB, ANTEC TP TRIO 650W, Samsung SyncMaster 206BW.
    MORROWIND I OBLIVION SU ZAKON!!!!!!!!

  24. #54
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831
    erm zato sto su to special forces sa uber ganovima i oni gadjaju samo u glavu, i usput endinga ima 7, s kojim si ti zavrsio pa nisi sretan?

  25. #55
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Pratim razvoj novog Stalkera možda i više nego što bih htio.

    Deep Silver je izdao deset novih shotova, koje možete pogledati na http://games.fairblogger.com/stalker_screens.html. Igra izgleda sve bolje i bolje.

  26. #56
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    136
    ne znam sta vi ljudi mislite ali ova istocnoeuropska pucacina,poprilicno je uzdrmala svaki zapadnjacki(americki)kliseizirani pogled na fps-ove.cuvajte se ameri-stize clear sky!
    Intel Core2Duo E8400 3GHz / Gigabyte P35-DS3L / Asus EN9800GT ULTIMATE 512 MB / Asus Atlas 55GA 550W / Apacer PC2 6400 DDR2 800MHz 2GB

  27. #57
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Pratim razvoj novog Stalkera možda i više nego što bih htio.

    Deep Silver je izdao deset novih shotova, koje možete pogledati na http://games.fairblogger.com/stalker_screens.html. Igra izgleda sve bolje i bolje.
    Po slikicama mi zgleda kao da se radi o DX10 grafici!? Texture izgledaju odlično, usudio bih se reč da su texture detaljnije nego u Crysisu!

    Meni je STALKER prvi FPS koji je uspio konkurirati HalfLife-u! Imam ogroman respekt prema toj igri i definitivno se popela na moju Top ljestvicu! Tako da, moram priznati da jedva čekam ovaj nastavak!

  28. #58
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855
    STALKER ima jednu VELIKU manu....zgadio mi je sve ostale igre.Igram ja i drugo,ali onako, lagano preko k....Samo neka ne rade nikakve radikalne promjene i neka ne diraju u fenomenalan ugođaj.

  29. #59
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Istina, nakon STALKER-a, gotovo sve ostale igre izgledaju ispod prosječno! Samo šteta kaj ljudi ga zaigraju na 20-30 minuta i donesu odluku da je igra sranje (zbog lošeg oružja na početku)... da samo znaju koliko su glupi

  30. #60
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Istina, nakon STALKER-a, gotovo sve ostale igre izgledaju ispod prosječno! Samo šteta kaj ljudi ga zaigraju na 20-30 minuta i donesu odluku da je igra sranje (zbog lošeg oružja na početku)... da samo znaju koliko su glupi
    neznam kaj ljudi misle, ali meni je to s oruzjem na pocetku bas gg, moras se namucit da nekog ubijes, ali zato poslije dok nadjes jaca oruzja...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

Slične teme

  1. S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky benchmark
    By bezimeni in forum Radioničke vježbe
    Odgovora: 46
    Posljednji post: 14-03-2010, 22:23

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •