Prikazujem rezultate 1 do 24 od 24

Tema: Oblivion-shivering isles

  1. #1

    Oblivion-shivering isles

    pozdrav
    nije me bilo dugo na forumu,nisam nist igro dugo vremena,jer frankly nist nije ni izaslo sto mene zanima poslije obliviona i mtw 2.
    i tako ja jedva doceko shivering isles.
    e pa nek recenzenti kazu sta hoce,ali ovo mi je najgore ulozeni novac u zadnjih dost vremena.u tom prokletom shivering isleu nema uopce neprijatelja,hodam po 15 min,neprijatelja ni blizu...a i kad ih nadem,nije da su nest razliciti.ok,mozda to ima veze sto sam lvl 5,poceo sam s novim likom.
    cijelo vrijeme samo hodam po mapi,apsolutno nezanimljivoj,pa ovo uopce nije na nivou bethesde.pa morrowind je imao 2 prosirenja,koja su davali igri toliku dubinu da je to bio gust.
    jos i da spomenem bugove u shiverin islesu...IMA IH PUNO I PREVISE.a prvi put kad sam instaliro igru,imao sam i neke modove na njoj,dvaput mi se igra smrznula,i nije mi preostalo nista no restart.svaki se put smrzavala tek kad bi u daljini spazio otok s portalom,ali bas uvijek tada.po svijetu sam mogao normalno hodat i obavljat questove.
    treci put kad sam pokusao iskljucit sve modove osim shiveringa,smrzla se igra,pocele pokazivat neke plave crte na ekranu.ok,ja restartam,kad ono plave crte i u biosu...wtf?odhebala mi graficka,6800 gt.
    sad imam 6800 xt,i u najmanju sam ruku razocaran jer sam morao mijenjat i maticnu i plocu,jer nisam vise nasao gt nigdje,pa dok sam presao na pci-e,to me kostalo pa nisam kupio postenu grafulju.
    i to sve zbog prokletog shiveringa,prije njega nisam morao restartat komp jos od 2002,pa vi vidite.
    eto morao sam se izjadat negdje

  2. #2
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Medjimurje
    Postova
    774

    Re: Oblivion-shivering isles

    = Citat = Izvorno postao minotaurus
    pozdrav
    nije me bilo dugo na forumu,nisam nist igro dugo vremena,jer frankly nist nije ni izaslo sto mene zanima poslije obliviona i mtw 2.
    i tako ja jedva doceko shivering isles.
    e pa nek recenzenti kazu sta hoce,ali ovo mi je najgore ulozeni novac u zadnjih dost vremena.u tom prokletom shivering isleu nema uopce neprijatelja,hodam po 15 min,neprijatelja ni blizu...a i kad ih nadem,nije da su nest razliciti.ok,mozda to ima veze sto sam lvl 5,poceo sam s novim likom.
    cijelo vrijeme samo hodam po mapi,apsolutno nezanimljivoj,pa ovo uopce nije na nivou bethesde.pa morrowind je imao 2 prosirenja,koja su davali igri toliku dubinu da je to bio gust.
    jos i da spomenem bugove u shiverin islesu...IMA IH PUNO I PREVISE.a prvi put kad sam instaliro igru,imao sam i neke modove na njoj,dvaput mi se igra smrznula,i nije mi preostalo nista no restart.svaki se put smrzavala tek kad bi u daljini spazio otok s portalom,ali bas uvijek tada.po svijetu sam mogao normalno hodat i obavljat questove.
    treci put kad sam pokusao iskljucit sve modove osim shiveringa,smrzla se igra,pocele pokazivat neke plave crte na ekranu.ok,ja restartam,kad ono plave crte i u biosu...wtf?odhebala mi graficka,6800 gt.
    sad imam 6800 xt,i u najmanju sam ruku razocaran jer sam morao mijenjat i maticnu i plocu,jer nisam vise nasao gt nigdje,pa dok sam presao na pci-e,to me kostalo pa nisam kupio postenu grafulju.
    i to sve zbog prokletog shiveringa,prije njega nisam morao restartat komp jos od 2002,pa vi vidite.
    eto morao sam se izjadat negdje
    premalo kritike vezanih za igru da je popljuješ.. možda igra nije sama po sebi loša nego tvoj komp...
    "If you take everything I've accomplished in my life and condense it down to one day, it looks decent!"

  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564
    Agreed

  4. #4
    Senior Member Small step for mankind revenion's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    2.360

    Re: Oblivion-shivering isles

    = Citat = Izvorno postao minotaurus
    pozdrav
    nije me bilo dugo na forumu,nisam nist igro dugo vremena,jer frankly nist nije ni izaslo sto mene zanima poslije obliviona i mtw 2.
    i tako ja jedva doceko shivering isles.
    e pa nek recenzenti kazu sta hoce,ali ovo mi je najgore ulozeni novac u zadnjih dost vremena.u tom prokletom shivering isleu nema uopce neprijatelja,hodam po 15 min,neprijatelja ni blizu...a i kad ih nadem,nije da su nest razliciti.ok,mozda to ima veze sto sam lvl 5,poceo sam s novim likom.
    cijelo vrijeme samo hodam po mapi,apsolutno nezanimljivoj,pa ovo uopce nije na nivou bethesde.pa morrowind je imao 2 prosirenja,koja su davali igri toliku dubinu da je to bio gust.
    jos i da spomenem bugove u shiverin islesu...IMA IH PUNO I PREVISE.a prvi put kad sam instaliro igru,imao sam i neke modove na njoj,dvaput mi se igra smrznula,i nije mi preostalo nista no restart.svaki se put smrzavala tek kad bi u daljini spazio otok s portalom,ali bas uvijek tada.po svijetu sam mogao normalno hodat i obavljat questove.
    treci put kad sam pokusao iskljucit sve modove osim shiveringa,smrzla se igra,pocele pokazivat neke plave crte na ekranu.ok,ja restartam,kad ono plave crte i u biosu...wtf?odhebala mi graficka,6800 gt.
    sad imam 6800 xt,i u najmanju sam ruku razocaran jer sam morao mijenjat i maticnu i plocu,jer nisam vise nasao gt nigdje,pa dok sam presao na pci-e,to me kostalo pa nisam kupio postenu grafulju.
    i to sve zbog prokletog shiveringa,prije njega nisam morao restartat komp jos od 2002,pa vi vidite.
    eto morao sam se izjadat negdje
    Da to sam i ja primjetio...Nije igra kriva neg tvoj komp,BTW oni neki modovi nisu mozda bili kompaktibilni sa Shivering isleom i zato ti se smrzavalo...Mogo si smanjit u opcijama i instalirat neke od modova koje smo stavili u TES podforum koji bi ti pomogli da igras...No kladim se da si tjerao najvise iz kompa i zato ti je crko...Ja u Shivering Isls-u nisam naisao na neke vece bugove,a igra mi se nikad ni nije smrzavala.
    alo?

  5. #5
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    218
    takoder mi se nikad nije smrzavala. U svezi sa neprijateljima ima ih mnogo, cim dodes na otok napadne te onaj neki troll (ne sjecam se kako se zove...) i ima ih svugdje po otoku...

  6. #6
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    FormID Bug
    da, istina je da igra ima dosta tehničkih problema

  7. #7
    Senior Member Lord of The Fleas Dreadlord's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    gaming world
    Postova
    380
    najveci je problem onaj bug koji briše sejvove

  8. #8
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338
    Mene zanima zašto je Bethesda u Oblivionu izbacila veći dio arsenala oružja.
    Gdje su Halberde, Spearovi, Shurikeni, Dartovi?
    Imamo samo mačeve, bowove, sjekire i maceove, staffovi su svi isti...
    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

  9. #9
    Zato jer se, većina bar, tih oružja ne uklapa u srednjevjekovni setting. Ali naravno, pravi razlog je ušteda vremena i prostora na DvD mediju.

  10. #10
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Zato jer se, većina bar, tih oružja ne uklapa u srednjevjekovni setting. Ali naravno, pravi razlog je ušteda vremena i prostora na DvD mediju.
    WTF???!!!
    Ma kako se halberde ili spearovi ne ubrajaju? Možda dartovi i shurikeni, no oni su bili prisutni u srednjovjekovnom Japanu, itd.
    I usput, Morrowind je imao ta oružja, a isto je bio smješten u srednjovjekovni setting.
    Što se tiče prostora na mediju, kako je onda Morrowind to posjedovao na cd-u, a razlika u medijima je ogromna, premda Oblivion nije nešto ogromno veći od MW.
    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

  11. #11
    Morrowind ti je više bio smješten u neku vrstu nepoznatu i ne ovozemaljskog svijeta, dok je Oblivion klasičan fantasy setting. Da, stvarno su mogli barem koplja i samostrijele uključiti, jer ako to ne spada tamo onda stvarno.

    U vezi prostora - problem je bio taj što im je voice acting zauzeo više od pola DVD-a tako da su ostalo skresati.

  12. #12
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    Oblivion nije srednjovjekovni setting,nego posuđuje neke stvari iz tog razdoblja,arhitektura,npr Skingrad i Chorrol.

    Isto tako posuđuje detalje iz rimskog/grčkog razdoblja.

    Normalno da su trebali ubaciti koplja i sva ostala oružja koja su bila u Morrowindu.

    Isprika im je bila da ih je premali broj ljudi koristio u Morrowindu. Umjesto da su pokušali poboljšati statistike tih oružja oni su ih jednostavno izbacili,tipična Bethesda.

  13. #13
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338
    Ovaj, ako je Morrowind nezamljski, onda je i Oblivion nezemaljski jer su obadvoje smješteni u Tamrielu!!!

    Pa jer se može s CS napraviti ta oružja?
    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

  14. #14
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    Imaš modove koji dodaju ta oružja,malo prošnjofaj na http://www.tessource.net

  15. #15
    Junior Member Plants Vs Zombies kelvix's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Tko zna gdje neka mi javi
    Postova
    11
    Ima li u Shivering Isles-u uopće nekih kuća za kupiti jeli ja nisam za sada našao ni jednu????????????????????????????????????????????? ????? :cry

  16. #16
    Member Plants Vs Zombies Wongraven's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Slavonic Kingdom
    Postova
    57
    Meni je oblivion totalno bezveze..a i ova ekspanzija je totalni shrot..
    -//Possessed By Black Fucking Metal//-

  17. #17
    = Citat = Izvorno postao Wongraven
    Meni je oblivion totalno bezveze..a i ova ekspanzija je totalni shrot..
    ha,ha pa zasto si kupovao ekspanziju ako ti je bazna igra bezveze..


  18. #18
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372
    ne mora značita da ju je kupio
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  19. #19
    Junior Member Plants Vs Zombies riddick's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Postova
    27
    6800gt za oblivion=suicide lol
    intelcore2duo e6400 (ext clock 313)2.5 ghz
    abit ab9 pro
    2gb kingmax ddr2 800
    pov gf 7600gt clock(gpu615 mem715)
    adigy 2 zs
    seagate 250 gb, 80gb
    creative labs 5.1 5700 digital
    benq fp91gx 19"lcd

  20. #20
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338
    Ima Oblivion dosta mana, koje su u Morrowindu bolje riješene.
    Npr. prodaja ukradenih stvari! kako će za ime Božje lik u Chorrolu znati da mu prodajem nešto što sam "posudio" u Anvilu?!

    Odmaranje u divljini! Zar pravi avanturist nebi mogao leći na travu i tamo prespavati?

    Onda marksman, mercantile...Ima toga dosta
    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

  21. #21
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.504
    ma meni se Oblivion ne sviđa..lijepa grafika i sve to - ali nije to za mene,jedva sam odigrao i Morrowind

    http://www.croaxes.com | http://usluge.croaxes.com |Human Mage lvl 22 <Balkanci>

  22. #22
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338
    Evo mene drugi put na Morrowindu, za tri,četiri dana 47 lvl.
    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

  23. #23
    i ja ga igram ispocetka

    zamijenili mi igru u algoritmu,jer se smrzavala i na drugim konfama,i kod njih.fals proizvod

    je a to kaj sam ja pljunuo nadogradnje 5000 kn za novu pci express pilu,jer mi se vise nije isplatilo ostat na agp kad sam imo skoro najbolje od agp-a sto sam mogao imat.

    sad moram uzet neku novu graf,6800 xt mi je slaba,uzet cu 8800.


    Sreveniono kladim se da si tjerao najvise iz kompa i zato ti je crko...Ja u Shivering Isls-u nisam naisao na neke vece bugove,a igra mi se nikad ni nije smrzavala.
    mozda si imao kopiju
    sta znaci tjerati komp?postavim si detalje da mi radi na 30-40 fps-a i to je to.a sat vremena igranja dnevno nije forsiranje.

  24. #24
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    New Reno
    Postova
    1.374
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    FormID Bug
    da, istina je da igra ima dosta tehničkih problema
    FormID bug je riješen, a igra ima dosta tehničkih problema kao i sam Oblivion, zar ne...

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •