pozdrav
nije me bilo dugo na forumu,nisam nist igro dugo vremena,jer frankly nist nije ni izaslo sto mene zanima poslije obliviona i mtw 2.
i tako ja jedva doceko shivering isles.
e pa nek recenzenti kazu sta hoce,ali ovo mi je najgore ulozeni novac u zadnjih dost vremena.u tom prokletom shivering isleu nema uopce neprijatelja,hodam po 15 min,neprijatelja ni blizu...a i kad ih nadem,nije da su nest razliciti.ok,mozda to ima veze sto sam lvl 5,poceo sam s novim likom.
cijelo vrijeme samo hodam po mapi,apsolutno nezanimljivoj,pa ovo uopce nije na nivou bethesde.pa morrowind je imao 2 prosirenja,koja su davali igri toliku dubinu da je to bio gust.
jos i da spomenem bugove u shiverin islesu...IMA IH PUNO I PREVISE.a prvi put kad sam instaliro igru,imao sam i neke modove na njoj,dvaput mi se igra smrznula,i nije mi preostalo nista no restart.svaki se put smrzavala tek kad bi u daljini spazio otok s portalom,ali bas uvijek tada.po svijetu sam mogao normalno hodat i obavljat questove.
treci put kad sam pokusao iskljucit sve modove osim shiveringa,smrzla se igra,pocele pokazivat neke plave crte na ekranu.ok,ja restartam,kad ono plave crte i u biosu...wtf?odhebala mi graficka,6800 gt.
sad imam 6800 xt,i u najmanju sam ruku razocaran jer sam morao mijenjat i maticnu i plocu,jer nisam vise nasao gt nigdje,pa dok sam presao na pci-e,to me kostalo pa nisam kupio postenu grafulju.
i to sve zbog prokletog shiveringa,prije njega nisam morao restartat komp jos od 2002,pa vi vidite.
eto morao sam se izjadat negdje