Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: vjerovali lili ne...

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer Ogg The Dogg's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Našice,Rupa
    Postova
    1.494

    vjerovali lili ne...

    moj frend ima 56kb/s modem koji se spajo preko CARNeta na 118-168kb/s il tako nešto. ja sam popizdio kad sam to čuo. čovjek kupi eksterni modem ko zna koliko star i radi bilje nego moj PCI modem star 2god
    POZDRAV ZDENKU!!!!!!!!1

  2. #2
    Senior Member Ninja hurdle dex's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    underworld
    Postova
    777
    tako je.... eksterni su brzi od ovih "unutarnjih".... i najbolje od svega netrebaju drivere... sam ustekash i deri.... (dobro za linux )

  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer Ogg The Dogg's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Našice,Rupa
    Postova
    1.494
    al kak to su brzine ISDn modema a ne običnih 56kb/s. aghh... dođe mi da mu zamarijam taj divlji modem
    POZDRAV ZDENKU!!!!!!!!1

  4. #4
    Senior Member Ninja hurdle dex's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    underworld
    Postova
    777
    hmmm....
    postoje "tuneri" za modeme... svi govore da su to shitevi... i da ni jedan taj "tuner" neradi... da to kao samo pishe da je vecha brzina... a sad ak nema nisht... sam tak "samo od sebe" da je tolka brzina.... neznam...

  5. #5
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028

    Re: vjerovali lili ne...

    = Citat = Izvorno postao Ogg The Dogg
    moj frend ima 56kb/s modem koji se spajo preko CARNeta na 118-168kb/s il tako nešto. ja sam popizdio kad sam to čuo. čovjek kupi eksterni modem ko zna koliko star i radi bilje nego moj PCI modem star 2god
    ima ili ISDN na 128kbs ili modem koji ne prikazuje točnu brzinu. Modem nemožeš ubrzati nikako, maximalna brzina je uvjek 56kbs i veća nemože biti nikakvim ubrzivačima i sl. stvarima
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  6. #6
    Guest

    Re: vjerovali lili ne...

    = Citat = Izvorno postao Ogg The Dogg
    moj frend ima 56kb/s modem koji se spajo preko CARNeta na 118-168kb/s il tako nešto. ja sam popizdio kad sam to čuo. čovjek kupi eksterni modem ko zna koliko star i radi bilje nego moj PCI modem star 2god
    moj frend se isto spaja 115kb/s na carnet ali to samo piše, to nije prava brzina, download mu je i dalje 4-5KB/s, ništa brže

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •