Stranica 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 175

Tema: Oprah show

  1. #61
    [quote=revenion]
    = Citat = Izvorno postao CRO.Monster
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    = Citat = Izvorno postao "CRO.Monster":2wu9xdgk
    ja nebi reko da napravi suicid. Nego da je ja ubijem. Rezo bi joj prste sa onom mašinom s čime se režu parizer i šunka. Al' prvo bi joj odrezo te njene nokte pred publikom (Ženama je to sigurno strašno lol) Onda bi od toga napravio sendvić sa njenim prstima (ili ono šta je barem ostalo od njih) i natjerao je da to jede. Onda bi joj otkinuo noge i bacio ih svinjama da ih pojedu.Onda bi joj isčupao te njene uvijek bijele zube šta joj se vide u njenim široko nasmiješenim ustima. Onda bi je obrijao na ćelavo, iskopao joj oči sve to skupa dobro izmiksao i natjerao bi je da to popije. A publiku bi ubacio u jednu zatvorenu prostoriju i unutra nabio nekoliko desetaka tvorova.
    drago mi je da sam ljude potaknuo na kreativnost

    ma nisi ti, ja ti uvijek mogu izmislit nešto krvavo. Npr. ja bi natjero opru da poliže svinjski šupak
    si ti neki rasist ili samo mrzitelj Oprah?![/quote:2wu9xdgk]

    MRZITELJ!!! Meni je toliko antipatična za poludit. Još se sječam kad je bila išla proputovat ameriku il' tako nešto. Meni je mama to gledala jer joj je bilo zanimljivo . Kako to može bit zanimljivo bilo kome?

    {DualCore Intel Core 2 Duo E6600 2400MHz | Antec 500W | Gigabyte GA-P35-DS3L | Nvida 9800GX2 1GB GDDR3 | Microsoft Windows Vista Home Premium | 2GB ram | 350 GB HD}

  2. #62
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    [quote=CRO.Monster][quote=revenion]
    = Citat = Izvorno postao "CRO.Monster":1apz3737
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    = Citat = Izvorno postao "CRO.Monster":1apz3737
    ja nebi reko da napravi suicid. Nego da je ja ubijem. Rezo bi joj prste sa onom mašinom s čime se režu parizer i šunka. Al' prvo bi joj odrezo te njene nokte pred publikom (Ženama je to sigurno strašno lol) Onda bi od toga napravio sendvić sa njenim prstima (ili ono šta je barem ostalo od njih) i natjerao je da to jede. Onda bi joj otkinuo noge i bacio ih svinjama da ih pojedu.Onda bi joj isčupao te njene uvijek bijele zube šta joj se vide u njenim široko nasmiješenim ustima. Onda bi je obrijao na ćelavo, iskopao joj oči sve to skupa dobro izmiksao i natjerao bi je da to popije. A publiku bi ubacio u jednu zatvorenu prostoriju i unutra nabio nekoliko desetaka tvorova.
    drago mi je da sam ljude potaknuo na kreativnost

    ma nisi ti, ja ti uvijek mogu izmislit nešto krvavo. Npr. ja bi natjero opru da poliže svinjski šupak
    si ti neki rasist ili samo mrzitelj Oprah?![/quote:1apz3737]

    MRZITELJ!!! Meni je toliko antipatična za poludit. Još se sječam kad je bila išla proputovat ameriku il' tako nešto. Meni je mama to gledala jer joj je bilo zanimljivo . Kako to može bit zanimljivo bilo kome?[/quote:1apz3737]

    Da ti parkira Porsche-a pred vrata i kaže da je tvoj, mislim da bi ju volio ko lud.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  3. #63
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831
    moze bez daljnih piramida plez?

  4. #64
    Guest
    Žena je prošla kroz takoreć pakao...dovoljno je reć da je silovana...Željela je promjenit sebe ali i svijet kolko god maximalno može...Radila dobre stvari.,..pomagala nemoćnima,bolesnima,siromašnima i svima koe je pomoć potrebna...da ne govorim kolko brakova je spasila...emisija mi je ok...i trebalo bi više biti takvih talk show emisija s čim manje politike i ratova...

    Šta joj fali ženska ima love(do čega je sama došla prolazeći kroz trnovit put) i radi dobre stvari...a što je nekima antipatična se nemože uzeti u obzir da je ona loša osoba a samim time i njezin show.

  5. #65
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    Meni je oprah bila ok, mislim nisam imao nista protiv nje, dok nije dopeljala onog njuba philla, e taj covjek je kanta

  6. #66
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    Nije li se posvadjala s njim i rekla nesto kao: "Ja sam te stvorila, ja cu te i unistiti"?


    there is no god to punish us

  7. #67
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564
    = Citat = Izvorno postao amd freak
    Žena je prošla kroz takoreć pakao...dovoljno je reć da je silovana...Željela je promjenit sebe ali i svijet kolko god maximalno može...Radila dobre stvari.,..pomagala nemoćnima,bolesnima,siromašnima i svima koe je pomoć potrebna...da ne govorim kolko brakova je spasila...emisija mi je ok...i trebalo bi više biti takvih talk show emisija s čim manje politike i ratova...

    Šta joj fali ženska ima love(do čega je sama došla prolazeći kroz trnovit put) i radi dobre stvari...a što je nekima antipatična se nemože uzeti u obzir da je ona loša osoba a samim time i njezin show.
    Majko mila kako si zelen.
    Ti stvarno misliš da to što je jedan bračni par došao 30 minuta na njezinu emisiju i izjadao se o manama onog drugog, a onaj pederko dr. Phil dao 5 savjeta da su njihovi problemi riješeni???
    Ljudi ide godinama na savjetovanje u PRAVIH psihijatara specijaliziranih baš za takve stvari i na kraju se neki ipak razvedu, a ono što oni nemogu u nekoliko godina Oprah može u par minuta???
    Daj nemoj me jebat.
    Ok ženska je bila silovana, ali je isto tako i milioni drugi žena bilo silovano pa ne prenemaže na televiziji i pokazuju nekako lažno suosjećanje s drugima.
    Da je ona stvarno dobrotvor kakvim se prikazuje ona bi išla pomagat ljudima i tamo gdje nema kamera, nebi samo slala novac na područja pogođena katastrofom nego bi i sama pošla tamo zaprljaja svoju novu majcu i pomogla tim ljudima.
    Jedini razlog zašto ona pomaže ljudima su novac i gledanost, zato me sačuvaj njezinog "dobročinstva", dosta mi je i ovih naših lažnih "dobročinitelja" nemoram još gledat i ove "uvozne".
    Viva La izbor programa.

  8. #68
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    a šta bi govorili da nije dala nikakvu pomoć
    možda da je licemjer?

  9. #69
    Senior Member Small step for mankind revenion's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    2.360
    Gle...Bolje da da ikakvu pomoc nego nikakvu...
    alo?

  10. #70
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    a šta bi govorili da nije dala nikakvu pomoć
    možda da je licemjer?
    Ne, ako nećeš dati nemoraš, samo mi se nemoj predstavljati kao veliki dobročinitelj, a činiti dobro dokle god ima kamera i nemoraš dignut debelu guzicu sa fotelje.


    = Citat = Izvorno postao revenion
    Gle...Bolje da da ikakvu pomoc nego nikakvu...
    Ne kada ona na toj pomoći zarađuje više nego li oni koji je primaju imaju koristi.

  11. #71
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Serbus Zagreb
    Postova
    434
    Owako , ne da mi se čitati swe , pa ako je bilo sry !


    Ono kaj je podjelila aute cijeloj publici , morali su platiti trćinu cijene auta , zbog poreza i ostali điđa miđa a onda im je oprah sajvetovala da prodaju aute i zarade $ !

    A owo kaj je poklonila porše

    taj čovjek je imao puno za jest , štoviše on je bio isto kao bager pa je smršavio full puno i htjeo je isprobat jel može sjesti u auto i sjeo je i oprah rekla izađi i on taman krene izlaziti owa mu uleti TVOJ JE

    gledao sam te epizode
    = Citat = Izvorno postao Prince of Persia freak
    Gle, oni su junaci zato jer su poginuli za nešto što su smatrali da vrijedi poginuti. Oni su junaci zato jer su svoj život zamijenili za život prirode.

  12. #72
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao ssalG
    Ne, ako nećeš dati nemoraš, samo mi se nemoj predstavljati kao veliki dobročinitelj, a činiti dobro dokle god ima kamera i nemoraš dignut debelu guzicu sa fotelje.
    znači za te ljude u africi bilo bi bolje da nisu dobili pomoć
    važnije je da oprah zaradi manje na emisiji

  13. #73
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    = Citat = Izvorno postao ssalG
    Ne, ako nećeš dati nemoraš, samo mi se nemoj predstavljati kao veliki dobročinitelj, a činiti dobro dokle god ima kamera i nemoraš dignut debelu guzicu sa fotelje.
    znači za te ljude u africi bilo bi bolje da nisu dobili pomoć
    važnije je da oprah zaradi manje na emisiji
    Kažu "Daj čovjek ribu i nahranit češ ga za jedan dan, nači čovjeka da lovi ribu nahranit ćeš ga za cijeli život".
    Ti ljudi su došli u poziciju u kojoj jesu zato jer su uvijek nalazili razni "dobročinitelji" koji su pod raznim izgovorima "dobročinstva" "pomagali" tim zemljama s tim da su vidi čuda nekako uvijek oni dobivali veću koristi od onih kojima su došli "pomoći".

  14. #74
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Serbus Zagreb
    Postova
    434
    ma kakvu su dobili oni pomoć , nahranit će ona njih na par dana , jedino dobor je kaj otvara škole pa neka uće

    ali nere cijelu afriku sada spasiti
    = Citat = Izvorno postao Prince of Persia freak
    Gle, oni su junaci zato jer su poginuli za nešto što su smatrali da vrijedi poginuti. Oni su junaci zato jer su svoj život zamijenili za život prirode.

  15. #75
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao ssalG
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    = Citat = Izvorno postao ssalG
    Ne, ako nećeš dati nemoraš, samo mi se nemoj predstavljati kao veliki dobročinitelj, a činiti dobro dokle god ima kamera i nemoraš dignut debelu guzicu sa fotelje.
    znači za te ljude u africi bilo bi bolje da nisu dobili pomoć
    važnije je da oprah zaradi manje na emisiji
    Kažu "Daj čovjek ribu i nahranit češ ga za jedan dan, nači čovjeka da lovi ribu nahranit ćeš ga za cijeli život".
    Ti ljudi su došli u poziciju u kojoj jesu zato jer su uvijek nalazili razni "dobročinitelji" koji su pod raznim izgovorima "dobročinstva" "pomagali" tim zemljama s tim da su vidi čuda nekako uvijek oni dobivali veću koristi od onih kojima su došli "pomoći".
    oni su u takvom položaju zahvaljujući usranim englezima i ostalim kolonizatorima, i pritom oprah nijma ništa ne uzima a daje dok su svi drugi tu došli pomoći a ustvari pljačkaju zemlju (tipa naftne konpanije po afričkim zemljama i sl)

  16. #76
    Senior Member Lock'n'Load Arkham's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Miskatonic University
    Postova
    129
    Oprah ponekad pomaže siromašnima i slično, ali je hrpa tema teška glupost.
    primjer:tom cruise
    onda neke debele žene koje plaču i žderu i pitaju se zašto ih nitko ne voli, pa neka žena kojoj je wc bio predaleko od spavaće sobe, pa žene koje imaju kosu do poda... siguran sam da ima i glupljih tema.
    Religion is what keeps the poor from murdering the rich.

  17. #77
    nikad mi nisu bili jasni tipovi poput ovoga sto je reka nest kao -
    "u opra daje ljudima novce, mos mislit, to je njoj kao da ode do kioska.-..."
    o cem ti pricas ???
    zena ima svoje pare koje je zaradila svojim radom i donira relativno puno para.
    za razliku od mnogih drugih koji imaju a ne daju ni lipe.
    uostalom, i da daje 5 kn godisnje, ona DAJE.
    ocito ce uvijek postojati oni kojima smeta i malo postenja, dobrote i slicno.
    ako oces srat kak neko ne daje pare seri po americkoj vladi il mozes komotno i po nasoj
    Otvor' ženo kapiju, man' se očenaša, evo mene i mojih hordaša ...


  18. #78
    = Citat = Izvorno postao ssalG
    = Citat = Izvorno postao amd freak
    Žena je prošla kroz takoreć pakao...dovoljno je reć da je silovana...Željela je promjenit sebe ali i svijet kolko god maximalno može...Radila dobre stvari.,..pomagala nemoćnima,bolesnima,siromašnima i svima koe je pomoć potrebna...da ne govorim kolko brakova je spasila...emisija mi je ok...i trebalo bi više biti takvih talk show emisija s čim manje politike i ratova...

    Šta joj fali ženska ima love(do čega je sama došla prolazeći kroz trnovit put) i radi dobre stvari...a što je nekima antipatična se nemože uzeti u obzir da je ona loša osoba a samim time i njezin show.
    Majko mila kako si zelen.
    Ti stvarno misliš da to što je jedan bračni par došao 30 minuta na njezinu emisiju i izjadao se o manama onog drugog, a onaj pederko dr. Phil dao 5 savjeta da su njihovi problemi riješeni???
    Ljudi ide godinama na savjetovanje u PRAVIH psihijatara specijaliziranih baš za takve stvari i na kraju se neki ipak razvedu, a ono što oni nemogu u nekoliko godina Oprah može u par minuta???
    Daj nemoj me jebat.
    Ok ženska je bila silovana, ali je isto tako i milioni drugi žena bilo silovano pa ne prenemaže na televiziji i pokazuju nekako lažno suosjećanje s drugima.
    Da je ona stvarno dobrotvor kakvim se prikazuje ona bi išla pomagat ljudima i tamo gdje nema kamera, nebi samo slala novac na područja pogođena katastrofom nego bi i sama pošla tamo zaprljaja svoju novu majcu i pomogla tim ljudima.
    Jedini razlog zašto ona pomaže ljudima su novac i gledanost, zato me sačuvaj njezinog "dobročinstva", dosta mi je i ovih naših lažnih "dobročinitelja" nemoram još gledat i ove "uvozne".
    Viva La izbor programa.

    hahaha koji ste vi čru zlobnici.
    daj mi molim te nabriojite 10 ljudi koji daju pare unesrecenima,
    pomazu i zaprljaju i svoje majice ..
    ??
    ko da nije pokretala bezbroj akcija pomoc ovima pomoc onima.
    svoju ljubomoru ljeci na nekom ko to zasluzuje
    Otvor' ženo kapiju, man' se očenaša, evo mene i mojih hordaša ...


  19. #79
    Nije mi se dalo sve citati pa mozda ponavljam nekoga.

    Shvatite ju kao televizijskog "besplatnog" psihterapeuta iza kojeg radi ograman tim ljudi.Ameri su takav narod da im treba privatni psihijatar,bracni terapeut ili psihoterapeut.Ona je to prepoznala i sve to nudi putem televizije i na taj je nacin zgrnula bogatstvo i stekla planetarnu popularnost.

    Ne smeta mi ona uopce,poprilicno sam ravnodusan,mozda imam lagane simpatije prema emisiji,pogledam tu i tam ako slucajno upalim a u emisiji neki poznati glumac.


  20. #80
    Member Plants Vs Zombies SharafCiger's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    just a second...
    Postova
    44
    onda neke debele žene koje plaču i žderu i pitaju se zašto ih nitko ne voli, pa neka žena kojoj je wc bio predaleko od spavaće sobe, pa žene koje imaju kosu do poda... siguran sam da ima i glupljih tema.
    ti si Arkhame car.

  21. #81
    Member Plants Vs Zombies Punisher's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    54
    meni ide na zivce ona serija carolija,isuse poludim kad cujem da pocinje a stara je navije da sve ori,poludiiiiiiiiitttttt cuuuuuuuuuu

  22. #82
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    ovo je tema o opri, a ne o čaroliji.

  23. #83
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    = Citat = Izvorno postao Morgoth
    ovo je tema o opri, a ne o čaroliji.
    opra jeste carolija

  24. #84
    Senior Member Lord of The Fleas Dreadlord's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    gaming world
    Postova
    380
    oprah show, naj epizoda michael jackson tvrdi da nije htio kupiti kosti jossefa merlicka...

  25. #85
    = Citat = Izvorno postao Punisher
    meni ide na zivce ona serija carolija,isuse poludim kad cujem da pocinje a stara je navije da sve ori,poludiiiiiiiiitttttt cuuuuuuuuuu
    hm i sad bih citirao -

    "3.) Spam se jednako tako ne tolerira. Doduše, nećete biti permanentno udaljeni, ali će vas naši moderatori/administratori upozoriti.

    Što se podrazumijeva pod "spamom" i kako će ga se tolerirati?

    - započnete li temu u recimo "Gaming općenito" o novom Đuki Nukemu, te skrenete na temu o sobnim biciklima, biti ćete upozoreni"

    ..
    moderatori "koji ozbiljno shvacate svoj posao" zast se me brise doticni post..
    mislim, ipak je logicnije obrisat spamm
    Otvor' ženo kapiju, man' se očenaša, evo mene i mojih hordaša ...


  26. #86
    Senior Member Lord of The Fleas Xenon Demon's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    U mraku! Čekam te već 5 minuta!
    Postova
    324
    Jedino što zamjeram Oprah je normalizacija debljine......
    "Joj ja sam debela".....
    "ma to ti je sve uredu"
    Nemam ništa protiv debelih ljudi ,ali kad to dođe do granica kad imaju zdrastvenih problema to je zaista prevršilo mjeru...onda kad ih netko uvjeri da je to normalno potpuno izgubim i ono malo razuma.......
    "Dušo slobodno se debljaj.....ti si i dalje prekrasna"
    ,a to što će umrijet za 3 mijeseca to ono,koga briga!
    = Citat = Izvorno postao Mahatma Gandi
    Govori samo ako je to poboljšanje u odnosu na tišinu.
    Ali Mahatma Gandi nije znao jednu stvar!
    = Citat = Izvorno postao Albert Einstain
    Sve je relativno.

  27. #87
    Senior Member Respawned sorcerer Black Hawk Down's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Da
    Postova
    1.136
    = Citat = Izvorno postao Tikvić
    Jedino što zamjeram Oprah je normalizacija debljine......
    "Joj ja sam debela".....
    "ma to ti je sve uredu"
    Nemam ništa protiv debelih ljudi ,ali kad to dođe do granica kad imaju zdrastvenih problema to je zaista prevršilo mjeru...onda kad ih netko uvjeri da je to normalno potpuno izgubim i ono malo razuma.......
    "Dušo slobodno se debljaj.....ti si i dalje prekrasna"
    ,a to što će umrijet za 3 mijeseca to ono,koga briga!


    kuš,kuš sada je u mršavoj fazi,pošaljiisti post sljedeći tjedan,poslje ručka
    Molim da mi nitko ne šalje privatne poruke.
    (uvijek se od njih uznemirim)
    912362004655177310808
    http://www.youtube.com/watch?v=puVmKfCw ... ed&search=

  28. #88
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564
    = Citat = Izvorno postao Lundvalnaden
    hahaha koji ste vi čru zlobnici.
    daj mi molim te nabriojite 10 ljudi koji daju pare unesrecenima,
    pomazu i zaprljaju i svoje majice ..
    ??
    ko da nije pokretala bezbroj akcija pomoc ovima pomoc onima.
    svoju ljubomoru ljeci na nekom ko to zasluzuje
    Prvo imaš edit opciju pa nemoj double postat.
    Drugo nemogu ti ih navest iz vrlo jednostavnog razloga, naime ti ljudi i ne žele da im cijeli svijet zna ime, već pomažu samo zato da bi pomagali dok Oprah svaku svoju akciju pokriva sa 70 tisuća kamera nebi li svi vidjeli kako je ona dobra.

  29. #89
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    519
    ???
    kad je i kako (ne doslovno KAKO) ona silovana???
    i kak se na obogatila?
    [url=http://www.kraljevstva.com/EnregistrementKC.php?parrain=fran-krsto"%20target=_blank>http://bux.to/?r=djubrex

  30. #90
    Senior Member Lord of The Fleas Dreadlord's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    gaming world
    Postova
    380
    = Citat = Izvorno postao djubrex
    ???
    kad je i kako (ne doslovno KAKO) ona silovana???
    i kak se na obogatila?
    napisala je knjigu: Kad i kako (ne doslovno) sam silovana! i obogatila se
    šala

Slične teme

  1. Oprah i kućanice poludjele za Kinectom
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 21-10-2010, 14:33
  2. can i show you my pokemans ?
    By Dreamer Deceiver in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 36
    Posljednji post: 29-01-2009, 17:51
  3. 69 (show na HTV-u)
    By Lord AngelRI in forum Multimedia
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 16-10-2007, 19:31
  4. Nadreality show
    By Gravestone_bluz in forum Multimedia
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 14-06-2007, 21:42

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •