Stranica 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 175

Tema: Oprah show

  1. #31
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Shadow Moses Island
    Postova
    979
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    ja se upravo oprah sapunom

    nije onda glupa,pametno manipulira glupanima.gg
    Moja l337 hax00r baja: [AMD x2 4200+] [nVidia 8800 GTS (640 MB)] [OCz 2GB DDR 2 (1066Mhz)] [HDD: Seagate Barracuda 320GB] [PSU: Chiftec 550 W]

  2. #32
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564
    Ženska cijelo vrijeme pričao o tragedijama, gladi u svijetu, siromaštvu...itd., a onda ode potrošit na Božićni šoping milion dolara, pokloni svima u studiju auto, a liku koji krepava odgladi pokloni Porsche-a.
    Primjeću jeli nekakvu nedosljednost?

  3. #33
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    pa kaj nije ona isto kao sa onim Bon Joviem sagradila ponovno stanove tam di u Kaliforninji di več, tam di je bio onaj uragan Katrina, i pazi sad umjesto da naprave bolje kuče sa jačim temeljem i neznam sa jačim zidovima ne oni naravno naprave opet iste one montažne kučice, koje če nakon opet malo jačeg vjetra se srušit, zbilja nikad nisam razumijo te njihove nastambe, ono živi u području di vjetrovi deru svako ljeto po 100 na sat,a ona mi ima kuču od drva mislim

  4. #34
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    Tim ljudima je hitno trebao smjestaj, a ovo je bilo najbrze rjesenje. Te kuce nisu ni tako krhke kako ti mislis. Potrazi malo slike New Orleansa nakon Katrine, vidjet ces da ima dosta drvenih kuca koje stoje (iako poplavljene), a medju srusenim materijalom ima dosta cigle.

    nije onda glupa,pametno manipulira glupanima.
    Kratko receno. Ne zove ljude s problemom da bi im pruzila potporu nego jer zna kakvi su gledaoci, sto gadnija situacija, to veca gledanost.
    No, ulozila je dosta novaca da bi pomogla ljudima, iako nekad neracionalno, ne mogu ju kritizirati zbog toga.
    there is no god to punish us

  5. #35
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Aug 2006
    Postova
    3.167
    = Citat = Izvorno postao DrunkyDuck
    Tim ljudima je hitno trebao smjestaj, a ovo je bilo najbrze rjesenje. Te kuce nisu ni tako krhke kako ti mislis. Potrazi malo slike New Orleansa nakon Katrine, vidjet ces da ima dosta drvenih kuca koje stoje (iako poplavljene), a medju srusenim materijalom ima dosta cigle.

    nije onda glupa,pametno manipulira glupanima.
    Kratko receno. Ne zove ljude s problemom da bi im pruzila potporu nego jer zna kakvi su gledaoci, sto gadnija situacija, to veca gledanost.
    No, ulozila je dosta novaca da bi pomogla ljudima, iako nekad neracionalno, ne mogu ju kritizirati zbog toga.
    S
    Now you're old and full of hatred
    Take a pill to masturbatred
    Children point to you and scream
    Because they will become that thing

  6. #36
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343
    To je bila slicna situacija kad su ameri u africi nekoj skoli oklonili super kompove da bi poslije skuzili da ta skola nema struje
    To je kao oprah ona pomaze ali na pogresan nacin
    Meni dodje da zabijem facu u blato i razderem robu i dodjem tamo i kazem zivimo siromasno i jadno i da mi je najveca zelja bila imati kompjuter i onda joj urucim listu sa komponentama za novi komp
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  7. #37
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    To je bila slicna situacija kad su ameri u africi nekoj skoli oklonili super kompove da bi poslije skuzili da ta skola nema struje
    I ne vidim bas neku slicnost. No, volio bih te vidjeti kako pokusavas dokazati da ti je novac potrebniji nego osobi koja je ostala bez krova na glavom.
    there is no god to punish us

  8. #38
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343
    = Citat = Izvorno postao DrunkyDuck
    To je bila slicna situacija kad su ameri u africi nekoj skoli oklonili super kompove da bi poslije skuzili da ta skola nema struje
    I ne vidim bas neku slicnost. No, volio bih te vidjeti kako pokusavas dokazati da ti je novac potrebniji nego osobi koja je ostala bez krova na glavom.
    kao slucaj tip dobio porse a nema st aza jest
    bolje da mu je dala posao dobar i hrane nesto pa bi mozda i dogurao do porsea
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  9. #39
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Je vais bien, ne t'en fais pas
    Postova
    2.036
    = Citat = Izvorno postao Jopax
    kao slucaj tip dobio porse a nema st aza jest
    bolje da mu je dala posao dobar i hrane nesto pa bi mozda i dogurao do porsea
    a jeste dosadni s tim poršeom više...obradovala čovjeka..da je i meni to najveći san u životu, makar bila gladna bila bi presretna...a uvijek kasnije mogu prodat auto

    uostalom, mislite stvarno da mu nije ženska nije našla neki posao ili se on odlučio angažirat

  10. #40
    Senior Member Lord of The Fleas [_[_[Sk8man]_]_]'s Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    pred komfjutorom
    Postova
    444
    Fuc* you all
    Meni je Oprah Show odlican.Stvarno volim pogledat kad stignem.Ima dosta dobrih tema.Neznam sto svi pljujete na oprah show.
    God, you can suck my coc.

  11. #41
    = Citat = Izvorno postao Matilda Mother
    uostalom, mislite stvarno da mu nije ženska nije našla neki posao ili se on odlučio angažirat
    da

  12. #42
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    = Citat = Izvorno postao flander
    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    oprah je gg, jednom je svima u publici podjelila novi auto.

    pa to ti je ono kaj sam ti reko, lik si zabrijao da mu je san dobit poršea i ova mu dala novog poršea
    e znate kaj bum ja napravil? nekak budem dirnul oprah svojom pricom i upal u emisiju i onda rekel da mi je najveca zelja da oprah pocini suicid
    XD CARE!!!11!!!

    Inače, zna Oprah imati zanimljive teme, ali pomaže na pogrešan način. I nevjerojatno kakav utjecaj ima na žene...Ozbiljno, je li to kakav spell ili nešto?
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  13. #43
    [quote=Sonic_Moronic]
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    = Citat = Izvorno postao flander
    = Citat = Izvorno postao "McPingvin_v2.0":13uccufc
    oprah je gg, jednom je svima u publici podjelila novi auto.

    pa to ti je ono kaj sam ti reko, lik si zabrijao da mu je san dobit poršea i ova mu dala novog poršea
    e znate kaj bum ja napravil? nekak budem dirnul oprah svojom pricom i upal u emisiju i onda rekel da mi je najveca zelja da oprah pocini suicid
    [/quote:13uccufc]

    ja nebi reko da napravi suicid. Nego da je ja ubijem. Rezo bi joj prste sa onom mašinom s čime se režu parizer i šunka. Al' prvo bi joj odrezo te njene nokte pred publikom (Ženama je to sigurno strašno lol) Onda bi od toga napravio sendvić sa njenim prstima (ili ono šta je barem ostalo od njih) i natjerao je da to jede. Onda bi joj otkinuo noge i bacio ih svinjama da ih pojedu.Onda bi joj isčupao te njene uvijek bijele zube šta joj se vide u njenim široko nasmiješenim ustima. Onda bi je obrijao na ćelavo, iskopao joj oči sve to skupa dobro izmiksao i natjerao bi je da to popije. A publiku bi ubacio u jednu zatvorenu prostoriju i unutra nabio nekoliko desetaka tvorova.

    {DualCore Intel Core 2 Duo E6600 2400MHz | Antec 500W | Gigabyte GA-P35-DS3L | Nvida 9800GX2 1GB GDDR3 | Microsoft Windows Vista Home Premium | 2GB ram | 350 GB HD}

  14. #44
    Senior Member It lives by night BINUX's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    576
    = Citat = Izvorno postao bounce
    OMG LOL bolju parodiju dugo nisam gledao najbolje mi je kad je dosao onaj doktor i kao ko u Opri da joj pusu kad dođe i poćnu se žvalit.
    Q9550-Oc (3.3ghz), Lan Party X48-T3RS,4gige DDR3 Patriot Viper Extreme 1900mhz,Saphire HD4870 X2,Frotron 1010w,Seagate 750GB,
    Samsung SyMaster 203b 20inch

  15. #45
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    Ovo mi je jača fora što se tiče Oprah

    eQcFYUBLzcw
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  16. #46
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Di pada snijeg?!
    Postova
    1.557
    = Citat = Izvorno postao BINUX
    = Citat = Izvorno postao bounce
    OMG LOL bolju parodiju dugo nisam gledao najbolje mi je kad je dosao onaj doktor i kao ko u Opri da joj pusu kad dođe i poćnu se žvalit.

    kad počne mlatit publiku

  17. #47
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Shadow Moses Island
    Postova
    979
    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek
    Ovo mi je jača fora što se tiče Oprah

    eQcFYUBLzcw
    ROFL

    OMG!!!!1
    smijem se več jebenih pola sata XD
    Moja l337 hax00r baja: [AMD x2 4200+] [nVidia 8800 GTS (640 MB)] [OCz 2GB DDR 2 (1066Mhz)] [HDD: Seagate Barracuda 320GB] [PSU: Chiftec 550 W]

  18. #48
    Senior Member It lives by night BINUX's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    576
    [quote=Rex Regis.cro]
    = Citat = Izvorno postao "Lord Jambrek":1nldcjz2
    Ovo mi je jača fora što se tiče Oprah

    eQcFYUBLzcw
    ROFL

    OMG!!!!1
    smijem se več jebenih pola sata XD[/quote:1nldcjz2]


    A i ja isto nemogu vjerovat stari moj sat vremena se trgam već.
    Već sam ga jedno 15 puta pogledo za redom.
    LOL LOL ROFL
    Q9550-Oc (3.3ghz), Lan Party X48-T3RS,4gige DDR3 Patriot Viper Extreme 1900mhz,Saphire HD4870 X2,Frotron 1010w,Seagate 750GB,
    Samsung SyMaster 203b 20inch

  19. #49
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Medjimurje
    Postova
    774
    mad tv je zakon.. pogledajte druge parodije od njih, prehebeni su ... a ova skida oprah do kraja ..
    "If you take everything I've accomplished in my life and condense it down to one day, it looks decent!"

  20. #50
    = Citat = Izvorno postao CRO.Monster
    ja nebi reko da napravi suicid. Nego da je ja ubijem. Rezo bi joj prste sa onom mašinom s čime se režu parizer i šunka. Al' prvo bi joj odrezo te njene nokte pred publikom (Ženama je to sigurno strašno lol) Onda bi od toga napravio sendvić sa njenim prstima (ili ono šta je barem ostalo od njih) i natjerao je da to jede. Onda bi joj otkinuo noge i bacio ih svinjama da ih pojedu.Onda bi joj isčupao te njene uvijek bijele zube šta joj se vide u njenim široko nasmiješenim ustima. Onda bi je obrijao na ćelavo, iskopao joj oči sve to skupa dobro izmiksao i natjerao bi je da to popije. A publiku bi ubacio u jednu zatvorenu prostoriju i unutra nabio nekoliko desetaka tvorova.
    drago mi je da sam ljude potaknuo na kreativnost



    @ bounce & Lord Jambrek - bwhahahahahaha

  21. #51
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    = Citat = Izvorno postao CRO.Monster
    ja nebi reko da napravi suicid. Nego da je ja ubijem. Rezo bi joj prste sa onom mašinom s čime se režu parizer i šunka. Al' prvo bi joj odrezo te njene nokte pred publikom (Ženama je to sigurno strašno lol) Onda bi od toga napravio sendvić sa njenim prstima (ili ono šta je barem ostalo od njih) i natjerao je da to jede. Onda bi joj otkinuo noge i bacio ih svinjama da ih pojedu.Onda bi joj isčupao te njene uvijek bijele zube šta joj se vide u njenim široko nasmiješenim ustima. Onda bi je obrijao na ćelavo, iskopao joj oči sve to skupa dobro izmiksao i natjerao bi je da to popije. A publiku bi ubacio u jednu zatvorenu prostoriju i unutra nabio nekoliko desetaka tvorova.
    drago mi je da sam ljude potaknuo na kreativnost

    ma nisi ti, ja ti uvijek mogu izmislit nešto krvavo. Npr. ja bi natjero opru da poliže svinjski šupak

    {DualCore Intel Core 2 Duo E6600 2400MHz | Antec 500W | Gigabyte GA-P35-DS3L | Nvida 9800GX2 1GB GDDR3 | Microsoft Windows Vista Home Premium | 2GB ram | 350 GB HD}

  22. #52
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    Zijev.
    there is no god to punish us

  23. #53
    Senior Member Lord of The Fleas [_[_[Sk8man]_]_]'s Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    pred komfjutorom
    Postova
    444
    Jeste gledali South Park sa Oprah.Ja sam se valjao na podu od smjeha.
    God, you can suck my coc.

  24. #54
    Member Plants Vs Zombies neon's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    42
    oprah=
    E7sUq0yq9SQ


  25. #55
    = Citat = Izvorno postao neon
    E7sUq0yq9SQ

    prejako najbolji dio u cjelom filmu

  26. #56
    Senior Member Small step for mankind revenion's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    2.360
    [quote=CRO.Monster]
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    = Citat = Izvorno postao "CRO.Monster":xskv78s0
    ja nebi reko da napravi suicid. Nego da je ja ubijem. Rezo bi joj prste sa onom mašinom s čime se režu parizer i šunka. Al' prvo bi joj odrezo te njene nokte pred publikom (Ženama je to sigurno strašno lol) Onda bi od toga napravio sendvić sa njenim prstima (ili ono šta je barem ostalo od njih) i natjerao je da to jede. Onda bi joj otkinuo noge i bacio ih svinjama da ih pojedu.Onda bi joj isčupao te njene uvijek bijele zube šta joj se vide u njenim široko nasmiješenim ustima. Onda bi je obrijao na ćelavo, iskopao joj oči sve to skupa dobro izmiksao i natjerao bi je da to popije. A publiku bi ubacio u jednu zatvorenu prostoriju i unutra nabio nekoliko desetaka tvorova.
    drago mi je da sam ljude potaknuo na kreativnost

    ma nisi ti, ja ti uvijek mogu izmislit nešto krvavo. Npr. ja bi natjero opru da poliže svinjski šupak[/quote:xskv78s0]

    si ti neki rasist ili samo mrzitelj Oprah?!
    alo?

  27. #57
    Senior Member Lord of The Fleas mehekek's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    A place where roses grew from concreed
    Postova
    467
    = Citat = Izvorno postao neon
    oprah=
    E7sUq0yq9SQ

    isuse kriste

  28. #58
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Gotham City
    Postova
    580
    = Citat = Izvorno postao mehekek
    = Citat = Izvorno postao neon
    oprah=
    E7sUq0yq9SQ

    isuse kriste
    Prejako

    Btw dobra je Oprah...netreba ona nikom pomagat, ali ipak pomaze nekim ljudima s problemima premda mi se sere kad cujem one zenske u studiju.

  29. #59
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.022
    Oprah je kul, jel...
    Nego mi je debilno, priča sa nekim curicama kak ih je tata prcao dok su bile male, ono svi se plaču, ona sva smrknuta, onda se počne smijat, sva vesela, idu reklame, ha, ha, ha...

  30. #60
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    [quote=BINUX][quote=Rex Regis.cro][quote="Lord Jambrek":s3i0d3rt]Ovo mi je jača fora što se tiče Oprah

    [url]eQcFYUBLzcw[/url][/quote]

    ROFL

    OMG!!!!1
    smijem se več jebenih pola sata XD[/quote]


    A i ja isto nemogu vjerovat stari moj sat vremena se trgam već.
    Već sam ga jedno 15 puta pogledo za redom.
    LOL LOL ROFL [/quote:s3i0d3rt]
    I DON'T NEED A SCARF YA DUMB BIATCH

    btw.. [url="ZngGTPA8F7M"]ZngGTPA8F7M[/url]


    vCl305U-WJs

Slične teme

  1. Oprah i kućanice poludjele za Kinectom
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 21-10-2010, 14:33
  2. can i show you my pokemans ?
    By Dreamer Deceiver in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 36
    Posljednji post: 29-01-2009, 17:51
  3. 69 (show na HTV-u)
    By Lord AngelRI in forum Multimedia
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 16-10-2007, 19:31
  4. Nadreality show
    By Gravestone_bluz in forum Multimedia
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 14-06-2007, 21:42

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •