Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 175

Tema: Oprah show

  1. #1

    Oprah show

    Raspalite braco po najiritantnijoj osobi danasnjice i njezinom showu koji je toliko dobar da kod zenskog dijela populacije izaziva uzastopne orgazme.

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.566
    šta fali oprah. tukli je, silovali je, bila u popravnom i sve, a sad ima milijarde
    koje doslovno dijeli ljudima
    al ne gledam ja to....
    Start wearing purple for me nOOOOOOoooooooooooowwwwwwww.

  3. #3
    Senior Member It lives by night omfgnoob1's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Split
    Postova
    623
    nemam nista protiv oprah a show joj i ne gledam osim kad bude ono o nekim tragedijama i sl.
    Gdje umire sloboda javlja se kršćanstvo.

  4. #4
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Meni je show baš odličan, daleko bolji od svih ostalih na telki (toga tipa)! Žena mi je prije bila simpatičnija, sad ju je u zadnje vrjeme možda malo novac spoilao pa je nešto bahatija i drži se uzvišeno nad nama smrtnicima!

  5. #5
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    čitao sam negdije ili je bio komentar, lol kao ako to gledaš da si pederčina, nisu naveli razlog ali lol


    inače ne gledam takva sranja, di svi samo cmizdre kak im je život težak bla bla bla

  6. #6
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    412
    gledam Oprah Show samo onda kad govore o čudnim ljudima i takvim stvarima. Inače je glupo.

  7. #7
    Zna biti poučno i prije sam gledao kad sam imao vremena.

  8. #8
    Evo kaj me zifcira kod nje i tog showa.Non stop dojdu neki tupavi ameri i tuze se na neki kao "tezak zivot" a zapravo zive bolje nego 90% svijeta.Ocete primjer?Kao,neka jadna obitelj se zali da im ponestaje love.Na kraju se ispostavilo da im ponestaje love jer non-stop placaju kazne jer njihova maloljetna kcer luduje s makinom od auta.Pa reci te mi ko je tu lud?I onda dobra Oprah suosjeca s njima.Onda jedna emisija kao zenska se tuzi da nikako nemoze naci partnera a svaki dan pojede pola McDonaldsa i izgleda ko bager.No dobro,ajde.A kaj se Oprah tice,ona kao daje puno para...jao jao.Ona daje puno para,da,za nas je to puno.Al to je njoj ko da ide po zvake u obliznji kiosk.Mogla bi ona cijelu faking Etiopiju nahraniti da oce.Jee,al onda nebi bila na Forbes-ovoj listi najmocnijih ljudi,jer nebi vise tolko para imala.E nemoze tako sine.E a dok vidim one glupe trebe u njezinom studiju...jao,ova prdne,one pocnu vristati.Bas me zanima kolko im love daje.Cital sam kao da ona u privatnom zivotu uopce nije tak mila i draga,uvjek nasmijana i puna duhovitih dosjetki.

    P.S.-jos k tome je ruzna

    Ljudi,recite NOprah!

  9. #9
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    @ Hanzaplast- Slažem se u potpunosti, bilo jednom gledao sam, (neznam zake) kao neki lik ono siromah valda i sad se prijavio u taj show kao da mu je največa želja da ima Porsche-a, i naravno ovaj odšao u emisiju i dobio Porsche-a. Mislim stvarno ženska je glupa skroz, tamo izigrava sveticu na TV-u, a brijem da je u životu škrta do yaya, i to kaj veliš da ljudi vrište za nju, a šta ćeš Ameri glupi danas,glupi uvijek

  10. #10
    Evo sad mali OT, ali mislim da ne bi trebali gledati na to kroz Amerski filter. Zašto? Zato jer svaki narod može postati kao Ameri: narod koji ima sve, a ne zna što će s tim i ništa ne želi s tim.

    U vezi Opre, ti primjeri "sirotinje" koje ona tamo navodi su stvarno za dobro se nasmijati (uz nekoliko iznimaka). Prvenstveno zato (kao što ja Hanzaplast rekao) jer su se sami i svojevoljno doveli u "svoju tešku situaciju iz koje ne mogu naći izlaza" svojim vlastitim glupim, neodgovornim i hedonističkim načinom života. Jad i bijeda, kuća pod 2 hipoteke, dobili otkaze, a daju $150 svaki mjesec za internet... mislim stvarno.

  11. #11
    Senior Member Lord of The Fleas mehekek's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    A place where roses grew from concreed
    Postova
    467
    cuj, ja znam pogledati opru kada budu poznate sportske zvijezde tipa M.J. ali najjace mi je bilo kad je Bill Cosby gostovao i zajebavao ju da nema para

  12. #12
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Medjimurje
    Postova
    774
    "If you take everything I've accomplished in my life and condense it down to one day, it looks decent!"

  13. #13
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Je vais bien, ne t'en fais pas
    Postova
    2.036
    žena je skroz ok, ima ok mišljenja/razmišljanja, pametna je...prošla je kroz svašta, zna kakav je život..sumnjam da je prepredena, dvolična...

    uostalom, ne možeš uvijek u "stvarnom životu" biti nasmiješen, simpatičan i ne znam šta...nije ona neki robot programiran za to

    i, naravno, gg je kad pomaže ljudima...

    e, da...neće sad sve novce spiskat samo na etiopiju, treba ravnotežu neku u svijetu održat

    EDIT:
    uostalom:





    i ne mogu vjerovat da ima komentara tipa: žena je ružna

  14. #14
    = Citat = Izvorno postao Matilda Mother
    žena je skroz ok, ima ok mišljenja/razmišljanja, pametna je...prošla je kroz svašta, zna kakav je život..sumnjam da je prepredena, dvolična...

    uostalom, ne možeš uvijek u "stvarnom životu" biti nasmiješen, simpatičan i ne znam šta...nije ona neki robot programiran za to

    i, naravno, gg je kad pomaže ljudima...

    e, da...neće sad sve novce spiskat samo na etiopiju, treba ravnotežu neku u svijetu održat
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    Raspalite bracoSpo najiritantnijoj osobi danasnjice...


    nema zene koja ne voli Oprah

  15. #15
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Je vais bien, ne t'en fais pas
    Postova
    2.036
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast

    nema zene koja ne voli Oprah
    znala sam da će biti takvih komentara

  16. #16
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    I meni ide na živce da oprah, najbolji primjer kolka je to tupizacija društva je bilo kada je bila emisija o ptičjoj gripi. I kao trebalo je biti 10 milijuna mrtvih krah ekonomije ovo, ono tak je taj tip najavljivao i na kraju niš nije bilo od toga. A ima jošš puno primjera.

    Inače volim pogledati Oprah kad heklam.

  17. #17
    najiritantnija stvar je ono kad počne oprah, ova ulazi u taj studio a ženske počnu svršavat

  18. #18
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    oprah je gg, jednom je svima u publici podjelila novi auto.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  19. #19
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Shadow Moses Island
    Postova
    979
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    Onda jedna emisija kao zenska se tuzi da nikako nemoze naci partnera a svaki dan pojede pola McDonaldsa i izgleda ko bager.
    Hanzaplast legendo

    Da zbilja, što se ti Ameri imaju kome žalit. Mi takoreči jedva preživljavamo, a kamo li da još trošimo milijarde i miliarde na ratove u stranim zemljama kao oni. Ma zna Oprah biti dobra ali pukla je njoj slava u glavu.
    Moja l337 hax00r baja: [AMD x2 4200+] [nVidia 8800 GTS (640 MB)] [OCz 2GB DDR 2 (1066Mhz)] [HDD: Seagate Barracuda 320GB] [PSU: Chiftec 550 W]

  20. #20
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    oprah je gg, jednom je svima u publici podjelila novi auto.

    pa to ti je ono kaj sam ti reko, lik si zabrijao da mu je san dobit poršea i ova mu dala novog poršea

  21. #21
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    519
    = Citat = Izvorno postao POSA
    šta fali oprah. tukli je, silovali je, bila u popravnom i sve, a sad ima milijarde
    koje doslovno dijeli ljudima
    al ne gledam ja to....
    silovali?
    [url=http://www.kraljevstva.com/EnregistrementKC.php?parrain=fran-krsto"%20target=_blank>http://bux.to/?r=djubrex

  22. #22
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    = Citat = Izvorno postao flander
    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    oprah je gg, jednom je svima u publici podjelila novi auto.

    pa to ti je ono kaj sam ti reko, lik si zabrijao da mu je san dobit poršea i ova mu dala novog poršea
    Ja bi mu isto dao da imam para ko ona.


    @djubrex

    Da,bila je silovana kao mlada.

  23. #23
    = Citat = Izvorno postao flander
    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    oprah je gg, jednom je svima u publici podjelila novi auto.

    pa to ti je ono kaj sam ti reko, lik si zabrijao da mu je san dobit poršea i ova mu dala novog poršea
    e znate kaj bum ja napravil? nekak budem dirnul oprah svojom pricom i upal u emisiju i onda rekel da mi je najveca zelja da oprah pocini suicid

  24. #24
    = Citat = Izvorno postao flander
    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    oprah je gg, jednom je svima u publici podjelila novi auto.

    pa to ti je ono kaj sam ti reko, lik si zabrijao da mu je san dobit poršea i ova mu dala novog poršea
    Isto i liku koji je smršao...i rekao da bi volio porše i onda mu kupi..cc odo i ja sada mršat pa ko zna,možda ja budem za koju godinu posjedovao EA znate usputna želja...Ne znam njen pristup mi se ne sviđa,ode u Etiopiju ili gdje već i otvori školu a ljudi nemaju što jesti ni piti a ona školu...ccc što će im škola,da umru u njoj?To svo silno poklanjanje je glupo,to što toliko daje gostima i idiotima nekim bolje da uruči to onima kojima je to stvarno potrebno(osvrt na nedavnu emisiju o školama,u katastrofalnom stanju, koje toliko već voli) nego da nekome tko je smršao da auto,bolje da taj novac da recimo da se napravi nešto,radnja,tvornica ili nešto pa da pomogne bezposlenim nego ovako(ona želi da pomaže ili da nabija troškove??poršea dati čovjeku koji jedva živi?to je pametno,to je Oprah),znate da im posao i hranu ne zna ona ništa,ima previše novca,i više nego što bi netko tko poput nje rasipa trebao imati....e da najdraže su mi emisije one njene prijateljice...ffs proputuje Ameriku tražeći naj pizzu? Da,to mi je veoma važno...

  25. #25
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488
    lalala

    editirao moderator
    king mortal, jelte
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  26. #26
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    dobro da sma moderator i da si ti rasist
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  27. #27
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Je vais bien, ne t'en fais pas
    Postova
    2.036
    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull

    e da najdraže su mi emisije one njene prijateljice...ffs proputuje Ameriku tražeći naj pizzu? Da,to mi je veoma važno...
    da, onda ti nemoj gledati crtiće i bilo šta fikcionalano već samo zuji u dnevnik i vijesti ako ćemo gledat tako

  28. #28
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    oprah je gg, jednom je svima u publici podjelila novi auto.
    ta žena definitivno ima opasan višak novca


    e,da,nervira me ona "hrvatska oprah" sanja doležal

  29. #29
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    i manjak mozga
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  30. #30
    ja se upravo oprah sapunom

    nije onda glupa,pametno manipulira glupanima.gg

Slične teme

  1. Oprah i kućanice poludjele za Kinectom
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 21-10-2010, 14:33
  2. can i show you my pokemans ?
    By Dreamer Deceiver in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 36
    Posljednji post: 29-01-2009, 17:51
  3. 69 (show na HTV-u)
    By Lord AngelRI in forum Multimedia
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 16-10-2007, 19:31
  4. Nadreality show
    By Gravestone_bluz in forum Multimedia
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 14-06-2007, 21:42

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •