Vidi rezultate ankete: Da li ste igrali Harry Potter peti dio??

Glasači
157. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Da,igra mi se sviđa

    7 4,46%
  • Ne ali namjeravam

    17 10,83%
  • Da,ali igra suxa

    17 10,83%
  • Ne,i ne namjeravam

    116 73,89%
Stranica 1 od 7 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 193

Tema: Harry Potter??

  1. #1

    Harry Potter??

    Ili ono što je trebalo nalikovati spomenutom...Peti dio,do sada najopširniji dio ove franšize koji je uopše,kako kao knjiga kako kao film,došao je i do velikog EA-a po nevjerojatni peti put,i opet od dobre i kvalitetne igre,ništa.Ne shvaćam kako EA misli da ovako izdaje igre,pa se onda žali što svako malo moraju zatvoriti studio na nekom mjestu,otpustiti par stotina "radnika" ili u krajnjem slučaju povući igru sa tržišta.Kao i svake godine i ove godine,mnoge fanove širom svijeta je uhvatila groznica,opet dolazi Harry Potter u kina i naravno prati ga vjerna igra,no pitanje je da li je ova igra vrijedna igranja??Težak odgovor,igra sa mnogo propusta i jednom do dvije-tri dobre stvari(nažalost može se reći da su ove stvari standardno dobro urađene kod EA-a)ne može se niti pod jednim uvjetom reći da je dobar produkt a još manje "Igra vrijedna življenja".Kao što je poznato,veliki div EA-a je kao i uvijek,prepoznao moguću mašinu za novac pa je otkupio licencu,sklopio ugovor o masovnom,počesto nervirajućem sistemu reklamiranja "moraš odgledati" Warner Brosa i vjerovali ili ne samoga sebe.I ove godine su uz veliki hype(barem za fanove HP-a)izdali...pa eto nazvat ću je igrom.Dakle poluprodukt,sličan onome koji sam gledao i protekla četiri puta i ovaj put je bez ikakve dvojbe izbio moj novac iz džepa i došao u moje ruke,i ovaj put sam kao budala vjerovao EA-u,i ovaj put sam zanemario to što EA u isto vrijeme radi više igara,i ovaj put sam se nadao nečemu.Dakle prva stvar koju sam primjetio kod Harry Pottera 5 bila je veoma dobra grafika,to je vjerojatno jedina dobra stvar koju su uvijek znali napraviti,grafika,vjerno prenjeta lica svih glavnih ali i sporednih likova su veoma dobro urađena(zahvaljujući tehnologiji skeniranja lica) a veliki Hogwarts je sa prelijepo ukrašen sa mnoštvo portreta,što onih koji miruju to i onih koji zanovjetaju,dobacuju ili vas nerviraju.Dakle grafika kao i uvijek blista i veoma je dobro urađena no...prvi element na koji ću se požaliti,a to će vjerojatno smetati i svim fanovima Harry Pottera je ni manje ni više priča,priča koju svake,ama baš svake godine dragi nam EA izmjeni i promjeni u nekim,barem nama fanovima,bitnim detaljima i samim time dovodi samu priču u igri do mogućnosti (ne)stvarnanja zapleta,već stagniranja na jednom mjestu.Ok,mora se radi igre...hmmm svake godine isto,kamera...Kao i svake godine EA je napravio veoma grozan posao sa kamerom,koja ne samo da će glupo se ponašati u određenim situacijama već će često okretati se oko igrača bez prestanka,otići u pogrešan ugao,zapeti iza zatvorenih vrata nakon što Harry i kompanija prođu kroz njih(!!) i mnoštvo još užašno po gameplay pogubnih elemenata koji se tiču kamere a i vašeg strpljenja.Idemo dalje,spomenuh gameplay,moram reći da je igra opet na zavidnom nivou,barem početniku i petogodišnjem klinji koji je prvi puta sjeo za PC,a što je sa onima koji duže igraju?Eh,pa već na "Normalu" će te ovo preći za cca 3-4 dana,ili nekih 5-6 sati igre ako već želite,i to pod uvjetom da rastežete,da se nervirate i da vam kamera zapinje svakih 20-tak minuta i dok se ponovo unormali izgubite još 10-tak minuta jer je družina negdje tu zapela,dakle gameplay=0,svaki iskusniji gamer će igru usisati kroz 5 sati a mlađi i ne iskusniji za nekih cca 10 sati.Često mutavi zadatci,koje ne želim čak ni da dam primjer će svakom pravom gameru pružiti dozu,dosade.Dakle nakon upropaštene priče,groznog gameplaya na scenu stupa zvuk ilivamga muzika,moram priznati da je muzika na nivou,kao što su i sami napomenuli otkupljivanjem one poznate Hedvigine teme(kako je nazivaju) doprinjelo je ono osjećaju Harry Pottera,narafno EA je ovaj dio uradio kako i spada i tu zaslužuju lijepu 8,dobro 9.Ali igra sva sastavljena u jednu ne spada u završen produkt,jadan,veoma jadan gameplay uz ispoliranu grafiku i zvuk sa veoma lošom kamerom i kontrolama(dakle ovo sam zaboravio reći kontrola spellova je promjenjena,i to na bolje što je jedan plus)kamere je jadno urađena,a sa druge strane spellovi su poprilično pristojno urađeni,ipak sve ovo sastavljeno daje jedan poluprodukt,koji je vrijedan našeg novca jedino ako smo fanovi ove franšize,a inače? Držite se dalje od Harry Pottera i giganta EA-a,koji čini se samo upropaštava naše nade i snove,barem što se tiče ove igre,jer nakon katastrofalnog četvrtog dijela došao je grozan peti...a šesti?? eh to ćemo tek vidjeti...

  2. #2
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    signed
    (ne želim citirati tvoj post...pre....velik...je)
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  3. #3
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    Mogao si samo napisati da igra nevalja,ja već ionako znam da nevalja i da postoji samo zbog popularnosti knjiga i filmova,da se zgrne još para.

  4. #4
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    412
    Ja neznam da li je ijedna igra od EA poslije 2000. godine, a rađena je po nekoj knjizi, filmu, sportskoj ligi vrijedna igranja. Oni znaju da ako imaju licencu da će fanovi to kupovati, bilo da je igra loša i li dobra. I naravno mnogi fanovi to kupuju i oni zarađuju milijarde i milijarde.

    I nadam se da će Harry Potter umrijeti u sedmom dijelu i da će to već jednoma prestati jer su mi se već popeli na (biiiiiiipp).

  5. #5
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vienna
    Postova
    1.949
    imas pravo,i mene taj je*eni harry potter živcira,a pogotovo one jadne igre o njemu i još kad vidim da u VB zajedno sa još jadnijim simsima zauzima 1. i 2. mjesto na ljestvici igara...
    You're not defined by what you have, but by what you do with what you have.

  6. #6
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    ja zbilja ne vidim dali je uopće bilo koji film zaradio bar upola toliko koliko je zaradio sa igrom. Svaka igra koja izađe po istoimenom filmu je propalitet, a što se tiče HP-a nit sam fan knjige, filma, a još manje igre,mada sam pogledao svaki film do sad ali čist onak iz dosade, bolji mi je Hobbit koji je puno zabavniji.

  7. #7
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vienna
    Postova
    1.949
    ja takve ljude ne razumijem,jel oni ikada pročitaju koju recenziju neke igre,pa onda tek kupe.da ljudi malo više čitaju,ne bi se prodalo toliko fifa,simsa,nfs-a(čast izuzecima),nba,harry pottera.jedino mi je žao dobrih igara i filmova koji ostaju zasjenjeni takvim sranjima.
    You're not defined by what you have, but by what you do with what you have.

  8. #8
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    pa u tome je i bit svega, naprave odličan film, recimo LOTR i sad zarade milijune s tim filmom, i naravno zabriju si da bi mogli napravit i igru koja bi rasturala, qurac LOTR je onak solidna strategija ali ipak ima puno promašaja, pogotvo jedan od največih je taj što možeš delat ograničen broj jedinica, mislim si u filmu onih orkova je bilo miljarde,a u igri ih napraviš 100 i amen si, tak da je to veliki promašaj, isto se sječam Spider-man 2 igre, katastrofa, a toliko toga su nasrali po recenzijama da bi mogla dobit nagradu za "best game ever"

  9. #9
    4 dio mi je vec bil tesko sranje,ovo se uopce ne usuđujem probati

  10. #10
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vienna
    Postova
    1.949
    ma daj ajd,sere mi se više od svih onih nastavaka fife,simsa i kojekakvih igara koje su zapravo svaka ista...ali hvala Bogu,tu uskaču igre poput far crya,pro evolution soccera,half lifea,WoW-a,itd...
    You're not defined by what you have, but by what you do with what you have.

  11. #11
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    Knjiga-> PREJEBENA
    Filmovi-> Malo bolje od prosjeka
    Igre-> SAČUVAJBOŽE


    Čim se izgubi osjećaj kod izrade nečega kvaliteta opada.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  12. #12
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    218
    ne i ne namjeravam, jednostavno mi se gadi.

  13. #13
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Gotham City
    Postova
    580
    = Citat = Izvorno postao Mahadeva
    ne i ne namjeravam, jednostavno mi se gadi.

  14. #14
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    Knjiga-> PREJEBENA
    Filmovi-> Malo bolje od prosjeka
    Igre-> SAČUVAJBOŽE

    filmovi = bolje da nisu snimili
    igre = /quote Sgt.Bull

  15. #15
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    nisam jos igrao, ali namjeravam. valjda cu nabavit uskoro...

  16. #16
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    B'n'H
    Postova
    762
    Knjige u mi super kao i filmovi ali sam od igara igrao samo prvi i mozda drugi (nesto sam zaboravio ). Odmah sam vidio u kom grmu leži zec i puši marihuanu. Shit i po. Neću uzeti ovaj niti namjeravam.
    Neka kul slika

  17. #17
    Senior Member Giant leap for forum Mafioz0r's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    3.312
    Harry Pottera 5 sam procitao do pola, a nakon toga mi je previse isao na jetra... dakle ici cu pogledat film da vidim sta se dogodi na kraju... a igru necu dotaknut bluetoothom kroz neprobojno staklo

  18. #18
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rovinj,kroejša
    Postova
    2.674
    igru ne namjeravam igrati

  19. #19
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    e ne kontam zasto ovdje kenjate o filmu i knjigi kad vec postoji tema za to u MM... ovo je samo za igru, ne?!?

  20. #20
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    da igra je očajna i to se vidi po ocjenama prijašnjih nastavaka
    http://www.gamerankings.com/itemrankings/itemsearch.asp
    usto mogao si zaključit na temelju prva 4 dijela da će i 5 dio sakat

  21. #21
    Senior Member Small step for mankind revenion's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    2.360
    Nisam ni ne namjeravam...1. dio onak ajd dobro za pocetak 2. malo razradili ok 3. postao monoton i dosadan 4. vec mi ide na zivce 5. necu igrat >.<
    alo?

  22. #22
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    1,2,3 dio su relativno dobro napravljeni, iako je PoA malo monoton. Na kameru se nemam kaj požalit.

    No od GoF je sve krenulo u jendom smjeru-->KONZOLITIS.

    Da, igra koja se morala igrati gamepadom i bila je tako glupa da je to bolesno.

    OoTP sam igrao demo i nakon 15min. GASI i del.

    Volim HP knjige, filmovi su još od PoA otišli u bananu(nose "bezjačku" odjeću okolo, a u knjizi lijepo piše da su u pelerinama)
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  23. #23
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Igre su mi bile dobre (1. i 2. dio sam igrao) , filmove baš ne pratim, a od knjiga ću postat zombi.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  24. #24
    Senior Member Lord of The Fleas Dark Saruman's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Kod table pa desno
    Postova
    381
    istina, svaka Harry Potter igra suxa, zasto? Zasto sto je jednostavno PREdječja
    3
    reda
    teksta

  25. #25
    Iskreno, meni je od svih Harry Potter igara najbolja bila Zatočenik Azkabana - ove prije su bile prejednostavne i nisu imale neku dobru prezentaciju, a ove kasnije su samo otišle na prezentaciju.... i to lošu.

  26. #26
    meni su od igra dobre prve tri,a prva mi je jos nekak najdraza.igral sam ju dok sam bil malo mlađi i solidno me zabavila,malo je bila prelagana al jebiga.dobil sam original i bas mi je bila kul igra.metloboj i sve to.ove druge dve su isto ok,zabavne djecje igre.ali 4. dio...jao,dok sam ga nabavil i pokrenul isel sam provjeravati dal mi mozda negde u pozadini nekakav emulator radi!!!da sam mozda nabavil emuliranu verziju s konzola.ali nazalost ne...ipak prođoh igru,a bome budem i 5. dio.reda radi

  27. #27
    Senior Member Giant leap for forum Mafioz0r's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    3.312
    Prvog Harry Pottera sam igrao po cijele dane, nakon toga nisam taknuo nijedan nastavak

  28. #28
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Spess
    Postova
    1.875
    Drugog Harry Pottera sam igrao po cijele dane, nakon toga nisam taknuo nijedan nastavak

  29. #29
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135
    nope i ne namjeravam

  30. #30
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    BS 75
    Postova
    956
    Kolko vidim igra ne valja i necu ju igrat, al i da valja nebi ju igrao

Slične teme

  1. Harry Potter IGRE
    By THUNDER_DINIX in forum Gaming općenito
    Odgovora: 43
    Posljednji post: 07-08-2009, 16:01
  2. Harry Potter
    By Armachus in forum Multimedia
    Odgovora: 816
    Posljednji post: 20-05-2009, 20:35
  3. Harry Potter filmovi
    By loo in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 38
    Posljednji post: 19-03-2009, 19:44
  4. Harry Potter
    By Voldemort in forum Gaming općenito
    Odgovora: 109
    Posljednji post: 04-03-2006, 10:48

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •