Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 53 od 53

Tema: EMO topic

  1. #31
    Senior Member Respawned sorcerer Eddie9's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    iza Phoenixa98 (Armachusa)
    Postova
    1.437
    = Citat = Izvorno postao Matilda Mother
    Novom, preporođenom Amd-u povodom njegove „isprike“ meni:

    Dragi Amd,

    pokušavala sam se suzdržat, ali su me prsti jednostavno malo previše zasvrbili nakon nakon tvoje "isprike" upućene meni i još neki članovima ovog foruma.

    Ovako, da ti je prvi put možda bi i povjerovala u tu tvoju ispriku, al oboje znam da to nije.

    Tvoje pokajničke, prevratničke izjave nisu uvjerljive. To možeš probat prodat nekome ko je nov na forumu ili te ne zna. Iskreno, takve osobe se rijetko kad zaista mijenjaju. Komplicirana je ljudska priroda, jel.

    Nemoj se izvlačit na životne probleme kao izliku. Imaš probleme, ok imam ih i ja, i zapravo, što je najveće iznenađenje od svega: imamo ih svi. Jel možeš ti to zamislit?!?!?!
    Za osobu od 20 godina, koja se smatra ozbiljnom i zrelom, ti definitivno pokazuješ samo suštu suprotnost toga. Da počnemo od foruma pa do msn-a gdje si pokazao svoje pravo lice i spustio se najniže što se moglo spustiti.

    Uostalom: „Izrazi poput idiot i kreten ne vode nikamo već pokazuju vađu humanost i sam bonton vaše ljudske prirode...Ima nas svakakvih..al najžalosnije to kaj nas ima previše without brain....“

    No comment, razumiješ...

    Isto tako, savjetujem ti da prestaneš širiti svoje utopijske vizije foruma, prevratničke misli, iznimno poučne krilatice tipa: be cool don't take drugs i na šta već ne nailazim na forumu..

    Ne želim da me tvoji postovi potaknu da započnem peticiju za uvođenje opcije ignore na forum, jer mi se stvarno ne da.

    Nema ljepšeg načina da ti ovo kažem: svoja ulizivanja adminima ostavi za msn ili pp, očit si malo previše. To je jedni zaključak koji ljudi izvlače iz tvojih postova.

    Budno ću pratiti da li će ovi savjeti uzeti kakva maha.

    Osjećaj se ne-pozdravljenim,

    Srdačno tvoja

    Matilda


    Ili brzojavska verzija: AmdStopNeSeriStopSrdačnoStopMatilda
    uffff...kako si se nasrala sada... ako se čovjek ispričao zašto ideš opet srat ko da nam treba još takvih sranja...trebala si lijepo šutiti i poslušat pjesmu beatlesa "Let it be"
    The mind is a place of its own.

  2. #32
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Je vais bien, ne t'en fais pas
    Postova
    2.036
    = Citat = Izvorno postao Dahmer
    uffff...kako si se nasrala sada... ako se čovjek ispričao zašto ideš opet srat ko da nam treba još takvih sranja...trebala si lijepo šutiti i poslušat pjesmu beatlesa "Let it be"
    hm, gledaj, budući da ne znaš o čemu je točno riječ neću uzet u obzir tvoj komentar...

  3. #33
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    kako ste megaanalnisvi skupa
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  4. #34
    Guest
    Ja sam ti se ispričao...a i stvari iza foruma bi trebala držati i izvan foruma...Tako da me tvoje mišljenje iskreno ne zanima...jer sam znao da češ tako reagirati...ipak si ta savršena cura koja misli da nikog nikad nije povrijedila...al otom potom ovo je samo forum...ja se ne ljutim na tebe niti imam radi čega...ali još nikad..al nikad nisi obasjala toplinom i dobrotom...stalno si govorila kako nemožeš biti previše ozbiljna i da si osoba koja se voli šaliti...pa i ja sam se šalio pa si moje šale primila preozbiljno...jer kad bolje razmisliš ja nemogu ništa o tobe govoriti jer te ne poznaje duhom i tijelom u potponusti..možda bi to sve izgledalo drugačije uživo...al nvm kako ti kaže...

    Ulizivanje adminima??Di?Zato kaj poštujem bureka i dobar sam si s njim??zato što sam ga spomenuo?Ti uvijek misliš negativno i tu stoji tvoj problem...pm i msn??zašto nisi onda to sve rekla meni na pm i msn kad su ti oni prioritet...mogle si reč gle amd fakat si jadan odjebi od mene...reko si mi da sam kuja i odjebi..al ti to nisi rekla jer sad si ipak ponosa...izgrdila me i sad si sretna..neka jesi opet ti ne zamjeram...Šta se tiće pingvina vjerujem da ste si jako dobri zato ste i zajedno protiv mene...pingvin zamjeram ti samo to što sam ti reko da se malo smiriš a ti odma idiot i te fore...pa na kraju ispada da sam ja taj koji vrijeđa ljude...ha ha..very funny...

    Uglavnom pouka svega toga:Koliko si ti bolja osoba više te hebu naokolo...ti radiš peace odma će ga netko uništiti...volio bih te matilda upoznati i ozbiljno porazgovarati s tobom jer vidim da neke stvari preozbiljno shvačaš..želim ti sreću i tebi i pingvinu...a vi nastavite protiv mene...slobodno...

  5. #35
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    kako ste megaanalnisvi skupa
    čim vidim ove duge postove, vidim da se svadite
    i to bezveze
    ah
    zakurac sve to. neću čitat.
    kako sam alternativan
    spemer da ne priačm
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  6. #36
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    = Citat = Izvorno postao amd freak
    pa i ja sam se šalio pa si moje šale primila preozbiljno...
    = Citat = Izvorno postao AMD FREAK
    DROLJO!!!!!!!!!!!!!!
    KURVO!!!!!!!!!!!!!!!!
    JEBEMTI SVE!!!!!!!!!!!!!!!!
    DROLJO!!!!!!!!!!!
    KURVO!!!!!!!!!!!
    etc.
    da, stvarno, tko bi to mogao primiti preozbiljno...
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  7. #37
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088
    naporan si jebote..
    ne vidim smisao ove teme... te stvari si rješavajte privatno

  8. #38
    Guest
    hvali ti pingivnu kaj če sad bit lock radi tvojih isfuran forica...

    Kad mi pronađeš di sam to napisao na forumu..i da sam nekog vrijeđao preko foruma onda možeš kritizirat....a to da si ti božja ovčica zaboravi..

    Neželim se uopče shvađat...i povlačim se odavde mislim da sam dovoljno bio jasan...a svatko normalan bi shvatio u čem je tu rijeć...

    Topic je jako dobar...i može se vidjeti primjer dobrih-negativni postova...ta bilansa...i samo negativno razmišljanje članova...

    Ej pingvin reko si mi da sam idiot...sad te smatram neprijateljem...-nisam takav...bio bi glupav kad bi to uzeo k srcu..jer znam da u dubini duše nisi loš momak..samo se želiš malo iskazati..
    Dobro znaš da si prvi započeo..ali neka...kad tad če ti se to naplatiti u životu...OVO MI JE ZADNJI POST U OVOJ TEMI...jer neželi da opet ispada da se ja jadam nekome...hvala svima što nisu lockali ovaj topic,..mislim da dovoljno govori o nekim članovima...

  9. #39
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    molimo da se ta vaša sapunica nastavni na MSNu (stvarno me ne zanimaju te vaše aferice)

  10. #40
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Je vais bien, ne t'en fais pas
    Postova
    2.036
    [quote=McPingvin_v2.0]
    = Citat = Izvorno postao "AMD FREAK":13qswsao
    DROLJO!!!!!!!!!!!!!!
    KURVO!!!!!!!!!!!!!!!!
    JEBEMTI SVE!!!!!!!!!!!!!!!!
    DROLJO!!!!!!!!!!!
    KURVO!!!!!!!!!!!
    etc.
    da, stvarno, tko bi to mogao primiti preozbiljno...[/quote:13qswsao]

    pingvin gg, da ja nastavim dalje?

    gle amd, bojim se doć na msn da me opet ne bi počeo vrijeđat sa svojom "ekipom" koju nikad nisam u životu upoznala, a koja me je jako lijepo okarakterizirala

    upoznavanje s tobom=gg

    vjerojatno nikad ne bi izašla iz kome

    uostalom, ko je započeo prvi opet i ko šta iznosi u javnost?

    mogao si se i ti nama ispričat preko pp-a, recimo

  11. #41
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    Gle, fora je u tome što se ti postavljaš kao da su forum i msn dva odvojena svijeta. i jesu, ali ti ih konkretno spajaš, ako se radi o tebi. nakon onakvih poruka mi bi trebli reć "aha, ok, ispričo se čovjek, šta, vrijeđao nas je i prijetio nam 15 minuta ali ostavit ćemo to iza sebe"?

    e pa lega, neće moći ove noći. kao što sam rekao, da ti je prvi put, rekao bi "ok, desilo se". no nije. ja sam flamer, i bit ću flamer još neko (dulje) vrijeme. samo će se intenzitet flejma smanjiti.

    ti svoju ulogu na forumu doživljavaš kao da si faking majka tereza. svaki put kad bi ti netko nešto prigovorio glavni argument bi ti bio "a to što ja pomažem u hardware podforumu!?"

    ja u slobodno vrijeme hranim ptice. oće mi to neko uzet kao olakotnu okolnost ako pregazim pješaka? naravno da ne.

    smatraš me neprijateljem? super, stani u red.

    poštuješ bureka i dobar si si s njim? super, moj omiljeni je od sira. iliti sirnica da se nebi neki uvrjedili.

    cheers m8, na msn-u si mi blokan, na hardware forumu ionako sam lurkam, neam namjeru pratit tvoju aktivnost na forumu pošto si mi zanimljiv kao i l$d. a on ne posta već cca godinu dana.


    aragon, ako te ne zanima, imaš još topica na forumu.

    Prijatno.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  12. #42
    Zanimljivo...

  13. #43
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    Toliko ste mi EMO da mi vam je žao lockat topic... pa ću ga zato samo prikladno preimenovati.

  14. #44
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    2.361
    Upravo tako. Ajmo si svi skupa zalizat kosice, naći debele depresivne cure, namazati si oči eyelinerom i plakati.

  15. #45
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    jel može mršave depresivne cure, iam jednu pri ruci?
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  16. #46
    = Citat = Izvorno postao Sajmon Drimr
    Upravo tako. Ajmo si svi skupa zalizat kosice, naći debele depresivne cure, namazati si oči eyelinerom i plakati.
    Ako nemate, posudim vam ja svoju crnu olovku za oči.

  17. #47
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    2.250
    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    jel može mršave depresivne cure, iam jednu pri ruci?
    Reci baki da uzme Xanax...
    It is said that your life flashes before your eyes just before you die. That is true, it's called Life.

  18. #48
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    OSIJEK VJEČNI GRAD
    Postova
    1.184
    battlefield 2007: pcplay forum
    ljudi malo ov shvaćaju previše ozbiljno. vrijeđat se preko msn-a zbog foruma .
    popljuvati ispriku
    ovaj forum
    želite li znati zašto bard mrzi emoe? je li legolas jači od gimlija? što ima novoga u world of darknessu? jesu li patuljačke žene feministice? posjetite world of fantasy http://fentazi.ej.am/forum najbolji hrvatski fantasy forum

  19. #49
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    = Citat = Izvorno postao medusa
    ljudi malo ov shvaćaju previše ozbiljno. vrijeđat se preko msn-a zbog foruma .
    popljuvati ispriku
    ovaj forum
    Yup
    #paperplatoongoonz

  20. #50
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ..::Bizovac::..
    Postova
    5.373
    ajd sad kad smo rekli sta smo htjeli idemo na cugu .. tko ce samnom? ja castim
    // E8200 2.66 @ 3ghz||Gigabyte DS3L||ASUS 8800GT 512mb + Zalman Vf700Cu||Seagate 250Gb + Samsung 250Gb||2x 2Gb DDR2 800mhz||Raptoxx 550W rev1.3||Audigy SE||MX518 \\
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    .........,,,,,,,,,
    Evo ti par točki i zareza, pa ih strateški rasporedi po rečenicama.

  21. #51
    Senior Member Small step for mankind revenion's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    2.360
    Ja cu vrucu cokoladu btw ajde dosta ste si rekli sad moze lock...
    alo?

  22. #52
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    oću svojih 10 min života, koje sam protratio na ovaj topik, natrag
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  23. #53
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780
    Bolje bi bilo da se forumasi ne nalaze...izbile bi razne masovne tucnjave

    komentar na svade i mirenja:
    -neznam previse o cem se radi pa cu sutit
    -onaj koji je pogrjesio trebao bi se ispricat drugima
    -neznam ko je pogrjesio
    -ja sam samo jedan spamer koji ovdje gubim vrijeme
    -volim jesti kolac od cokolade

    vidite kud to vodi

Slične teme

  1. Ultimativni VS topic
    By W3DR4N in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 23
    Posljednji post: 26-02-2009, 15:08
  2. Najoriginalniji topic
    By Vedro in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 31
    Posljednji post: 08-08-2008, 16:05
  3. Another SP topic
    By Mr.G4m3r in forum Alt-F4
    Odgovora: 59
    Posljednji post: 19-06-2006, 12:21

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •