Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 53

Tema: EMO topic

  1. #1
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945

    EMO topic

    Molio bi sve korisnike pcplay foruma da se smire i prekinu spamati (pojedinci znaju na koga mislim). Molio bi administratore ovog foruma da postrože neka pravila, te da se češće daju bannane na po nekoliko dana, mislim da jedino tako možemo održati red i sklad na ovom forumu.
    Hvala na čitanju vaš: Nightyx


    EDIT: crna lista spamerskih tema
    viewtopic.php?t=13612
    viewtopic.php?t=14412
    viewtopic.php?t=14244
    viewtopic.php?t=14280
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  2. #2
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    Ove teme nisu ni blizu nekima koje smatram najstetnijima.

    1) Slazem se sa bounce-om
    2) Burek je vec napisao upozorenje i nije bilo postova od tada
    3 i 4) sto si ocekivao od takvih tema, iako, cine mi se bezopasne

    Tresla se brda...


    Ako si moderator, imas sekciju i podsekciju za raspravljanje o ovome, ne znam zasto si sad tu postao.


    BTW, sig ti je nesto veci od dozvoljenog.

    EDIT: sad vidim da je i tvoj spam dio tih tema, toliko o ozbiljnosti ove.
    there is no god to punish us

  3. #3
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    = Citat = Izvorno postao DrunkyDuck
    Ove teme nisu ni blizu nekima koje smatram najstetnijima.

    1) Slazem se sa bounce-om
    2) Burek je vec napisao upozorenje i nije bilo postova od tada
    3 i 4) sto si ocekivao od takvih tema, iako, cine mi se bezopasne

    Tresla se brda...


    Ako si moderator, imas sekciju i podsekciju za raspravljanje o ovome, ne znam zasto si sad tu postao.


    BTW, sig ti je nesto veci od dozvoljenog.

    EDIT: sad vidim da je i tvoj spam dio tih tema, toliko o ozbiljnosti ove.
    Da vide oni koji ne žele.

    EDIT: zbog toga sam i otvorio topic, dok nije nastala još veća gužva.
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  4. #4
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Medjimurje
    Postova
    774
    = Citat = Izvorno postao DrunkyDuck
    1) Slazem se sa bounce-om
    u vezi čega ??
    "If you take everything I've accomplished in my life and condense it down to one day, it looks decent!"

  5. #5
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    "1)" se odnosi na prvu spomenutu temu u postu.
    there is no god to punish us

  6. #6
    Senior Member Respawned sorcerer Eddie9's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    iza Phoenixa98 (Armachusa)
    Postova
    1.437

    Re: Spam i nered

    = Citat = Izvorno postao Nightyx
    Molio bi sve korisnike pcplay foruma da se smire i prekinu spamati (pojedinci znaju na koga mislim). Molio bi administratore ovog foruma da postrože neka pravila, te da se češće daju bannane na po nekoliko dana, mislim da jedino tako možemo održati red i sklad na ovom forumu.
    Hvala na čitanju vaš: Nightyx


    EDIT: crna lista spamerskih tema
    viewtopic.php?t=13612
    viewtopic.php?t=14412
    viewtopic.php?t=14244
    viewtopic.php?t=14280
    mislim da je ovaj forum prestrog i ovako...a sve bi se riješilo jednim chat topicom kojeg bi trebalo stavit u sticky pa se erupcije idiotizma nebi dešavale po cijelom forumu...a i zanimljivo mi je da si ti Nightyx otvorio ovu temu a prvi si počeo prcat Pingvina na Kladionici...prvo počisti svoja govna pa onda idi srat susjedu jel...
    The mind is a place of its own.

  7. #7
    Guest
    Treba se otvorit spam caffe topic i ameno..i neznam tašto su adminovi protiv toga....uvelike bi se riješio problem offtopica.....

  8. #8
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.438
    i nek u tom spamm caffeu maknu postcount i eto, nikom ne smeta...

  9. #9
    Senior Member Respawned sorcerer Eddie9's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    iza Phoenixa98 (Armachusa)
    Postova
    1.437
    ma ne treba micat post account...neka ljudi rade šta oće i ispušu se tamo...ali to bi sigurno riješilo 90% smeča...
    The mind is a place of its own.

  10. #10
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.438
    naravno da treba maknut postcount...
    sta ti je, zato spammeri i postaju, da imaju sto veci postcount...
    a ako im se ukine, nemaju potrebe za nepotrebnim i spamm postovima...
    bez obzira dal je spamm caffe, nije mi gust gledat budale kaj rade +1 postove, koji nemaju veze s vezom i bildat postcount...

  11. #11
    Senior Member Respawned sorcerer Eddie9's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    iza Phoenixa98 (Armachusa)
    Postova
    1.437
    koje ste vi konzerve...pa neka si uzgajaju post count, neka se djeca igraju jel...mislim da nikome tko ima 15+ godina post count nije važan
    ja bi samo volio čuti nekog admina zašto ne otvore neki chat topic ili tako nešto...
    The mind is a place of its own.

  12. #12
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    1. Da, može se ukinuti postcount na pojedinim podforumima, čak i na pojedinim topicima... stavićemo i checkbox za svaki pojedini post koji će određivati da li će se on ubrajati u postcount. Može se staviti i da se postcount prikazuje samo kada je mjesec pun ili kad se sve planete poklope. I da brojevi postcounta pulsiraju u zeleno-žutim nijansama ako je broj postova prost broj, a ako je član Fibonaccijevog niza, onda će se po sinusoidi izmjenjivati koeficijenti crvene i plave boje, tako da ćemo imati prelijepe nijanse ljubičaste. Ako želite, može vam komp i kafu skuvati svaki nakon svakih 1000 postova. Samo ako želite, naravno.

    2. Da postrožimo pravila i dijelimo više banova? Jesi pomislio nekad da ti nisi admin s razlogom? Ti misliš da bi forumu bolje bilo da je po tvome? Pa ovo je forum, a ne vojska. Trebamo sada neku silu sprovoditi ovuda i gušiti sve konverzacije među forumašima? Držati se pravila kao član komisije za vozački ispit koji je to jutro ustao na lijevu nogu? Stvarno me razočarava tvoj način razmišljanja. Savjetujem ti da više nikad ne otvaraš ovakve topice jer činiš da se ljudima degradira njihovo mišljenje o tebi.

  13. #13
    Senior Member Respawned sorcerer Eddie9's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    iza Phoenixa98 (Armachusa)
    Postova
    1.437
    = Citat = Izvorno postao Burek_fr0m_SPACE
    1. Da, može se ukinuti postcount na pojedinim podforumima, čak i na pojedinim topicima... stavićemo i checkbox za svaki pojedini post koji će određivati da li će se on ubrajati u postcount. Može se staviti i da se postcount prikazuje samo kada je mjesec pun ili kad se sve planete poklope. I da brojevi postcounta pulsiraju u zeleno-žutim nijansama ako je broj postova prost broj, a ako je član Fibonaccijevog niza, onda će se po sinusoidi izmjenjivati koeficijenti crvene i plave boje, tako da ćemo imati prelijepe nijanse ljubičaste. Ako želite, može vam komp i kafu skuvati svaki nakon svakih 1000 postova. Samo ako želite, naravno.

    2. Da postrožimo pravila i dijelimo više banova? Jesi pomislio nekad da ti nisi admin s razlogom? Ti misliš da bi forumu bolje bilo da je po tvome? Pa ovo je forum, a ne vojska. Trebamo sada neku silu sprovoditi ovuda i gušiti sve konverzacije među forumašima? Držati se pravila kao član komisije za vozački ispit koji je to jutro ustao na lijevu nogu? Stvarno me razočarava tvoj način razmišljanja. Savjetujem ti da više nikad ne otvaraš ovakve topice jer činiš da se ljudima degradira njihovo mišljenje o tebi.
    kao prvo...trebao si quotati TAGANa a ne odgovarati kao da se obračaš meni pa da ja ispadam glup
    kao drugo...uspio si me nasmijati u 3:15 ujutro
    The mind is a place of its own.

  14. #14
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    viewtopic.php?p=361060#361060

    Toliko o spamu i nespam na forumu.


    I još jednom ako vas smeta topic - ignorirajte ga, to tako teško. Puno membera je imalo svojih da tako to nazovem "proljeva" (mnogi koji se danas žale na tobože spam teme) pa vjerojatno danas ni ne bi bili članovi da se netko stalno žalio na njih, a vjerujte mi bilo je i više nego dovoljno razloga.

  15. #15
    Senior Member Lord of The Fleas Kaje jaje's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Špansko, Zagreb
    Postova
    340
    Nightyx , nixa ti je rekao da i debil


    slobodno dojdiu zagreb čeka te on i pingvin


    sada si ti tu neki anđel , ti su tu koji spmam pa se tuži na spam

    nikola-pikola@hotmail.com
    Ja sem luzer!

  16. #16
    Guest
    = Citat = Izvorno postao Kaje jaje
    Nightyx , nixa ti je rekao da i debil


    slobodno dojdiu zagreb čeka te on i pingvin


    sada si ti tu neki anđel , ti su tu koji spmam pa se tuži na spam

    nikola-pikola@hotmail.com
    opet te vaše tinejdžerske fore jel....malo previše gledate filmove i furate se na fajtove iz kvartova...

    Izrazi poput idiot i kreten ne vode nikamo već pokazuju vađu humanost i sam bonton vaše ljudske prirode...Ima nas svakakvih..al najžalosnije to kaj nas ima previše without brain....

    Spamao netko ili ne moramo se složiti da spama ima i previše....burek zbilja trazmisli o spam caffe topicu....a i kad gledaš šta možeš izgubiti ako samo pokušamo to napraviti...lako se sve vrati na staro....

    I da Burek jako si blag.i razumijem da ovaj forum nije zatvor ali zašto se dopušta riječnik tipa kreten(idiot)???

    Meni je to neljudski i da sam novi član malo bi si razmio da li bi htio postati dio ovakve zajednice..Dio zajednice koja radi sve kroz šalu...a opet s druge strane jako varira neozbiljnost i vrijeđanje pojedinih članova...što dovodi do flejma,ratova i nezadovoljstva...

    ZA SVE VAS:::

    SMIRITE ŽIVCE..UZMITE GODIŠNJI...BARITE SE..VOLITE SE..PIJTE ZAJEDNO...SPAM NE VODI NIKUDA A JOŠ MANJE FLEJMOVI....BOLJE NAPISAT JEDNU PAMETNU NEGO IMATI 1000POSTOVA KOJI NEMAJU VEZE S VEZOM!

  17. #17
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    MAKE SPAM NOT WAR !!!!!!!!1

  18. #18
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    = Citat = Izvorno postao Morgoth
    MAKE SPAM NOT WAR !!!!!!!!1

  19. #19
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    @amd freak-nemogu vjerovat da to govoriš, promjenio si se preko noći

  20. #20
    Guest
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    @amd freak-nemogu vjerovat da to govoriš, promjenio si se preko noći
    Ah...imao sam duge i temeljite razgovore s w1kingom....i odlučio sam da ču ipak pokazat pravog sebe...priznajem da sam bio veoma temperamentan...ali to je sve rezultirano zbog stresa u mojem školovanju....starci su mi se stalno svađali....sestra se zajebavala s faksom....pa mi nije bilo baš bajno....pa bih došao na forum i slušao provokacije drugih ljudi....uglavnom da se sad tu ne ispovijedma jer vjerujem da to nikoga nezanim jel tko nema problema danas u takvom ubrzanom životu gdje tempo na razini geparda...I da htio bih samo reći za kraj...ako sam se kome zamjerio(tipa pingwin,matilda,dugi...i osatli koji se smatraju uvrijeđenim) sorry....nisam zbilja to mislio iz dna duše....stoga peace brosss....ako se želite ljutiti na mene ok..neću vas više smetati...

    Samo želim da je ova zajednica bolja....i ako baš spama mora biti ajde neka ga bude...al pobrinimo se da to bude na adekvatnom mjestu i pokažimo pravo lice ozbiljnosti i zrelosti i svedimo razinu flejma na minimum....mislim da nam to nije potrebno....a bit ćemo svi vedriji i bit će nam svima ljepše....već vidim bureka i ostale admine kako se lijepo smješkaju i zadovoljni su....ja razumijem da je to što ja govorim gotovo nemoguće jer uvijek dolaze novi članovi o kojima nemožeš znati ništa niti kako će reagirati ako se malo pošališ ali barem mi korisnici koji smo već dulje vrijeme na forumu bi trebali pokazati pravog sebe stisnut sebe i dati do znanja da držiš do foruma i da u biti nisi tako zloban....a s time čemo si dizat reputaciju i sve će biti sretni i zadovoljni....eto tolko od mene....smatrajte moje postove kako želite...malo jesu gay al samo sam realan...stoga još jednom---AKO ne razumijete moje postove nemojte ih čitati!

    POZZZZ...odoh ja raditi!

  21. #21
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    e gg, meni je buraz na odvikavanju od droge, stari ima problema s faksom, stara puši ko turčin a ja sam debel.

    da ti sad uletim na msn s par ljudi i ponašam se kao totalni kreten, te dodam sve forumaše koje imam, uključim caps i pišem "POGLEDAJTE KOJI JE AMD FREAK DEBIL!!!!!!!!!!!!!!" oko 45 puta u minuti, to bi bilo ok ako bi se poslje pokajao.

    pokajnicima vjerujem. ali svi znamo da ti ovo nije prvi ispad. sumnjam da je i zadnji. i dalje te imam na nevidljivoj ignore listi.
    :cheer



    i da, kako ćemo znati razumijemo li tvoje postove ako ih ne čitamo? to neki new age paradoks kao ono more cheese= more holes, more holes= less cheese, more cheese= less cheese?
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  22. #22
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    ... a ja sam debel....
    lijepo za svaki post 5 sklekova i za..uhm dan dva bit ćeš sexah

  23. #23
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    = Citat = Izvorno postao aRaGoN
    lijepo za svaki post 5 sklekova i za..uhm dan dva bit ćeš sexah
    za svaki post 5 sklekova i dizat ću žaka na benchu.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  24. #24
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    = Citat = Izvorno postao aRaGoN
    lijepo za svaki post 5 sklekova i za..uhm dan dva bit ćeš sexah
    za svaki post 5 sklekova i dizat ću žaka na benchu.
    ono...17 postova na dan

    svaka pede...cura će slinit po tebi

  25. #25
    Trušnjaci i trčanje po stazi će više pomoći, znam iz iskustva.

  26. #26
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Medjimurje
    Postova
    774
    ja amd-u vjerujem... i podržavam ga ... samo zbog ovog dijela posta..

    "smatrajte moje postove kako želite...malo jesu gay al samo sam realan..."S
    "If you take everything I've accomplished in my life and condense it down to one day, it looks decent!"

  27. #27
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Je vais bien, ne t'en fais pas
    Postova
    2.036
    Novom, preporođenom Amd-u povodom njegove „isprike“ meni:

    Dragi Amd,

    pokušavala sam se suzdržat, ali su me prsti jednostavno malo previše zasvrbili nakon nakon tvoje "isprike" upućene meni i još neki članovima ovog foruma.

    Ovako, da ti je prvi put možda bi i povjerovala u tu tvoju ispriku, al oboje znam da to nije.

    Tvoje pokajničke, prevratničke izjave nisu uvjerljive. To možeš probat prodat nekome ko je nov na forumu ili te ne zna. Iskreno, takve osobe se rijetko kad zaista mijenjaju. Komplicirana je ljudska priroda, jel.

    Nemoj se izvlačit na životne probleme kao izliku. Imaš probleme, ok imam ih i ja, i zapravo, što je najveće iznenađenje od svega: imamo ih svi. Jel možeš ti to zamislit?!?!?!
    Za osobu od 20 godina, koja se smatra ozbiljnom i zrelom, ti definitivno pokazuješ samo suštu suprotnost toga. Da počnemo od foruma pa do msn-a gdje si pokazao svoje pravo lice i spustio se najniže što se moglo spustiti.

    Uostalom: „Izrazi poput idiot i kreten ne vode nikamo već pokazuju vađu humanost i sam bonton vaše ljudske prirode...Ima nas svakakvih..al najžalosnije to kaj nas ima previše without brain....“

    No comment, razumiješ...

    Isto tako, savjetujem ti da prestaneš širiti svoje utopijske vizije foruma, prevratničke misli, iznimno poučne krilatice tipa: be cool don't take drugs i na šta već ne nailazim na forumu..

    Ne želim da me tvoji postovi potaknu da započnem peticiju za uvođenje opcije ignore na forum, jer mi se stvarno ne da.

    Nema ljepšeg načina da ti ovo kažem: svoja ulizivanja adminima ostavi za msn ili pp, očit si malo previše. To je jedni zaključak koji ljudi izvlače iz tvojih postova.

    Budno ću pratiti da li će ovi savjeti uzeti kakva maha.

    Osjećaj se ne-pozdravljenim,

    Srdačno tvoja

    Matilda


    Ili brzojavska verzija: AmdStopNeSeriStopSrdačnoStopMatilda

  28. #28
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088
    baš ste mi kul

  29. #29
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    = Citat = Izvorno postao Death By Sexy
    baš ste mi kul
    ...not

  30. #30
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088
    ti si sigurno onaj koji u društvu objašnjava fore i viceve nakon kaj se svi dobro nasmiju jel?

Slične teme

  1. Ultimativni VS topic
    By W3DR4N in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 23
    Posljednji post: 26-02-2009, 15:08
  2. Najoriginalniji topic
    By Vedro in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 31
    Posljednji post: 08-08-2008, 16:05
  3. Another SP topic
    By Mr.G4m3r in forum Alt-F4
    Odgovora: 59
    Posljednji post: 19-06-2006, 12:21

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •