Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 31

Tema: Jaz izmedu generacija ili cisto lose ponasanje!!!!

  1. #1
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Vegeta,Koprivnica
    Postova
    24

    Jaz izmedu generacija ili cisto lose ponasanje!!!!

    Prvo pozdrav svim stanovnicima ovog foruma!!
    A sada sto se tice ove teme imao bih pitanje za malo stariji uzrast kao sto sam ja(mislim od 26 nadalje),da li ste se ikada susretali sa izrazito mladim igracima na netu koji su se ponasali kao da je citav svijet njihov i bili izrazito nepristojni a bez ikakvog pravog povoda(inace igram america army i dogada se,ali ne cesto da imam jako dobar skor pa ponekad dolazi do iskrica na chatu i tu nastaje problem), i da li vam se dogada da su ti igraci najcesce domaci igraci?
    Inace stvarno sam druzeljubiv i miran player,ali neke stvari jednostavno nemogu probaviti. U biti polako covjek pocinje s vremenom osjecati da se gubi smisao play game for fun nego da se je to uzdiglo na neku visu razinu gdje covjeka treba i psihicki dotuci.
    Mozda ovo i nije bas dobra tema,ali bas me zanima kako razmisljaju ostali clanovi ovoga foruma.

    Pozdrav svima
    <smanji sig>

    S POJAČALOM SMO JAČI!!!!

  2. #2
    Nisam jedan od tih starijih, ali znam da se često susrećem za mlađim ljudima koji ne znaju značenje ponekih smileya.S

  3. #3
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Jaz izmedu generacija ili cisto lose ponasanje!!!!

    = Citat = Izvorno postao PROFA_CRO_[-GECKO-
    ]Prvo pozdrav svim stanovnicima ovog foruma!!
    A sada sto se tice ove teme imao bih pitanje za malo stariji uzrast kao sto sam ja(mislim od 26 nadalje),da li ste se ikada susretali sa izrazito mladim igracima na netu koji su se ponasali kao da je citav svijet njihov i bili izrazito nepristojni a bez ikakvog pravog povoda(inace igram america army i dogada se,ali ne cesto da imam jako dobar skor pa ponekad dolazi do iskrica na chatu i tu nastaje problem), i da li vam se dogada da su ti igraci najcesce domaci igraci?
    Inace stvarno sam druzeljubiv i miran player,ali neke stvari jednostavno nemogu probaviti. U biti polako covjek pocinje s vremenom osjecati da se gubi smisao play game for fun nego da se je to uzdiglo na neku visu razinu gdje covjeka treba i psihicki dotuci.
    Mozda ovo i nije bas dobra tema,ali bas me zanima kako razmisljaju ostali clanovi ovoga foruma.

    Pozdrav svima
    Vrlo često. Pogotovo je problem kod besplatnih igara, tamo pupil n00bsa sa sindromom egotripa i cheatera ima na tone. Ako se hoćeš toga malo riješiti, zaigraj neku komercijalnu igru na službenom serveru. Kad ti tamo ukinu acc, možeš samo zavijati na mjesec, pa se većina prihvatljivo ponaša, čak i ako imaju loše predispozicije.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  4. #4
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    Apsolutno se slažem sa tobom Gecko, ima puno nadobudnih koji vise po serverima.

  5. #5
    Senior Member Respawned sorcerer THE NO's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Tu i tamo i na još par mjesta između
    Postova
    1.428
    Ja nisam među "starijima",ali susreo sam mnoge klince na serverima,koji još nisu ni u pubertet ušli,a u svakoj rečenici vrijeđaju nekoga iz moje(bilo čije) familije (najčešče ženske osobe).
    Tako da me to znalo iznervirat,ali nisam se htio spuštat na njihovu razinu,jer oni praktički ni ne razumiju ono šta govore(psovanje).
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    Kad me netko pita jel su gameri opsjednuti sexom, ja uvijek kažem, ma kakvi, to je prljava laž.
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    Možda prestanem gejmat ako ću dobivati dovoljnu količinu sexa da nemam snage za gejmanje...

  6. #6
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Vegeta,Koprivnica
    Postova
    24
    Ma nisam ti ja neko okorjeli igracina nego jednostavno malo zbrisem od zene i onda naides na male destruktore zabave!!!
    <smanji sig>

    S POJAČALOM SMO JAČI!!!!

  7. #7
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    U zadnje vrijeme, domaci igraci su krajnje neraspolozeni. Igraju ko pice i jedva cekaju da netko biva kikan sa servera, te im je tudja patnja veca zabava nego sama igra

  8. #8
    Senior Member Respawned sorcerer Eddie9's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    iza Phoenixa98 (Armachusa)
    Postova
    1.437
    spadam u ove mlađe igrače (17god) i igrao sam hrpu online igara i nije to baš tako kažeš...bilo je djece od 12god koja su bila zrelija od neki s 20god+ ali istina je ovi mlađi brzo puknu ako im ne ide i onda pljuju sa svih strana ali bože moj...neiskustvo i nezrelost jel...
    The mind is a place of its own.

  9. #9
    Senior Member Lord of The Fleas Kaje jaje's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Špansko, Zagreb
    Postova
    340
    Ja ne znam evo ovaj smiley :S

    Ali stvarno shta znachi to NiX4 kazhe da to znachi
    Ja sem luzer!

  10. #10
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    Problem leži u dvije stvari - em na netu ima puno isfrustriranih (pred)pubertetlija koji misle da su netko i nešto jer se skrivaju iza nekih ludih nickova, em što se naše specifične situacije tiče, mi smo nacija prema kojoj ameri što se psovki tiče izgledaju ko majka Tereza...
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  11. #11
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.022
    = Citat = Izvorno postao Kaje jaje
    Ja ne znam evo ovaj smiley :S

    Ali stvarno shta znachi to NiX4 kazhe da to znachi
    Plz, nemoj ko icy ta sranja ch, zh, sh...
    Nije nikom kul, samo iritira...

  12. #12
    mislim,od kud vi opce znate kolko godina imaju? mozda je to neko stariji pa zajebava,ima i takvih.znam,jer me su me par put nepravedno optuzivali da sam citer i kleli mi sve po spisku

  13. #13
    Senior Member It lives by night BINUX's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    576
    = Citat = Izvorno postao Outmind
    Problem leži u dvije stvari - em na netu ima puno isfrustriranih (pred)pubertetlija koji misle da su netko i nešto jer se skrivaju iza nekih ludih nickova, em što se naše specifične situacije tiče, mi smo nacija prema kojoj ameri što se psovki tiče izgledaju ko majka Tereza...
    LOL upravu si potpuno
    Q9550-Oc (3.3ghz), Lan Party X48-T3RS,4gige DDR3 Patriot Viper Extreme 1900mhz,Saphire HD4870 X2,Frotron 1010w,Seagate 750GB,
    Samsung SyMaster 203b 20inch

  14. #14
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Area 51 - talking to Helios
    Postova
    2.357
    Ma i ja se susrecem s tim (imam samo 16 god.), al ne samo na netu (jucer me neki tip zvao cheaterom samo zato sto je gubio a nije htio moju pomoc) nego se moze bas vidjet po generacijama, npr. u skoli.

    Kad sam ja isao u OS bili smo normalni, bilo je par izuzetaka sto su psovali i radili probleme, a sad kad pogledate, pa to je strasno, koje to rijeci padaju ali ne samo kod djecaka nego i kod cura, covjeku dodje da se zapita kuda to svijet ide (a to je tek osnovna skola) ma strasno
    A.K.A 7h30n
    = Citat = Izvorno postao Terran Marine
    It says press any key....but which one's the any key?!

  15. #15
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vienna
    Postova
    1.949
    = Citat = Izvorno postao THE NO
    Ja nisam među "starijima",ali susreo sam mnoge klince na serverima,koji još nisu ni u pubertet ušli,a u svakoj rečenici vrijeđaju nekoga iz moje(bilo čije) familije (najčešče ženske osobe).
    Tako da me to znalo iznervirat,ali nisam se htio spuštat na njihovu razinu,jer oni praktički ni ne razumiju ono šta govore(psovanje).
    meni se dogadalo isto sto i tebi,iako nisam jedan od tih starijih.no,na njihovu zalost,to nije dovoljno da bi se ja disconnectao sa servera jer sam onda tek nabrijan.

    evo i primjerarije par tjedan sam bio kod kuma i on igrao dotu na netu i ajd dao on meni da probam,jer i ja znam igrati dotu i nisam loš;i tako smo igrali all random i mene zadesio tinker pa sam nakon nekoliko minuta imao score od 0:5,tek onda su ovi poceli pizdit(iako ni njihovi scoreovi nisu bili daleko)i srat nesto tipa:"noob,go out"," u sucker".naravno,ja nisam izlazio,nego sam bio dodatno motiviran dad dobro odigram,pa sam na kraju imao score 17:7 i bio treci po zavrsetku partije.na kraju pisu gg,a pola sata prije mi srali.eto,to me zivcira.
    You're not defined by what you have, but by what you do with what you have.

  16. #16
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Area 51 - talking to Helios
    Postova
    2.357
    To je danas uvjek tako (najcesce na mladjim generacijama), prevrtljivi su ne drze se svojih stavova, ne primaju savjete, misle da sve znaju, i jezik im je brzi od pameti (u ovom slucaju tipkanje) i ne kuze sta govore (sto se psovki tice)

    P.S. OMG zvucim ko deda
    A.K.A 7h30n
    = Citat = Izvorno postao Terran Marine
    It says press any key....but which one's the any key?!

  17. #17
    Da, najgore je kad kasnije shvatiš da su starci u pravu i da postaješ kao oni.

  18. #18
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vienna
    Postova
    1.949
    znaš,jednom je moj prijatelj koji je inače sklon filozofiranju rekao zašto mi možemo prijateljima reći nešto što starcima ne možemo,tj.zašto se prijateljima više povjeravamo.
    rekao je:zato što prijatelje možeš birati,a starce ne.
    You're not defined by what you have, but by what you do with what you have.

  19. #19
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    nadasve moram priznat da sam ja par puta bio taj koji se ponasao nezrelo..jednom prilikom igrao sam cod (1 dakako), te kako ja znam trcati sa scopom neki lik koji sebe smatra skillerom je rekao da haxam.. meni nije bilo jasno o cemu prica..onda je da trcim sa scopom "and you're useing it trough some kind of hax". tada sam mu poceo psovat sve po spisku tipa dabogda ti majka umrla od raka i taka sranja.. te su me onda htjeli kikat, pa sam zvao nextmap vote, i buduci da je mapa bila njesa prebacilo se. buduci da imam gigu rama i igram cod1 na lowdet spojio sam se prvi i ono.. kiko ih po redu. my REVENGAAAAAAAAAA!!!

  20. #20
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Mah, ima takvih ko pljeve...

    Nedavno sam igrao Gunz Online i bio sam prvi nekoliko partija zaredom, pa su neki počeli laprdati npr. "sonic you suck" i slično...Srećom našlo se nekoliko zrelih koji su mu odgovorili sa "No he doesn't, so shut up"

    Ali zbilja me je isfrustriralo kad sam igrao duele u d2 na bnetu, pa sam malo gubio...Odjednom su me počeli ubijati prije nego što dođem do trupla, pa sam ih lijepo zamolio da to ne čine, ali naravno oni su za inat počeli još jače i još me dodatno vrijeđali...

    To je vjerojatno jedan od razloga zašto sam odlučio prestati sa bnetom zasvagda. Dobra ekipa čini igru. To i ownjanje njubija, naravno. Ali sve u prijateljskom duhu... Faggot overload alert!!!
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  21. #21
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Vegeta,Koprivnica
    Postova
    24
    Razumijem ima nas svakavih,ali ljudi ovo je za zabavu!!!!!!
    Kad moj team igra kakav sream sa nekim friendli timom i ja upadnem u igru (a imam najslabiji honor level) ginem ko muha,ali nema ruznih rijeci ili neznam cega sve ne,u biti sve se svodi na zabavu i smijeh.
    Mislim da bi to trebalo biti primarno u online igrama
    <smanji sig>

    S POJAČALOM SMO JAČI!!!!

  22. #22
    = Citat = Izvorno postao PROFA_CRO_[-GECKO-
    ]Razumijem ima nas svakavih,ali ljudi ovo je za zabavu!!!!!!
    Kad moj team igra kakav sream sa nekim friendli timom i ja upadnem u igru (a imam najslabiji honor level) ginem ko muha,ali nema ruznih rijeci ili neznam cega sve ne,u biti sve se svodi na zabavu i smijeh.
    Mislim da bi to trebalo biti primarno u online igrama
    Sve je u odgoju i njihovom egu.
    Ima previse te neodgojene dječurlije koji neznaju ili ne žele prihvatiti neka opća pravila ponašanja. Doduše, njima na štetu..

    Inace, kad si vec spomenuo sraz generacija. Ima recimo starijih igraca koji nikako (iz nekog razloga kojeg ja ne kuzim previse) nemogu podnosit mlađe igraće, bili oni ok ili ne..

    Mozda je razlog sto neki od njih koji su poduze vremena na online sceni malo previše drže do sebe i imaju neki bahati odnos prema ostalima smatrajući sebe bogovima a sve ostale nezrelim pubertetijama koji igraju "igrice"..

    Ja osobno pokusavam ne upadat u neke online svađe (a ni offline ) jer mi je to onak retardirano svađat se prek neta, i posljednih godinu dana igram uglavnom s ekipom koje je +18..

    Ono sto uglavnom ubija taj gamerski duh je shvaćanje zabave, tj. ne shvaćanje. Naime, svi smo mi noobovi na pocetku. I treba podosta vremena da se igranjem dođe do razine kojom mozes konkurirati jacim igracima. Tu kod igraca nastaje zelja da se bude jaci, bolji i sve se svodi samo na pobjede, "ownanje drugih" optuživanje i svađanje. Nitko više ne gleda na ono "play for fun".. Meni je recimo bitnije da mi je ekipa uvijek spremna za međusobnu zajebanciju i tak to, a ne da se živciram jer smo popušili od nekih no life geekova koji ostave dušu pred kompom (mozda nisam daleko od toga al moja je dusa na mjestu i ne mrda ).. U zivotu sam uvijek bio u ekipi koje je uvijek onako za zajebanciju manje više i nikad nisam ostvarivao neke značajne razultate, kako u RL tako i online.. i bmk

  23. #23
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657
    danas neki njubzor, ja uvijek ispred njega na ljestvici, a on meni da sam njub. al bilo mi ga je gust posle sprdat, on planta, ja mu bacim granatu i bindam "Ko to tamo plantaaaa?" *boom* on popizdi i ja sam opet njub. nakon toga on ide a ja ga pratim sa nisanom, i bindam "A kud si ti poshoooo?", skinem ga, i opet sam njub

    Bux.to referrer

  24. #24
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Vegeta,Koprivnica
    Postova
    24
    = Citat = Izvorno postao Kron
    danas neki njubzor, ja uvijek ispred njega na ljestvici, a on meni da sam njub. al bilo mi ga je gust posle sprdat, on planta, ja mu bacim granatu i bindam "Ko to tamo plantaaaa?" *boom* on popizdi i ja sam opet njub. nakon toga on ide a ja ga pratim sa nisanom, i bindam "A kud si ti poshoooo?", skinem ga, i opet sam njub
    Takve stvari mi se cesto desavaju,ili kada tip rusha jednom te istom rutom pa ga nekoliko puta sacekas automatski kick sa servera.

    Mislim da takve stvari zaista umanjuju ljepotu igranja online
    <smanji sig>

    S POJAČALOM SMO JAČI!!!!

  25. #25
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146
    Najveći je problem u tome što su online mečevi, tj MP igre poprilično stresne i onda dolazi do pucanja ljudi koji nisu dovoljno stabilni, najčešće mladih igrača, pogotovo kada ih slične nezrele osobe još počnu i podjebavat. Zato su te igre upravo i dobre. Kad jednom savladate samokontrolu u situaciji kada gubite 9. meč za redom i ne reagirate na dobacivanja tipa "baš si n00b", već vas to inspirira da trenirate još žešće, onda imate šanse postići velike stvari. Kao i u sportu, jedno 20% svih rezultata leži u čvrstini duha.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  26. #26
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Vegeta,Koprivnica
    Postova
    24
    To da,vjezbom do savrsenstva,samo sto mladi vjerojatno nemaju strpljenja i vremena.
    <smanji sig>

    S POJAČALOM SMO JAČI!!!!

  27. #27
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    A jeste li kad bili optuženi da koristite Aimbot?
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  28. #28
    Senior Member Lord of The Fleas Kaje jaje's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Špansko, Zagreb
    Postova
    340
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    = Citat = Izvorno postao Kaje jaje
    Ja ne znam evo ovaj smiley :S

    Ali stvarno shta znachi to NiX4 kazhe da to znachi
    Plz, nemoj ko icy ta sranja ch, zh, sh...
    Nije nikom kul, samo iritira...

    Ne znam tko je to ali ja chu pisat kako ochu!
    Ja sem luzer!

  29. #29
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    A jeste li kad bili optuženi da koristite Aimbot?
    aimbot+wh

  30. #30
    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    A jeste li kad bili optuženi da koristite Aimbot?
    svojevremeno dok sam igral cod2 na publicima,redovito optuzivan za svakojake hackove

Slične teme

  1. You rage you lose
    By Kid A in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 51
    Posljednji post: 29-11-2016, 13:03
  2. Mi smo generacija koja najmanje spava u povijesti
    By FaTaL_mRkvA in forum SCIENCE!
    Odgovora: 57
    Posljednji post: 06-05-2011, 18:41
  3. razlika izmedu AGP X2,X4 i X8
    By Snakepriest in forum Komponente
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 21-01-2010, 19:32
  4. Nova generacija touch screen ekrana...
    By Danny in forum Alt-F4
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 13-02-2006, 13:16

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •