Stranica 2 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 94

Tema: Stari Frik

  1. #31
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    = Citat = Izvorno postao RageR
    I zato ja moram imat 2 firewalla, antivirus i 3 anti-spywarea
    mislim da ti nije dobro iamti 2 firewalla... medjusobno se ubijaju... najbolje je imati 1 al vrijedan ko njih 3...
    neke druge stvari...lol??

    ?????

    AAAAAA, LOL
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  2. #32
    Ma istina da se ZA i Kerio kolju, al ako prvo uključiš Keria pa ZA onda rade kako treba
    Games are mind killers!
    >MY MIND IS UNDEAD!<

  3. #33
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    330
    mislim da je za gejmere penzija lijepše doba nego kod drugih ljudi JER NAPOKON ĆEMO DOĆI NA SVOJE, dobro meni je to još daaaleko ali ipak, cijeli dan nemaš kaj za rdiš, samo se igraš....

  4. #34
    Senior Member Respawned sorcerer ezav's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vrapce - roza soba
    Postova
    1.005
    Moj stari si ljepo igra Silent Huntera 2....

    Stavi na max tezinu, uzme olovku i blokic (jer si racuna kut ispaljivanja torpeda, brzinu torpeda, pomicanja flota itd, da ludak sve rucno radi )

    I tako zna cijeli vikend presjediti, a svaki put kada potopi nekaj slavi

    uzas.....
    i7-2600/Corsair H80/MSI P67A-GD65(B3)/Corsair Vengeance 16Gb (4x4)/Corsair Force 3 90Gb/WD Black 1Tb/MSI GTX660-Ti TwinFroz III 3gb /Corsair Carbide 500R/Seasonic SS-620GM/IIYAMA ProLite E2607WS/LG BD-ROM CH12/Razer DeathAdder/Logi Iluminated

  5. #35
    stavis m0n0wall i rijesis se firewallova i stavis samo jedan antivirus koji radi kako spada
    Have no fear because I is here!

  6. #36
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Zg
    Postova
    242
    Moj stari si ljepo igra Silent Huntera 2....

    Stavi na max tezinu, uzme olovku i blokic (jer si racuna kut ispaljivanja torpeda, brzinu torpeda, pomicanja flota itd, da ludak sve rucno radi )

    I tako zna cijeli vikend presjediti, a svaki put kada potopi nekaj slavi

    uzas.....
    hehehehehehehe
    A sta ces...

    A slusajte ovo:
    Stari mi radi u vojsci..ima tam skladista..
    I zico me stalno da mu neki pc napravim
    Skrpo sam mu neku kramu ( 399Mhz celeron {socket} , 96MB RAM, 5GB HDD, ge force 2MX 400 64MB) i stavio mu codece na njega..
    I sad svaki dan na poslu pogleda dva tri filma..
    Prosli tjedan sam morao ici kod njega na posao da mu snjimim pecanje i Crazy taxi..
    Eh to je posao..
    K8NF4G-SATA2
    Gigabyte 7300GT @ 475/940 cooled by Glacialtech GT-F1 8015
    Athlon64 3000+ @ 2,30Ghz ( neda ploča više napona!)
    512MB kingmax DDR400 @ 380Mhz
    40GB WD400BB
    Enermax 300W
    http://forum.pcekspert.com/index.php

    http://s1.bitefight.org/c.php?uid=60656

  7. #37
    Dok sam prelazio NFS MW na konzoli(PS2), tatica ulazi u sobu i kaže opet igraš te glupe "igrice", a dan prije toga fasovo sam 1 iz kemije, i ja ko mahnit pošo ugasiti konzolu, da mi ne bi uzima kaoblove. On sjedne karj mene na kauč, a ja pilam sa Caymanom 350 km/h, osvajo bounty za Razora, i sad mene love na 5x 24.26 min i ulove me, ja popizdim, bacim gamepad... Stari se izdera i kaže daj majke ti da to ja jednom probam. Krenu on protiv caje na 1x i igar čova 20 min, nikako da izgubi, pila, zajebava se s cajom, kad eto nakon 25 min igre on osvoji bounty i pređe mi milestone! Ja bleno ko tele u šarena vrata, zar je ovo moji ljudi moguće, uvijek kaki po igrama, a sad mi ovo pređe... Od sad stari igra i PoP-a, i za to se zapalio, nekada baci CS-a na serveru, a neki dan mi je čak prešao jednu misiju u AoE3! I što sad, nemogu ga maknuti, ali ipak zato svako malo mi daje lovu za novi gamerski softver!

  8. #38
    Member Plants Vs Zombies Schrafciger's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Špansko Selo
    Postova
    99
    Fala Bogu da imas takvog starog. Posudis ga malo? Ne da mi je stalo do njega nego do kreditne ali dodje se na isto.
    Ja znam da nista ne znam. Prema tome ja sam totalna budala. Ako bi i pomislio da nesto znam to bi bilo jako glupo od mene.

  9. #39
    Senior Member Lord of The Fleas FearLess's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Prijedor, BiH
    Postova
    442
    Ma moj stari se bio navukao na Postal 2 presao je tu igru jedno 10 puta sad igra GTA SA a ponekad razvali i CoD2 na netu nako kako on kaze da ubije vrijeme
    jasta!

  10. #40
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    24
    Ja neki dan dosao doma iz skole vidim stari igra COD2 na netu (inace je lud za OPF-om) TDM neznam koja je mapa bila, i kazem mu da stisne tab da mi pokaze score i ono 2. na ljestvici sa nekih 40 kilova O_O a bilo 15 vs 15.

    Jos mi je bilo dobro kad sam mu pokazao Splinter Cell, zapalio se za suljanjem i svim tim (sto je meni koma) i prvu misiju je prelazio 2 sata jer se ful uzivio i sve je morao nozem ubiti jer kako mi jer rekao "Kad ih gadas pistoljem proizvode zvukove kad umiru" onda sam ga morao tjerat da mi da da WoW igram

  11. #41
    lol, nek ti stari kupi još jedan PC, pa da možete i ti i on ko ljudi da igrate!

  12. #42
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    24
    Vjeruj bi on kad bi mogao

  13. #43
    Ja se nadam novom PC-u za jedno godinu dana, a PS3 za jedno 3-4!

  14. #44
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    3.907
    moj stari je ona gereracija "prije kamenog doba" pa vi mislite što on kaže o igricama
    Wolf guy - The author seems to be playing a game called "how many murder, rape, and torture scenes involving minors can I stick in a book before people stop reading completely"

  15. #45
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Medjimurje
    Postova
    774
    Moj stari doslovce nema pojma raditi na kompu, mišem upravlja kao upravljačem one velike građevinske dizalice, nespretno i sporo, ali se zato zakačio za fifu 99 .. . I još sad, kaj je Fifa 2006 tu, on i dalje igra 99 .. Veli da je najbolja od svih... Ove nove su mu nerealne i prešarene...


    "If you take everything I've accomplished in my life and condense it down to one day, it looks decent!"

  16. #46
    FIFA 98 I 99 su jedine koje valjaju, svega mi nei dana sma igrao fifu 98 a imam i 2006 koja je stara kao isusovo magare!

  17. #47
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Fotelja u Puli
    Postova
    352
    Dovoljno je reći da mi je stari među top 20 u ogame uni1
    Admin of HCL - Hrvatska Cyber Liga
    HCL traži nove suradnike, više informacija na PM..

  18. #48
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao X-Plosiv
    Dovoljno je reći da mi je stari među top 20 u ogame uni1
    blago tebi

  19. #49
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pitomača
    Postova
    2.557
    = Citat = Izvorno postao X-Plosiv
    Dovoljno je reći da mi je stari među top 20 u ogame uni1


    gg...

  20. #50
    = Citat = Izvorno postao X-Plosiv
    Dovoljno je reći da mi je stari među top 20 u ogame uni1

    Stari ti je LEGENDA,a koliko imas god???

  21. #51
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Fotelja u Puli
    Postova
    352
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    = Citat = Izvorno postao X-Plosiv
    Dovoljno je reći da mi je stari među top 20 u ogame uni1

    Stari ti je LEGENDA,a koliko imas god???
    17 za koji mjesec


    PA, a?
    Admin of HCL - Hrvatska Cyber Liga
    HCL traži nove suradnike, više informacija na PM..

  22. #52
    Nista samo pitam da znam, ja imam skoro 16 a stari mi je luđi gamer od mene, lol shala, sada je malo popustio, nema čova vremena!

  23. #53
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    moj stari jedino visi na chatu non-stop, al prije je igrao tomb raider
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  24. #54
    Sta radi na chatu, traži srodne duše, lol shala

  25. #55

    Re: Stari Frik

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Heh moj stari je najveci C&C frik na svijetu, a ima 5 banki....i tako ja jednog dana otisu u grad(bila je subota ili petak nisam siguran) i stari sav sretan sad ce on moci da igra(jel rijetko dode na red od mene) i krene negdje oko 8 sati igrati C&C: Red Alert 2(bash je negdje izasla ta igra(to mu je ujedno i najbolji C&C)). I ono ja doso iz grada oko 3 u noci i udem u sobu, a stari onako pognute glave sjedi na stolici i hrce, mis u ruci, a na monitoru cijela baza unistena i pise Mission Faild(neznam sad tocno kak pise dok te rijese u RA2 na skrimis). Ja njega onako zbrecam i pitam, pa sta stari neodes spavati nego tu spavas za kompom, a on meni onako hladno...ko ja, ma da ja nespavam (ujedno je i pomicao brzo misem po ekranu ko da igra)!!! LOL ja se pokocio od smijeha.

    P.S. Stari mi bauštelac pa se jebacki naradi svaki dan, ali volja je jaca od energije....pa je htio to vrijeme sto sam mu dao da igra sto bolje iskorititi, ali sjebo ga san....sve u svemu ucenje staraca na komp ima i pozitivne stvari...npr. meni je stari kupio Xbox samo da se maknem sa kompa dok on hoce igrati....hmmm nije losa zamjena
    Stari ti je lud.
    Moj meni kaže: ''Daj mi neku laganu pucačinu''.
    Ja mu dam Call of Duty na greenhorn težini.
    Vraćam se za pol sata njega nema.
    Igra stala (barem sam tak mislio) na treningu, kod one mreže (treba se provući).
    Ja gledam stari mi u dnevnoj.Pitam ga zašto ne igra,on kaže prekomplicirano.Sramim se.
    Never try run away from death.
    You will just die tired

  26. #56
    Meni je stari (50) isto C&C freak. Mislim da je cd od C&C RA2 skroz izliza koliko ga je igra. Ali on je i fps freak. Doom I i II presao je milion puta, Quake II, UnrealTournament, FarCry... Sada po cijele noci igra COD 2. Samo bed je u tome sto nema slobodnog vremena da igra preko dana jer radi ka mazga, pa sjedne oko 23h i krene... do 4h. Ujutro ga pitam zasto ima podocnjake, a on kaze da je lose spavao.
    Lijepo je imati staroga koji razumije gamere...

  27. #57
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.994
    moj stari se zalijepio za PlayToy ... kad dođe s posla (15:00) ne miče se od kompa do 20-22 sata!!! već sam mu mislio promijenit lozinku

  28. #58
    Senior Member It lives by night ewok's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Gallows pole
    Postova
    645

    Re: Stari Frik

    = Citat = Izvorno postao mental_mind
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Heh moj stari je najveci C&C frik na svijetu, a ima 5 banki....i tako ja jednog dana otisu u grad(bila je subota ili petak nisam siguran) i stari sav sretan sad ce on moci da igra(jel rijetko dode na red od mene) i krene negdje oko 8 sati igrati C&C: Red Alert 2(bash je negdje izasla ta igra(to mu je ujedno i najbolji C&C)). I ono ja doso iz grada oko 3 u noci i udem u sobu, a stari onako pognute glave sjedi na stolici i hrce, mis u ruci, a na monitoru cijela baza unistena i pise Mission Faild(neznam sad tocno kak pise dok te rijese u RA2 na skrimis). Ja njega onako zbrecam i pitam, pa sta stari neodes spavati nego tu spavas za kompom, a on meni onako hladno...ko ja, ma da ja nespavam (ujedno je i pomicao brzo misem po ekranu ko da igra)!!! LOL ja se pokocio od smijeha.

    P.S. Stari mi bauštelac pa se jebacki naradi svaki dan, ali volja je jaca od energije....pa je htio to vrijeme sto sam mu dao da igra sto bolje iskorititi, ali sjebo ga san....sve u svemu ucenje staraca na komp ima i pozitivne stvari...npr. meni je stari kupio Xbox samo da se maknem sa kompa dok on hoce igrati....hmmm nije losa zamjena
    Stari ti je lud.
    Moj meni kaže: ''Daj mi neku laganu pucačinu''.
    Ja mu dam Call of Duty na greenhorn težini.
    Vraćam se za pol sata njega nema.
    Igra stala (barem sam tak mislio) na treningu, kod one mreže (treba se provući).
    Ja gledam stari mi u dnevnoj.Pitam ga zašto ne igra,on kaže prekomplicirano.Sramim se.

  29. #59
    meni je stari na starom Play Station 1 igrao gran turismo 2
    = Citat = Izvorno postao Stryder
    nebi ga bano... jer voli čevape

  30. #60
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209
    Nekromanijaaaa.....

    Moj stari je igrao super marija i Tenchu 2 kao majstor i sada je moderator na motocikli.com forumu
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

Slične teme

  1. Stari crtići (70e - 90e)
    By Outmind in forum Multimedia
    Odgovora: 139
    Posljednji post: 07-12-2014, 23:05
  2. P: Stari PcPlay-evi
    By GrimReaper in forum Oš kupit ciglu?
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 20-12-2012, 19:24
  3. Stari Vuk (Wolf)
    By Michel in forum Gaming općenito
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •