Heh moj stari je najveci C&C frik na svijetu, a ima 5 banki....i tako ja jednog dana otisu u grad(bila je subota ili petak nisam siguran) i stari sav sretan sad ce on moci da igra(jel rijetko dode na red od mene) i krene negdje oko 8 sati igrati C&C: Red Alert 2(bash je negdje izasla ta igra(to mu je ujedno i najbolji C&C)). I ono ja doso iz grada oko 3 u noci i udem u sobu, a stari onako pognute glave sjedi na stolici i hrce, mis u ruci, a na monitoru cijela baza unistena i pise Mission Faild(neznam sad tocno kak pise dok te rijese u RA2 na skrimis). Ja njega onako zbrecam i pitam, pa sta stari neodes spavati nego tu spavas za kompom, a on meni onako hladno...ko ja, ma da ja nespavam (ujedno je i pomicao brzo misem po ekranu ko da igra)!!! LOL ja se pokocio od smijeha.

P.S. Stari mi bauštelac pa se jebacki naradi svaki dan, ali volja je jaca od energije....pa je htio to vrijeme sto sam mu dao da igra sto bolje iskorititi, ali sjebo ga san....sve u svemu ucenje staraca na komp ima i pozitivne stvari...npr. meni je stari kupio Xbox samo da se maknem sa kompa dok on hoce igrati....hmmm nije losa zamjena