Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: problemi

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vienna
    Postova
    1.949

    problemi

    evo lega ima komp:
    ausova ploca sa vijinim cipsetom,s478,agp8x,DDR400
    intel pentium4 2.66
    512MB DDR400 kingmax
    2x256MB DDR400 twinmos
    powercolor radeon x1950pro 512
    chieftec 400W...

    kupio je grafu prije tjedan dana i kanta mu nest srala,gasila se,pa je kupio novo napajanje;chieftec 400W.i sad.

    stavio sam mu nove windowse,instalirao DX9.0c,drivere za plocu,zvuk i grafu i sve je bilo kako treba...

    komp mu zamrzne i mora ga restartat;dogada se tek nakon nekoliko minuta ili kad pokrene neku aplikaciju.recimo,kad pokrene FM2007 Editor onda mu odmah zamrzne.

    ili drugi problem:radi sve normalno i odjednom mu se slika zacrni i ne moze se nista raditi pa cak ne moze kantu ni restartat,pa je moram ugasit drzanjem power buttona na kucistu nekoliko sekundi da ga mogu ponovno upaliti...

    uopce ne znam u cemu je problem,mislio sam da je stvar do graficke i ploce,ali ploca mu podrzava agp8x.

    jel mozda stvar rama?mozda se kingmax i twinmos ne slazu dobro,pa da ode negdje u trgovinu i zamijeni taj twinmos za kingmaxa?

    ocajni prijatelj moli pomoc,stoga molim sve oni koji su imali ovakav ili slican problem neka pripomognu jer covjek ce popizdit,skuco 1800kn na graficku i napajanje,a sad mu to ne radi...

    unaprijed HVALA.
    You're not defined by what you have, but by what you do with what you have.

  2. #2
    Guest
    Da to mi jako miriši na ram...i volim takve ljude koji lijpo opišu cijeli komp...bravo za tebe...

    ovako za početak skini memtestSstavi ga na cd ili disketu ako stane...i udariš restart...boota ti se sam kao da stavljaš windowse s cd-a...i onda počne provjeru rama...ako test prođe 100% nije problem u ramima...

    Učini to za početak...pa ako nije do toga iči čemo dalje...SRETNO!

  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vienna
    Postova
    1.949
    Ok,hvala.javim ti kad to sredim.trenutno nemam vremena otici kod prijatelja ali sredit cu t do petka.
    You're not defined by what you have, but by what you do with what you have.

Slične teme

  1. Mis+HDD problemi
    By bjede in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 23-01-2014, 06:49
  2. 3d problemi
    By HELIX.D in forum Software
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 12-11-2006, 20:26
  3. problemi s RAM-ima
    By Duke of Earl in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 21-10-2006, 20:43

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •