Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 53

Tema: Trench!!!

  1. #1
    Senior Member Lord of The Fleas Leoo's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    negdje u northrendu :O
    Postova
    405

    Trench!!!

    danas sam igro na CRo clan CTF serveru i tamo nas je sve owno neki lik sa trenchom.. i on UVIJEK igra trench a ustvari samo ga vidio u pocetku kad je tek poceo dolazit na server i lik je n00b!!
    Mislite li da je trench za n00bove? ili tu treba skill?

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer Ogg The Dogg's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Našice,Rupa
    Postova
    1.494
    činjenica je da početnici prvo koriste trench. ali ima i ljudi (znam i jednu curu) koji koriste trench stalno i dobro im ide s time
    POZDRAV ZDENKU!!!!!!!!1

  3. #3
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657
    CRO je na PAM-u, dakle,da, njubina je najverovatnije

    Bux.to referrer

  4. #4
    Senior Member Lord of The Fleas Leoo's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    negdje u northrendu :O
    Postova
    405
    Samo me nevira kad ja dodjem tamo do flaga i onda me neki njub kokne da se nesnadjem... I onda meni kaze da sam n00b a kad uzme lik rifle zadnji je

  5. #5
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    3.907
    Tebi ne bi trebalo smetati što on koristi trench, jer si ti iskusan igrač ti ga možeš sa svim oružjima ubiti. Prestanite prigovarati nitko nije nub ako uzima
    oružje koje on hoće. Zato se i mogu izabrati ta oružja, oni ne stoje samo za ukras
    Wolf guy - The author seems to be playing a game called "how many murder, rape, and torture scenes involving minors can I stick in a book before people stop reading completely"

  6. #6
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488
    ma ti likovi sa sacmom... kud su noobine tu su i lakeri! ni u pocetku nisam igro sa trenchom jer odma sam na najdrazu garandicu se prebacio! TRENCH IS FOR NOOBS!
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  7. #7
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831
    oruzje je oruzje , i njubovi koriste tompson i sad bi se trebali prozvat nekim gresnicima i pljuvat po njima, ko voli trenc nek izvoli.

  8. #8
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    3.907
    = Citat = Izvorno postao Kenyi
    oruzje je oruzje , i njubovi koriste tompson i sad bi se trebali prozvat nekim gresnicima i pljuvat po njima, ko voli trenc nek izvoli.
    tako je, a ne netko te ubije s tompsonom i odmah ga proglase nubom. Daj više odrastite ništa na ovom svijetu nije pošteno i ako ti se ne sviđa nemoj igrati ili i ti uzmi neko od tih oružja
    Wolf guy - The author seems to be playing a game called "how many murder, rape, and torture scenes involving minors can I stick in a book before people stop reading completely"

  9. #9
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866
    Ja igram sa trenchom.Pa sta?
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

  10. #10
    Senior Member Nuke me please SH4D0W's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    ..:Void:..
    Postova
    202
    Trench je kao unfair weapon jer si u close combatu protiv njega prakticki mrtav. Ali bilo je iznimaka . Inace ne volim ljude sa trenchevima ali je fun oruzje za zajebanciju!
    "If there is any evil in this world it lurks in the hearts of man"

  11. #11
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488
    = Citat = Izvorno postao SH4D0W
    Trench je kao unfair weapon jer si u close combatu protiv njega prakticki mrtav.SAli bilo je iznimaka . Inace ne volim ljude sa trenchevima ali je fun oruzje za zajebanciju!
    ako imas srece (ili 400 FPS-a) mozda i prezivis metak!
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  12. #12
    Senior Member Small step for mankind revenion's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    2.360
    = Citat = Izvorno postao CroCarp
    = Citat = Izvorno postao SH4D0W
    Trench je kao unfair weapon jer si u close combatu protiv njega prakticki mrtav.SAli bilo je iznimaka . Inace ne volim ljude sa trenchevima ali je fun oruzje za zajebanciju!
    ako imas srece (ili 400 FPS-a) mozda i prezivis metak!
    dovoljno je 60...jer ljudsko oko ne vidi vise od 60 u sekundi.
    alo?

  13. #13
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Wolf 3D
    Postova
    2.034
    kakve sad veze fps ima sa izbjegavanjem metaka??

    mi smo na lanu igrali i mene lik DVA puta na jedno deset metara (jednom me je u ruku jednom u vrat - tak je reko), i preživio sam.
    Bow down before the one you serve, you're going to get what you deserve.

  14. #14
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488
    = Citat = Izvorno postao HalF-DeaD
    kakve sad veze fps ima sa izbjegavanjem metaka??

    mi smo na lanu igrali i mene lik DVA puta na jedno deset metara (jednom me je u ruku jednom u vrat - tak je reko), i preživio sam.
    nema veze sa izbjegavanjaem metaka ngo prezivljavanja metaka! kolko ja znam sto vise FPS-a to vise metaka mozes preziviti!
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  15. #15
    Senior Member Ninja hurdle Dj_Morales's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Split
    Postova
    844
    = Citat = Izvorno postao streetrace777
    Ja igram sa trenchom.Pa sta?
    zato se ja pitam zasto si ti tako los!!! aha !

  16. #16
    Senior Member Giant leap for forum Kiklop's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Lezim u krevetu,surfajuci kroz astralnu projekciju citam Kasopejske transkripte
    Postova
    3.134
    ma kakve su ovo gluposti naravno da treba imat skill pogotovo kad se igra war dobra sacma uvjek dobro dode

    You have no Friends,go kill yourself
    I don't care if your world is ending today
    Because I wasn't invited to it anyway

  17. #17
    Senior Member Ninja hurdle Dj_Morales's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Split
    Postova
    844
    = Citat = Izvorno postao Kiklop
    ma kakve su ovo gluposti naravno da treba imat skill pogotovo kad se igra war dobra sacma uvjek dobro dode
    truth

  18. #18
    U waru vam treba sacma ali sacma ili kempanje na publicu koji bi svima trebao biti zabavan je meh...

    Zamislite scenu, igra se 8vs8 SD @ Carentan i ostala su živa 3 axisa i 1 allies, ova 3 axisa se zakempaju u onu srednju kuću i neće mrdnut a ovaj allie snajperist napravi korak pa cilja pa korak pa cilja a server je podešen na partije od 3 min

    Ajme majko


    Da se vratim na ono o čemu sam govorio, trench dobro dođe u waru, ali mi ga je nekako bezveze koristi u publicu... Zabavno mi je uzeti kiflu i ownati nekog newbie thompsona u close combatu
    Ako netko sličnog unskilla želi friendly BO3, pm

  19. #19
    Senior Member Giant leap for forum Kiklop's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Lezim u krevetu,surfajuci kroz astralnu projekciju citam Kasopejske transkripte
    Postova
    3.134
    zamisli si ovu istinitu situaciju kad sam ja osto sam na punom CROclan S&D serveru protiv sedmorice sa sacmom u srednjoj kuci na Carentan i sve ih pobio

    You have no Friends,go kill yourself
    I don't care if your world is ending today
    Because I wasn't invited to it anyway

  20. #20
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Wolf 3D
    Postova
    2.034
    gg
    Bow down before the one you serve, you're going to get what you deserve.

  21. #21
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657
    cro clan vrti PAM, a shotgun je premocan na pamu. tako da no big deal. ja ne zelim s njom igrati iz principa, jednostavno se osijećam ko da imam cheat, uvijek sam prvi

    Bux.to referrer

  22. #22
    Kako lazete je da svi noobovi koriste trenc ali ako ga ja na pubu mogu sa pistoljem ubit ili bashat mislim da je sve jasno decki skill je bitan pisem to po vec 1990000 put lik sa trencom na mene ja len on pukne ja probvirim ranim ga sa gunom on pukne ja opet se maknem on fula opet ga ranim i istrcim i basam ga i ko je tu noob?ja ili on pa sramota.i za trenc treba imat skilla nema oruzija za noobove sva su oruzija pravnopravna.ccc bas mi bilo zao momka ali sta ces i kaj brijete vi prvi na cro serveru ja vas pola nikad u zivotu vidio nisam a kamoli da ste prvi to ste mozda bili ka su sve njubine gore jer igrac koji je cesto prvi na serveru on je zamjecen a vas bas i nisam zamjetio.

  23. #23
    Ja volim trench, ali najdraži mi je njemački rifle.

  24. #24
    Senior Member It lives by night Munjeni jarac's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    virovitica
    Postova
    626
    mislim da za trench treba imat bar malo skilla
    ja npr neznam igrat sa trenchom a znam sa riflom
    Xfire:m5kt2
    Lost Sheep aka LS'

  25. #25
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657
    = Citat = Izvorno postao gogo2409
    /cut
    gle, svaki grac koji ima skilla, i na PAMu koristi trench, nema teorije da bude los, ne znam ja kako ti to racunas, al ja uglavnom predvidim sto ce neprijatelj, ako krene leanati, onih pola sekunde dok legne je meni predovoljno...

    Bux.to referrer

  26. #26
    Senior Member It lives by night Munjeni jarac's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    virovitica
    Postova
    626
    = Citat = Izvorno postao Kiklop
    zamisli si ovu istinitu situaciju kad sam ja osto sam na punom CROclan S&D serveru protiv sedmorice sa sacmom u srednjoj kuci na Carentan i sve ih pobio
    tako sam ja na waru,ostane ih 4 i ja jedan,i pobio svu trojicu sa mp44 i popnem se na ljestve kad ono garand tamo kempa i pogodite sta bilo dalje.....
    Xfire:m5kt2
    Lost Sheep aka LS'

  27. #27
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337
    = Citat = Izvorno postao CroCarp
    = Citat = Izvorno postao HalF-DeaD
    kakve sad veze fps ima sa izbjegavanjem metaka??

    mi smo na lanu igrali i mene lik DVA puta na jedno deset metara (jednom me je u ruku jednom u vrat - tak je reko), i preživio sam.
    nema veze sa izbjegavanjaem metaka ngo prezivljavanja metaka! kolko ja znam sto vise FPS-a to vise metaka mozes preziviti!

    hahaha
    pa onda cu igrati u safe modu samo da imam vise fpsa , lol , sta sve pada danas ljudim na um

  28. #28
    Senior Member Lord of The Fleas Kaje jaje's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Špansko, Zagreb
    Postova
    340
    = Citat = Izvorno postao Kron
    cro clan vrti PAM, a shotgun je premocan na pamu. tako da no big deal. ja ne zelim s njom igrati iz principa, jednostavno se osijećam ko da imam cheat, uvijek sam prvi
    me2
    Ja sem luzer!

  29. #29
    Senior Member Nuke me please r.kO?'s Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    behind enemy wifes
    Postova
    246
    Snema veze sa izbjegavanjem metaka ngo prezivljavanja metaka! kolko ja znam sto vise FPS-a to vise metaka mozes preziviti!

    NE nego" brze pucas"

  30. #30
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Wolf 3D
    Postova
    2.034
    nematep ojma
    Bow down before the one you serve, you're going to get what you deserve.

Slične teme

  1. The Trench
    By Sonic_Moronic in forum Gaming općenito
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 20-08-2011, 16:39

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •