Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: VB6 ... tut...

  1. #1

    VB6 ... tut...

    ak moze neki dobar tut ... e da, vidim da je ovdje bureq majstor od vba ... pa ako gospodin moze preporuciti nes... jos sam rokki u vbu ali znam napraviti neke jednostavnije programcice... kao kalkulator xD...

  2. #2
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    Uf... ne volim kad me ljudi pitaju za tutoriale, jer ih ne znam baš mnogo, s obzirom da ih nisam ni koristio u nekoj većoj mjeri. Samo sam zaguglavao povremeno kad mi je nešto trebalo. Site koji mi je ostao u sjećanju je bio Lucky's VB Site, koji se u međuvremenu pretvorio u GPWiki. Iako, on nije baš za totalne početnike, a i centriran je oko izrade igara. Inače, koji VB koristiš? VB6 ili .NET? Ima li nešto konkretno što bi htio naučiti?

  3. #3
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028
    hmmm, mislim da bi bilo bolje da počneš učiti VB .NET, premda većina (VB6 korisnici) govori da je teži za koristiti (čitaj : programirati) ustvari je .NET jednostavniji i bolji. I besplatan je : http://msdn.microsoft.com/vstudio/expre ... fault.aspx

    na stranici iznad imaš i besplatne tutoriale
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  4. #4
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    ZG
    Postova
    107

    Re: VB6 ... tut...

    = Citat = Izvorno postao -AssUp-
    ak moze neki dobar tut ... e da, vidim da je ovdje bureq majstor od vba ... pa ako gospodin moze preporuciti nes... jos sam rokki u vbu ali znam napraviti neke jednostavnije programcice... kao kalkulator xD...
    VB6 je fosilni...

    Ako te zanima, mogu ti pomoci oko DELPHI-ja...
    [center]mamba - dendroaspis polylepis
    MMORPG WARP game - created by mamba

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •