Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 50

Tema: Millenium zgazio Nihilum!

  1. #1
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    10

    Millenium zgazio Nihilum!

    Cuo sam da je Millenium rasuo Nihilum u areni, pa ako netko ima video neka stavi ovdje! =)

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840

    Re: Millenium zgazio Nihilum!

    Haha nihilum ima gear ali nema skill
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  3. #3
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    Haha nihilum nek si zagura opremu .
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  4. #4
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    Koji su sad pak ti?
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  5. #5
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    10
    evo ekipa nasao sam link:

    8Q90-_4-IVg

    Za one manje upucene Millenium je badass french PVP guild dok je Nihilum najjaci PVE guild na svijetu. Caka u ovoj areni je bio gear. Igraci su bili ograniceni na sezonu 1 (arena gear) i na PVE encountere do Sunstridera. Tako da je ovdje bilo skill > gear. Btw da ja Nihilum dofurao svoj gear nebi od french guyz ostalo niti f, ali ipak Francuzi ih zgazili i tako je ispalo ono sto se htjelo i pokazati: skill > gear.

  6. #6
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    Dva World of Warcraft guilda, Nihilum poznat u svijetu po tome što je prvi ilidiana srušio, a za ovaj Milenium nikad čuo

  7. #7
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    ti boKca kolko se ljudi okupilo :O

    uglavnom,GZ milenium,dokaz da casual može pobjedit no life =)

  8. #8
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    tak me zaboli ko je koga dobio, nit iz đepa ni u đep

  9. #9
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840
    Zapravo pvp je dosadan ko noć,a instance su ipak zanimljivije i dobiš super iteme.
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  10. #10
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564
    Neš ti duge bitke, 6 minuta treba slušat onog debila kako melje za ni minutu bitke .
    I prcko te se riječi se redovito čuju iz ustiju ljudi koje gaze u PvP bitkama.

  11. #11
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    May 2006
    Postova
    113
    Naravno da su ih zgazili,ovi francuzi su jedan on najjacih PVP timova svijeta a Nihilum se pripremao cak 4 dana.Nemoj pricati o stvarima o kojima nemas veze molim te tnx.

  12. #12
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    Jel se zna koje su klase i specovi bili u kojem timu?
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  13. #13
    Senior Member Ninja hurdle dex's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    underworld
    Postova
    777
    pff... ma dajte sta se cudite... kako se zna nih je pve guild... i ofc da nemaju tolko pvp expa ko ovi drugi tako da nije ni cudo sto nisu winali.... i pvp je daleko zabavniji od pvea zato sto u pvpu uvijek moras ocekivat nest novo a ne da ce neki rogue na 35% bacit vanish ili nesto ^^

  14. #14
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840
    = Citat = Izvorno postao dex
    pff... ma dajte sta se cudite... kako se zna nih je pve guild... i ofc da nemaju tolko pvp expa ko ovi drugi tako da nije ni cudo sto nisu winali.... i pvp je daleko zabavniji od pvea zato sto u pvpu uvijek moras ocekivat nest novo a ne da ce neki rogue na 35% bacit vanish ili nesto ^^
    Izjava godine
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  15. #15
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    = Citat = Izvorno postao flander
    tak me zaboli ko je koga dobio, nit iz đepa ni u đep
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  16. #16
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152
    a koji su ti?

    btw. Nightyx, prvi put vidim da je neko citirao samog sebe u sigu
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  17. #17
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    = Citat = Izvorno postao k0st0L0maCh
    a koji su ti?

    btw. Nightyx, prvi put vidim da je neko citirao samog sebe u sigu
    Millenium-ultra PvP francuski guild

    Nihilum-najjači PvE guild na svijetu
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  18. #18
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Iza 22" LCDa :P
    Postova
    277
    = Citat = Izvorno postao dex
    pff... ma dajte sta se cudite... kako se zna nih je pve guild... i ofc da nemaju tolko pvp expa ko ovi drugi tako da nije ni cudo sto nisu winali.... i pvp je daleko zabavniji od pvea zato sto u pvpu uvijek moras ocekivat nest novo a ne da ce neki rogue na 35% bacit vanish ili nesto ^^
    moj guild raida tempest keep i ssc, a svi su imali 10+rank, guild napravljen od pvpera, imali smo bitku u hali u nagrandu, 25 vs 25, i zgazili smo najjaci guild na serveru, doslo in je jos 10ak ljudi al svejedno popili batine, a sta mislis da u nihilumu nema pvp igraca?

  19. #19
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.094
    = Citat = Izvorno postao azuregos
    = Citat = Izvorno postao dex
    pff... ma dajte sta se cudite... kako se zna nih je pve guild... i ofc da nemaju tolko pvp expa ko ovi drugi tako da nije ni cudo sto nisu winali.... i pvp je daleko zabavniji od pvea zato sto u pvpu uvijek moras ocekivat nest novo a ne da ce neki rogue na 35% bacit vanish ili nesto ^^
    moj guild raida tempest keep i ssc, a svi su imali 10+rank, guild napravljen od pvpera, imali smo bitku u hali u nagrandu, 25 vs 25, i zgazili smo najjaci guild na serveru, doslo in je jos 10ak ljudi al svejedno popili batine, a sta mislis da u nihilumu nema pvp igraca?
    Sigurno je da ima, no iako su neki pvp...vjezbaju vise pve nego pvp....iz razloga sto je njihova guilda,a ne oni sami PVE orijentirana.

  20. #20
    Senior Member Ninja hurdle dex's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    underworld
    Postova
    777
    pa jeste vidjelio ko je bio u teamu.... awake i kungen... a oni su jel "pvp dio nihiluma"......

  21. #21
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630
    sve vise mi se wow svida.Dogovorio sam se sa starom da cu svaku subotu prati auto a da ce mi ona davati 30 kn

    mozda ga i uzmem.sta vi kazete?jel je prekasno?



  22. #22
    Senior Member Lord of The Fleas suljo's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Među oblacima
    Postova
    368
    Nikad nije prekasno.

  23. #23
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    = Citat = Izvorno postao Black Knight
    sve vise mi se wow svida.Dogovorio sam se sa starom da cu svaku subotu prati auto a da ce mi ona davati 30 kn

    mozda ga i uzmem.sta vi kazete?jel je prekasno?
    Dobro off-topic al sve za community ,nikad nije prekasno,uvijek se otvaraju novi serveri,il se pridruži nekom mladom serveru(recimo Karazhan ).
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  24. #24
    nisu serveri u pitanju... novi server gdje likovi dignu na 70 za 2 tjedna...da bas
    bitno je da nades ekipu s kojom ces moci picit i pvp i pve....a igrat mozes na novom ili starom serveru, kad ekipa razbija osjecaj je izvrstan

  25. #25
    = Citat = Izvorno postao Alyossus
    SIgraci su bili ograniceni na sezonu 1 (arena gear) i na PVE encountere do Sunstridera. Tako da je ovdje bilo skill > gear. Btw da ja Nihilum dofurao svoj gear nebi
    U oba tima su igraci koji su se podudarali (Samo se sjecam da se Nihilumov tim sastajao od Kungena, Awakea,Rulaha,Shamana i Magea) imali potpuno isti equip.


    QFT.

    STako da je ovdje bilo skill > gear
    To je tako samo u vrlo rijetkim slucajevima.

    Btw da ja Nihilum dofurao svoj gear nebi od french guyz ostalo niti f, ali ipak Francuzi ih zgazili i tako je ispalo ono sto se htjelo i pokazati: skill > gear.
    Resilience > Atp/+heal/+spelldmg/STAGOD.

    Gladiator's set > T5/6 SAMO u PvP-u.

    Nije ti isti kurac kad na mage-u sa t5/6 sa mog servera crittam sa SS >2k ili kada na Merciless Gladiator Mageu (4/5 dijelova, svi veteran's itemi itd.) sa 500+ Resilience sa SS crittam 1000.
    Pa, nebih se bas slozio s tobom.

  26. #26
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Skoro pa Osijek :P (Bizovac)
    Postova
    14
    Istina, u Nihilumu postoji par PvP igracha, ali opet, Millenium je full PvP i PvP su odkad su pocheli, e sad, nije isto ljudi...

    jedno je znati PvPat, drugo je znati srushit Illidana.

    Svejedno, od oba gilda mozhemo nauchiti puno stvari, i to je super.

  27. #27
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    = Citat = Izvorno postao Frathos
    Svejedno, od oba gilda mozhemo nauchiti puno stvari, i to je super.


    šta mož od njih naućit daj mi molim te navedi koju natuknicu, najobičnija virtualna igra gdije je netko bolji netko lošiji, jedina stvar koju moš naućit je engleski, i apsolutno ništa više, kaj možda moš naučit kako maćetu nekom u vrat nabit, ili fire ball kastat, tak da se jako jako jako malo stvari može naućit u WoW, a ti navodiš kako možemo puno stvari, brtavo care

  28. #28
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    taktike uglavnom kite etc al nebitno sta ozivljavas temu ...
    maca na forumu

  29. #29
    Senior Member Nuke me please Keloson's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Lokejšn
    Postova
    237
    = Citat = Izvorno postao flander
    = Citat = Izvorno postao Frathos
    Svejedno, od oba gilda mozhemo nauchiti puno stvari, i to je super.


    šta mož od njih naućit daj mi molim te navedi koju natuknicu, najobičnija virtualna igra gdije je netko bolji netko lošiji, jedina stvar koju moš naućit je engleski, i apsolutno ništa više, kaj možda moš naučit kako maćetu nekom u vrat nabit, ili fire ball kastat, tak da se jako jako jako malo stvari može naućit u WoW, a ti navodiš kako možemo puno stvari, brtavo care
    nabletu
    ....................../´/)
    ....................,/../
    ............./´/'...'/´`·¸
    ........../'/.../..../......./¨\
    ........('(...´...´.... ~/'...') Nerf this.

  30. #30
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Skoro pa Osijek :P (Bizovac)
    Postova
    14
    = Citat = Izvorno postao flander
    = Citat = Izvorno postao Frathos
    Svejedno, od oba gilda mozhemo nauchiti puno stvari, i to je super.


    šta mož od njih naućit daj mi molim te navedi koju natuknicu, najobičnija virtualna igra gdije je netko bolji netko lošiji, jedina stvar koju moš naućit je engleski, i apsolutno ništa više, kaj možda moš naučit kako maćetu nekom u vrat nabit, ili fire ball kastat, tak da se jako jako jako malo stvari može naućit u WoW, a ti navodiš kako možemo puno stvari, brtavo care
    Daj im odi na web portal nubaro i gledaj shta ljudi pishu tamo... Pishu nam guideove, taktike etc, nisam sigurno mislio da chesh nauchit bolje kuhat...

    Al ono, oprashtam ti, vidim da si newb i jedino shto od gaminga ti znash jest flejmanje po boardovima... l2p

    EDIT: @xaviaz

    sry, morao sam ozhivjeti temu chim sam vidio prvih par komentara tipa "Nihlium sucks". Bar jedan guild koji je dovoljno timski nastrojen da je od moguchih 30 napravio 21 boss first killova na svijetu.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •