Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 74

Tema: ETQW Versus WET

  1. #1
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    ETQW Versus WET

    Zaboravite na trenutak krucijalnu razliku WWII settinga Vs SF i pokušajte govoriti isključivo s pozicije feelinga, ako je ikako uopće moguće uspoređivati ovu betu za koju nismo previše sigurni da odražava dovoljno finalnu igru sa starim Wolfom. A najviše me zanima kako ETQW betu doživljavaju (stari) Wolferi, naravno ukoliko je uopće mogu igrati na svojim mašinama.
    E da, bilo bi poželjno da se ne javljaju oni koji nisu igrali obje igre...
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  2. #2
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    W: ET> ET: QW

    Na stranu Quake priča koja mi nije nešto pošto Quake kao takav nisam nikad ni igrao, ja bi QW nazvao "pokonzoljenim" ET-om.
    Zašto?

    ET pogoni (dobri) stari Q3 enigne i totalno mi je legao taj arkadni štih, od hitboxova koji su bili zakurac (a i u beti su) pa sve do trickjumpova... Juh, koji gušt preskočit zid na Siwi i plentat na oba topa, taman švabe dođu gledat eksploziju iz neposredne blizine...

    Pucanje je bilo puno lakše, tj. arkadnije i nisi se morao mučiti ako si htio nekome HS skeljit. U QW-u ne možeš šprintati i pucati, a i Stroggovci su pogrbljeni i nema fakin šanse da im skeljiš HS s leđa. Isto tako, općenito mi je pucanje loše, jer eto, puška se trese dok pucam a na to nisam navikao

    Klase su dobro smišljenje, tako da recimo možeš igrati EVENTUALNO bez fopsa, ali on jedini može pozvat artiljeriju pa je i dalje jako važan.

    XP sistem mi je totalno zakurac. Igram kao medic sa GDF-om, revivam ljude, ali ne dobivam XP. Daj molim te, ko je ovdje lud?

    I zadnja stvar, voicechat mi je u banani. Neću BF sistem, oću Wolfenstein sistem.
    > all


    V56
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  3. #3
    oduvjek mi je bil drazi WW2 setting u igrama.ako je kvalitetno napravljen fkors.zato WET>ETQW.ali ne samo radi toga.bolje mi je kaj su kod WET-a bile manje mape,bez vozila,ali se zato moglo postati skiller u pucanju recimo.kod ovog crap-a toga nema.masinku u ruke i vozi misko.nadam se da je samo tak u beti

  4. #4
    Senior Member Nuke me please ic3's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Postova
    208
    Vecina W:ET igraca koja je igrala W:ET duze vrijeme, ce rec da je W:ET puno bolji od ET:QW tako je s svim igrama kada dođe nastavak, stari igraci se boje mijenjat igru jer sav skill koji su imali u orginalu propada u vodu ako sad idu sve iz pocetka s nastavkom. Tako je bilo i s CoD-om na pocetku svi cod1 klanovi mrzili cod2, a danas gotovo svi su prosli na dvojku. Tako ce bit kad izađe cod4 klanovi dvojke ce pljuvat po njemu jer ne zele da svi prođu na 4, a dvojku koju oni jos igraju zanemare.
    Jednostavno ljudi mrze kad nesto izgube, u ovom slucaju izgube skill i znanje igre koju su trenirali duze vrijeme, ali s vremenom svi se priviknu na nove stvari.

  5. #5
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    = Citat = Izvorno postao ic3
    /cut
    Skilleri u RTCW-u su ostali skilleri u W: ET-u
    Skilleri u BF1942 su ostali skilleri u BF: V-u
    Skilleri u UT-u su ostali skilleri u svakom drugom UT-u


    U QW skill ne dolazi do izražaja dok nisi u zatvorenom prostoru. Di je skill u situaciji Shotgun vs Cyclops?
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  6. #6
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757
    W:ET mi je bolji

  7. #7
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    = Citat = Izvorno postao ic3
    /cut
    Skilleri u RTCW-u su ostali skilleri u W: ET-u
    Skilleri u BF1942 su ostali skilleri u BF: V-u
    Skilleri u UT-u su ostali skilleri u svakom drugom UT-u


    U QW skill ne dolazi do izražaja dok nisi u zatvorenom prostoru. Di je skill u situaciji Shotgun vs Cyclops?
    Ninja bi to riješio

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  8. #8
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564
    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    = Citat = Izvorno postao ic3
    /cut
    Skilleri u RTCW-u su ostali skilleri u W: ET-u
    Skilleri u BF1942 su ostali skilleri u BF: V-u
    Skilleri u UT-u su ostali skilleri u svakom drugom UT-u


    U QW skill ne dolazi do izražaja dok nisi u zatvorenom prostoru. Di je skill u situaciji Shotgun vs Cyclops?
    U kako nema skilla, trebaš imat skilla za umrijet u stilu.

  9. #9
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    11
    osim sto bih se slozio s mcpingvinom, moram nadodati da je ETQW nepotrebno zakompliciran i poprilicnoSnebalansiran.
    siguran sam da ce se balans rijesiti s vremenom (i ET-u je trebala godina-dvije). vjerovatno cu i do onda dobiti novi komp (ET siba na 125 bez beda, QW sam zapeo na 15-20).

    no svejedno, QW je daleko od lose igre, presao bih odma na nju, ali bi to zahtjevalo kupnju novog kompa, a to mi je malo..uf...preskupa investicija atm mozda malo kasnije

    i da, ic3, totalno se ne slazem s tobom u vezi "gubljenja skilla".

    v55

  10. #10
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    Eda, nebalansiranost. Treba napraviti server cfg-e kao što je u wolfu bilo za 3v3, 6v6, cb, pub i to. U 6v6 cyclops je jako zajeban, pogotovo ako rulja zna raditi s decoyima...
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  11. #11
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Wolf 3D
    Postova
    2.034
    ET je za mene savršena igra, ima prejeben gameplay, balansiranost, i sve to je još bolje ako imaš klan koji zna što radi.
    QW je vrlo blizu ETu po svemu tome, timovi JESU balansirani, nema tog cyclopsa kojeg koordiniran tim ne može uništit (tenk, panzerfaust i par granata).

    Po mom mišljenju QW će bit upamćen kao jedna od najboljih igara svog vremena (isto kao i ET i RTCW).
    Bow down before the one you serve, you're going to get what you deserve.

  12. #12
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    Da, ali s vremenom, ne odma

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  13. #13
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Karlovac, Banija
    Postova
    2.973
    u QW ako su igrači raspoređeni nemože im niko ništa, a u W:ET je sve drukčije.
    inžinjer ti stavi minu tamo gdje je nisi očekivo
    vojnik uzme bazuku i ode vas trojica
    onda se C ops presvuče i ubija sa leđa i još napravi HS
    i oni sve osiguraju minama
    u QW nemre se stavit mina, a da se nevidi (barem ne u beti)
    bazuka je slabija, odnosno teže se pogodi
    medici sve ožive i to pogotovo GDF-ovi jer oni brže
    primjer:
    GDF počne graditi onaj EMP i sve inžinjere pobe do na kraju konstrukcije EMP-a. Zaleti se medic i oživi ih
    DELL Inspiron 3737
    17.3" (1600x900) , i7-4500U 1.8 GHz , 8GB DDR3 1600MHz, 1TB HDD, AMD Radeon HD 8870M 2GB DDR3
    Logitech MX518 i Sennheiser RS 120

  14. #14
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135
    right...
    bilo bi preteško čuvati kontrole da nema mina... 3 mine počiste cjelu ekipu. kaj re roket lanchera tiče, dovoljno je jak, netreba mu niš više

  15. #15
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Wolf 3D
    Postova
    2.034
    U ETu je panzerfaust najjači... Došo nam neki čiter na server i ubija sa snajperom čim ga vidiš. Onda smo svi uzeli panzerfaust i ispališ raketu, lik te ubije i za sekundu mu doleti raketa
    Bow down before the one you serve, you're going to get what you deserve.

  16. #16
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Kloštar Ivanić
    Postova
    1.245
    = Citat = Izvorno postao ic3
    tako je s svim igrama kada dođe nastavak
    QW je nastavak wolfu...? Nebi bas rekao! Osim po imenu nemaju bas nesto zajednicko!

    = Citat = Izvorno postao ic3
    stari igraci se boje mijenjat igru jer sav skill koji su imali u orginalu propada u vodu ako sad idu sve iz pocetka s nastavkom.........

    Jednostavno ljudi mrze kad nesto izgube, u ovom slucaju izgube skill i znanje igre koju su trenirali duze vrijeme
    Ma da.. A se sjecas FEARa? Trebalo mi je tjedan dana i nesto sitno da od cistog njuba budem bolji od vecine vas.. Tako da to sa prelazenjem na drugu igru sto se tice pitanja skilla opce nema veze! To ili imas ili nemas to nesto za te igre! Kao sto je wiking jednom prilikom rekao u pivnici tocno se vidi da onaj koji je u tim vodama i aktivno igra da mu nije problem preci an neku drugu igru! E i da... NIJE OVO NASTAVAK!

  17. #17
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Wolf 3D
    Postova
    2.034
    QW nije nastavak ali ima jako sličan gameplay ETu i RTCWu (klase, objectivi...). Ako misliš po priči i radnji onda nije nastavak, nego je predhodnik Quakeu 2.
    Bow down before the one you serve, you're going to get what you deserve.

  18. #18
    Senior Member It lives by night Werewolf's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    531
    = Citat = Izvorno postao Blek_Stena
    Ma da.. A se sjecas FEARa? Trebalo mi je tjedan dana i nesto sitno da od cistog njuba budem bolji od vecine vas..
    E al si ipak bio los i spusili ste maaasno.... HA sad nemozes izbirisat podforum!!!!!!!
    eXimius.lycan

  19. #19
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Kloštar Ivanić
    Postova
    1.245
    Pa ako ces gledat klase i objective.. imaju ih i BF serijali, cod, CS itd.. Nema bas tu neke povezanosti izmedu ETa i QW.. Vise mi lici na BF..

  20. #20
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146
    Iskreno, mada se radi o potpuno drugom engineu, nadao sam se ipak fizici koja bi bila u stilu Wolfa, možda čak nečemu brzom poput RTCW-a, jer je WET jedino u tome podbacio u odnosu na svog prethodnika. Očito je to bilo nerealno očekivati, jer ovaj engine ima nekih svojih zakonitosti od kojih ne može ustupiti. No po svemu ostalom ovo jako obećava, čak i balansiranost nije fulana, jer je recimo i Cyclops potpuno izbalansiran s tenkom. Od kad sam vidio kako Voshy igra s tenkom, Cyclops mi više uopće nije ništa posebno
    Mislim da bi se ova igra mogla svidjeti podjednako igračima svih vrsta pucačina, kako arkadnijih, tako i onih malo više "taktičkih". Na momente se traži skill, s vremena na vrijeme možete kempati, snajpati, držati napadače u šahu taktičkim rasporedom, a bez dobre koordinacije i TS-a ne možete ni pomišljati o iole ozbiljnijem klanskom igranju.
    Ali znate što me sad najviše zanima? Singleplayer. Sjećam se kako Splash Damage nije znao napraviti dobre botove, pa je zbog toga WET i postao besplatan MP only. Obzirom na ogromanjske mape s milijunima mogućnosti, nekako se u sebi cerekam s mišlju da bi se povijest mogla ponoviti ...mada znam da do toga neće doći.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  21. #21
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    po pitanju botova...
    hm, igrali smo na serveru, bio je jedan bot konkretno... što reći osim da zna napraviti spawnhost
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  22. #22
    Senior Member It lives by night Werewolf's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    531
    Ma potovi su iznenadjujuce dobri. Recimo sjedne se u vozilo dode do tebe i pita: you need a ride? Ili vam donosi med packove kad nemate healtha, radi spawnhostove, sve u svemu korisniji od nekih igraca koje znam...
    eXimius.lycan

  23. #23
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Karlovac, Banija
    Postova
    2.973
    misliš od badyja i macana
    DELL Inspiron 3737
    17.3" (1600x900) , i7-4500U 1.8 GHz , 8GB DDR3 1600MHz, 1TB HDD, AMD Radeon HD 8870M 2GB DDR3
    Logitech MX518 i Sennheiser RS 120

  24. #24
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    negdje na sewer mapi
    Postova
    13

    Re: ETQW Versus WET

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Zaboravite na trenutak krucijalnu razliku WWII settinga Vs SF i pokušajte govoriti isključivo s pozicije feelinga, ako je ikako uopće moguće uspoređivati ovu betu za koju nismo previše sigurni da odražava dovoljno finalnu igru sa starim Wolfom. A najviše me zanima kako ETQW betu doživljavaju (stari) Wolferi, naravno ukoliko je uopće mogu igrati na svojim mašinama.
    E da, bilo bi poželjno da se ne javljaju oni koji nisu igrali obje igre...
    Pozdrav starino.
    Kao stari Wolfer mogu reći da je ET:QW izvrstan. Sada ću baciti na stranu pucanje i spraying jer kako i sam znaš, unatoč svemu još nisam naučio pucati. Ima brzinu RtCW-a i njegovu fenomenalnu igrivost koja je unaprijeđena klasama koje ne možeš odbaciti nakon izvršavanja sekundarnih zadataka već ih moraš zadržati do kraja. Znaš i sam da smo engove odbacivali čim bi probili zidove i vrata na legendarnom Beachu. W:ET je donio malo unaprijeđenje klasa ali u klan warovima se sve svodilo na lojta, medice, možda eng sa rajflicom i nezaobilaznog soldiera sa panzerfaustom. Najgore od svega je promocija W:ET-a kao idealne igre za respawntimere i spawnkilling čiji je najgori primjer bio meč Estonaca protiv Mađara . Nakon toga sam igrao samo TC:Elite mod i stari RtCW (Degeneration mod i nenadjebive mape MarketGarden i am_hydro_dam_v2). Ono što poneke igrače ne privlači u ovoj igri je teamplay na koji nisu navikli jer vole glumiti Ramboe. Sjeti se samo proboja u Sewer control room koji smo držali skoro pet minuta čekajući da se netko iz tima sjeti uzeti CovertOpsa. Što se tiče balansiranosti, ona je izvrsna. Iako Strogg Laceratori imaju manji domet od automatskih pušaka, u bliskoj borbi je jednako smrtonosan. Ostala oružja su otprilike jednaka iako Strogg Opressor sa hyperblasterom i dobrom timskom podrškom je nenadjebiv u zatvorenim prostorima. Iako sam mislio kako će vozila od igre napraviti kopiju BF2, gadno sam se prevario. Izuzetno su upotrebljiva i čestitke ekipi na implementaciji istih. Zvuk oružja me ionako ne zanima, najmanje obraćam pažnju na njega osim kada čujem pucnjavu u blizini. Rekapitulacija za kraj: ET:QW će biti odlična igra kada izađe i isprave se bugovi. One cjepidlake koje traže realnost u računalnim igrama neka se učlane u vojsku gdje realnosti ima i previše. Ja jesam fan igara sa tematikom WWII ali me QW ugodno iznenadio. Vidimo se na serverima, čitamo i diskutiramo ovdje.

    P.S. Naučio sam bacati ajrstrajk i ubijam isključivo protivničke igrače

  25. #25
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: ETQW Versus WET

    = Citat = Izvorno postao m4r1ju4n

    P.S. Naučio sam bacati ajrstrajk i ubijam isključivo protivničke igrače
    Pozdrav i tebi legendo legendarna!
    Vrlo zanimljivo razmišljanje. Obzirom da sam jako davno otišao od RTCW-a, već sam zaboravio mnoge te stvari koje si naveo. BTW, Splash Damage je za RTCW iz čistog gušta napravio mapu Market Garden, nakon čega im je povjerena izrada WET, što je na kraju rezultiralo i ETQW-om, tako da je očita poveznica s poviješću ove igre, bolje rečeno stila "class team play objective". Meni se doduše ne čini brzina poput RTCW-a, možda zavaljujući lagu koji je malo prečesto prisutan na serverima, no u svakom slučaju pozdravljam RTCW model po kojemu se moraš u borbi 1v1 puno više "naraditi" nego u WET. Nekako su mi glave malo premale, a pointer ne prikazuje baš precizno gdje idu meci, no valjda ću se naviknut
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  26. #26
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    e da, hit boxevi su im totalna banana, to i mene cesto zna iznervirat, sam do to poprave i igra ce bit oveci ownage

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  27. #27
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Wolf 3D
    Postova
    2.034
    Jesu hitboxevi banana, al ako ih "poprave" onda će nam bit još teže pucat jer će bit manji
    Bow down before the one you serve, you're going to get what you deserve.

  28. #28
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146
    = Citat = Izvorno postao half-dead-cro
    Jesu hitboxevi banana, al ako ih "poprave" onda će nam bit još teže pucat jer će bit manji
    Neka budu i manji, samo da znam točno u što moram gađat da vas brže upokojim. Lako si nabavim naočale s mega dioptrijom
    Ipak mislim da nisu toliko fulali hit-boxove već nam se to čini zbog laga, pa zbog toga pucamo u drugo mjesto od onoga što vidimo. Takozvani "modemski 64K Quake 3 sindrom".
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  29. #29
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jun 2007
    Postova
    26
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    čak i balansiranost nije fulana, jer je recimo i Cyclops potpuno izbalansiran s tenkom. Od kad sam vidio kako Voshy igra s tenkom, Cyclops mi više uopće nije ništa posebno
    hihihi titan rula

  30. #30
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135
    daj werewolfu cyclopa, a voshyu titana pa ćemo poprićati o izbalansiranosti

Slične teme

  1. DirectX9 Versus DirectX10/11
    By C in forum Software
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 23-06-2009, 15:58
  2. Odgovora: 15
    Posljednji post: 11-05-2009, 11:34
  3. Witcher Versus
    By Rang€r in forum Web gaming
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 11-08-2008, 19:05
  4. Odgovora: 8
    Posljednji post: 24-11-2007, 01:18

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •