Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 136

Tema: World in Conflict

  1. #1
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Croatia, Zagreb
    Postova
    75

    World in Conflict

    Upravo sam dobio mail sa razerzone-a za registraciju, i naravno to sve obavio.. i dobio sam key za Open Betu ove igre.. u ponedjeljak, sljedeći tjedan bude se mogla igra skinuti..

    pa eto.. ak jos netko hoce..

    http://www.razerzone.com/world-in-conflict/S

    sad neznam dal je to ozbiljno sve.. al Razer, mislim da oni nebi s ovim zeznuli

    neznam.. zna mozda netko nest vise o ovom?

  2. #2
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    ne bih znao.. al izgleda ozbiljno

  3. #3
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Ryugu-jo
    Postova
    2.490
    i ja sam to dobil... prijavil se... al nisam dobio nikakav novi mejl od world in conflict??

    kaj si ti sve napiso za one informacije?

  4. #4
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Croatia, Zagreb
    Postova
    75
    Prvo sam dobio mail da odem na Razorov sajt.

    tamo sam napisao nick, državu i mail.. onda sam primio mail od intel.com

    Code:
    Massive Entertainment, Sierra and Intel would like to thank you for registering and welcome you to the World in Conflict Open Beta.  To finalise the registration please click on the link below to confirm your email address and get your personal and unique open beta key as well as instructions where to download the open beta client.
    i link za potvrdu maila.

    i nakon toga kad sam potvrdio mail, ispunio sam tam kaj je trebalo(ime, prezime, i jos je nest trebalo napisati, nesjecam se tocno kaj), dobio sam mail da je sve potvrđeno i link di budem mogao skinuti betu u ponedjeljak.. i naravno activation key.

  5. #5
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    218
    rego se, dobio mail sa keyem i linkom za download torrenta... samo jos ceka ponedeljak...

  6. #6
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862
    čekam key i download

  7. #7
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.709
    oke....., imam key, i link (poslali su ga..), ali koliko je to uopce veliko; ja imam samo 5GB !??!!?

    "starting Monday, July the 9th", a vec sada mi je 700MB prometa... !!!

  8. #8
    Senior Member It lives by night BINUX's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    576

    Key

    Nabavio key sve spremno za ponedjeljak
    Q9550-Oc (3.3ghz), Lan Party X48-T3RS,4gige DDR3 Patriot Viper Extreme 1900mhz,Saphire HD4870 X2,Frotron 1010w,Seagate 750GB,
    Samsung SyMaster 203b 20inch

  9. #9
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Ryugu-jo
    Postova
    2.490
    ma naravno... men je to oslo u junk mail... i to mi se naravno brise svaki drugi dan... automatski...

    ev i ja sam nabavio link i beta key...

    e sad mene zanima dal ja mogu iskoristiti svoj key 13. ... ... jer ja danas idem na more i nema me do 13...

  10. #10
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Arkham City
    Postova
    974
    Evo i ja nabavio key.Pa sad sto bude.
    A drug person can learn to cope with things like seeing their dead grandmother crawling up their leg with a knife in her teeth. But no one should be asked to handle this trip. Raoul Duke DD

  11. #11
    = Citat = Izvorno postao Tsumetai Ryujin
    ma naravno... men je to oslo u junk mail... i to mi se naravno brise svaki drugi dan... automatski...

    ev i ja sam nabavio link i beta key...

    e sad mene zanima dal ja mogu iskoristiti svoj key 13. ... ... jer ja danas idem na more i nema me do 13...
    pa valjda da, zakaj ne mislim

    dobih i a key

  12. #12
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    217
    pa dobro. kakvi su dojmovi? nitko ništa ne piše. skidam igru sada, al ono htio bih iz prve ruke čuti kakva je.

  13. #13
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Bordel
    Postova
    1.005
    Kandidat za najbolji RTS godine, ako ću se ograničiti na skomne izraze.

  14. #14
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    217
    al ajd' mi molim te malo pojasni taj gameplay. čitao sam da se mješa rts i fps način igre, kako je to implementirano? također nisam baš ni skužio te nekakve "profesije". izabereš jednu i samo jedinice od te profesije kontroliraš? šta je sa ostalima onda? thx.

  15. #15
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Bordel
    Postova
    1.005
    FPS elementi još nisu implementirani.U multiplayeru igrač ima na izbor slijedeće opcije: infantry, armor, air i support. Dakle, potrebno jemalo timskog rada među igraćima kako bi se rodovi vojske uspješno nadopunjavali.

    Posebna fora je što možeš upladati svoj avatar koj ti se aksnije pojavljuje na jedinicama. Ja sam uploadao sliku Rona Jeremya onako iz zajebancija ne očekujući ništa posebno. Crknuo sam od smijeha kad sam vidio njegovu sliku na oklopu od tenka!

  16. #16
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    217
    = Citat = Izvorno postao ROCCO_GRANDE
    FPS elementi još nisu implementirani.U multiplayeru igrač ima na izbor slijedeće opcije: infantry, armor, air i support. Dakle, potrebno jemalo timskog rada među igraćima kako bi se rodovi vojske uspješno nadopunjavali.

    Posebna fora je što možeš upladati svoj avatar koj ti se aksnije pojavljuje na jedinicama. Ja sam uploadao sliku Rona Jeremya onako iz zajebancija ne očekujući ništa posebno. Crknuo sam od smijeha kad sam vidio njegovu sliku na oklopu od tenka!
    ok. ovo je isključivo mp beta jeli tako? hoće li uopće bit spa? hvala na odg.

  17. #17
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Bordel
    Postova
    1.005
    Ovo je multiplayer beta. Singleplayer će biti u konačnoj verziji, ali mislim da će samo Ameri biti igrivi, dok će u multiplayer još biti dodan NATO.

  18. #18
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840
    Skinuo sam betu i igro preko mulitplejera ali igra mi nije uopće privlačna bezveze.Dobra je grafika i jedinice ali ovo je meni nekak čista kopija company of herosa.
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  19. #19
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    217
    = Citat = Izvorno postao prcko
    Skinuo sam betu i igro preko mulitplejera ali igra mi nije uopće privlačna bezveze.Dobra je grafika i jedinice ali ovo je meni nekak čista kopija company of herosa.
    ako je to šta kažeš meni odlično ww2 mi je već totalno dosadio. kad sam vidio mi-24 heliće odma sam htio zaigrati

  20. #20
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840
    = Citat = Izvorno postao Zv0nZ1
    = Citat = Izvorno postao prcko
    Skinuo sam betu i igro preko mulitplejera ali igra mi nije uopće privlačna bezveze.Dobra je grafika i jedinice ali ovo je meni nekak čista kopija company of herosa.
    ako je to šta kažeš meni odlično ww2 mi je već totalno dosadio. kad sam vidio mi-24 heliće odma sam htio zaigrati
    Uh čekaj da ekspanzija izadje od companija odmah če ti postat zabavan
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  21. #21
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Bordel
    Postova
    1.005
    = Citat = Izvorno postao prcko
    Skinuo sam betu i igro preko mulitplejera ali igra mi nije uopće privlačna bezveze.Dobra je grafika i jedinice ali ovo je meni nekak čista kopija company of herosa.
    Ako na neku igru sliči onda to nije Company of Heroes već Ground Control 2.

  22. #22
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    217
    prvih par mečeva igra mi je djelovala tako kaotična. nisam znao tko sam gdje sam šta sam. al sad sam malo bolji

  23. #23
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Ryugu-jo
    Postova
    2.490
    ma igra je predobra...

    kolko sam skuzio nikad neces (u multiplayeru) igrati jedan na jedan... neg vas igra nekih pet na svakoj strani... i onda svatko odabere el ce igrat sa pjesadijom, helicima, tenkovima il supportom...

    i to nije WW2 igra...

  24. #24
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    217
    ma super mi je... mmmm 8v8 playera, ogromna mapa. bez ijedne od klasa nemožeš pobijedit. nema tank rusha, dovoljna 2 mi 24 helića i ode sve u k. sve se nadopunjuje, teamplay i komunikacije je svetinja. fora mi je ingame comm sistem.

  25. #25
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Ryugu-jo
    Postova
    2.490
    e sam meni nije jasno kak ovi likovi imaju tak puno helica... ja ih na pocetku uspijem dobit ako pet... i ond mi dode lik sa njih osam i ubi boga u meni (igral sam samo desetak minuta)

  26. #26
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    217
    = Citat = Izvorno postao Tsumetai Ryujin
    e sam meni nije jasno kak ovi likovi imaju tak puno helica... ja ih na pocetku uspijem dobit ako pet... i ond mi dode lik sa njih osam i ubi boga u meni (igral sam samo desetak minuta)
    pa možda su bila dvojica. ne vjerujem da može imati odjednom osam helića. barem medium i heavy attack.

  27. #27
    Senior Member Small step for mankind revenion's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    2.360
    Decki daj mi recite dal se da za ovu igru dat 300-400 kuna te jos 3000kuna za bolji komp?
    alo?

  28. #28
    = Citat = Izvorno postao revenion
    Decki daj mi recite dal se da za ovu igru dat 300-400 kuna te jos 3000kuna za bolji komp?
    A je ti pitanje neko - uvijek se isplati dati za komp, a igra je samo igra.

  29. #29
    Senior Member Small step for mankind revenion's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    2.360
    Mah...Neznam kaj da radim,na kompu igram samo nest malo W3 i CS 1.6 al sa time bas necu izdrzat cijelo lijeto...Trebam nest kaj mi nece dosadit bar pola godine...
    alo?

  30. #30
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Tamo gdje ti nisi :P
    Postova
    179
    Imam key cekam download sve je punu sta tako dugo skidaju World in conflict

    vijedva cekam download

    http://www.fileplanet.com/promotions/worldinconflict/

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •