Stranica 6 od 7 PrvaPrva ... 4567 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 151 do 180 od 184

Tema: Prosječna inteligencija jednog američkog građana po državama

  1. #151
    Ameri su drugi bombu bacili da sprijece Rusiju da zapocne kopnenu invaziju na Japan..i na tome im Japanci mogu biti zahvalni..jer pitaj Boga sta bi tada bilo!

    A drugo...Hitler je dugo drzao ne 2 nego 3 fronta!Zapad Europe,Istok Europe i Sjeverna Afrika

  2. #152
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    The atomic bomb was invented by two refugee German scientists in Britain, Professor Rudolph Peierls and Otto Frisch, of Birmingham University. They designed a "blue-print" for making an atom bomb in 1940
    It actually began when the Italian-born physicist Enrico Fermi, working in the United States, invented an apparatus which produced the first atomic chain reactions. In 1940 both the Americans and British were researching the atom bomb and when the United States entered WW2, the British joined the American "Manhattan Project" and production of the bomb went on ahead in the US.
    Podrobno čitanje: http://library.thinkquest.org/16541/eng ... icbomb.htm

    Ajde još uvijek tvrdi suprotno, ali sada sa argumentacijom.
    "po meni oni imaju najbolji obrazovni sustav,jer oni specijaliziraju svoje ucenike samo na odredjeno polje rada..a ne ko kod nas..sve se uci a nigdje nisi bas specijaliziran..neki Amer ti nece znati sto je trokut,dok ce ti ovaj drugi reci sve i jednu teoriji o njemu..jednostavno...svatko zna sto mu je raditi!!!"
    Da, zakon. Ako ti ovo paše onda ti je totalitarizam najbolji sustav koji postoji. Savršen sustav za stvaranje ovaca koje znaju raditi ono što naučene ali ne i razmišljati svojom glavom.

    "sto se tice drogiranja,Iran koja svoji kao najmuslimanskija zemlja svijeta,a svi znamo kako je islam rigorozan sto se tice uzimanja bilo kakvih opijata..ima doooosta vise ovisnika o heroinu i slicnim stvarima..tako da ti i ta teorija propada u vodu"
    According to the Supreme Leader’s representative in Gilan Province, drug
    abuse and trafficking is Iranian society’s “thorniest problem,” and
    contribute to theft, murder, suicide, violence, and divorce.
    Widespread availability of drugs may be one reason for drug abuse among Iranians.
    Ajmo dalje čitati: http://tinyurl.com/yua6ed

    "i opet nije tocno..pogledaj samo Oprah Winfrey,medju najbogatijim i najutjecajnim zenama ne samo u Americi nego i u svijetu je crnkinja!A vjeruj mi da manjine imaju danas jednka prava kao i bijelci..u nekim dijelovima cak i veca..tzv. pozitivna diskriminacija!!!!"
    Da da kak je sve super.
    " * Blacks have more than double the unemployment rate of whites.
    * Less than half of blacks own homes, compared with more than three-fourths of whites.
    * Black youth are more likely than whites to have poorly trained teachers, live in poverty and not have health insurance."
    http://www.msnbc.msn.com/id/7397962

    Imaš prekrasnih podataka ovdje pa škicni. ;)

    Frende nauči argumentirati ono što tvrdiš.

  3. #153
    E moj kolega...mislim da svi tu znamo da na Internetu postoje na milijarde stranice i koliko je njih samo subjektivno u svom prikazu..a kladim se da na isti problem mozes naci barem 10.ak rijesenja na net.u!

    A sto se tice crnaca...pa ajmo to ovako proanalazirati:
    1.daj mi reci samo jednu gradjevinu ili bilo sto drugo sto su crnci napravili,ali samostalno..znaci kao rasa gdje su oni vecina sta su oni to napravili!
    2.Znanstveno je dokazano da su crnci ljenijij od bijelaca i azijata!

  4. #154
    = Citat = Izvorno postao miro u sutonu tihom
    Ameri su drugi bombu bacili da sprijece Rusiju da zapocne kopnenu invaziju na Japan..i na tome im Japanci mogu biti zahvalni..jer pitaj Boga sta bi tada bilo!

    A drugo...HitlerSje dugo drzao ne 2 nego 3 fronta!Zapad Europe,Istok Europe i Sjeverna Afrika
    I super je zavrsio i on i njegovi frontovi i njegov narod.Zemlja im je bila podjeljena na dva dijela 50 godina i da nisu bili pod paskom amera danas nebi bili tu gdje jesu.


  5. #155
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    @Miro: Ne skreći sa teme i ne prodavaj demagogije već argumentiraj ili priznaj da si u krivu.

    Ako želiš reći da moji izvori ne valjaju i da su pristrani, dokaži to. Zbilja Iranska vlada je sva luda da svijetu pokaže kako imaju problem sa ovisnicima o drogama.

    Mogu ja reći da je znanstveno dokazano da špageti imaju veću inteligenciju od bjeloglavih supova. A da mi pokažeš te znanstvene "dokaze"?

  6. #156
    = Citat = Izvorno postao miro u sutonu tihom
    E moj kolega...mislim da svi tu znamo da na Internetu postoje na milijarde stranice i koliko je njih samo subjektivno u svom prikazu..a kladim se da na isti problem mozes naci barem 10.ak rijesenja na net.u!

    A sto se tice crnaca...pa ajmo to ovako proanalazirati:
    1.daj mi reci samo jednu gradjevinu ili bilo sto drugo sto su crnci napravili,ali samostalno..znaci kao rasa gdje su oni vecina sta su oni to napravili!
    2.Znanstveno je dokazano da su crnci ljenijijSod bijelaca i azijata!
    da,da zato se i kaze radi ko crnac (kad se po cijeli dan radi u neljudskim uvjetima).Afrika je u mnogim djelovima daleko razvijenija od Hrvatske.Super su i uspjeli sobzirom na kakvom prirodno skrtom kontinentu zive.


  7. #157
    @Dugi

    Da se Hitlera pitalo nebi mu narod bio podjeljen 50 godina,pa valjda toliko znas!


    A nevene,to su ciste istine...reci da nisu!
    A sto se tice tvojih izvora..toliko bas volje nemam da trazim po net.u i pobijam ih

  8. #158
    = Citat = Izvorno postao dugi
    = Citat = Izvorno postao miro u sutonu tihom
    E moj kolega...mislim da svi tu znamo da na Internetu postoje na milijarde stranice i koliko je njih samo subjektivno u svom prikazu..a kladim se da na isti problem mozes naci barem 10.ak rijesenja na net.u!

    A sto se tice crnaca...pa ajmo to ovako proanalazirati:
    1.daj mi reci samo jednu gradjevinu ili bilo sto drugo sto su crnci napravili,ali samostalno..znaci kao rasa gdje su oni vecina sta su oni to napravili!
    2.Znanstveno je dokazano da su crnci ljenijijSod bijelaca i azijata!
    da,da zato se i kaze radi ko crnac (kad se po cijeli dan radi u neljudskim uvjetima).Afrika je u mnogim djelovima daleko razvijenija od Hrvatske.Super su i uspjeli sobzirom na kakvom prirodno skrtom kontinentu zive.
    hahahahahahaha...pa radili su ko crnci zato sto su morali..bili su roblje

  9. #159
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    Hrvati nisu napravili svemirski brod, zato su gluplji od Amerikanaca to su čiste istine, reci da nisu.

    Miro logika ti fali. Jako.


    Ako želiš raspravu navedi dokaze i raspravljaj, a nemoj koristiti demagogije jer ti to ne pali.

  10. #160
    @miro ,to sto su bili robovi ne dokazuje da su ljeniji od bijelaca.Hrpa je rasa i naroda u svojoj povjesti bila robovima.Nemoj pisati rasisticke postove.Kako si samo uspio progurati raspravu o boji i Hitleru.Povjest je o njemu sve rekla slagao se ti sa njom ili ne.


  11. #161
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    Dugi to ti je sve demaggogija, a Hitler je slovio kao najbolji demagog u povijesti. Eto demagogija sadrži logičke greške, poluistine, obmane itd. Eh sad ako netko povjeruje u to sam si je kriv.

  12. #162
    = Citat = Izvorno postao dugi
    @miro ,to sto su bili robovi ne dokazuje da su ljeniji od bijelaca.Hrpa je rasa i naroda u svojoj povjesti bila robovima.
    Robovi su bili jer je takvo drušvo bilo,između ostaloga poznato je da je jedan vremenski period čak i bijelac bio rob svom kralju,jel visoki porezi,malo hrane,obradi polja pa daj njemu.Nakon toga uskočili su crnci na scenu(afrkinaci) i opće je poznato svima koji slušaju geografiju da ama baš nikada recimo pigmejci bili robovi,to je uvjetovala njihova struktura tijela(mali ne baš razvijeni,smotani ali i viješti sa kopljem) ali recimo sada imamo neka druga plemena koja su otjerana u Ameriku i tamo su postali robovi(sada mi trenutno ne pada niti jedno konkretno ime..ffs)upravo jer je tjelesna građa to omogućila.Pogledajte današnje crnce u Americi i sve će vam biti jasno,pogledajte prije 50 godina i vidjet ćete da je u veoma rijetkim slučajevima bilo malih,niskih,zdepastih,ne,to su uvijek bili veliki i visoki crnci koji su u radili kao robovi(fizičke poslove).
    p.s.otišla je tema kvragu bat aj lajk it

  13. #163
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.504
    meni su crnci baš imba

    http://www.croaxes.com | http://usluge.croaxes.com |Human Mage lvl 22 <Balkanci>

  14. #164
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    OSIJEK-NEPOKORENI GRAD
    Postova
    536
    = Citat = Izvorno postao flander
    bezveze
    DANAS JE TESKO BITI GLUP JER JE KONKURENCIJA VELIKA

  15. #165
    Ne dolazi u obzir da se ja vise upustam u ovu raspravu..zao mi dobiti ban

  16. #166
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564
    = Citat = Izvorno postao dugi
    = Citat = Izvorno postao miro u sutonu tihom
    E moj kolega...mislim da svi tu znamo da na Internetu postoje na milijarde stranice i koliko je njih samo subjektivno u svom prikazu..a kladim se da na isti problem mozes naci barem 10.ak rijesenja na net.u!

    A sto se tice crnaca...pa ajmo to ovako proanalazirati:
    1.daj mi reci samo jednu gradjevinu ili bilo sto drugo sto su crnci napravili,ali samostalno..znaci kao rasa gdje su oni vecina sta su oni to napravili!
    2.Znanstveno je dokazano da su crnci ljenijijSod bijelaca i azijata!
    da,da zato se i kaze radi ko crnac (kad se po cijeli dan radi u neljudskim uvjetima).Afrika je u mnogim djelovima daleko razvijenija od Hrvatske.Super su i uspjeli sobzirom na kakvom prirodno skrtom kontinentu zive.
    Ovo čak i nije toliko ludo koliko se čini, barem što se tiče dijela crnaca u Africi.
    Mislim koji bi manijak htio radit išta na plus 40 sa 50% vlage u zraku?

  17. #167
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    = Citat = Izvorno postao ssalG
    = Citat = Izvorno postao dugi
    = Citat = Izvorno postao miro u sutonu tihom
    E moj kolega...mislim da svi tu znamo da na Internetu postoje na milijarde stranice i koliko je njih samo subjektivno u svom prikazu..a kladim se da na isti problem mozes naci barem 10.ak rijesenja na net.u!

    A sto se tice crnaca...pa ajmo to ovako proanalazirati:
    1.daj mi reci samo jednu gradjevinu ili bilo sto drugo sto su crnci napravili,ali samostalno..znaci kao rasa gdje su oni vecina sta su oni to napravili!
    2.Znanstveno je dokazano da su crnci ljenijijSod bijelaca i azijata!
    da,da zato se i kaze radi ko crnac (kad se po cijeli dan radi u neljudskim uvjetima).Afrika je u mnogim djelovima daleko razvijenija od Hrvatske.Super su i uspjeli sobzirom na kakvom prirodno skrtom kontinentu zive.
    Ovo čak i nije toliko ludo koliko se čini, barem što se tiče dijela crnaca u Africi.
    Mislim koji bi manijak htio radit išta na plus 40 sa 50% vlage u zraku?
    onaj koji mora prehranjivati deveteročalnu obitelj

  18. #168
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564
    Suprotno pupularnom mišljenju nemaju svi u Africi deveteročlanu obitelj

  19. #169
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    OSIJEK VJEČNI GRAD
    Postova
    1.184
    = Citat = Izvorno postao dugi
    = Citat = Izvorno postao miro u sutonu tihom
    E moj kolega...mislim da svi tu znamo da na Internetu postoje na milijarde stranice i koliko je njih samo subjektivno u svom prikazu..a kladim se da na isti problem mozes naci barem 10.ak rijesenja na net.u!

    A sto se tice crnaca...pa ajmo to ovako proanalazirati:
    1.daj mi reci samo jednu gradjevinu ili bilo sto drugo sto su crnci napravili,ali samostalno..znaci kao rasa gdje su oni vecina sta su oni to napravili!
    2.Znanstveno je dokazano da su crnci ljenijijSod bijelaca i azijata!
    da,da zato se i kaze radi ko crnac (kad se po cijeli dan radi u neljudskim uvjetima).Afrika je u mnogim djelovima daleko razvijenija od Hrvatske.Super su i uspjeli sobzirom na kakvom prirodno skrtom kontinentu zive.
    kao 1. hrvatska je zemlja, i to mala, a afrika kontinent.
    želite li znati zašto bard mrzi emoe? je li legolas jači od gimlija? što ima novoga u world of darknessu? jesu li patuljačke žene feministice? posjetite world of fantasy http://fentazi.ej.am/forum najbolji hrvatski fantasy forum

  20. #170
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    Kirin je rekao da smo kontinent, a on je akademski obrazovan čovjek, rađe vjerujem njemu nego tebi.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  21. #171
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    OSIJEK VJEČNI GRAD
    Postova
    1.184
    jebiga, s njim se ne mogu natjecati. ja nemam filmić o sebi na youtubeu
    želite li znati zašto bard mrzi emoe? je li legolas jači od gimlija? što ima novoga u world of darknessu? jesu li patuljačke žene feministice? posjetite world of fantasy http://fentazi.ej.am/forum najbolji hrvatski fantasy forum

  22. #172
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    3.907
    2.Znanstveno je dokazano da su crnci ljenijijSod bijelaca i azijata!

    Wolf guy - The author seems to be playing a game called "how many murder, rape, and torture scenes involving minors can I stick in a book before people stop reading completely"

  23. #173
    Eto kao naruceno za ovu temu:

    copy/paste sa :http://www.monitor.hr/


    "Odrasli u Americi ne znaju što su molekule (samo da su malene), jedva trećina njih zna da je DNK ključni faktor u nasljeđivanju, a jedan od pet Amerikanaca misli da se Sunce okreće oko Zemlje (ta je ideja inače odbačena u 17. stoljeću). Ovo su rezultati istraživanja koje je proveo američki znanstvenik dr. Jon D. Miller, a pokazuju goleme rupe u znanju Amerikanaca. Times.."

    fora,steta kaj kod ne provedu neko slicno istrazivanje pa da usporedimo.


  24. #174
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    Mislim da dezinformirani cine vecinu stanovnistva u svim drzavama.
    there is no god to punish us

  25. #175
    = Citat = Izvorno postao unknown
    2.Znanstveno je dokazano da su crnci ljenijijSod bijelaca i azijata!

    Ovo samo pokazuje kako si glup i kako nemas pojma o nicemu!
    Mogao si dati bar neki svoj uvid na to pitanje a ne se smijati kad nemas pojma!

    A Dugi sta sam ja vec reko...pa da..prosjecni Amer to nezna,jer mu to netreba..njihov obrazovni sustav je takav da se ne tezi da se u jednu jedinku utrpa sto vise "znanja" pa ajde alija nek je vise vojske..nego je kod njih striktno izrazena specijalizacija...znaci zna se tko sta radi!

  26. #176
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    = Citat = Izvorno postao DrunkyDuck
    Mislim da dezinformirani cine vecinu stanovnistva u svim drzavama.
    Ovaj forum to jako dobro dokazuje ^^

    A ti Miro pametuješ o tim "uvidima" a nisi pružio nikakav dokaz. Pametan si. Jako. Ti nisi pružio NIJEDAN JEDINI argument, a praviš pametan. Ili foff ili dokaži svoje tvrdnje, može?

    Naravno da će se čovjek smijati kad pričaš u najmanju ruku gluposti.

  27. #177
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    ...ili dokaži svoje tvrdnje, može?...
    Ti stvarno ocekujes argumente?
    there is no god to punish us

  28. #178
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    = Citat = Izvorno postao miro u sutonu tihom
    Ovo samo pokazuje kako si glup i kako nemas pojma o nicemu!
    Mogao si dati bar neki svoj uvid na to pitanje a ne se smijati kad nemas pojma!
    Ja se ne smijem. Ja plačem. OK, ustovremeno se i smjem ali nema veze.
    Daj mi link, sliku, scan, bilošto, gdje je provedeno to znanstveno istraživanje kojime je potvrđeno da su negroidi ljeniji od europeida i mongolodia.
    = Citat = Izvorno postao miro u sutonu tihom
    A Dugi sta sam ja vec reko...pa da..prosjecni Amer to nezna,jer mu to netreba..njihov obrazovni sustav je takav da se ne tezi da se u jednu jedinku utrpa sto vise "znanja" pa ajde alija nek je vise vojske..nego je kod njih striktno izrazena specijalizacija...znaci zna se tko sta radi!
    Kao što i piše u m777ovom sigu, specijalizacija je za kukce. Idioti se specijaliziraju, jer zajebi ti to kad ja moram zvat električara ako mi je osigurač iskočio, ili mehaničara ako trebam promjenit ulje na kosilici.
    Osim toga, znanje o sastavu molukle nema veze sa specijalizacijom, nego općom kulturom. Kao što je i znanje temperature apsolutne nule dio opće kulture. Definicija mola je na granici sa specijalizacijom.
    Ti želiš živjeti na granci neznanja? Meni je drago da znam da je vatra isto što i hrđanje, oksidacija. Drago mi je što znam kako funkcionira kruženje vode u prirodi te što je fotosinteza i da mogu izvest njezinu formulu jer znam što je sve za nju potrebno.
    Opća kultura FTW, da nemamo ovakva smeća od političara Europska Unija bi htjela ući u nas, a ne mi u nju.
    Jel vama fascinatno da je po broju turista Austrija na 10. mjestu, a mi na 18.?
    S tim da uzmete u obzir da mi imamo i planine, i dvorce, i muzeje, i skladatelje, i pored svega toga, preko 5000 kilometara obale. Da Austrijanci imaju obale kao Slovenija bili bi svjetska velesila.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  29. #179
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.593
    = Citat = Izvorno postao dugi
    Eto kao naruceno za ovu temu:

    copy/paste sa :http://www.monitor.hr/


    "Odrasli u Americi ne znaju što su molekule (samo da su malene), jedva trećina njih zna da je DNK ključni faktor u nasljeđivanju, a jedan od pet Amerikanaca misli da se Sunce okreće oko Zemlje (ta je ideja inače odbačena u 17. stoljeću). Ovo su rezultati istraživanja koje je proveo američki znanstvenik dr. Jon D. Miller, a pokazuju goleme rupe u znanju Amerikanaca. Times.."

    fora,steta kaj kod ne provedu neko slicno istrazivanje pa da usporedimo.
    pa bila je ona emisija(da me ubiješ ne sjećam se) sa dvije splićanke koju pitaju ljude što je štednjak, Pazin itd. pa sam fino umirao od smijeha koliko glupe odgovore su ljudi davali
    Alexi worships the dark lord, but Alexi is dislexic, so he sold his soul to "Santa"

    www.me2everyone.com/134777

  30. #180
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rovinj,kroejša
    Postova
    2.674
    sjećam se toga
    loool koje gluposti su provaljivali

Slične teme

  1. lupetanja jednog recenzenta
    By Gwin in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 17-02-2012, 21:14
  2. Trebam jednog vizualca. XD
    By C in forum Programiranje i izrada igara
    Odgovora: 39
    Posljednji post: 06-03-2011, 13:04
  3. Povijest jednog gamera...
    By Crash0 in forum Gaming općenito
    Odgovora: 58
    Posljednji post: 21-11-2009, 11:57
  4. lupetanja jednog recenzenta
    By Gwin in forum Radioničke vježbe
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •