Stranica 5 od 7 PrvaPrva ... 34567 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 121 do 150 od 184

Tema: Prosječna inteligencija jednog američkog građana po državama

  1. #121
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    2.361
    Ja sam razmišljao o postidiplomskom na MIT-u, ofc, ako dobijem stipendiju...

  2. #122
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    2.250
    Ja nisam tako ambiciozan. Mislim upisati dva faksa u Zagrebu, to riješit paralelno za 4 godine i gotov sam...
    Btw, za šta ideš?
    It is said that your life flashes before your eyes just before you die. That is true, it's called Life.

  3. #123
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    2.361
    FER, Računalni Tehničar, standard...

  4. #124
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    = Citat = Izvorno postao m777
    Ja nisam tako ambiciozan. Mislim upisati dva faksa u Zagrebu, to riješit paralelno za 4 godine i gotov sam...
    )))))))))))))))))))))))))))))))

    Nitros, znam da kraljica služi samo za ukras, dobro mi je poznata Engleska politika jerbo je profa iz povijesti sustav vladavine u VB iscjedila iz nas.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  5. #125
    Senior Member Lock'n'Load Arkham's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Miskatonic University
    Postova
    129
    Ako možete primjetiti, američka vanjska politika se promijenila nako drugog svjetskog. Oni MORAJU imati neprijatelje. Stvarajući mit o "velikoj američkoj državi" i konstantnim ratovanjem drže ljude pod kontrolom. Za Amere, njihova država je nešto sveto, ponose se što su Amerikanci, unatoč tome što su došli iz Europe prije kojih 200 godina. Čak imaju svoju tradiciju. Pod tradiciju mislim na prežderavanje hamburgerima - koji uopće nisu američki proizvod nego njemački - i igranje onog debilnog footballa.

    Najprije su pobacali 2 atomske na Hirošimu i Nagasaki, bez posebnog razloga. Ispričali su se i kao da se ništa nije dogodilo. Onda ucijenjivanje siromašnih banana-republika (ako nećete bit uz nas blokiramo vam izvoz), ubijanje žena i djece u Vijetnamu, mučenje zatvorenika u Iraku... Upadnu na tuđe područje, pazite: na potpuno drugi KONTINENT, pobiju ljude u ime amerikanizacije, eksploatiraju prirodna dobra (naftu, plin...) i nikom ništa. A nas svi vuku za jaja zbog zločina počinjenih u WW2 i zbog nekoliko debila koji su fascinirani fašističkim pozdravima a niti ne znaju što ti pozdravi znače.

    Ameri su živjeli izolirani od svijeta veoma dugo. Uvijek bi ratovali "negdje tamo", dok bi se njihovi ljudi debljali i pozdravljali predsjednika i veliku američku državu, a vanjski svijet ih nije zanimao. Ali 11. 9. se sve to promijenilo. Amerikanci su shvatili da nisu baš toliko nedodirljivi. Ali, nažalost nisu postali pametniji...
    Religion is what keeps the poor from murdering the rich.

  6. #126
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692
    = Citat = Izvorno postao Arkham
    S- i igranje onog debilnog footballa.
    Molim lijepo, nije ništa debilniji od onog što rade Figo i Ronaldo
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  7. #127
    Ameri su najuspjesnija nacija na svijetu. A za to je zasluzno to sto su vrijedni i inteligentni... igrali bi vi znate sto da vam nema inteligentnih amera.
    Europljani su zavidni i onda stvaraju iskrivljene slike o Amerikancima. Istina je da je za 90% ljudskog napretka u proslom stoljecu zasluzan SAD. Dodajmo k tome da su spasili i Europu 2-3 puta od nacizma i komunizma.

    Sto smo to mi tako puno postigli da mozemo tvrditi da smo jako inteligentni? Nista. Zato je kul tvrditi da su oni koji su nesto napravili glupi.

  8. #128
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    2.250
    = Citat = Izvorno postao Rapttor
    Dodajmo k tome da su spasili i Europu 2-3 puta od nacizma i komunizma.
    And they did that out of the goodness of their hearts... mda...

    Svijetu treba 3. svjetski rat, rušenje svih vlada svijeta, uspostavljanje jedne stogodišnje diktature, i tek onda se može govoriti o prestrukturiranju...
    (eristika je kul...)
    It is said that your life flashes before your eyes just before you die. That is true, it's called Life.

  9. #129
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.593
    Am Ameri ratuju jer nemaju nikakvu kulturu osim one ratovanja. Rat protiv indijanaca,građanski rat,WW1,WW2, korejski rat,vijetnam, pustinjska oluja,Afganistan i Irak. Njima to dođe kao nacionalna zabava. Nemaju oni nikakvu drugu tradiciju jer su premlada država za tako nešto, Njihove najstaije kuće imaju po 100-tinjak godina i oni su onda isfrustrirani kada dođu u GB i vide jedan Stonehenge ili jedan Macchu picchu, pa odluče da će jednom to sve to zauzeti i onda će i oni imati kulturu........
    Alexi worships the dark lord, but Alexi is dislexic, so he sold his soul to "Santa"

    www.me2everyone.com/134777

  10. #130
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    = Citat = Izvorno postao Tri66a
    Am Ameri ratuju jer nemaju nikakvu kulturu osim one ratovanja.
    Ameri ratuju zato jer imaju hrpu oružja i tvornica koje ih proizvode. Nakon nekog vremena pružje se mora trošiti i njihov lobi u senatu traži nekakav rat jerbo ne žele da im to oružje propadne.

    Nije do kulture.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  11. #131
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    3.907
    "rat nije odgovor na probleme, osim za američke probleme"

    Bart Simpson
    Wolf guy - The author seems to be playing a game called "how many murder, rape, and torture scenes involving minors can I stick in a book before people stop reading completely"

  12. #132
    Senior Member Lock'n'Load Arkham's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Miskatonic University
    Postova
    129
    = Citat = Izvorno postao Rapttor
    Ameri su najuspjesnija nacija na svijetu. A za to je zasluzno to sto su vrijedni i inteligentni... igrali bi vi znate sto da vam nema inteligentnih amera.
    Europljani su zavidni i onda stvaraju iskrivljene slike o Amerikancima. Istina je da je za 90% ljudskog napretka u proslom stoljecu zasluzan SAD. Dodajmo k tome da su spasili i Europu 2-3 puta od nacizma i komunizma.

    Sto smo to mi tako puno postigli da mozemo tvrditi da smo jako inteligentni? Nista. Zato je kul tvrditi da su oni koji su nesto napravili glupi.
    a što su oni to napravili? izumili su atomsku bombu i... to bi bilo to. tijekom hladnog rata su oni i rusi naoružavali siromašne države da se onda iste mogu međusobno klat. a ameri nisu ruke uprljali. to je ta "borba" protiv komunizma. a tijekom ww2 ameri su ignorirali europske pozive upomoć sve dok japanci nisu bombardirali pearl harbor. koristeći se američkom logikom: ako te napadnu japanci, napadni ti švabe.
    oni prednjače samo na razvoju oružja. nemaju najbolje medicinske institucije, niti najbolje školstvo, skoro svatko ima barem jedno oružje, djeca im se drogiraju, debeli su ko prasad, hrane se samo nezdravom hranom, dok etničke manjine (koje skoro da su većina) žive u jadu i bijedi i sve češće se okreću kriminalu. zakonodavni sustav im je koma - svatko može tužit svakoga. crkva i država NISU odvojene institucije. čak je sam nixon rekao da ne smatra ateiste amerikancima. najgroznija stvar je što ameri niti ne kriju da su uštogljeni fundamentalistički šupci. mene bi bilo sram. a svatko tko je drugačiji od debilnog američkog stereotipa - dakle ateisti, demokrati, pacifisti... ili bilo toko tko je prodiv američkog predsjednika ili protiv rata je protiv svete američke države prljavi je komunjara.
    a i tijekom hladnog rata su rusi bili bolji od njih - prvi satelit, prvo živo biće u svemiru, prvi astronaut u svemiru, prva svemirska stanica, prva žena u svemiru. ameri - mjesec, a i to je pod sumnjom.
    Religion is what keeps the poor from murdering the rich.

  13. #133
    = Citat = Izvorno postao Arkham
    /cut
    Aaa nisu oni izumili atomsku već čika Einstein(ok otišao je u Ameriku pod pritiskom od strane krautza)koji je izmislio to famozno cijepanje atoma(odi na net i nađi priču ne da mi se sada pisati sve).Ameri koliko znam nisu nikoga naoružavali već su to Rusi radili(jeftino oružje na crnom tržištu,pred mogući rat...).Amerikanci jesu čudni ljudi,koji definitivno ne poštuju nitkoga,primjer danas sam gledao Oprah(du nat koment) koja je pričala o obrazovanju i jedna rečenica je išla ovako(dakle radi se o školama sa veoma lošim uvjetima)
    Ovakve škole su normalne u nerazvijenim zemljama,ali u Americi?Zar smo mi to sebi dopustili? Da padnemo na taj nivo? Da Poljska,Češka ili neka druga siromašna zemlja budu bolje na listi od nas...
    Dakle nešto u tom fazonu,uglavnom može se reći da je na neki način to što postoje problemi sramno i nedopustivo za veliku Ameriku,nastavila je vrijeđati neke od Europskih država,koristeći ih kao negativan primjer.Samo je potrebno poslušati jednog Amerikanca i sve će biti jasno,oni ne smiju biti loši,ne,oni su bolji od Europljana a na i samu pomisao o njihovim precima iz Europe dolazi do masovnog gađenja i pljuvanja po svojim precima i njihovog vrijeđanja,nazivanja nekih od razvijenijih zemalja Europe zemljama trećeg svijeta.Iskreno taj pojam ama nema baš nikakve veze sa Europom već se koristi za Afriku i njene države i sama ova rečenica kod velike Oprah Winfrey je bila dovoljna da sve pokaže o njihovoj (ne)inteligenciji.
    Za Ameriku je i dan danas taj pojam komunjara tu,svako tko im se protivi je komunjara i smetljar,svatko tko ima ono što im treba i što oni mogu preoteti je jad,gad i belaj za sviju i uvijek oni idu da glume te spasioce koje za divno čudo skoro nikada nitko ne treba.Neki krive Hitlera za Jevrejsko pitanje(ok,kriv je) a što je sa Iračkim pitanjem?Što kada na kraju eventualno dođe do istrebljenja i razrušenja jedne države koja je dok nije došao Bush da je oslobodi,živjela sasvim normalno(u njenim granicama)???

  14. #134
    Senior Member Lord of The Fleas Archil's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Tortuga
    Postova
    470
    Tough I fly trough the valley of the shadow of death I shall fear no evil for I am 80,000 feet and climbing.

    Kadena AFB
    37th wing
    SR-71 Blackbird

    bla bla bla Tomato Tarifa

  15. #135
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197
    Aaa nisu oni izumili atomsku već čika Einstein(ok otišao je u Ameriku pod pritiskom od strane krautza)koji je izmislio to famozno cijepanje atoma(odi na net i nađi priču ne da mi se sada pisati sve).Ameri koliko znam nisu nikoga naoružavali već su to Rusi radili(jeftino oružje na crnom tržištu,pred mogući rat...)
    Einstein je dao preliminarne nacrte koje je Oppenheimer proveo u djelo.
    Radeford ( neznam kako se u orginalu pishe) je prvi proveo cijepanje atoma.
    Sta su Ameri radili po Vietnamu ?

    prvo poslali svoje instruktore i oruzje pa na kraju vojsku, jebavanje banana republika u mozak ( Noriega im je bio dobar ispocetka )
    tarmi rićmi

  16. #136
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343
    Sad amerika razmislja o invaziji na Iran(nek probaju pobit cu ih satarom za pilice )a ko je naoruzavao Iran u hladnom ratu? Oni! Gonjaju Bin Ladena, a sami su priznali da su ulozili preko 3 MILIJUNA dolara za njegov trening kojim su ga spremali na borbu protiv Saddamove vlasti , ko je Saddama postavio na vlast ?Oni! Ko je obucio Osamu?Oni!
    I ameri su najebali kod Pearl Harbora jer su mislili da se njih Japan boji , da su neunistivi i nepobjedivi.
    Svaka cast Japancima na wake up callu
    Priznajem nisu svi ameri divljaci i glupi ,ima i dobrih (ali jako malo)
    i evo jedan isjecak iz bowling for columbine kako jedan lik pateticno pokusava osporiti Mooreove tvrdnje
    q50ApLXq ... ed&search=
    Rh0a7y51 ... ed&search=
    zI_AYZHm ... ed&search=
    -rCnRp_M ... ed&search=
    e4qtxNxD ... ed&search=
    ITsBnXu0 ... ed&search=
    C76-l1Gk ... ed&search=
    EAeHbEjG ... ed&search=
    tip je totalni glupan zasljepljen americkom slavom kome se dadne gledati buncanje jednog zaostalog kretena neka izvoli
    evo nesto da se nasmijete i rasplacate
    1d3UUy8-eI4
    V45HCN4m ... ed&search=
    ako neko zna kako se zove pjesma iz ovog zadnjeg filma plz nek kaze
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  17. #137
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    (Music by Swingle Singers -great-)
    there is no god to punish us

  18. #138
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343
    = Citat = Izvorno postao DrunkyDuck
    (Music by Swingle Singers -great-)
    tyvm
    edit:
    cek nisam mislio da ljudi izvode ako neko zna ime orkestralne verzije sto svira kod jurisa u vesternima
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  19. #139
    a što su oni to napravili? izumili su atomsku bombu i... to bi bilo to.
    "idemo redom-amarikanci nisu izmislili A bombu,nego Njemci u 2 svj. ratu"

    tijekom hladnog rata su oni i rusi naoružavali siromašne države da se onda iste mogu međusobno klat.
    "reci jedan primjer tih drzava koji su oni naoruzavali a da se nije Amerika ili Rusija direktno umijesala u taj rat?"


    a ameri nisu ruke uprljali. to je ta "borba" protiv komunizma. a tijekom ww2 ameri su ignorirali europske pozive upomoć sve dok japanci nisu bombardirali pearl harbor. koristeći se američkom logikom: ako te napadnu japanci, napadni ti švabe.

    "nije tocno,jer Ameri su dugo usmjeravali svoje snage samo protiv Japana,a preokret se desio tek pred kraj rata..kada je Italija potpuno katipulirala"

    oni prednjače samo na razvoju oružja. nemaju najbolje medicinske institucije, niti najbolje školstvo,

    "po meni oni imaju najbolji obrazovni sustav,jer oni specijaliziraju svoje ucenike samo na odredjeno polje rada..a ne ko kod nas..sve se uci a nigdje nisi bas specijaliziran..neki Amer ti nece znati sto je trokut,dok ce ti ovaj drugi reci sve i jednu teoriji o njemu..jednostavno...svatko zna sto mu je raditi!!!"

    skoro svatko ima barem jedno oružje, djeca im se drogiraju,

    "sto se tice drogiranja,Iran koja svoji kao najmuslimanskija zemlja svijeta,a svi znamo kako je islam rigorozan sto se tice uzimanja bilo kakvih opijata..ima doooosta vise ovisnika o heroinu i slicnim stvarima..tako da ti i ta teorija propada u vodu"

    debeli su ko prasad, hrane se samo nezdravom hranom,

    "jos jedan stereotip koji je kriv,jer je dokazano da su europska djeca dosta deblja od americke!

    dok etničke manjine (koje skoro da su većina) žive u jadu i bijedi i sve češće se okreću kriminalu.

    "i opet nije tocno..pogledaj samo Oprah Winfrey,medju najbogatijim i najutjecajnim zenama ne samo u Americi nego i u svijetu je crnkinja!A vjeruj mi da manjine imaju danas jednka prava kao i bijelci..u nekim dijelovima cak i veca..tzv. pozitivna diskriminacija!!!!"

    zakonodavni sustav im je koma - svatko može tužit svakoga.

    "sustav je tako zamisljen i napravljen jer je Amerika zemlja poptunog kaiptalizma i svi znamo kako su u kapitalizmu moguce sve slobode i te se slobode moraju regulirati i kontrolirati!"
    crkva i država NISU odvojene institucije. čak je sam nixon rekao da ne smatra ateiste amerikancima. najgroznija stvar je što ameri niti ne kriju da su uštogljeni fundamentalistički šupci. mene bi bilo sram. a svatko tko je drugačiji od debilnog američkog stereotipa - dakle ateisti, demokrati, pacifisti... ili bilo toko tko je prodiv američkog predsjednika ili protiv rata je protiv svete američke države prljavi je komunjara.

    "Amerikanci su ponosto sto su krscani i na tome im svaka cast..a ne ko mi tu,uvlacimo se svakom govnetu samo da bi dobili neko priznanje koje nam blago receno neznaci ama bas nista!"

    a i tijekom hladnog rata su rusi bili bolji od njih - prvi satelit, prvo živo biće u svemiru, prvi astronaut u svemiru, prva svemirska stanica, prva žena u svemiru. ameri - mjesec, a i to je pod sumnjom.

    "procitaj sve to sto si napisao i svugdje ces naci isti prefix-svemir!
    Da,Rusi su u to vijeme bili dosta napredniji od Amerike sto se svemirske tehnologije i gle gdje ih je ona odvela...samo ih je usporavala i nisu mogli rijesavati svoje gospodarske probleme u drzavi nego su se samo okretala ka svemirskoj utakmici!!"
    [/quote]

    U jbte..jesam se napisao..

  20. #140
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343
    = Citat = Izvorno postao miro u sutonu tihom
    oni prednjače samo na razvoju oružja. nemaju najbolje medicinske institucije, niti najbolje školstvo,

    "po meni oni imaju najbolji obrazovni sustav,jer oni specijaliziraju svoje ucenike samo na odredjeno polje rada..a ne ko kod nas..sve se uci a nigdje nisi bas specijaliziran..neki Amer ti nece znati sto je trokut,dok ce ti ovaj drugi reci sve i jednu teoriji o njemu..jednostavno...svatko zna sto mu je raditi!!!"
    A human being should be able to change a diaper, plan an invasion, butcher a hog, conn a ship, design a building, write a sonnet, balance accounts, build a wall, set a bone, comfort the dying, take orders, give orders, cooperate, act alone, solve equations, analyze a new problem, pitch manure, program a computer, cook a tasty meal, fight efficiently, die gallantly. Specialization is for insects...

    [/quote]

    Zato su oni u govnima kad se nesto lose desi i fali im jedna osoba koju ne mogu zamjenuti i po tome smo mi bolji jer se lakse prilagodjavaju ljudi na promjenu posla dok u njih ako izgubi posao tesko da ce naci slican ili isti

    i nije istina za tu diskriminaciju ona i sad postoji
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  21. #141
    hahahaha...pa naravno da uvijek postoji diskriminacija...pa iskreno i ja ne podnosim jednu "skupinu" ljudi,pa sta...nesmijem to javno reci

  22. #142
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    "idemo redom-amarikanci nisu izmislili A bombu,nego Njemci u 2 svj. ratu"
    Aha. Zato su ih i upotrijebili i izradili koliko ono? 0

    The first nuclear weapons were created in the United States by an international team, including many displaced scientists from central Europe, with assistance from the United Kingdom and Canada during World War II as part of the top-secret Manhattan Project.

  23. #143
    Ocito nisi procitao sto sam ja napisao...izmislili a ne proizveli

    Jos uvijek tu postoji razlika

  24. #144
    Imam doma dokumentarac.Kada su usli u nacisticka postrojenja i porzagavarali sa njihovim fizicarima vidjelo se da su bili jos daleko od A-bombe,cak su bili radili u krivom pravcu.Da je rat potrajao i dalje nebi uspjeli tako brzo.E sada sto je prava istina vrag ce ga znati.


  25. #145
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.504
    amerika 4 ever
    čim napunim 18 selim se u ameriku,u neki najs kvart di se roka

    http://www.croaxes.com | http://usluge.croaxes.com |Human Mage lvl 22 <Balkanci>

  26. #146
    = Citat = Izvorno postao dugi
    Imam doma dokumentarac.Kada su usli u nacisticka postrojenja i porzagavarali sa njihovim fizicarima vidjelo se da su bili jos daleko od A-bombe,cak su bili radili u krivom pravcu.Da je rat potrajao i dalje nebi uspjeli tako brzo.E sada sto je prava istina vrag ce ga znati.

    Vjeruj mi...90% tih filmova o nacistima su gluposti..znas kako se kaze...pobjednik kroji povijest..tako je i tu!


    A ja mislim da su Svabe najbolja nacija...sto Svabo napravi to je 100% ono pravo!

  27. #147
    = Citat = Izvorno postao miro u sutonu tihom
    = Citat = Izvorno postao dugi
    Imam doma dokumentarac.Kada su usli u nacisticka postrojenja i porzagavarali sa njihovim fizicarima vidjelo se da su bili jos daleko od A-bombe,cak su bili radili u krivom pravcu.Da je rat potrajao i dalje nebi uspjeli tako brzo.E sada sto je prava istina vrag ce ga znati.

    Vjeruj mi...90% tih filmova o nacistima su gluposti..znas kako se kaze...pobjednik kroji povijest..tako je i tu!


    A ja mislim da su Svabe najbolja nacija...sto Svabo napravi to je 100% ono pravo!
    Da naprimjer krematoriji i tvornice smrti,tu su zbilja bili efikasni.Rusi su ih isprasili a Englezima su mogli staviti soli na rep.Ameri su kao kopnena vojska i kao mornarica bili napredniji i efikasniji.Nikada svabo nebi napravio iskrcavanje na USA-a obali.Nije bio sposoban za tako nesto.


  28. #148
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.022
    Prosječna inteligencija jednog američkog građana po državama
    Ova tema je sve samo ne to....

    "idemo redom-amarikanci nisu izmislili A bombu,nego Njemci u 2 svj. ratu"
    Pa kaj ako su je oni izmislili, ionako su Ameri pobrali većinu njihovih znanstvenik za Projekt Manhattan, nakon čega su ju zloupotrijebili...

    Nakon prve atomske na Japan, japanci su se odmah bili spremni predati, a čemu druga, da se Rusima pokaže vatrena moć, tko njima daje pravo da radi show-offa izbrišu sa lica zemlje domove 200-300K ljudi, od čega je 70K ubijeno, a 200K ranjeno i ozračeno. Te su gene očito pobrali od Engleza..
    Nepotrebni genocid FTW!

    EDIT:
    @ dugi

    Hitler je previše žurio, bio je izvrstan vojskovođa, ali jako nestrpljiv.
    Čim se rat podijelio na dva bojišta, Hitler je poražen, da je ne znam koliko jak bio, Rusi, SAD i Englezi su ipak prevelik zalogaj.

  29. #149
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343
    = Citat = Izvorno postao dugi
    = Citat = Izvorno postao miro u sutonu tihom
    = Citat = Izvorno postao dugi
    Imam doma dokumentarac.Kada su usli u nacisticka postrojenja i porzagavarali sa njihovim fizicarima vidjelo se da su bili jos daleko od A-bombe,cak su bili radili u krivom pravcu.Da je rat potrajao i dalje nebi uspjeli tako brzo.E sada sto je prava istina vrag ce ga znati.

    Vjeruj mi...90% tih filmova o nacistima su gluposti..znas kako se kaze...pobjednik kroji povijest..tako je i tu!


    A ja mislim da su Svabe najbolja nacija...sto Svabo napravi to je 100% ono pravo!
    Da naprimjer krematoriji i tvornice smrti,tu su zbilja bili efikasni.Rusi su ih isprasili a Englezima su mogli staviti soli na rep.Ameri su kao kopnena vojska i kao mornarica bili napredniji i efikasniji.Nikada svabo nebi napravio iskrcavanje na USA-a obali.Nije bio sposoban za tako nesto.
    nene amerima je trebalo skoro godinu dana da uzvrate japanu jer nisu imali skoro nikakvu vojsku a to sto su imali bilo je zastarjelo i jedino sto su imali u europi su bili veliki brojevi vojnika i tek je nakon 2 svj rata amerika pocela da se razvija u hladnom ratu

    o nuklearnojSbombi oni su mislili baciti trecu na tokio da se japanci u roku od pet dana nisu predali

    i da su svabe i japsi bili pametniji ne bi odmah napali ameriku nego bi sacekali da se situacija rascisti
    i onda bi im invazija na SAD uspijela jer oni u to vrijeme nisu imali skoro nikakvu vojsku
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  30. #150
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    Prosječna inteligencija jednog američkog građana po državama
    Ova tema je sve samo ne to....

    "idemo redom-amarikanci nisu izmislili A bombu,nego Njemci u 2 svj. ratu"
    Pa kaj ako su je oni izmislili, ionako su Ameri pobrali većinu njihovih znanstvenik za Projekt Manhattan, nakon čega su ju zloupotrijebili...

    Nakon prve atomske na Japan, japanci su se odmah bili spremni predati, a čemu druga, da se Rusima pokaže vatrena moć, tko njima daje pravo da radi show-offa izbrišu sa lica zemlje domove 200-300K ljudi, od čega je 70K ubijeno, a 200K ranjeno i ozračeno. Te su gene očito pobrali od Engleza..
    Nepotrebni genocid FTW!

    EDIT:
    @ dugi

    Hitler je previše žurio, bio je izvrstan vojskovođa, ali jako nestrpljiv.
    Čim se rat podijelio na dva bojišta, Hitler je poražen, da je ne znam koliko jak bio, Rusi, SAD i Englezi su ipak prevelik zalogaj.
    Te a bombe su stvarno napravile ogroman genoci,ponavljam ogroman i da se barem nikada nije dogodio.Ali koliko god to ludo zvucalo mozda su spasile milione zivota.Tu ne mislim na americke zrtve koje bi pale prilikom iskrcavanja na Japan.Tu mislim na snagu A-bombe od odvracanja i zapocinjanja bilo kakvog veceg rata.Prijetnja takvim naprednim oruzjem je sama po sebi prestrasna tako da danas i u proslih 60 godina nije doslo do pojave nekog novog Hitlera.
    Ne branim ih ali da nema amera tko zna koliki bi kaos vladao na ovoj nasoj primitivnoj kugli.


Slične teme

  1. lupetanja jednog recenzenta
    By Gwin in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 17-02-2012, 21:14
  2. Trebam jednog vizualca. XD
    By C in forum Programiranje i izrada igara
    Odgovora: 39
    Posljednji post: 06-03-2011, 13:04
  3. Povijest jednog gamera...
    By Crash0 in forum Gaming općenito
    Odgovora: 58
    Posljednji post: 21-11-2009, 11:57
  4. lupetanja jednog recenzenta
    By Gwin in forum Radioničke vježbe
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •