Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 138

Tema: StarCraft 2

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564

    StarCraft 2

    Aj što mi krenulo pljuvat na igre koje još nisu ni izašle .
    Prvo da zamolim Blizzardove fanboy likove da se nejavljaju u ovu temu ako nisu sposobni objektivno analizirat StarCraft 2 gameplay trailer jer mi se neda prepucavat s likovima koji štuju Blizzarda te smatraju da je sve što dođe od njih sveto.
    Pogledao sam onaj gameplay trailer na PCPlay DVD-u i nisam ni najmanje impresioniran.
    Igra izgleda kao nešto što je izašlo prije 3 godine, a ne nešto što će izači za kojih godinu li više dana, i pritom nemislim na grafiku nego prvenstveno na gameplay.
    Igra još koristi sakupi, sagradi, štancaj sistem što je upitna odluka budući da sve više strategija napušta taj sistem, zatim pričaju o nekakvim velikim bitkama, a ono što su oni prikazali je DAVNO prestalo biti pojam velike bitke, velika većina prikazane mehanike u igri je odavno viđena u drugim igrama, fizika kojoj su me pohvalili je katastrofa prema onome viđenom u drugim igrama, igra će prema viđenom zahtjevat dosta mikro manađmenta kod jedinica što im definitivno neće privući igrače, uporaba okoline je osrednja i koliko sam vidio i neće baš toliko puno utjecati na bitku, također borba ne ostavlja nikakav utjecaj na okolinu (osim možda mrlja krvi i djelova što ostaju par sekundi nakon što uništena jedinica), prikaz oštećenja na zgradam i jedinicama je jadan skoro pa i nepostojeći...itd.
    Jedino što mi se zasada čini privlačnim u igri jest Rock-Paper-Sissors sistem koji mi se čini relativno dobar, ali on sam im neće privući igrače.

  2. #2
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    neznam, koliko se sjećam blizzard dava skoro uvjek nekakve fake informacije ( sjećam se za war3, potpuno drugačiji od onoga koji je izašao, a tako je bilo i za sc ). Pa neću komentirati igru zbog trailera. Komentirat cu igru kad izađe

  3. #3
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    = Citat = Izvorno postao Morgoth
    Komentirat cu igru kad izađe

  4. #4
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    Jesi igrao kada starcraft, molim te odgovori mi iskreno.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  5. #5
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564
    Ne, ali molim te nemoj počet s onim "a kako onda možeš znat išta" spikama, jer su StarCraft 1 i Starcraft 2 dvije odvojene igre, te će se Starcraftu 2 suditi u dobu u kojem on bude izdan, a ne u dobu u kojem je izdan StarCraft 1.

  6. #6
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    Vrlo je bitno jesi li igrao starcraft jer bi onda shvatio zašto će neke stvari koje su po tebi loše biti uključene u dvojku. Po meni starcraft 2 će biti pozitivan pomak u odmaku od pretjeranog micromagamenta koji krasi većinu današnjih strategija, a vrlo malo kvalitetnih ih je izdano u posljednjih 5 godina.

  7. #7
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564
    Od doba izlaska StarCrafta 1 do doba izlaska StarCrafta 2 će proći minimalno 10 godina i koliko su god neke stvari u Starcraftu 1 bile dobre prije 10 godina one jednostavno neće biti toliko dobre i danas.

  8. #8
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    U biti ono što su oni prikazali jesu velike bitke jer se bore stotine jedinica jedna protiv druge svaka sa zasebnim HP-ima itd. Za razliku od masovnih bitaka u igrama tipa TW serijal gdje se ne može odabrati pojedinačno svaka jedinica već grupe od 100-njak.


    velika većina prikazane mehanike u igri je odavno viđena u drugim igrama,
    I kad je izašao prvi sc, sve je bilo već viđeno (red alert, warcraft 2 itd.) i WC3 je koristio već iskorištene koncepte (warlords: battlecry). O WoW-u da ne govorim. Pa su ipak igre ostvarile ogroman uspjeh. Mislim da je kod Blizzarda ipak bitnija stvar poliranje i uzimanje dobrog od postojećih sustava. Pitanje je što očekuješ od igre neku, uber mega super kul inovativnu igru sa 250 različitih jedinica svaka sa 15 special abilityja ili zabavnu, igrivu strategiju. Ako ti se sviđa prvi tip igara onda se slažem u tvom pljuvanju starcrafta 2 pošto vjerojatno neće ispuniti tvojaSočekivanja.

    Meni se do sada viđeno sviđa što ne znači da igra neće ispasti najveće smeće na kraju.

  9. #9
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564
    Ja ne očekujem od StarCrafta 2 ništa, jer u biti i nisam neki veliki fan strategija samo dajem moj dojam o igri kao prosječan igrač.

    U biti ono što su oni prikazali jesu velike bitke jer se bore stotine jedinica jedna protiv druge svaka sa zasebnim HP-ima itd. Za razliku od masovnih bitaka u igrama tipa TW serijal gdje se ne može odabrati pojedinačno svaka jedinica već grupe od 100-njak.
    Jesi ti siguran da samo mi gledali isti filmić jer na onome što sam ja gledao nije bilo ni blizu 100 jedinica, da je bilo 100 jedinica onda bi to bila velika bitka.

  10. #10
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    Ima više filmića, traži one na kojima su zergovi prikazani.

    Npr. kraj ovog trailera.
    L0cS2HJ-8F4

  11. #11
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Ima više filmića, traži one na kojima su zergovi prikazani.

    Npr. kraj ovog trailera.
    L0cS2HJ-8F4
    izgled ludo i super igrivo,jedva cekam .


  12. #12
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rovinj,kroejša
    Postova
    2.674
    tako je
    a na onom filmu iz PCP-a ima možda tisuću zergova (onih štakora)
    po meni igra izgleda super

  13. #13
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    blizzard mi dosad nije dao motiva da sumnjam

  14. #14
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343
    Glass jesi vidio sto je tip rekao na pocetku
    "This is only a demo many will change"
    tako nekako
    I nemoj me krivo shvatit nisam uopce neki fanboy ali neki ljudi vole puno microa i stancanje unita sa sakupljanjem resursa
    I vjerovatno se zato sc 1 i danas igra
    I zato je sc 1 prodan u 9 milijuna primjeraka
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  15. #15
    Ne znam baš glass,ovaj sc2gp trailer je ono na sasvim zadovoljavajućoj razini,evo primjer kažeš masovnost,da li si primjetio možda kraj samog trailera? Da bilo je mnogo unita,također u nekim dijelovima se dalo primjetiti da postoji veoma mnogo unita,dakle ona famozna granica od 100 ili kolko već je probijena,to ti mogu zagarantovati.Dalje vidim da spominješ okolinu,da,okolina neće utjecati,barem ne kao prije,što je dobro,zašto? Pa neće više biti prokletog obilaženja okolo kole dok dođeš do nečije baze i onda napadneš,ne ovako je jednostavnije,ovaj sistem je mnogo zabavniji jednostavno,prijeđi ili preskoči prepreku bez obilaženja i gubljenja vremena i živaca...Mikromanagment? Pa jednostavno mislim,da strategija bez mikromanagmenta nije strategija,da taj,u najmanju ruku glupi sistem pošalji 3k jedinica da ubiju bez mikranja je glup sistem,nedovršen,dakle mikromanagment je pozitivna stvar,pogledaj samo npr Warcraft.Pravo oštećenje na zgradama nismo ni imali puno prilike da vidimo,samo se vidjelo kada su uništavali terrana,onom prilikom kada je uništen i proctoss,na početku su oni napali proctossa i on se odbranio,nije se vidjelo neko veće oštečenje možda zbog toga što je i sam "igrač" u demou išao na to da uništi one towere ili kakoveć,dakle dok se ne izda neki drugi gameplay trailer gdje će se to i prikazati mislim da je glupo reći da je to minus.Dakle jednostavno kao što su rekli ne možemo suditi prema traileru,dok sam ne zaigram demo ili u krajnjem slučaju punu verziju(a za to ćemo se svi načekati)ne mogu suditi sc2...

  16. #16
    Senior Member It lives by night BINUX's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    576
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Ima više filmića, traži one na kojima su zergovi prikazani.

    Npr. kraj ovog trailera.
    L0cS2HJ-8F4
    Ovo mi izgleda fenomenalno.
    SC 2 ce po meni mozda bit i bolji od 1.
    Jedva cekam da igra izadje.
    Moram priznat da mi je onaj prvi gameplay trailer koj sam vidio bio u banani i pobudio je neke sumnje u mene ali ovaj je vratio potpuno uvjerenje u Blizz da ce SC2 biti pravi biser.
    Q9550-Oc (3.3ghz), Lan Party X48-T3RS,4gige DDR3 Patriot Viper Extreme 1900mhz,Saphire HD4870 X2,Frotron 1010w,Seagate 750GB,
    Samsung SyMaster 203b 20inch

  17. #17
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    U SC-u je food limit bio 200 shto se toga tice
    #paperplatoongoonz

  18. #18
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146
    Pored svega navedenog što ste i sami primijetili, moram vas podsjetiti da je Starcraft usprkos svim navedenim zastarjelim konceptima tipa čim-brže-naštancaj-i-šalji, najigranija RTS igra na svijetu, ujedno i najpopularnija multiplayer RTS igra, te jedina igra koja ima vlastiti nacionalni TV program (Južna Koreja). Drugim riječima, čak i ako gameplay ne bi pretrpio nikakve veće promjene, SCII već u startu ima tržište koje mu garantira planetarnu popularnost i prodaju. Stoga ne postoji niti jedan razlog zbog čega bi ga Blizzard uopće i pomišljao približiti recimo Total War konceptu, odnosno ako to slučajno malčice i učine, sigurno se neće previše hvaliti s time
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  19. #19
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    ... te jedina igra koja ima vlastiti nacionalni TV program (Južna Koreja)...
    omfg nisam ovo znao

  20. #20
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    = Citat = Izvorno postao Systematic Rewerse
    U SC-u je food limit bio 200 shto se toga tice
    Pa kaj su maknuli food limit? Negdje sam to pročitao.

    Nadam se da neće.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  21. #21
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    Dečku koji je napravio thread... Prvo odigraj SC, SC: Broodwar zatim dođi tu nešto srat, to što si ti izletio iz majke svoje malo kasnije on nas ostalih i nisi se ni potrudio odigrati jedinicu ne znači da možeš pokazivati svoje neznanje. Isto kao da ja sada počnem komentirat i pljuvat neki film iz 1952. kako je sranje i trash, a nisam ga ni odgledao do kraja, čak mu ni ime ne znam.

    Zato mladi gospon slobodno ti mogu reć da si retard (makar izbjegavam inače ovakve komentare, al danas se osjećam neobično nadrkan).

    P.S. Jel ti treniraš da budeš takav retard il ti je to po prirodi?
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  22. #22
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146
    Halo halo! Komentari poput "retard" doista nisu poželjni ovdje, pogotovo što čovjek nikoga nije vrijeđao, već je komentirao ono što je o SCII pročitao i vidio. Ako ne znate voditi polemike bez uvreda, onda bolje šutite.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  23. #23
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840
    Ahmm da se i ja uključim u temu ovako starcraft,wow i warcraft grafika je super,ali neki ljudi to gledaju na neku 2 stranu oni očekuju da grafika bude što realističnija real life grafici zato nekome ovakva grafika nevalja.Meni je takva grafika prije bila tako glupa kad sam samo igro pucačine i strategije koje su tezile prema rl grafici,ali kad sam zaigrao wow sve se promjenilo takva vrsta grafike u full puno boja mi je postala zanimljiva,anyway starcrat će bit super igra to garantiram ali je ja neću zaigrati zbog toga šta prelazim na warhammer online a i više mi se neda igrat strategije da vam iskreno kazem
    Malo sam se kasno uključio ali evo.
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  24. #24
    gameplay video zapravo nije tolko los,meni ne smeta sistem izgradi-treniraj-rasturaj,ali ono kaj me pece za oci je mapa.sve je tako usko,ja bi neki pristojan prostor,a tu mozes jedva deset jedinica nagurati.k tome jedinice su ogromne pa zauzimaju jako puno mijesta.neznam,nadam se da budu postojale i klasicne mape,bez ovog space crap-a.sve to lijepo izgleda,ali ja bi malo vise jedinica

  25. #25
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564
    = Citat = Izvorno postao JedimiNjoke
    Dečku koji je napravio thread... Prvo odigraj SC, SC: Broodwar zatim dođi tu nešto srat, to što si ti izletio iz majke svoje malo kasnije on nas ostalih i nisi se ni potrudio odigrati jedinicu ne znači da možeš pokazivati svoje neznanje. Isto kao da ja sada počnem komentirat i pljuvat neki film iz 1952. kako je sranje i trash, a nisam ga ni odgledao do kraja, čak mu ni ime ne znam.

    Zato mladi gospon slobodno ti mogu reć da si retard (makar izbjegavam inače ovakve komentare, al danas se osjećam neobično nadrkan).

    P.S. Jel ti treniraš da budeš takav retard il ti je to po prirodi?
    PO DRUGI PUT ČITAJ JEBENE POSTOVE PRIJE NEGO LI POSTAŠ.
    Ja se nisam rodio malo kasnije nego li ostatak foruma, nego vrlo vjerovatno prije nego li većina ovog foruma tako da sam SC imao priliku odigrat, ali jednostavno me igra nikad nije privlačila.
    Zatim ja ukoliko si primjetio ne pljuvam pa SC 1 nego li po SC 2 tako da ti usporedba otpada.
    Ja sam samo napisao stvari koje su meni "upale" u oči i koje su po meni loše, a ti ako imaš dobreSprotuargumente govori, a ako nemaš začepi tu sraonu koju ti nazivaš ustima i idi mami govorit da je retard degeneriku jedan.

  26. #26
    samo da lijepo radi na starijim kantama i ko bog..

  27. #27
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    = Citat = Izvorno postao ssalG
    Ne, ali molim te nemoj počet s onim "a kako onda možeš znat išta" spikama, jer su StarCraft 1 i Starcraft 2 dvije odvojene igre, te će se Starcraftu 2 suditi u dobu u kojem on bude izdan, a ne u dobu u kojem je izdan StarCraft 1.
    Hmmm, Wiking je imao pravo o vrijeđanju, isprike - objašnjenje je stajalo.

    @ ssalG - maloprije si rekao da si igrao SC, a ovaj prijašnji post tvrdi da nisi Hoćeš se odlučit il imaš još kakav alter ego koji se skriva u tebi i ima svoje mišljenje. Da čitam postove prije nego što pljuvam? Prvo se ti dotakni gramatike za početnike pa odluči napisati nekom nešto. Moje mišljenje 1993. rođen. Moj jedini protuargument je da ga nemam, jer mi ne treba - evidentno nisi igrao jedinicu, niti si se baš puno raspitao o dvojci i pišeš tu neke basnoslovne postove koje bi moj mali nećak bolje sročio lupajući glavom od tipkovnicu.

    @Wiking - jasno se vidi da je dečko htio ispast važan stavljanjem ovog u pljuvačnicu, pa je zato i dobio imenicu (a i zato jer sam baš bio malo u banani). Svi znamo da ti u sebi psuješ, no ipak ostaješ pribran pišući.
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  28. #28
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    Ok, mogu li vas sad lijepo zamoliti da prestanete s bulšitom? Tema je Starcraft 2, a ne mentalne sposobnosti pojedinaca na forumu. Kao što W1k reče - ako ne znate voditi polemike bez uvreda, onda bolje šutite.

  29. #29
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    Uf, sad evo došla dežurna papiga... Ajd pls idi vidi što je uopće polemika, jer sve mi se čini da si u mraku što se toga tiče. Što se tiče komentiranja mentalnih sposobnosti si u krivu, to je prvo što se treba razmotrit prije ulaženja u raspravu s nekim, da rasprava ne bi bila bezgranična i besmislena (da ne bi upao u raspravu s nekim tko se zna potpisat i možda napisat gdje živi) - FYI.

    On topic: SC2 je i napravljen da zadovolji "žeđ" starih SC igrača koji čekaju nastavak već dugo vremena. Zato nije ni čudo što u igri nisu puno mijenjali. Zapravo, zašto mijenjat nešto što jako dobro prolazi već niz godina i daje gušt mnogim igračima, a daje i puno love Blizzard timu - koji lovu i zaslužuje, al možda ne toliko. Što se mene tiče, po onome što sam dosad vidio igra je potpuno OK i čini se da će biti zanimljiva, pogotovo ono sa Protoss Mothershipom (možeš imat samo jedan, al zato bome vrijedi) i novim jedinicama u SCu (penjanje uz platforme, rangeri sa jet packovima). Igra je još uvijek: napravi što prije - što brže i šalji, što tu nije u redu? Zašto ne bi bilo i takvih igara, a ne uvijek taktike konjica ide s boka, falange stavim na sredinu počinjem čistit, support strijelci iza njih... Osim što SC ima Gameplay na vrhuncu, ima također i fantastičnu priču koju se nadam da će održavat upravo takvom, fantastičnom. Isto kako imaš hack`n`slash RPGova, imaš i one na poteze. Raznovrsnost je zdrava, u svemu izgleda. SC/WC su jednostavno na neki način institucije, koje ne bi trebalo mijenjat nego dat gušta onim "starcima" koji su guštali na te igre, a nezadovoljnim mladićima i djevojkama radit neke nove stvari (realnije) koje će se njima više svidjeti.
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  30. #30
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564
    = Citat = Izvorno postao JedimiNjoke

    @ ssalG - maloprije si rekao da si igrao SC, a ovaj prijašnji post tvrdi da nisi Hoćeš se odlučit il imaš još kakav alter ego koji se skriva u tebi i ima svoje mišljenje. Da čitam postove prije nego što pljuvam? Prvo se ti dotakni gramatike za početnike pa odluči napisati nekom nešto. Moje mišljenje 1993. rođen. Moj jedini protuargument je da ga nemam, jer mi ne treba - evidentno nisi igrao jedinicu, niti si se baš puno raspitao o dvojci i pišeš tu neke basnoslovne postove koje bi moj mali nećak bolje sročio lupajući glavom od tipkovnicu.
    Ajde mi Isusa ti objasni gdje sam ja to točno rekao da sam ja IGRAO SC 1???
    Moja gramatka je sasvim dobra i čitljiva tako da me zaboli za tvoje mišljenje o mojoj gramatici, a za tvoju informaciju rođen sam 1988 godine.
    A ti i dalje nisi dao dobre argumente koje će pobiti moj post za razliku od nekih likova prije tebe, što me navodi na zaključak da je vrhunac tvog intelekta vrijeđanje stoga se ti molim te vrati raspravljanju sa svojim nećakom.

    On topic: SC2 je i napravljen da zadovolji "žeđ" starih SC igrača koji čekaju nastavak već dugo vremena. Zato nije ni čudo što u igri nisu puno mijenjali. Zapravo, zašto mijenjat nešto što jako dobro prolazi već niz godina i daje gušt mnogim igračima, a daje i puno love Blizzard timu - koji lovu i zaslužuje, al možda ne toliko. Što se mene tiče, po onome što sam dosad vidio igra je potpuno OK i čini se da će biti zanimljiva, pogotovo ono sa Protoss Mothershipom (možeš imat samo jedan, al zato bome vrijedi) i novim jedinicama u SCu (penjanje uz platforme, rangeri sa jet packovima). Igra je još uvijek: napravi što prije - što brže i šalji, što tu nije u redu? Zašto ne bi bilo i takvih igara, a ne uvijek taktike konjica ide s boka, falange stavim na sredinu počinjem čistit, support strijelci iza njih... Osim što SC ima Gameplay na vrhuncu, ima također i fantastičnu priču koju se nadam da će održavat upravo takvom, fantastičnom. Isto kako imaš hack`n`slash RPGova, imaš i one na poteze. Raznovrsnost je zdrava, u svemu izgleda. SC/WC su jednostavno na neki način institucije, koje ne bi trebalo mijenjat nego dat gušta onim "starcima" koji su guštali na te igre, a nezadovoljnim mladićima i djevojkama radit neke nove stvari (realnije) koje će se njima više svidjeti.
    A tebi nije palo napamet da su ti "starci" skupa sa "nezadovoljnim mladićima i djevojkama" u međuvremenu odigrali neke druge strategije tipa Total War serijal te se zaželjeli možda više strategije, a manje standardnog skupi,štancaj,kolji sistema?

Slične teme

  1. StarCraft II
    By W3DR4N in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 258
    Posljednji post: 13-08-2010, 07:52
  2. StarCraft: Ghost
    By Sickmanno1 in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 06-04-2006, 09:17

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •