Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 63

Tema: Legende WoW-a

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707

    Legende WoW-a

    Koji su po vama ljudi koji su stvorili nešto veliko i uspješno,koji su doprinjeli communitiu,nasmijali vas/rastužili?


    Potjeh-čovjek je stvorio ono skoro nemoguće,od nule raiding gildu u kojoj se u Gchatu priča na domaćem nam jeziku,prvo kao Specijalci,danas kao raiding gilda Ministry of Offense(MoO),raida se karazhan svaki dan,jučer pokušali skinut Azuregosa u duetu .

    Oxhorn-lik koji je stvorio najsmješnije i najbolje WoW filmiće,lik čak ima ugovor sa Xfireom vrijedan nekoliko stotina dolara.Mrzi Elfove,obožava Taurene,legenda.

    Evo nekoliko njegovih filmova.


    iEWgs6YQR9A

    71sVv__DryA

    EyZzBkFR ... ed&search=

    koSq-Kec ... ed&search=

    Sve njegove filmove odgledati,nasmijat će te se do suza.
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  2. #2
    Senior Member It lives by night cmeljo22's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Postova
    591
    šta nije potjeh otišo na kor'gall ili netko od njih?
    Boli me K***C !!11

  3. #3
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    = Citat = Izvorno postao cmeljo22
    šta nije potjeh otišo na kor'gall ili netko od njih?
    Otišel je da,al nije se niš raspalo.
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  4. #4
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    Hm ma kakav potjeh ?ma koje to stvorio ?daj nisi bio stalno sa nama i nemoj to je covjek koji ima pretank zivce za takve stvari.Jedino sta mozes reci je da je zapoceo i pokrenuo al razvio i zadrzao nije.Sama cinjenica da je otisao.
    maca na forumu

  5. #5
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.094
    My Hammer and Magic Helmet

  6. #6
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070

    Re: Legende WoW-a

    = Citat = Izvorno postao cronicus
    Potjeh-čovjek je stvorio ono skoro nemoguće,od nule raiding gildu u kojoj se u Gchatu priča na domaćem nam jeziku,prvo kao Specijalci,danas kao raiding gilda Ministry of Offense(MoO),raida se karazhan svaki dan,jučer pokušali skinut Azuregosa u duetu .
    hm,potjeh je čovjek koji je previŠe mješao posao i WoW.Ok,ja razumjem da je on trebao pisati za PCPlay o raidovima i sl.,ali već i sama činjenica da je zarolao Belf priesta (i alta,tauren warirora),koje su dvije najtraženije klase ingame,govore o tome kako je želio prije svega rejdati i jeldeM,pisati za PCPlay.

    Neznam,možda je on volio popove,ali ja sam steKao dojam,nakon što je napravio transfer u Kor'gall (nebi se začudio da je otišao u suZu,ali neka to veterani suZe na forumu potvrdde)kako je htio prije svega raidati u najboljoj raid guildi (neznam progress moO),pisati za PCPlay *što mu ne zamjeram,to mu je posao*,a onda uživati u igri.

    Da me nebi pogrešno shvatili,ja potjeha kao čovjeka poštujem,bio je dobar GM,a čini mi se da je i kao čovac bio dobar.

    Hm,prije otprilike 3-4 tjedna sam poslao PP wikingu,pitavši ga zakej nema WoW zone u PCPlayu,na što je on odgovorio kako će je ponovno uvesti čim mu potjeh ili netko drugi pošalje neki zanimljiv text o WoW-u.

    Evo,i 99 broj je došao a da nema WoW zone,a nema ni potjeha na armoryu,što me dovodi do zaključka kako je obrisao chara,što mu ne zamjeram kad gledam što je on napravio u ovih 6-7 mjeseci ; hrvatsku,a potom i ex-yu guildu,podigao je forum koji je on masno plaćao (a bio je neaktivan,u 6 mj.cca 800 postova.),u međuvremenu (citiram sa foruma,al ovako iz sjećanja ) morao trpjeti nacionalističke,šovinističke ispadde na /g chatu *sam sam bio prisutan na nekim ispadiMa*,tako da mu uopće ne zamjeram ako je obrisao potjeha.

    May you're body and soul rest in peace,potjeh

    iiii da,legende wowa su

    1.Potjeh
    2.LEEROY

  7. #7
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.094
    Jebo vas bog, pa ovdje se neraspravlja o Potjehu i boli me kurac kome se svidja i kome ne...recite tko vam je legenda ili sutite i nemojte drugima proturijeciti!

  8. #8
    Grim, Nihilum, Vurtne, Drakedog

  9. #9
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    Jedan od razloga ej da je otisao i zbog itema pa si sad razmislis al no k nvm.
    Legenda za mene je oxhorn ma lik je,skoro na svaki njegov film sa riko od smijeha car i pol.
    maca na forumu

  10. #10
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    = Citat = Izvorno postao Nefarnius
    My Hammer and Magic Helmet
    Otkud je to, nemrem se sjetit. Kolko se sjećam, bilo je nekaj sa Bugs Bunny-em?!
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  11. #11
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ljubuški, BiH
    Postova
    734
    Kishkumen / Mute

  12. #12
    Senior Member Lord of The Fleas Spectre's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postova
    442
    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek
    = Citat = Izvorno postao Nefarnius
    My Hammer and Magic Helmet
    Otkud je to, nemrem se sjetit. Kolko se sjećam, bilo je nekaj sa Bugs Bunny-em?!
    Iz Red Snappah!, ukoliko me sjećanje služi.
    42

  13. #13
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    = Citat = Izvorno postao Spectre
    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek
    = Citat = Izvorno postao Nefarnius
    My Hammer and Magic Helmet
    Otkud je to, nemrem se sjetit. Kolko se sjećam, bilo je nekaj sa Bugs Bunny-em?!
    Iz Red Snappah!, ukoliko me sjećanje služi.

    Da, ali taj Hammer and Magic helmet je fora iz jednog Warner Brothers crtića, mislim da je bio sa Zekoslav Mrkvom, al se nemrem sjetit.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  14. #14
    joj dajte nemojte mi samo leeroya spominjat...
    na ragnarosu ima sad i gilda "leeroy", clanove im srecem svaki hebeni dan, barem po dvojicu
    Otvor' ženo kapiju, man' se očenaša, evo mene i mojih hordaša ...


  15. #15
    Senior Member It lives by night cmeljo22's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Postova
    591
    = Citat = Izvorno postao Nefarnius
    Jebo vas bog, pa ovdje se neraspravlja o Potjehu i boli me ***** kome se svidja i kome ne...recite tko vam je legenda ili sutite i nemojte drugima proturijeciti!
    mislim da je ovo za lijepi delete i opomenu!!

    a što se tiće legendi.. ima na kor'gallu UD priest boxcar lik je prebolestan, koliki ima dps... jednom prilikom dok sam q u stv ja i njegov alt (u to vrijeme nisam ni znao da mu je to alt) došlo 5 alija lvl 70 kod onog kampa u stv i genkali nas, a on ode na maina i u roku od 2 minute je skinio 5 alya... divim se liku... znaju ga skoro svi na kor'gallu jer ima sve žive enchantove..
    Boli me K***C !!11

  16. #16
    Senior Member Lord of The Fleas suljo's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Među oblacima
    Postova
    368
    Legenda koja me najviše nasmijala:
    LEEROY JENKINS!

  17. #17
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.094
    = Citat = Izvorno postao cmeljo22
    = Citat = Izvorno postao Nefarnius
    Jebo vas bog, pa ovdje se neraspravlja o Potjehu i boli me ***** kome se svidja i kome ne...recite tko vam je legenda ili sutite i nemojte drugima proturijeciti!
    mislim da je ovo za lijepi delete i opomenu!!

    a što se tiće legendi.. ima na kor'gallu UD priest boxcar lik je prebolestan, koliki ima dps... jednom prilikom dok sam q u stv ja i njegov alt (u to vrijeme nisam ni znao da mu je to alt) došlo 5 alija lvl 70 kod onog kampa u stv i genkali nas, a on ode na maina i u roku od 2 minute je skinio 5 alya... divim se liku... znaju ga skoro svi na kor'gallu jer ima sve žive enchantove..
    Daj objasnjenje? Jer vidis ja nisam nikoga uvrijedi niti omalovazavao tim postom nego sam samo rekao da neradite od ovoga topica sapunici o Potjehu, zasto?ovo,ono, pizde materine

  18. #18
    Senior Member Nuke me please Keloson's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Lokejšn
    Postova
    237
    šta, potjeh je bio jedini dobar vođa spec... to nek se zapamti...
    ....................../´/)
    ....................,/../
    ............./´/'...'/´`·¸
    ........../'/.../..../......./¨\
    ........('(...´...´.... ~/'...') Nerf this.

  19. #19
    Senior Member It lives by night cmeljo22's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Postova
    591
    nemoš odmah kresat boga i dizat takav tom, šta ima veze ako se raspravlja o potjehu, šta si ti odmah nadrkan... chill man
    Boli me K***C !!11

  20. #20
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.094
    nisam digao ton...drugo to sto ja jebem boga je moja stvar je i on jebe mene u mozak...moja vjerska uvjerenja te se neticu a sada polako idem na offtopic ovom spikom

  21. #21
    Senior Member Lord of The Fleas Dark Saruman's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Kod table pa desno
    Postova
    381
    Na Ragnaros serveru ima par -cro- legendi od ljudi:

    1. i njega najviše poštujem, Mordeloth - jedan od najjačij, ako ne i najjači druid na serveru (feral), mnogo sam naučio od njega

    2. Mirko - on je također druid, bio feral prebacio se na balance, isto jedan od ljudi od kojih sam puno naučio, od njega i najviše

    3. Eucaliptus (Biljka) - ovo je stvarno legenda od čovika, ima smisla za humor

    svima se
    3
    reda
    teksta

  22. #22
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    = Citat = Izvorno postao Dark Saruman
    Na Ragnaros serveru ima par -cro- legendi od ljudi:

    1. i njega najviše poštujem, Mordeloth - jedan od najjačij, ako ne i najjači druid na serveru (feral), mnogo sam naučio od njega

    2. Mirko - on je također druid, bio feral prebacio se na balance, isto jedan od ljudi od kojih sam puno naučio, od njega i najviše

    3. Eucaliptus (Biljka) - ovo je stvarno legenda od čovika, ima smisla za humor

    svima se
    shame što ste alliance

  23. #23
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.094
    = Citat = Izvorno postao Dark Saruman
    Na Ragnaros serveru ima par -cro- legendi od ljudi:

    1. i njega najviše poštujem, Mordeloth - jedan od najjačij, ako ne i najjači druid na serveru (feral), mnogo sam naučio od njega

    2. MirkoS- on je također druid, bio feral prebacio se na balance, isto jedan od ljudi od kojih sam puno naučio, od njega i najviše

    3. Eucaliptus (Biljka) - ovo je stvarno legenda od čovika, ima smisla za humor

    svima se
    da on je stvarno legenda...doduse neznam ga ovako iz igre...vec sa onoga davno zaboravljenoga WoW.Gamer.Hr foruma

  24. #24
    Senior Member Ninja hurdle dex's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    underworld
    Postova
    777
    da oni su na wow cro forumu...

    @aRaGoN
    svi pricate da je ally za djecu, a kolko vidim 95% djece sa ovog foruma je horde :/

  25. #25
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    = Citat = Izvorno postao dex
    da oni su na wow cro forumu...

    @aRaGoN
    svi pricate da je ally za djecu, a kolko vidim 95% djece sa ovog foruma je horde :/

    definiraj mi riječ "djeca"?

  26. #26
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    = Citat = Izvorno postao dex
    da oni su na wow cro forumu...

    @aRaGoN
    svi pricate da je ally za djecu, a kolko vidim 95% djece sa ovog foruma je horde :/
    uhm,ja sam u ovom topicu napisao "shame što ste alliance" jer mrzim alliance Inače,da,oko 50% allia je djeca,ili su odrasli a ponašaju se kao djeca,recimo lvl 70 dođe u STV da genka lowbie,im so impressed.Not.

  27. #27
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    A jesi ti zapeo s tim Alliance... 50% jesu djeca, 25% su casual playeri - dok zadnjih 25% čine takvi umovi da mi je privilegija reći da sam igrao s njima. Kad bi se složio premade od PvE igrača na mom serveru gazili smo i Al`Akir pre sa 4 rank 13 i 2 rank 14 playera. Bio je jedan lik na serveru, sad je transfero Bulwai se zvao. Tako je bolesne taktike slagao, ovi nisu ni mrdnuli a mi smo već bili na farmi u AB i imali 5 baza. Kad se skupi poštena alliance ekipa horda se može slobodno sakrit. Ko je pobijedio u finalu arena kupa? Alliance...

    Što se tiče "legendi" jedan je dečko iznad, drugi je paladin Zalgradis, sjajan igrač - sreli se prije tjedan dana u 2 v 2. Meč je trajao 10 minuta, oom - sjedi pij itd. Na kraju su nas dobili, al na knap. Napravio je lika na serveru i whispo: "gg, well played". To je kompliment kad dobiješ od takvog igrača.
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  28. #28
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.094
    = Citat = Izvorno postao JedimiNjoke
    A jesi ti zapeo s tim Alliance... 50% jesu djeca, 25% su casual playeri - dok zadnjih 25% čine takvi umovi da mi je privilegija reći da sam igrao s njima. Kad bi se složio premade od PvE igrača na mom serveru gazili smo i Al`Akir pre sa 4 rank 13 i 2 rank 14 playera. Bio je jedan lik na serveru, sad je transfero Bulwai se zvao. Tako je bolesne taktike slagao, ovi nisu ni mrdnuli a mi smo već bili na farmi u AB i imali 5 baza. Kad se skupi poštena alliance ekipa horda se može slobodno sakrit. Ko je pobijedio u finalu arena kupa? Alliance...

    Što se tiče "legendi" jedan je dečko iznad, drugi je paladin Zalgradis, sjajan igrač - sreli se prije tjedan dana u 2 v 2. Meč je trajao 10 minuta, oom - sjedi pij itd. Na kraju su nas dobili, al na knap. Napravio je lika na serveru i whispo: "gg, well played". To je kompliment kad dobiješ od takvog igrača.
    Jebote sto bi ja volio se boristi s njim...inace Zal je odlican igrac, i stvarno se puno kuzi u paladine pa pogledajte jedan od njegovih filmova da se uvjerite:
    http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=21836

    EDIT:Evo mu i armory : http://armory.wow-europe.com/character- ... =Zalgradis

    A evo i Perunov : http://armory.wow-europe.com/character- ... ar&n=Perun


    Stvarno ste dream team...

  29. #29
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    Hvala na komplimentu Ma ja sad specco fury... guilda itd Inače koristim Deep Thunder 2hander.
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  30. #30
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.094
    = Citat = Izvorno postao JedimiNjoke
    Hvala na komplimentu Ma ja sad specco fury... guilda itd Inače koristim Deep Thunder 2hander.
    Deep Thunder je ok...ali onaj chance on hit:Stund 4sec- je sranje...ako se mene pita...inace...sasvim dobro oruzije...

Slične teme

  1. Legende o Ožujskoj Družini
    By nosferatu25 in forum Umjetnici među nama
    Odgovora: 63
    Posljednji post: 17-08-2009, 23:14
  2. Hrvatske Gaming Legende
    By whiskey in forum Gaming općenito
    Odgovora: 47
    Posljednji post: 08-06-2007, 12:39

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •