Stranica 19 od 19 PrvaPrva ... 9171819
Prikazujem rezultate 541 do 547 od 547

Tema: Liga prvaka

  1. #541
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Re: Liga prvaka

    [quote=Gu$ht3r][quote="Da_killah":2730uh2b]
    = Citat = Izvorno postao "Marvin OCX":2730uh2b
    Ne znam koliko pratite talijansku ligu ali Juventus je trenutno nogometna velesila i da su kojim slucajem ove god ucestvovali u LP siguran sam da bi bili medju ovim polufinalistima. U strasnoj su formi.
    juve stvarno je u jebenoj formi (valjda ih neću danas ureć), al to u zadnje vrijeme tek, pitanje je dal bi došli do četvrt, polufinala lp s obzirom na formu iz većeg dijela sezone. A i pomaže im to što ove godine nisu bili u europi pa se praktički samo na prvenstvo fokusiraju, iako su i u finalu kupa. U svakom slučaju, ako ostane ova ekipa, uz jedno, dva pojačanja, imat će šta reći iduće sezone u LP[/quote:2730uh2b]

    trebaju dovest jednog rasnog napadaca i radit ce haos sljedece god., del piero ide iz kluba, ne znam tko ce sada ulazit u 80min i davat golove za pobjedu [/quote:2730uh2b]

    znam tko neće. ona letva od boriella

    edit: juve navodno želi van persieja i džeku
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  2. #542
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: Liga prvaka

    = Citat = Izvorno postao Da_killah
    znam tko neće. ona letva od boriella
    Letva sinoć zabia za pobjedu.

    A svi bi van rvpa, a mislim to bi bilo savršeno kad bi njega doveli, al ne zvuči mi previše moguće. Ali ima više pravih napadača koji bi se tu odlično uklopili, a s obzirom kako su odradili transfere ove sezone ne sumnjam da će potpisati pravog.

    A sinoć iopet odlična utakmica, napeta do kraja, puno prilika s obje strane, i zasluženi prolaz bayerna, i još ono finale šta smo odavno priželjkivali a niko mu se nije usudia nadati, ludilo.
    Well, as long as it's interesting.

  3. #543
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Liga prvaka

    Dzeko nije kalibar svejtskog napadaca,dobar i opasan jeste al ta klasa definitivno nije. Van Persie sa druge strane je fenomenalan igrac al sklon povredama. Ne vjerujem da bi se naigrao u italiji gdje se igra dosta grubo...

  4. #544
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Liga prvaka

    @Wizard, niste se usudili nadati vi koji pratite nogomet, ali zato mi kežualci jesmo Bayern heil!

    EDIT: da ne ostane Marvin zakopan:
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Dzeko nije kalibar svejtskog napadaca,dobar i opasan jeste al ta klasa definitivno nije. Van Persie sa druge strane je fenomenalan igrac al sklon povredama. Ne vjerujem da bi se naigrao u italiji gdje se igra dosta grubo...
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  5. #545
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Re: Liga prvaka

    = Citat = Izvorno postao Wizard
    = Citat = Izvorno postao Da_killah
    znam tko neće. ona letva od boriella
    Letva sinoć zabia za pobjedu.

    A svi bi van rvpa, a mislim to bi bilo savršeno kad bi njega doveli, al ne zvuči mi previše moguće. Ali ima više pravih napadača koji bi se tu odlično uklopili, a s obzirom kako su odradili transfere ove sezone ne sumnjam da će potpisati pravog.

    A sinoć iopet odlična utakmica, napeta do kraja, puno prilika s obje strane, i zasluženi prolaz bayerna, i još ono finale šta smo odavno priželjkivali a niko mu se nije usudia nadati, ludilo.
    znam da je zabio, zato i kažem, al on je najgori od svih napadača koje juve trenutno ima. još je i iaquinta vani na posudbi, možda čak i amauri. problem njihovih napdača je što im treba puno prilika da zabiju, čast rijetkim iznimkama, mirku posebno puno treba, a onda zabije neku golčinu
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  6. #546
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: Liga prvaka

    Iaquinta i Amauri su gotova priča, Borrielo nije ta klasa koja im treba. Matri i Quagliarella su solidni, ali nisu oni pravi istinski golgeteri kakvi njima triba, ni jedan od njih nije za zabijat 30-40 golova po sezoni, iako Quagliarella zabija uvik lipe golove pa bi mi bilo ža da ode. A Vučinić nije opće taj tip napadača, zabija i on, al i kako si reka puno promašuje, ali on je dobar, za njega ima svakako tu mjesta, al kad bi doša Cavani to bi bilo najbolje, il Rossi, njega bi volia tu vidit, al on je sjeban s ozljedama pošteno.
    Well, as long as it's interesting.

  7. #547
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Re: Liga prvaka

    a to i kažem, matri većinom zabija kad igra, iako bi i alex zabijao puno više da ima toliku minutažu. amauri i boriello sigurno ne trebaju juventusu, iaquinta još možda, al teško, a cavani bi bio idealan, iako ne vjerujem da će doć
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

Slične teme

  1. Odgovora: 278
    Posljednji post: 17-12-2011, 14:07
  2. Playomania TV vodi vas na finale Lige prvaka u London
    By W1k1n6 in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 24-03-2011, 21:44
  3. Liga Prvaka
    By gogs in forum Alt-F4
    Odgovora: 82
    Posljednji post: 29-07-2006, 11:05

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •