Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: AURORA WATCHING

  1. #1
    Senior Member Lord of The Fleas Robertus's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    9th circle of HELL
    Postova
    440

    AURORA WATCHING

    Odigra san demo sa zadnjeg PCPLAYevog DVDa i mogu reći da je igra PREsolidna!!! Baš je zakon

    Molim da netko nešto napiše o njoj jer stvarno nisan prije čuja za nju???
    Na kraju Demoa piše da je izašla u jesen 2004? Pa nije moguće da nisan čuja za vako nelošu igru?????
    Ko zna nešto više nek napiše!!!
    Smrt jednog čovjeka je tragedija. A smrt milijarde ljudi je statistika!!!


  2. #2
    Ovo sam naša na gamer.hr:

    Od tvoraca zanimljivog Gorky Zero serijalka stižu dvije nove najave. Najvažnija je najava novog dijela Gorky Zeroa sa dodatkom u imenu Aurora Watching dok je drugi naslov u pripremi Diabolique: License to Sin. Aurora Watching je treći dio pustolovina Colea Sullivana, a ovaj akcijski stealth naslov odvijat će se na zanimljivim lokacijama uz nekoliko novina u stilu igranja i ponudi opreme. O drugoj igri trenutno se zna samo da je "third-person game".


    U zadnjim novostima o toj igri piše da je više puta odgađana i da još nije izašla kod nas.

  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer Black Hawk Down's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Da
    Postova
    1.136
    da li je igra izašla

    PS.moj protest protiv wikingovih ps3 najava u PCplay

    i da molim odgovor,igra mi je izgledala OK,a baš sada nema nekakvih FPSova ili TPSova.
    Molim da mi nitko ne šalje privatne poruke.
    (uvijek se od njih uznemirim)
    912362004655177310808
    http://www.youtube.com/watch?v=puVmKfCw ... ed&search=

  4. #4
    Senior Member Respawned sorcerer Ogg The Dogg's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Našice,Rupa
    Postova
    1.494
    = Citat = Izvorno postao silent_snake
    Ovo sam naša na gamer.hr:

    Od tvoraca zanimljivog Gorky Zero serijalka stižu dvije nove najave. Najvažnija je najava novog dijela Gorky Zeroa sa dodatkom u imenu Aurora Watching dok je drugi naslov u pripremi Diabolique: License to Sin. Aurora Watching je treći dio pustolovina Colea Sullivana, a ovaj akcijski stealth naslov odvijat će se na zanimljivim lokacijama uz nekoliko novina u stilu igranja i ponudi opreme. O drugoj igri trenutno se zna samo da je "third-person game".


    U zadnjim novostima o toj igri piše da je više puta odgađana i da još nije izašla kod nas.
    ovo diabolique mi se sviđa. čito sam najavu u PCP prije par godina i igra zvuči obečavajuće
    POZDRAV ZDENKU!!!!!!!!1

  5. #5
    Senior Member Respawned sorcerer Black Hawk Down's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Da
    Postova
    1.136
    [quote=Ogg The Dogg]
    = Citat = Izvorno postao "silent_snake":19eyxwxc
    Ovo sam naša na gamer.hr:

    Od tvoraca zanimljivog Gorky Zero serijalka stižu dvije nove najave. Najvažnija je najava novog dijela Gorky Zeroa sa dodatkom u imenu Aurora Watching dok je drugi naslov u pripremi Diabolique: License to Sin. Aurora Watching je treći dio pustolovina Colea Sullivana, a ovaj akcijski stealth naslov odvijat će se na zanimljivim lokacijama uz nekoliko novina u stilu igranja i ponudi opreme. O drugoj igri trenutno se zna samo da je "third-person game".


    U zadnjim novostima o toj igri piše da je više puta odgađana i da još nije izašla kod nas.
    ovo diabolique mi se sviđa. čito sam najavu u PCP prije par godina i igra zvuči obečavajuće[/quote:19eyxwxc]


    došla i totalni prosjek sada se zove infreno mislim
    Molim da mi nitko ne šalje privatne poruke.
    (uvijek se od njih uznemirim)
    912362004655177310808
    http://www.youtube.com/watch?v=puVmKfCw ... ed&search=

  6. #6
    Senior Member Respawned sorcerer Ogg The Dogg's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Našice,Rupa
    Postova
    1.494
    [quote=Black Hawk Down][quote="Ogg The Dogg":350t60yo]
    = Citat = Izvorno postao "silent_snake":350t60yo
    Ovo sam naša na gamer.hr:

    Od tvoraca zanimljivog Gorky Zero serijalka stižu dvije nove najave. Najvažnija je najava novog dijela Gorky Zeroa sa dodatkom u imenu Aurora Watching dok je drugi naslov u pripremi Diabolique: License to Sin. Aurora Watching je treći dio pustolovina Colea Sullivana, a ovaj akcijski stealth naslov odvijat će se na zanimljivim lokacijama uz nekoliko novina u stilu igranja i ponudi opreme. O drugoj igri trenutno se zna samo da je "third-person game".


    U zadnjim novostima o toj igri piše da je više puta odgađana i da još nije izašla kod nas.
    ovo diabolique mi se sviđa. čito sam najavu u PCP prije par godina i igra zvuči obečavajuće[/quote:350t60yo]




    došla i totalni prosjek sad[/quote:350t60yo]
    infernal?? to je to?? baš šteta...
    POZDRAV ZDENKU!!!!!!!!1

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •