Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 86

Tema: Battlefield ili CoD

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564

    Battlefield ili CoD

    Kako mi se ET:QW pokazao kao razočaranje, odlučio sam uzeti jednu od igra iz naslova.
    Nekako više "naginjem" prema Battlefieldu, međutim dok sam za CoD 2 poprilično siguran da postoji velika "scena" u nas, za BattleField 2142 vrlo rijetko čujem pa me zanima igra li se i u kojoj mjeri BF 2124 u nas.

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.853
    iskreno CoD2 pun kurac debila mi na Xfire igraju cod xD

  3. #3
    radije bf igraj..

  4. #4
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866
    Hm ima par klanova koji igraju 2142 ja sam u jednom.CPU-Croatian Partisan unit.Ako uzmes 2142 dobrodosao si u klan
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

  5. #5
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948

    Re: Battlefield ili CoD

    = Citat = Izvorno postao ssalG
    Kako mi se ET:QW pokazao kao razočaranje, odlučio sam uzeti jednu od igra iz naslova.
    Nekako više "naginjem" prema Battlefieldu, međutim dok sam za CoD 2 poprilično siguran da postoji velika "scena" u nas, za BattleField 2142 vrlo rijetko čujem pa me zanima igra li se i u kojoj mjeri BF 2124 u nas.
    Nisam ni ja baš upućen u tu scenu, ali mislim da se BF2 igra više od BF 2124
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  6. #6
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Ryugu-jo
    Postova
    2.490
    bf2

    i onda odi na neki ovakav besplatan turnir i igraj... ekipa definitivno nije glupa... http://www.global-conflict.org/

  7. #7
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657
    CoD2 definitivno. Pa poslije mozes preci na CoD4 koji ce biti nesto ala BF

    Bux.to referrer

  8. #8
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.566
    bf2 sad igram
    bf1942 mi je bolji zbog settinga
    bf vietnam mi je još bolji zato što mogu oponašati duvalla s helićima i valkirama


    a cod baš nisam ni igrao u multiplayu, jesam nešto malo, al me nije privuklo

    dakle bf
    Start wearing purple for me nOOOOOOoooooooooooowwwwwwww.

  9. #9
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Medjimurje
    Postova
    774
    bf 1942, meni najdraži ..
    "If you take everything I've accomplished in my life and condense it down to one day, it looks decent!"

  10. #10
    Senior Member It lives by night BINUX's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    576

    Halo

    Ni jedno ni drugo po meni.
    Q9550-Oc (3.3ghz), Lan Party X48-T3RS,4gige DDR3 Patriot Viper Extreme 1900mhz,Saphire HD4870 X2,Frotron 1010w,Seagate 750GB,
    Samsung SyMaster 203b 20inch

  11. #11
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.438
    CoD2...

  12. #12
    Probao oba, istina kratko vrijeme, ali sam stilSigre mi je dosta bolji u Bf2.

  13. #13
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    cod1

  14. #14
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bač
    Postova
    918
    CoD 2
    AMD Athlon64 3000+\\MSI K8N Neo4 - FI\\2 x 512MB PC400\\300GB HDD\\MSI NX7600GT 256MB\\Creative Audigy LS\\LG L222WS\\Genius SW-5.1

  15. #15
    Senior Member Respawned sorcerer THE NO's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Tu i tamo i na još par mjesta između
    Postova
    1.428
    Dajte,uz odgovor pišite i neko obrazloženje,a ne samo "Cod 2".
    Btw,ja bih uzeo CoD 2,primarno zbog broja igrača koji ga igraju,a MP je zarazan.Od Bf-a,sam samo igrao 1942,tako da ne mogu reći kakvi su dvojka ili 2142.
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    Kad me netko pita jel su gameri opsjednuti sexom, ja uvijek kažem, ma kakvi, to je prljava laž.
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    Možda prestanem gejmat ako ću dobivati dovoljnu količinu sexa da nemam snage za gejmanje...

  16. #16
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862
    definitivno preporučujem BF2 jer 81% cod2 scene su noobovi i djeca koja se pale na što više killsa a CoD2 oriđiđi key možeš nabaviti za 130 kn ili manje pa tako da malo kasnije možeš skupiti lovu i za to

  17. #17
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    DuBrOvnIk
    Postova
    530
    da BF je meni bolji jer za razliku od cod-a treba malo taktike i razmišljanja
    Intel Core 2 Quad Q6600 2.4GHz,Gigabyte P35c-DS3r,2gb DDR2,Point of View 8800GTS 320mb DDR3,Chieftec 450W
    Intel Pentium 4 2.8 HT @ 3.2GHz,Asus P4S800,1.5Gb DDR400,Gainward Bliss 7800GS+(G71,600,1490)512mb DDR3,Fortron 350W

  18. #18
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    America's Army,besplatno,taktičko,igrivo.
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  19. #19
    Senior Member Ninja hurdle Dj_Morales's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Split
    Postova
    844
    cod2! bolji ima vecu igrivost i zanimljiviji je! i za informaciju radonu u cod2 se takoder se radi taktika i razmislja tj nema igre di ne moras razmisaljat!

  20. #20
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Aug 2006
    Postova
    3.167
    COD2. Zasto ne wolim futuristiku. Ali ipak cs to swe nadmasi.
    Now you're old and full of hatred
    Take a pill to masturbatred
    Children point to you and scream
    Because they will become that thing

  21. #21
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Ryugu-jo
    Postova
    2.490
    = Citat = Izvorno postao Dj_Morales
    cod2! bolji ima vecu igrivost i zanimljiviji je! i za informaciju radonu u cod2 se takoder se radi taktika i razmislja tj nema igre di ne moras razmisaljat!
    mozda se izraduje nekakva taktika... al to nije nista naspram one u BF2... pogotovo na onim turnirima poput GC-a (za koji sam vec dal link), sam ke vi nemrete vidjet taktike jer je to tajna... al vodi se racuna i o najmanjim stvarima... koji squad ide na koju zastavu, koji squad je zaduzen za ta i ta vozila, pa onda se jos unutar squadova razraduje taktika, ko ce uzet koji kit, ko bere granate/C4/claymore (ko ide naprijed), ko ide odostraga... i ima jos puno toga...

    a ni public serveri nisu siromasni s taktikom... bas zbog VOIP-a ("Voice over Internet Protocol. The technology used to transmit voice conversations over a data network using the Internet Protocol. Such data network may be the Internet or a corporate Intranet"), jer se dogovaras sa commanderom i onda dalje sa squadom o tome gdje ces napast i kako ces napast...

    i jos jedna odlicna stvar koju bf ima a cod ne... je ovo [img=http://img124.imageshack.us/img124/6025/bf22007062911504939kn1.th.jpg]
    ovo je taj kurac od obicnog pjesaka... a sad squad leader i commander imaju drukcije... ta spotted opcija je nesto najbolje sto postoji (i nemojte mislit da je to nerealno jer ameri sada koriste slicnu tehnologiju)

    i naravno nemojmo zaboraviti "Global Ranking"... recimo ovoSje moj... (i da kdr mi je ocajan)... sto visi rank imas to bolja oruzja imas...

    i jos kad si nades predobar klan (koji je uvijek za zajebanciju) ko sto je =WZ=Si uvijek ces imat dobru ekipu s kojom igras BF2

  22. #22
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    Ak oćeš više praznoglavu zabavu, igraj CoD2, jednostavan je, a jako zabavan, pogotovo ak igraš sa ekipom Burgundy mapu samo sa shotgunima i konstanto bacate smoke grenade.

    Ak igraš CoD2 pripremi se na granate jer užasno živciraju, pogotovo ako je na serveru isključen prikaz gdje je granata.


    Meni je CoD2 malo bolji jer nije toliko timska igra koliko je BF, tak da se mogu zajebavat.


    Dok BF1942+Secret Weapon of World War II je nešto pre dobro, ta expanzija je vrijedna svake kune. Osim toga u algoritmu imaš Battlefield pack za 120kn gdje imaš BF1942, Road To Rome i Secret Weapons of WWII.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  23. #23
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564
    BF it is, samo koji BF 2142 ili BF 2.
    BF 2142 jest novijeg datuma, samo se meni oduvijek nekako činilo da je BF 2 igraniji.

  24. #24
    Senior Member Small step for mankind revenion's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    2.360
    Ako zelis futuristicni look i malo vise oruzja i itema i lijepsi dizajn uzmi BF2142,ak zelis sadasnji warfare onda uzmi BF2...Grafika je ista...Game play isti sve ti je isto osim mapa oruzja i itema +vozila no to brojim medu iteme +titan mod...Ako si novi u BF onda mozes uzet bilo koji...Ali BF2 ima nekak meni bolju atmosferu...Al obadva vrijede...Probaj demo-e tak ces se najbolje odlucit.Demoi su MP ali sa BF2 imas i 1. mapu u SP.
    alo?

  25. #25
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.504
    neeeeeeeeeeeeeeemoj bf2142..shit je vjeruj mi...imam ga..i to origigi i uber sranje je..mislim BF2 s izmjenjenim oružjima i vozilima..
    rađe igraj bf2..imaš više taktike,a i scena je jača
    cod2 isto nemoj..jest da sam bio zagrižen za tu igru ali više mi se neda kad pomislim da ću se connectat na server,dočekat će neki debil koji će vrijeđat na sve strane,teamkiller ili njub..a tek granate
    igraj bf2

    http://www.croaxes.com | http://usluge.croaxes.com |Human Mage lvl 22 <Balkanci>

  26. #26
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Ryugu-jo
    Postova
    2.490
    bf2 i odi se odmah regaj na GC.... to je inace internacionalni turnir al imas jedan squad u kojem igraju samo hrvati (mi iz WZ klana)... za vise informacija mi se javi na MSN (s4mur41_@hotmail.com)

  27. #27
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rovinj,kroejša
    Postova
    2.674
    ja ti preporučujem BF2
    po meni je puno bolji od 2142

  28. #28
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    244
    BF2 za više ekipe
    CoD2 za manje

  29. #29
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postova
    38
    Ma uzmi bf 2 još nabaci oriđiđi i deri vjeruj mi bolji je od cod 2 milijun puta.

    Ako se odlučiš za bf evo ti ip od mog klana server pa navrati


    84.244.187.48:16567

    naravno da bi ušao potreban ti je original
    pozz

  30. #30
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862
    = Citat = Izvorno postao jeGGer
    Ma uzmi bf 2 još nabaci oriđiđi i deri vjeruj mi bolji je od cod 2 milijun puta.

    Ako se odlučiš za bf evo ti ip od mog klana server pa navrati


    84.244.187.48:16567

    naravno da bi ušao potreban ti je original
    pozz
    koliko dođe original ??

Slične teme

  1. Battlefield 3
    By Tsumetai Ryujin in forum Gaming općenito
    Odgovora: 36
    Posljednji post: 26-06-2008, 18:16
  2. Battlefield 2 ??
    By Blacky_123 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 29-03-2008, 10:46
  3. Battlefield 2 i Battlefield 2142 pitanja
    By tomifish2002 in forum Online gaming & living
    Odgovora: 37
    Posljednji post: 12-01-2008, 21:01
  4. Battlefield 2
    By Fearless_cro in forum Online gaming & living
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 09-12-2006, 18:40
  5. Battlefield 2
    By Stiffy in forum Gaming općenito
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 27-12-2005, 18:36

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •