Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 52

Tema: Splash Damage, Activision i njihov hype o ET : QW

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564

    Splash Damage, Activision i njihov hype o ET : QW

    Neki dan sam dobio ključ za betu ET:QW ( Enemy Territory: Quake Wars za one koji neznaju) te mi je prvi dan igra bila zabavna ali sam s vremenom počeo shvaćat da igra nije ono što sam očekivao tj. da nije taktički FPS već da je Quake III na speedu susreo objective, vozila i veće mape.
    Da nisam imao tako velika očekivanja od ove igre nebih se ni razočarao, ali je igra najavljivana kao veliki taktički FPS u kojem je naklasak stavljen na taktiku da bi na kraju dobio jeli Quake III na speedu.
    Nebih sada ovo ni pisao da jedan lik na službenom forumu nije to tako lijepo i jasno objasnio pa pročitajte to tamo:
    http://community.enemyterritory.com/for ... php?t=2346

  2. #2
    I onda se ljudi čude o kakvom ja to hype-u pričam... tsk, tsk.

  3. #3
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    puca mi qrac za hype, igrat ću je klanski, pa makar i ne prismrdio publicu :cheer
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  4. #4
    MOZES SE OBJESIT SA OVOM TEMOM
    udi u cod2 server ili neki battlefield i sigurno nece biti nikakvih taktka biti ce samo puno ljudi koji trce za killom i nemare previse za cuvalje nekog dijela mape ili obavljanja nekih misija. a cod2 i battlefield postoje puno duze od 5 dana koliko postoji BETA od et:qw a za 5 dana sigurno nema nekih profica nego samo noobova koji nemaju pojma sta rade pogotovo na americkim serverima dok na eu i uk ima vec puno pametnijih ljudi i igra postaje puno zabavnija.
    ps: 12:12 je malo previse za onu mapu pa nastaje kaos 7 vs 7 i 6 vs 6 je bas kako treba onda igra dobiva pravi sjaj
    AKO NECES IGRAD DAJ SVOJ BETA KEY
    ]KIA[ the best

  5. #5
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564
    A ti se možeš objesti užetom.
    Ajde malo pročitaj temu prije nego li počmeš srat, ok?
    Likovi su najavljivali igru kao da će ona biti manje-više u stilu Battlefilda, dakle bez konstantnog bunny hoppinga i strafea iako su znali da će igra biti baš to, ali su svejedno održavali javno mišljenje da će igra biti poput Battlefielda jer su bili svijesni da će ukoliko igru budu oglašavali kao ono što uistinu jest privući samo W:ET/Quake III fanatike.
    I da si malo pažlivije čitao primjetio bi da je nisam uopće ovdje pljuvao po igri već po lažnom predstavljanju igre javnosti od stranje njezinog izdavača i proizvođača.
    Evo pogledajte ovaj advertisment, i recite mi dali bi prema njemu igra trebala više ličit na BF ili Quake III?

    P.S.: Ako si ti i oni "go bak 2 BF" likovi s njihovih foruma ono što bi trebalo predstavljat buduću ET:QW scenu, jadna će ta scena bit.

  6. #6
    bas u svakoj izjavi rekli su da ce pucanje biti najslicnije quake 4
    a to sto vi samo gledate ss nije moja stvar
    ]KIA[ the best

  7. #7
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146
    Mislim da se na ovaj način ne može raspravljati o ETQW, jer ova beta nije ni približno finalnoj igri. Što se taktike tiče, o tome se može pričati samo kada se igra klanski, odnosno kada se u timu svi povežu TS-om i poštuju disciplinu, jer public je u svakoj mrežnoj igri samo vježba i čista zajebancija. BTW, od ETQW osobno očekujem još više, a ne manje arkadne igre, više manjih mapa bez puno otvorenih prostora, vozila i šarenila, dakle očekujem još više potrebe za ph. skillom i aiming skillom, više bliske borbe, ali puno stratreškog pokrivanja pravaca i objective zadaća oko kojih će se odvijati gro krvoprolića. Drugim riječima, još više Wolfa, a čim manje manje CoD-a, BF-a ili ne daj bože AA
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  8. #8
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Mislim da se na ovaj način ne može raspravljati o ETQW, jer ova beta nije ni približno finalnoj igri. Što se taktike tiče, o tome se može pričati samo kada se igra klanski, odnosno kada se u timu svi povežu TS-om i poštuju disciplinu, jer public je u svakoj mrežnoj igri samo vježba i čista zajebancija. BTW, od ETQW osobno očekujem još više, a ne manje arkadne igre, više manjih mapa bez puno otvorenih prostora, vozila i šarenila, dakle očekujem još više potrebe za ph. skillom i aiming skillom, više bliske borbe, ali puno stratreškog pokrivanja pravaca i objective zadaća oko kojih će se odvijati gro krvoprolića. Drugim riječima, još više Wolfa, a čim manje manje CoD-a, BF-a ili ne daj bože AAS
    Šta fali AA?
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  9. #9
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564
    Pusti ih vidiš da se svi hoće igrat Super Maria i skakutat uokolo pa levelu.

  10. #10
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    Taktika postoji ali je slabasna i nikakva. Kako bi i bila jaca uz takvu brzinu i kretanje likova.

    Cekam neki reality mod koji ce i iron sightse uciniti upotrebljivima.
    there is no god to punish us

  11. #11
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564
    Sumljam da će ih netko i pravit, dobar dio ljudi koji igraju betu ti misli poput W1k1n6-a, a i ako malo bolje pogledaš igru skužit ćeš da je cijela dizajnirana tako počevši od Icarusa, brzine kretanja likova, skakanja, brzine strafanja, vozila koja služe samo za doći od točke A do točke B, oružja..itd. ma cijela je igra zamišljena kao arkadna, pokušali su oni zamaskirat većim mapama, deployablima i sličnim stvarima ali čim zagrebeš malo ispod površine to skužiš.
    Ja sam od ove igre imao velika iščekivanja, a ispala je kao isprdak godine tako da se ja selim na zelenije vjerovatno BattleFieldove pašnjake.

  12. #12
    ako nisi zadovoljan viđenim, ako misliš da je svijet ošo u ku**c jer nije onako kako si ti zamišljao onda jednostanvo nemoj igrati to

    ne kuzim problem, osim ako si dobio neku potrebu za izljevom frustracije

    vjerojatno si očekivao batlefield s objectivsima, al mislim da to nije ET-ov stil niti je ikad bio...

  13. #13
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564
    = Citat = Izvorno postao Blaster32
    ako nisi zadovoljan viđenim, ako misliš da je svijet ošo u ku**c jer nije onako kako si ti zamišljao onda jednostanvo nemoj igrati to

    ne kuzim problem, osim ako si dobio neku potrebu za izljevom frustracije

    vjerojatno si očekivao batlefield s objectivsima, al mislim da to nije ET-ov stil niti je ikad bio...
    Nemam ja izlijeve frustracije, nego me iritira način na koji su prijevarom pokušali pridobit ljude.

  14. #14
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    = Citat = Izvorno postao ssalG
    = Citat = Izvorno postao Blaster32
    ako nisi zadovoljan viđenim, ako misliš da je svijet ošo u ku**c jer nije onako kako si ti zamišljao onda jednostanvo nemoj igrati to

    ne kuzim problem, osim ako si dobio neku potrebu za izljevom frustracije

    vjerojatno si očekivao batlefield s objectivsima, al mislim da to nije ET-ov stil niti je ikad bio...
    Nemam ja izlijeve frustracije, nego me iritira način na koji su prijevarom pokušali pridobit ljude.

    A zar se ta prevara odnosi samo na QW? Pogledaj TES IV kao primjer, svi očekivali bog i batinu, a dobili batinu u guzicu, kužiš?

    Ista stvar će bit sa Fallout 3
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  15. #15
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564
    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek

    A zar se ta prevara odnosi samo na QW? Pogledaj TES IV kao primjer, svi očekivali bog i batinu, a dobili batinu u guzicu, kužiš?

    Ista stvar će bit sa Fallout 3
    Znao sam da će to netko reći, ali nije tako.
    Pazi QW je najavljivan kao BattleField killer, a "killer" jedne igre nemože biti igra koja s njome gotovo da i nema dodirnih točaka.
    Ono što je Splash Damage napravio bi bilo kao da su Oblivion najavljivali kao Diablo II killer, što naravno nije zamislivo jer iako su obije igre iz RPG žanra te su dvije igre potpuno različite baš kao BF u usporedbi sa QW.

  16. #16
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    Sjecam se onih QW gameplay filmica. Igra se tada cinila kao 90% taktiziranja. Igraci prate vozila, cuce i leze, saginju se iza ugla... Uglavnom, sve sto je ova beta prikazala nepotrebnim.
    there is no god to punish us

  17. #17
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    = Citat = Izvorno postao ssalG
    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek

    A zar se ta prevara odnosi samo na QW? Pogledaj TES IV kao primjer, svi očekivali bog i batinu, a dobili batinu u guzicu, kužiš?

    Ista stvar će bit sa Fallout 3
    Znao sam da će to netko reći, ali nije tako.
    Pazi QW je najavljivan kao BattleField killer, a "killer" jedne igre nemože biti igra koja s njome gotovo da i nema dodirnih točaka.
    Ono što je Splash Damage napravio bi bilo kao da su Oblivion najavljivali kao Diablo II killer, što naravno nije zamislivo jer iako su obije igre iz RPG žanra te su dvije igre potpuno različite baš kao BF u usporedbi sa QW.
    A tak da, ja sam te malo krivo shvatio.

    A jebiga, id software propada, prije su imali gotovo najkvalitetnije i najbolje igre, a danas sve rade na grafici i ostalim bespotrebnim glupostima. Propast id software-a je krenula sa DOOM 3, iako meni odlična igra, nešto su oni izgubili s tim naslovom. Bio je pre monoton, Quake 4 je trebao to ispravit pa se slična stvar desila, nije ni Q4 nešto za pamćenje, ali je ok, isto je bio pre mračan.

    Nadam se bar da će ET:QW bit zapamćen i da će se istinski potrudit da naprave RTCW2 (o da, žudim za nastavkom, trebao je Enemy Territory biti nastavak, ali zbog banalne priče i ostalih gluposti su ukinuli pravu igru i dali besplatnu MP igru)
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  18. #18
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Medjimurje
    Postova
    774
    = Citat = Izvorno postao ssalG
    = Citat = Izvorno postao Blaster32
    ako nisi zadovoljan viđenim, ako misliš da je svijet ošo u ku**c jer nije onako kako si ti zamišljao onda jednostanvo nemoj igrati to

    ne kuzim problem, osim ako si dobio neku potrebu za izljevom frustracije

    vjerojatno si očekivao batlefield s objectivsima, al mislim da to nije ET-ov stil niti je ikad bio...
    Nemam ja izlijeve frustracije, nego me iritira način na koji su prijevarom pokušali pridobit ljude.
    Blaster, ohladi malo, izgleda da si ti pun frustracija... ssalG je napisao jedan kvalitetan i istinit post i slažem se sa svime što je spomenuo..
    "If you take everything I've accomplished in my life and condense it down to one day, it looks decent!"

  19. #19
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146
    A da se svi malo ohladite dok ne izađe finalna igra pa ćemo je svi složno pljuvat
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  20. #20
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    1.224
    ajd ko nece igrati nek da key-code nekom ko hoce(meni npr. ) pa da vidimo o cemu se radi...

  21. #21
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    A da se svi malo ohladite dok ne izađe finalna igra pa ćemo je svi složno pljuvat
    rijetko se kad finalni proizvod (igra) drastično razlikuje od bete

  22. #22
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    A da se svi malo ohladite dok ne izađe finalna igra pa ćemo je svi složno pljuvat
    rijetko se kad finalni proizvod (igra) drastično razlikuje od bete
    Ovo je zapravo beta demo, jer ima samo jednu mapu, pa doista valja pričekati s donošenjem konačnih sudova.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  23. #23
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135
    svi ste ovdje pljuvali o tome kak je sve sam bunny hopping i bez taktike. Jel Cod2 na s&d serverima (public) ima taktike? Reko bi ne. Jel na BF serverima (public) ima taktike? Ne. Jel u ET:QW serverima (public) ima taktike? Isto nema.
    No zato na warovim u svim igrama IMA taktike. Prošli war protiv n1ce. smo izgubili jednu rundu zbog njihove taktike. Nismo to još ni očekivali da netko ima toliko taktike.

    Iza kraj: ET:QW nikad na public serverima (kao i ostale igre) neće biti takntične jer će svatko ići na svoje i obavljati šta njemu paše. No zato warovi će uvijek imati taktiku jer će biti nemoguće pobjediti bez nje

  24. #24
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564
    = Citat = Izvorno postao Lord Ragnarok
    svi ste ovdje pljuvali o tome kak je sve sam bunny hopping i bez taktike. Jel Cod2 na s&d serverima (public) ima taktike? Reko bi ne. Jel na BF serverima (public) ima taktike? Ne. Jel u ET:QW serverima (public) ima taktike? Isto nema.
    No zato na warovim u svim igrama IMA taktike. Prošli war protiv n1ce. smo izgubili jednu rundu zbog njihove taktike. Nismo to još ni očekivali da netko ima toliko taktike.

    Iza kraj: ET:QW nikad na public serverima (kao i ostale igre) neće biti takntične jer će svatko ići na svoje i obavljati šta njemu paše. No zato warovi će uvijek imati taktiku jer će biti nemoguće pobjediti bez nje
    Taktika nije samo dogovaranje s likovima s kojima igraš tko će igrat koju klasu, tko će vozit što i tko će ići s kime, u taktiku spada promatranje bojišta s povišene lokacije da utvrdiš koja područja drži neprijatelj, koje su lokacije po teškom paljbom, utvrđivanje puta za kojeg misliš da ne drži nepriatelj da njime možeš doći neprijatelju iza leđa, kretanje unutar zgrada polako gledajući iza svakog kuta, kretanje uz vozila nebi li se zaštitio od neprijateljske paljbe, puzanje da te nebi neprijatelj vidio itd. sve su to stvari koje u ET: QW nemaju nikakve svrhe.

  25. #25
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    Pa kako se i sakriti kad ti je onaj ogroman crveni marker iznad glave?

    Sto se tice bete, taktika se svodi na mnogobrojnost i skill u igranju FPS-ova. Vozila se uglavnom koriste za brzo stizanje do objectives-a (osim Icarusa).

    Siguran sam da ce se dosta toga promijeniti do verzije 1.0 ali misim da ce to uglavnom biti graficki elementi (i bugovi). Igra nece biti takticka vec arkadni multiplayer FPS sa misijama (moja procijena) i to je u redu jer ce biti zabavna igra. Svejedno, niti blizu najavljivanom.
    there is no god to punish us

  26. #26
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    23
    = Citat = Izvorno postao ssalG
    Taktika nije samo dogovaranje s likovima s kojima igraš tko će igrat koju klasu, tko će vozit što i tko će ići s kime, u taktiku spada promatranje bojišta s povišene lokacije da utvrdiš koja područja drži neprijatelj, koje su lokacije po teškom paljbom, utvrđivanje puta za kojeg misliš da ne drži nepriatelj da njime možeš doći neprijatelju iza leđa, kretanje unutar zgrada polako gledajući iza svakog kuta, kretanje uz vozila nebi li se zaštitio od neprijateljske paljbe, puzanje da te nebi neprijatelj vidio itd. sve su to stvari koje u ET: QW nemaju nikakve svrhe.
    hmmm u cod2 serverima ta pojava je bas cesta ????

  27. #27
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564
    A gdje sam ja spomenuo u ovoj cijeloj temi CoD 2???

  28. #28
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    Ali si spomenuo Oblivion kao Diablo killer i čak si štoviše nazvao Oblivion "istim" žanrom kao Diablo... I rest my case.
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  29. #29
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    BTW, od ETQW osobno očekujem još više, a ne manje arkadne igre, više manjih mapa bez puno otvorenih prostora, vozilaSi šarenila, dakle očekujem još više potrebe za ph. skillom i aiming skillom, više bliske borbe
    to i ja hocu,al to nebudes dobil,to ti garantiram

  30. #30
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    ubit cemo zmaja
    ukrasti mu jaja

Slične teme

  1. Od kud hype za Skyrim?
    By W3DR4N in forum The Elder Scrolls & Fallout
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 09-11-2011, 22:08
  2. HGSpot - njihov nacin prodaje neispravne, rabljene, ostecene
    By ComputerModder in forum Komponente
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 28-08-2009, 13:47
  3. Activision + Blizzard
    By Gothmog in forum Gaming općenito
    Odgovora: 38
    Posljednji post: 31-07-2008, 15:15
  4. Živrcira li i vas predblagdanski hype?
    By Outmind in forum Alt-F4
    Odgovora: 175
    Posljednji post: 26-12-2007, 22:00
  5. Activision
    By goki06 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 16-08-2007, 05:58

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •