Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 70

Tema: Star Wars: KotOR 3

  1. #1
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Star Wars: KotOR 3

    Kaj mislite, kaj bi bilo dobro da bude u novom KotORu ak izađe?
    Mislim, KotOR 1 je ostavio dosta nerješenih tajni, KotOR 2 je još više zakompliciro radnju,pa zato mislim da bi trebo izać i 3 nastavak i to bi bila gotova još jedna Star Wars trilogija (moram reć najbolja )...

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.593
    priča bi se trebala nastaviti tamo di su revan i onaj drugi išli,znači u nekoj čudnoj galaksiji sa puno neobjašnjivih događaja i još više forsa.
    Alexi worships the dark lord, but Alexi is dislexic, so he sold his soul to "Santa"

    www.me2everyone.com/134777

  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer Om3G@'s Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    505
    Postova
    1.461
    LoL, ma prica je u KotOR-u uvijek bila dobra, ali mislim da bi igra trebala biti samo takav own - - - kupujem ju u 500000000000 primjeraka cim izadje - - jednostavno se ne moze zabrljati sa tom igrom, zar ne?

  4. #4
    Senior Member It lives by night tomifish2002's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    623
    = Citat = Izvorno postao Om3G@
    LoL, ma prica je u KotOR-u uvijek bila dobra, ali mislim da bi igra trebala biti samo takav own - - - kupujem ju u 500000000000 primjeraka cim izadje - - jednostavno se ne moze zabrljati sa tom igrom, zar ne?
    sa svakom se igrom može zabrljati. jedino blizzard nemože
    Core2 duo e6400 @ 3.2 ghz / Thernaltake Big Typhoon / Ga-965-p DQ6 / 2gb Supertalent cl4 / P-O-V 8800gtx 768mb / WD 200gb sata2 / hitachi 80gb sata / Creative X-fi extreme music / Seasonic s12 600w / Samsung 940BF 2ms

  5. #5
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    Bilo bi zakon kad bi mogo birat s kojim ces likom igrat, Revan ili Exile!!!!
    I bilo bi dobro da ak imas prijasnje saveove, da ti po njima malo modificira pricu (recimo,vi ste prešli s Ravenom na dark side, pa ce tak bit i ovdje)...
    Igra ce 100% bit jedna od najhebenijih igrica kad izađe

  6. #6
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424
    Igra sa takvim gotickim naslovom ne može zakazati!
    Pogotovo još zato šta je u star wars svemiru sa odlicnom pricom u prethodna dva dijela. I šta je najvažnije igra je RPG!
    Puno pluseva, jedino mogu zasrati sa traljavom izvedbom šta se dešava kod mnogih naslova.
    Uglavnom KOTOR 3 ima predispozicije da postane najbolja star wars igra svih vremena! oce li to na kraju biti vidit cemo...

  7. #7
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.593
    Samo da ne stave OPET istu šablonu početka igre(amnezija...tko sam...gdje sam....). Trebali bi staviti da igru počnemo sa nekakvim experience-om (negdje level5) i sa lightsaber-ima,ali da onda izmisle neke uber-super-mega jake likove(ili recimo parapsihološku/čisto energijsku rasu ili tako nešto). I naravno želim još više force moći i mogućnost kombiniranja dvije ili više istih. Npr. imamo force push na advanced i agility na expert i dobijemo sposobnost odbijanja ili skretanja,recimo 40% long range napada(nešto kao u Matrixu). Ili kao što su stavili onu moć da smiruješ ili hipnotiziras beštije...e pa to su mogli staviti da ih mi možemo kontrolirati na određeno vrijeme.
    Sad sam se sjetio super ideje....mogli bi staviti da na početku izaberemo nekakvu kreaturu da nam bude pet-fighter(nešto kao He-manov tigar). Kako se mi razvijamo tako bi i ta beštija dobivala bolje reflekse,nekakve posebne moći koje bi nam koristile u izvršavanju određenih questova.

    Za kraj same priče bi stavio nešto kao sw:battlefield,jednu kvalitetnu i kaotičnu masovnu bitku....Ono,mi i naš tigar/orao/neznamvišešto koji riga vatru/ima sonični napad/osljepljuje neprijatelja i što sve ne+ još par sidekick likova i jedna rasa/frakcija?/vrsta protiv neprijatelja. U tom dijelu bi ubacio lagani RTS štih(kroz recimo nekakvu konzolu koju bi imali na bojištu)uz naravno hand-to-hand borbu.
    Alexi worships the dark lord, but Alexi is dislexic, so he sold his soul to "Santa"

    www.me2everyone.com/134777

  8. #8
    Member Plants Vs Zombies Exar's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Kraljevstvo SHS
    Postova
    72
    bolje bi bilo da igras opet kao Revan ili Exile i onda (u jednom malom djelu igre) budes commander u borbi Jedi-a ili Sith-a (ovisno na kojoj si strani da se na toj strani boris). Mozda bi bilo ok da onako igras kao Revan npr. a da ti je u pratnji Exile... ili obrnuto.. ma igra ce bit zakon e!
    (\__/)
    (='.'=)
    (")_(")
    This is Bunny. Copy and paste Bunny&Face into your signature to help him gain world domination.

  9. #9
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.593
    Ma da,da i mislio sam da nastavis kao jedan od njih dvojice+jos ta bestija. Ili bi mogao imati svaki svoju mrcinu?
    Alexi worships the dark lord, but Alexi is dislexic, so he sold his soul to "Santa"

    www.me2everyone.com/134777

  10. #10
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    A možda bi ipak bilo bolje da si jedan potpuno novi lik, a Revan i Exile ti se joinaju u party. I bilo bi dobro da je radnja u početku u nepoznatom svemiru, pa kasnije u poznatom i na kraju opewt u nepoznatom...

    Bilo kako bilo, čim izađe, odmah je kupujem!!!

  11. #11
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Vodnjan
    Postova
    645
    Ja sam samo prošao 1. dio i jako mi se svidio.Drugi bi još trebao nabaviti,a treći ću kupit.

  12. #12
    Junior Member
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    bosnia and herzegovina/orasje
    Postova
    8

    trica mora biti zakon!

    i ja se slazem da bi bilo bolje da ne bude amnezije i tih za**bancija, ali tako je njima lakse zakomplicirat pricu!
    dvica mi ima premalo planeta i prica je dosta traljava, ali zato je 1.dio cudo zivo!! i jos mi se u 2.dijelu nije svidjelo sto nema jedi-ja nego sve neki exilovi, propali masteri i sithi!!
    najbolje bi bilo da u trojci bude ponovno osnovan jedi vijece i red!
    ahura mazda! and may the force be with you!!

    there is no emotion, there is peace
    there is no ignorance, there is knowlege
    there is no pasion, there is serenity
    there is no chaos, there is harmony
    there is no death, there is the force

  13. #13

    Re: trica mora biti zakon!

    = Citat = Izvorno postao el'fenomeno
    i ja se slazem da bi bilo bolje da ne bude amnezije i tih za**bancija, ali tako je njima lakse zakomplicirat pricu!
    dvica mi ima premalo planeta i prica je dosta traljava, ali zato je 1.dio cudo zivo!! i jos mi se u 2.dijelu nije svidjelo sto nema jedi-ja nego sve neki exilovi, propali masteri i sithi!!
    najbolje bi bilo da u trojci bude ponovno osnovan jedi vijece i red!
    S aha u pravu si

  14. #14
    Senior Member Lord of The Fleas -Jojo-'s Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zgb
    Postova
    400
    Ufff, kakva ce tek bit grafika u 3, ali igrivost je glavna vrlina
    Can't wait!!!!!

  15. #15
    Member Plants Vs Zombies Exar's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Kraljevstvo SHS
    Postova
    72
    jedino bi bio problem da zaseru s grafikom ili nekom sitnicom koja bi tolko isla na jetra da nemres igrat... inace sto se price tice... samo ne amnezija i oda odlicno!
    (\__/)
    (='.'=)
    (")_(")
    This is Bunny. Copy and paste Bunny&Face into your signature to help him gain world domination.

  16. #16
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Šestine, Mlinovi
    Postova
    686
    JAKOSsam skeptican prema tom trecem nastavku....
    "Arogantnim ljudima treba povremeno polomiti ruke i noge. Tako da dok leze bespomocni pod tvojim nogama u lokvi krvi shvate da u biti i nisu mocniji od tebe."

    WOW player

  17. #17
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.593
    A čuj...veliki im je kiks bio taj drugi nastavak jer su ponovili priču i lokacije,i valjda su i to skužili,tako da se JA nadam da će treći dio biti onakav kakav je dvica trebala biti. t o č k a.
    Alexi worships the dark lord, but Alexi is dislexic, so he sold his soul to "Santa"

    www.me2everyone.com/134777

  18. #18
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Šestine, Mlinovi
    Postova
    686
    = Citat = Izvorno postao Tri66a
    A čuj...veliki im je kiks bio taj drugi nastavak jer su ponovili priču i lokacije,i valjda su i to skužili,tako da se JA nadam da će treći dio biti onakav kakav je dvica trebala biti. t o č k a.
    Iz tvojih usta, u Bozje usi!
    "Arogantnim ljudima treba povremeno polomiti ruke i noge. Tako da dok leze bespomocni pod tvojim nogama u lokvi krvi shvate da u biti i nisu mocniji od tebe."

    WOW player

  19. #19
    Member Plants Vs Zombies Exar's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Kraljevstvo SHS
    Postova
    72
    mogli bi dodat neku opciju da imas drukcije lightsaber-e... ne mislim na boju nego bas lightsaber hilt.. to se jedino moglo uz pomoc nekog moda ja mislim. ili da mozes bas napravit svoj saber. ono skupljat djelove i onda napravit, tako isto za blastere i druga sranja.
    (\__/)
    (='.'=)
    (")_(")
    This is Bunny. Copy and paste Bunny&Face into your signature to help him gain world domination.

  20. #20
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.094
    hahaha, jedi red i mir???lolchina
    Nega sithovi vladaju,

  21. #21
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.593
    = Citat = Izvorno postao d4mp1r
    hahaha, jedi red i mir???lolchina
    Nega sithovi vladaju,
    Pa ne moraš ti biti Jedi.....samo da budeš jedan od ona dva lika i kasnije idi kud te noge nose.....
    Alexi worships the dark lord, but Alexi is dislexic, so he sold his soul to "Santa"

    www.me2everyone.com/134777

  22. #22
    Junior Member
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    bosnia and herzegovina/orasje
    Postova
    8
    peace is lie, there is only a pasion...?? ne bih se slozio! sithi su takva vrsta da oni sami sebe ubijaju...
    ja se drzim one: there is no emotion, there is peace! light side je puno mudriji i inteligentniji od dark side-a! na dark side-u se prepuste "zivotinjskim" nagonima koji nemaju veze sa inteligencijom i pamecu....

    light side ruleeeeeeezzzzzzzz
    ahura mazda! and may the force be with you!!

    there is no emotion, there is peace
    there is no ignorance, there is knowlege
    there is no pasion, there is serenity
    there is no chaos, there is harmony
    there is no death, there is the force

  23. #23
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.593
    Ako je "light side" tako pametna strana,kako to da su u SW filmovima uvijek negativci imali ogromne flote i kako da je u KOTOR-u velika flota uvijek na strani Sith-a? Sigurno nisu glupi kada su privukli toliko ljudi na svoju stranu(i time ne mislim na one koje su porobili,jer su trebali imati i nekakvu snagu na početku).Dobro sad, jedi-i su pobijedili u filmu,no zašto od početka onda nisu vladali kada su toliko pametni?

    P.S. Meni je najjači onaj stari crnac iz KOTOR2. On je fino "grey side" i lupa guzice svim Đedajima i Sithovima!!
    Alexi worships the dark lord, but Alexi is dislexic, so he sold his soul to "Santa"

    www.me2everyone.com/134777

  24. #24
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    Pa u prvom djelu KOTOR-a oni imaju Star Forge...
    U drugom je Darth Nihilus pokupio sve ostatke flota iz Mandalorian Warsa...
    Meni su osobno najbolji Gray Jediji...

  25. #25
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    meni osobno kotor serijal po priči i po atmosferi daaaaaleko nadmašuje SW filmove tako da jedva čekam taj KOTOR 3 ako e ga biti. to su mi jedne od "onih" igara
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  26. #26
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372
    a da li tko za stvarno zna kada igra (otprilike) izlazi, can't wait
    i ja se slažem s onim da je jedinica puno bolja, još sam igrao duju prije jedinice i skužio da je jedinica daleko bolja. a duju sam igrao po 5,6 sati dnevno, skoro dobio popravni iz mat
    onaj osjećaj kad otkriješ da si revan...neopisivo
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  27. #27
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    Meni su oba odlična, znam da je dvojka kopija, al i dalje rula, glavno da je zadržalo odličnu priču, super svijet SW i prejebenu atmosferu
    je tko doznao od onog malog robota zadnju lokaciju na koju je revan pošao?
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  28. #28
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372
    ja ne, još uvijek...
    a nisam ni vidio onog lika, The disciplea jer nisam igrao kotor2 sa ženskom
    sad ću kad mi se srede neki problemi s kompom
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  29. #29
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.094
    robot zna da je revan na unknown planetu di žive rakitiji ili slično, likovi imaju rankore za kućne ljubimce

  30. #30
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    i što onda? može se tam putovat?
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

Slične teme

  1. LEGO Star Wars 3: The Clone Wars
    By GODSKILLER in forum Gaming općenito
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 16-05-2011, 11:32
  2. Star Wars: Clone Wars (2008)
    By Lord AngelRI in forum Star Trek & Star Wars
    Odgovora: 65
    Posljednji post: 10-04-2010, 15:57
  3. Lego Star Wars III: The Clone Wars
    By Deadwalker in forum Star Trek & Star Wars
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 10-04-2010, 15:56
  4. Star Wars The Clone Wars: Republic Heroes
    By GODSKILLER in forum Star Trek & Star Wars
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 06-10-2009, 21:34
  5. Star Wars The Clone Wars: Republic Heroes
    By GODSKILLER in forum Gaming općenito
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •