Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 44 od 44

Tema: Bike ROG

  1. #31
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Obečal si slike

    Još čekam

  2. #32
    Guest
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Obečal si slike

    Još čekam
    e bartuc sorry imam nekih problema sa adsl-om tako da nemogu nikako poslat slike odnosno nemogu napravit konekciju za adsl tako da nemogu poslat slike a ovo sad saljem sa drugog kompa.valjda ce bit brzo.necu ga valjda zaprljat pa da ruzno izgleda.

  3. #33
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Ma nema frke, tema je otvorena i stavi ih kad smogneš

  4. #34
    Guest
    ZNwmpLPhoHw

    pogledaj te ovo.

    bartuc slike ce doc veceras najkasnije sutra.

  5. #35
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780
    @tekla
    vec vidio...strasno...jedva cekam slike

  6. #36

  7. #37
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Dobro zgleda bike, jedino si promjeni pedale! Uzmi si neke prave željezne sa šiljcima protiv proklizavanja nogu!

    Ali inaće, bike je lijep!

    Jesi ti zadovoljan? Jel dobro vozi?

  8. #38
    Guest
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Dobro zgleda bike, jedino si promjeni pedale! Uzmi si neke prave željezne sa šiljcima protiv proklizavanja nogu!

    Ali inaće, bike je lijep!

    Jesi ti zadovoljan? Jel dobro vozi?
    je si vidio kako je prljav.znaci malo sam ga testiro.ako znas mozda za onaj prvoj VAGANJ(nekih 1200mn/v) e odatle sam danas se spustio na 700mn/v s
    biciklom.sve makadam kamenja.to je visinska razlika 500m.neznam koliki je nagib ali stvarno se brzo spusta s biciklom.nekih 60KM/H.a put je dug nekih 15 Kilometara koliko znam.

  9. #39
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Znaći da je bike dobar, čim nije potrgan nakon takvog puteljka

    Samo si redovito nakon takve voženje (ako je blato naravno) očisti diskove jerbo kolko vidim nemaš šredere već obične diskove!

    I prije svake sezone (ljeta) si ga otpeljaj na servis tak da ga naštimaju kak spada i da je spreman za 3-4 mjeseca kažnjavanja

  10. #40
    Guest
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Znaći da je bike dobar, čim nije potrgan nakon takvog puteljka

    Samo si redovito nakon takve voženje (ako je blato naravno) očisti diskove jerbo kolko vidim nemaš šredere već obične diskove!

    I prije svake sezone (ljeta) si ga otpeljaj na servis tak da ga naštimaju kak spada i da je spreman za 3-4 mjeseca kažnjavanja
    do kraja tjedna ode na borovu glavu pa ga i tamo malo probat.ili cu vamo na kruge iznad grada.tamo cesta jos gora od ove po kojoj sam se danas vozo.i malo je jos strmija.ako pukne ima garanciju.

  11. #41
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Mislim da nema garanciju na mehanička oštečenja poput lomova

    Ja sam na svojem već nakon tjedan dana izgubio garanciju! Tamo gdje sam ga kupio rade takvi šarlatani da su ga poservisirali kao da su djeca iz vrtića Odmah sam ga odfurao svom serviseru da napravi čuda od njega, a pošto nakon servisa od ne ovlaštene osobe gubiš garanciju, ja je nemam već jaaaaako dugo

  12. #42
    Guest
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Mislim da nema garanciju na mehanička oštečenja poput lomova

    Ja sam na svojem već nakon tjedan dana izgubio garanciju! Tamo gdje sam ga kupio rade takvi šarlatani da su ga poservisirali kao da su djeca iz vrtića Odmah sam ga odfurao svom serviseru da napravi čuda od njega, a pošto nakon servisa od ne ovlaštene osobe gubiš garanciju, ja je nemam već jaaaaako dugo
    ali na sta onda ide garancija.sta god da se pokvari to je mehanicki kvar.

  13. #43
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    To i mene zanima... mislim da je ta garancija izmišljena tak da se proizvod lakše proda

    Meni u garanciji piše da ne vrjedi ako se bike koristi za down hill ili dirt jump vožnju... A jebeni bike je Dirt Jump bike

  14. #44
    Guest
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    To i mene zanima... mislim da je ta garancija izmišljena tak da se proizvod lakše proda

    Meni u garanciji piše da ne vrjedi ako se bike koristi za down hill ili dirt jump vožnju... A jebeni bike je Dirt Jump bike
    izmisljaju.

Slične teme

  1. Bike
    By Orion in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 18-02-2008, 23:45

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •