Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Rijunjen

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Kloštar Ivanić
    Postova
    1.245

    Rijunjen

    I onda se jedna mala spustila dolje.... erm.. krivi film! DAKLE:

    Gizmo i ja poceli smo okupljat stare igrace (tocnije stare klanove)! Tako da su Cvijo, Nele, Titus itd.. rekli da ce doci veceras pa cemo se dogovorit o nekom okupljanju SPQR-a, Sisa, LP... Inace Aurelije igra sa nama vec dosta tugo i jos par njih starih! Pa sam mislio ako su Dojaja i Sabbat zainteresriani da kontaktirau svoje stare clanove pa da se mozda odigra par matcheva za dobra stara vremena! Eto tolko.. Vracam se ja onom prvom filmu!

    Zivjeli!

  2. #2
    Senior Member Lock'n'Load baz00ka's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Ogulin & Zg Dubrava
    Postova
    118
    A Mrcine

    *NOB*Bazga

  3. #3
    Nas u DJJ samo još troje igra ET.
    Cr00k, Marass i ja, a imamo i još jednog nooba, ali taj još drži pušku naopako.

    Samo recite gdje i kad.

    DoJaJa

  4. #4
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Rijunjen

    = Citat = Izvorno postao Blek_Stena
    I onda se jedna mala spustila dolje.... erm.. krivi film! DAKLE:

    Gizmo i ja poceli smo okupljat stare igrace (tocnije stare klanove)! Tako da su Cvijo, Nele, Titus itd.. rekli da ce doci veceras pa cemo se dogovorit o nekom okupljanju SPQR-a, Sisa, LP... Inace Aurelije igra sa nama vec dosta tugo i jos par njih starih! Pa sam mislio ako su Dojaja i Sabbat zainteresriani da kontaktirau svoje stare clanove pa da se mozda odigra par matcheva za dobra stara vremena! Eto tolko.. Vracam se ja onom prvom filmu!

    Zivjeli!
    Ajd prvo nek svi počnu dolaziti na pub mečeve nedjeljom, čisto da pokažu dobru volju za igranjem. Glupo je okupljat ljude koji ne igraju, ispada da ih netko treba molit ili silit.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  5. #5
    Tako je,nedija posle dnevnika i da ostanemo malo duže,igra do kasno u noć nedjeljom naj bolje liječi sindrom ponedjeljka.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •