Stranica 44 od 100 PrvaPrva ... 3442434445465494 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.291 do 1.320 od 2973

Tema: PS3

  1. #1291
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: PS3

    http://www.wired.com/threatlevel/2011/0 ... unmasking/
    Kako retardirani likovi, pa za ne povjerovat!
    Sad ne bih uzeo original igru iz principa kad procitam ovakva sranja
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  2. #1292
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2011
    Postova
    964

    Re: PS3

    Jel mogu PS3 igrati na običnoj televiziji, ne LCD? Neznam bili gubilo mnogo na kvaliteti, moja televizija je dosta kvalitetna, i jedna od većih "debelih" televizija, marka Sony.
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Zapucaj u Srebrenicu po Guber vodu,ujutro se nasmrces i navece si ko zmaj,nakon sto ispuses i lijevu hemisferu mozgovine,al vrijedi,sinusi su zlo

  3. #1293
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: PS3

    Možeš, izgledati će jednako dobro, osim sitnog teksta u RPG-ovima, što je rijetkost.

  4. #1294
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2011
    Postova
    964

    Re: PS3

    Zakon, hvala
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Zapucaj u Srebrenicu po Guber vodu,ujutro se nasmrces i navece si ko zmaj,nakon sto ispuses i lijevu hemisferu mozgovine,al vrijedi,sinusi su zlo

  5. #1295
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2011
    Postova
    964

    Re: PS3

    Kupujem PS3!!!

    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Zapucaj u Srebrenicu po Guber vodu,ujutro se nasmrces i navece si ko zmaj,nakon sto ispuses i lijevu hemisferu mozgovine,al vrijedi,sinusi su zlo

  6. #1296

    Re: PS3

    PS3 sam kupio prije mjesec dana red dead redemption,god of war 3,gran turismo 5,killzone 3, mortal kombat,battlefield bad company 2,ljepsi izbornik,besplatno preko neta,ima stvarno super igara.ja ti kazem neka uzme ps3

  7. #1297
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: PS3


    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  8. #1298
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: PS3

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Možeš, izgledati će jednako dobro, osim sitnog teksta u RPG-ovima, što je rijetkost.
    Neznam baš, ja sam igrao/igram PS3 kod prijatelja na CRT Grundigu od nekih 90 cma, i znamo imat problema s tekstovima u dosta igara, PES 2011 je recimo nemoguće igrat na terenu koji ima sjenu, kao ni s ukljucenim imenima igraca, tekstualni izbornici u GoW 3 su iznimno zamućeni itd. A već na minijaturnom Vivax LCDu od 50 cma, nisam ni siguran jeli uopće HD (makar se plejka automatski namjestila na 1080p), razlika je zbilja OGROMNA. Ja bi na tvom mjestu radije prvo ušparao nekih 1500 kuna za nekakav mini LCD, vjeruj mi da se isplati.

  9. #1299
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2011
    Postova
    964

    Re: PS3

    A F sa tri U i crticom onda
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Zapucaj u Srebrenicu po Guber vodu,ujutro se nasmrces i navece si ko zmaj,nakon sto ispuses i lijevu hemisferu mozgovine,al vrijedi,sinusi su zlo

  10. #1300
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: PS3

    A gle, možda je tu samo stvar u tom Grundig CRTu, dosta je stara ta telka, makar vrlo kvalitetna, i nisam vidio kako PS3 izgleda na drugim CRTovima, tako da se radije još malo raspitaj. Ali kako god okreneš, sigurno je da ćeš igrajući na dobrom LCDu primjetiti ogromna poboljšanja u kvaliteti slike, koliko god dobar tvoj CRT bio.

  11. #1301
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jun 2010
    Postova
    22

    Re: PS3

    = Citat = Izvorno postao Totoro
    Jel mogu PS3 igrati na običnoj televiziji, ne LCD? Neznam bili gubilo mnogo na kvaliteti, moja televizija je dosta kvalitetna, i jedna od većih "debelih" televizija, marka Sony.
    Ubij se barbituratima

  12. #1302
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2011
    Postova
    964

    Re: PS3

    Da znaš da hoću, xman.
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Zapucaj u Srebrenicu po Guber vodu,ujutro se nasmrces i navece si ko zmaj,nakon sto ispuses i lijevu hemisferu mozgovine,al vrijedi,sinusi su zlo

  13. #1303
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: PS3

    Dobio sam fuckin' PS3!!! I još 2 platinum igre uz njega (Killzone2 i Resistance2)!!! Za samo 1800kn (iz dućana, a ne polovni)!!!

    Igre izgledaju fenomenalno, čak i na mojem malom crt-u.
    Jedini je problem što se mogu jedva pokrenut sa gamepadom u FPS-u.
    No nisam se još ni stigo navikavat, jer moram učit za ispite.

    AAAAAARRRRRRRGGGGGGGGHHHHHH!!!!!!!!!!

  14. #1304
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: PS3

    Jel to konzola na čijoj kutiji piše da je tvornički obnovljena ? Fat od 80 GB ?

  15. #1305
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: PS3

    Da.
    Oni novi su 1000kn skuplji, a veličina harda mi nije važna za casual gaming.

  16. #1306
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.275

    Re: PS3

    Windwalker nabavi si GOW3. Igra je bogovska.

  17. #1307
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: PS3

    Naravno da hoću.
    No prije toga ću uzeti GOW 1 i 2 HD kolekciju.

    Ovo je otprilike lista igara koje ću postepeno nabavljati:

    Red Dead Redemption
    Red Dead Redemption - Undead Nightmare
    Grand Theft Auto IV & Episodes From Liberty City – The Complete Edition
    Uncharted: Drakes Fortune (Platinum)
    Uncharted 2: Among Thieves (Platinum)
    God Of War: Collection
    God of War III
    Tekken 6 (Platinum)
    Prince of Persia: Trilogy in HD
    Heavy Rain
    Demon's Souls
    inFamous (Platinum)
    Super Street Fighter 4
    Soul Calibur 4
    Resistance: Fall of Men (Platinum)
    Killzone 3 (Platinum, kad bude)
    Mortal Kombat (kad dođe, vjerojatno ću čekat Platinum)
    Uncharted 3 (kad dođe, vjerojatno ću čekat Platinum)

    No uz to izlazi još hrpa novih PC naslova koje moram odigrat, tako da ću ih polako miješat.

  18. #1308
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: PS3

    Naletio na ovo i malo se onak zamislio, ima tu nesto

    Tuzno stanje console gaminga
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  19. #1309
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    187

    Re: PS3

    Cek kaj to prodaju sah i naplacuju figure normalne bez kojih nemres igrat po 7$ u dlcu. Ono 15$ za podlogu u drugoj boji??????

    Jer to neka akcijska igra ili je to fakat sah? Mislim ono za 100$ ubodes jeben sah u staretinarnici rucno izrezbaren kaj su oni normalni.

    Ja inace imam i ps3 vec 3 jare, ne uzima vise nikakve igre za njega samo neki jadni naslovi pre napuhani u reviewima pa onda das 500kn igras 10 dana i poslje stoji na polici. Zadnja igra koju sam uzeo je pes11, a ove godine cu uzet samo pes12, dark souls i mozda La Noire. Jednostavno se ne isplati zao mi je upce kaj sam ga uzeo mogo sam imat jos jednu zvijer od kompa kolko sam dao za igre i konzolu sve skupa u to vrijeme. Lopovi.

  20. #1310
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817

    Re: PS3



    looooool, je, to se prodaje, videl na base.com... omg planiram preorder napravit, rofl

    zast pa kupujes igre za 500kn kad mozes za 250 (vani) - 400 (own)??

    ja imam ps3 vec poprilicno dugo, i od igri imam bc, bc2, socom, rdr i poklonjenu fifu 09... a kupujem crysis 2 i socom 4... s hrpom psn igri koje imam, igram 2 igre max... i to uglavnom samo mp...

  21. #1311
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    187

    Re: PS3

    Znam al nisam imo karticu tad jos za online, bio sam mjenjo par naslova dok su jos bili relativno novi na gameplay forumu prije godinu dana al moras uvijek dat bolju igru za nes kaj te zanima i dost tesko je dobit neki noviji naslov u zamjenu.

    Inace ne zanima vise puno toga za play i ovi hit naslovi su pretezno oko 350kn prvih mjesec dva van, dodaj postarinu i ustedis 100kn a moras se zajebavat s postom i to. Tak da mi je sve jedno ta 2-3 naslova si uzmem ovdje.

    Ove igre kao bc2 i Crysis si uzmem za komp imas prek key stora za 150-200kn duplo jeftinije i bolja je grafika cak i na medium. Za pley samo exclusive i nogac uzimam. Inace postoji i cip al to si jos nisam uzeo(razmisljam) .

  22. #1312
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817

    Re: PS3

    inace, ak nisi znal, imas cro ps3 forum i portal, ima cak i banka igri, pa mozes posudit kaj te zanima, naravno, moras i nest u nju stavit...

  23. #1313
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: PS3

    = Citat = Izvorno postao bibonzo
    Cek kaj to prodaju sah i naplacuju figure normalne bez kojih nemres igrat po 7$ u dlcu. Ono 15$ za podlogu u drugoj boji??????

    Jer to neka akcijska igra ili je to fakat sah? Mislim ono za 100$ ubodes jeben sah u staretinarnici rucno izrezbaren kaj su oni normalni.

    Ja inace imam i ps3 vec 3 jare, ne uzima vise nikakve igre za njega samo neki jadni naslovi pre napuhani u reviewima pa onda das 500kn igras 10 dana i poslje stoji na polici. Zadnja igra koju sam uzeo je pes11, a ove godine cu uzet samo pes12, dark souls i mozda La Noire. Jednostavno se ne isplati zao mi je upce kaj sam ga uzeo mogo sam imat jos jednu zvijer od kompa kolko sam dao za igre i konzolu sve skupa u to vrijeme. Lopovi.
    decko ja bi otisao psihijatru na tvom mjestu ako si ono gore shvatio ozbiljno
    (htio sam napisati da si prolly retaj al sam mod pa moram biti fin)
    slika je parodija na sadasnji trend izdavanja igara za konzole
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  24. #1314
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: PS3

    Zašto samo za konzole, kad se na PC tržištu događa ista stvar?

  25. #1315

    Re: PS3

    Počelo je.


  26. #1316
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: PS3

    Ne kuzim, kaj

    multiplatformski demo Portala 2 koji ce povezivati PC i PS3 igrace u co-opu ili ocito gledam u prvi primjerak online gusarenja igre
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  27. #1317

    Re: PS3

    Što god da je, počelo je.

  28. #1318

    Re: PS3

    PSN onesposobljen do daljnjega zbog "sigurnosnog restrukturiranja".
    http://blogs.wsj.com/japanrealtime/2011 ... efinitely/

  29. #1319
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: PS3

    Problem je naime što su nekako hakeri uspjeli naci nacin da aktivaraju banane konzole te su cak uspjeli varati sustav da sa laznim brojevima kreditnih kartica kupuju sadržaje na PSN-u. Tak da ono, kompletna reizragradnja sigurnosnog sustava mreže je očigledno bilo jedino rješenje problema...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  30. #1320
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: PS3

    Kako taj Sony nema veze s svijetom i desavanjima, bilo bi smijesno da nije tuzno.

    Svi pametni ljudi sa smislom za posao danas gledaju da iskoriste gusarenje jer, koliko god to bilo cudno za shvatiti, svaki pirat je i potencijalna musterija. Kako je to Microsoft fino rijesio, igraj se na krekanoj konzoli koliko oces ali ako zelis online plati pa probaj; ako ti se ne svidi opet se vratis na staro....i milijun ovakvih slucajeva

    Ali ne, hoce oni da iskorijene cijelu pirateriju s internetova. Vidi se kako im dobro ide
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •