Stranica 3 od 100 PrvaPrva 123451353 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 2973

Tema: PS3

  1. #61
    vrlo vjerojatno uzimam već ove godine ili početkom iduće. siguran sam da će biti kakva-takva navala za zimske blagdane, a PS3 konzola će za Europu, u samome startu, biti isporučeno 500,000 primjeraka, tako da bi mogao biti problem i nabave. u tom slučaju bi pokušao dovući nešto iz inozemstva. trebam ipak malo cijene preispitati, no konzolu uzimam prvenstveno radi nekih ekskluziva.

  2. #62
    I to, ali trebalo bi pricekati isto da se vidi po forumima jeli konzola stabilna, da se ne bi desavalo ko u pocetku s XBOX-om 360, 2 h gori pa im se ono zaledi . . .

  3. #63
    evo svježih vijesti: SNavodno Sony ima poprilično problema sa svojom next gen konzolom. Naime, djelovi su toliko veliki da uopće ne stanu u kućište koje je do sada prikazano, a čini se OS zauzima preko 25% procesorske snage i čak 18% memorije. Zbog toga je Sony odlučio da neće predstaviti PS3 na nadolazećem E3 sajmu.


    ROCK ON!

  4. #64
    pogledja str prije, pa ćeš vidjeti da sam ja to isto postao??? Ali ja se slažem s Osirusom, vjerujem da su to samo neke glasine!

  5. #65
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    pogledja str prije, pa ćeš vidjeti da sam ja to isto postao??? Ali ja se slažem s Osirusom, vjerujem da su to samo neke glasine!
    sorry my bad!


    ROCK ON!

  6. #66
    Imam novih vjesti , naime špekulira se da bi u Hrvatskoj ciejan mogal narasti i do 7.000 kn! Skupooooo, ali opet je tu Blu ray čitač . . ., viditi ćemo!

  7. #67
    Junior Member Plants Vs Zombies juraj's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    12
    Mos si mislit kako oni koriste bluray da se zastite od piratstva, oni znaju da nikako ne mogu sprijeciti piratstvo pa su usput ugurali svoj vlastiti medij kako bi ga prosirili putem piratstva.

  8. #68
    Danas napokon na E3-u predstavljen dugoočekivani PlayStation 3, bilo je na gamespotu preko streaming-a(live), ali je kasniej bilo i na Hrvatskom RTL-u, grafika bolja nego na iks kutiji, duplo, redizajnirani kontroler predivan, ma sve za 55555! Kažu cijen će biti oko 500 $! Može li bolje pitanje je sad?

  9. #69
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    ma sve je to sranje svaki PS PC rules

  10. #70
    = Citat = Izvorno postao Jerry
    ma sve je to sranje svaki PS PC rules


    gledaj ako nemaš ništa za pametno reći, onda shut the fuck up! Konzola je odlična, uvjerio sam se, 10-ak minuta su prikazivali tipa koji pred čitavom halom igra na novom plejki, i onaj tko nema baš puno love za zajebavanje oko kompova, ovu konzolu može si nabaviti i iskreno uživati, što ću ja uraditi za jedno 2g! ne prije nažalost! malo dok cijena spadne, a i da vidim foru oko blu raya, zagrijavanja . . .

  11. #71
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    ne kažem da nisi dobre ali su supe ko sam vrag zato ja ostajem na PC-u jer visim na ps-u od 4 godine i to mi je naj sporedna stvar na svijetu pa ko voli konzole neka izvoli ali ja neću

  12. #72
    lol skupe, pa sinkooo PS3 će stajati ko jedna nova x1900xtx!

    Zar se ne isplati dati 600$ za to čudo tehnologije, sadrži blu ray, jak procesor, grafički čip, koji ne postoji trenutno za PC . . . znam da ovdje ima onih koji ne vole koznole, osobno i meni je jedino plejk srcu prirasla, alii kako god okreno ovu moram nabaviti, taman da ću morati banku opljačkati!

  13. #73
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    meni je draže nadograđivati komp i davati svakave novce za njega nego kupiti npr PS3

  14. #74
    = Citat = Izvorno postao Jerry
    meni je draže nadograđivati komp i davati svakave novce za njega nego kupiti npr PS3

    Slažem se ali s posebnim nagalskom " AKO TI JE STARI TEŠKA TAJKUNČINA KOJA NE ZNA ŠTO S PARAMA, PA IH KORISTI ČAK I ZA POTPALU"

  15. #75
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    eh pa moj to nije pa zato mi je važna svaka lipica što mi da i odmah jurim u HGSpot ili ovisi gdje je dobra roba a jeftina

  16. #76
    Ova konzola je definitivno opaka pila i ima odlicnu buducnost.Najbolje je pricekati 1-2g da joj padne cijena.Za to vrijeme ce pasti cijene lcd televizora te ce u kombinaciji ciniti jedog od najvecih uboica slobodnog vremena.Naravno pc ce ju prestici vrlo brzo samo o isplativosti stalnih nadogradnji ne moram ni pricati.Jedina velika mana konzole po meni je nedostatak rts igri jer pomocu kontrolera su neigrive.Sve ostalo je za 5.


  17. #77
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    slažem se za RTS-ove

  18. #78
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    pogledaj na GPRS-u
    Postova
    594
    nda...treba ih nagovoriti da upakiraju i miša u kutiju...pa ćemo igrati i RTS-ove

  19. #79
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Privlaka
    Postova
    89
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    Danas napokon na E3-u predstavljen dugoočekivani PlayStation 3, bilo je na gamespotu preko streaming-a(live), ali je kasniej bilo i na Hrvatskom RTL-u, grafika bolja nego na iks kutiji, duplo, redizajnirani kontroler predivan, ma sve za 55555! Kažu cijen će biti oko 500 $! Može li bolje pitanje je sad?
    1. Ne širi dezinformacije, grafika nije duplo bolja nego na X-Box-u... Tu su negdje, to što si ti vidio u traileru ne znači ama baš ništa...
    2. Redizajnirani kontroler je ista pička materina ko i PS2 i PS1, sa ukradenim Wii motion senzorima... Sramota...
    3. Online sistem totalno pokraden od Live-a.
    4. Cijena 500$ za verziju bez ičega, nešto ko X-Box 360 core

    Meni se ovo čini kao nešto između X-Box 360 i Wii... Ne hvala radije ću dat 400$ za te dvije konzole nego davat pare nesposobnim lopovima koji nemogu ni ukrast nešt kako treba... (Kitaragi je izgledao kao da ima epilepsiju kad je prezentirao mogućnosti PS3 kontrolera)

    "I told you, I'm a cleaner. I feel no remorse for seeing dead bodies. To me, it's just cold, rotting flesh."

  20. #80
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    slažem se wild toliko seru za taj PS3 a ponajviše ga goGAMERo brani a zašto sve ima kopirano sa drugih konzola kao što si rekao radije dati za X-box 360
    i Wii nego da bacim jebenih 500$$ za to sonyevo sranje a što se mene tiče o sonyevim konzolama najbolji im je bio PS1 a svako ima svoje mišljenje nekima je bolji PS2 nekima PS3 nekima PS1 (kao meni) i tu je stvar ukusa ko šta voli i kao što sam prije rekao ko voli neka izvoli ali ja neću radije ću tih 500$ potrošiti na nadograđivanje kompa nego na tu "mutavu" konzolu,ali moje sveukupno mišljenje je o PS3 da su seriju konzola PS usrali sa PS3
    jer ima neke "svemirske" joysitcke a oblik "kučišta" da ne pričam iako ni PS2 nije imao nešto bolje meni je ponavljam najbolji PS1
    P.S. goGAMERo nemoj se ljutiti ali istina je da skroz pričaš o PS3 kule i gradove i uveličavaš ga ali on je zapravo sranje.

  21. #81
    = Citat = Izvorno postao Wildboy
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    Danas napokon na E3-u predstavljen dugoočekivani PlayStation 3, bilo je na gamespotu preko streaming-a(live), ali je kasniej bilo i na Hrvatskom RTL-u, grafika bolja nego na iks kutiji, duplo, redizajnirani kontroler predivan, ma sve za 55555! Kažu cijen će biti oko 500 $! Može li bolje pitanje je sad?
    1. Ne širi dezinformacije, grafika nije duplo bolja nego na X-Box-u... Tu su negdje, to što si ti vidio u traileru ne znači ama baš ništa...
    2. Redizajnirani kontroler je ista ***** materina ko i PS2 i PS1, sa ukradenim Wii motion senzorima... Sramota...
    3. Online sistem totalno pokraden od Live-a.
    4. Cijena 500$ za verziju bez ičega, nešto ko X-Box 360 core

    Meni se ovo čini kao nešto između X-Box 360 i Wii... Ne hvala radije ću dat 400$ za te dvije konzole nego davat pare nesposobnim lopovima koji nemogu ni ukrast nešt kako treba... (Kitaragi je izgledao kao da ima epilepsiju kad je prezentirao mogućnosti PS3 kontrolera)


    Care jesi li gledo pres konferenciju na E3-u, jesi li ti vidio onu grafiku, dobro nije duplo bolja, ali je bolja sigurno nego na x360! Koznola će sigurno biti najprodavanija next gen koznola, ali spašava ga stara slava

  22. #82
    Junior Member Plants Vs Zombies sc0rp10n1's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Na stroju za GEJMANJE!!!
    Postova
    10
    ja se slažem sa gogamerom. ps3 će biti zakon pogotova grafika.
    samo će trebati izdvojiti podosta novca za njega.

    !!!GAMING IS BELIEVING!!!

  23. #83
    = Citat = Izvorno postao sc0rp10n1
    ja se slažem sa gogamerom. ps3 će biti zakon pogotova grafika.
    samo će trebati izdvojiti podosta novca za njega.


    Ma bravissimo, ti si moj učenik apostol, lool, ja i ti ćemo igrati u Darke Zajedno TEKKENA 6!

  24. #84
    Junior Member Plants Vs Zombies sc0rp10n1's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Na stroju za GEJMANJE!!!
    Postova
    10
    naravno da hoćemo looooooooooooooooooooool

    !!!GAMING IS BELIEVING!!!

  25. #85
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    = Citat = Izvorno postao Wildboy
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    Danas napokon na E3-u predstavljen dugoočekivani PlayStation 3, bilo je na gamespotu preko streaming-a(live), ali je kasniej bilo i na Hrvatskom RTL-u, grafika bolja nego na iks kutiji, duplo, redizajnirani kontroler predivan, ma sve za 55555! Kažu cijen će biti oko 500 $! Može li bolje pitanje je sad?
    1. Ne širi dezinformacije, grafika nije duplo bolja nego na X-Box-u... Tu su negdje, to što si ti vidio u traileru ne znači ama baš ništa...
    2. Redizajnirani kontroler je ista ***** materina ko i PS2 i PS1, sa ukradenim Wii motion senzorima... Sramota...
    3. Online sistem totalno pokraden od Live-a.
    4. Cijena 500$ za verziju bez ičega, nešto ko X-Box 360 core

    Meni se ovo čini kao nešto između X-Box 360 i Wii... Ne hvala radije ću dat 400$ za te dvije konzole nego davat pare nesposobnim lopovima koji nemogu ni ukrast nešt kako treba... (Kitaragi je izgledao kao da ima epilepsiju kad je prezentirao mogućnosti PS3 kontrolera)


    Care jesi li gledo pres konferenciju na E3-u, jesi li ti vidio onu grafiku, dobro nije duplo bolja, ali je bolja sigurno nego na x360! Koznola će sigurno biti najprodavanija next gen koznola, ali spašava ga stara slava
    evo slažem se oko stare slave jer sony je proslavio PS1 ali ne slažem se za grafiku moje mišljenje je da x-box 360 ima bolju grafiku

  26. #86
    lool care, pa gdje si ti bio kada je bila sony konferencija, nađi si neki clip s neta, pa vidi grafiku i usporedi je, dobro slažem se da nije puno bolja, ali je sigurno boljaaa!

  27. #87
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    gledao sam ali me nije previse dojmila jer je skoro svaka nova konzola ima takvu grafiku

  28. #88
    Care znaš li da je jučer prikazand demo novog GT-a kodnog imena HD, u 1080p, a igre na X-Boxu 360 se vret na 720p!

  29. #89
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    ma neću se s tobom raspravljati sranje je i to je to

  30. #90
    lol Forum je za raspravljnaje! Nemožete srati po koznoli, hebe se mene šta su oni pokrali, koznola dolazi s nevjerovatnim komponentama s obzirom na cijenu od neki 600$, dobiti ćete u biti neku vrstu "kućnog" računala za te pare . . . ne kažem ja de je bolji od PC-a, štoviše nikako, ali ako imate viška para isplati se nabaviti, nego svaki mjesec po 1000 kn koristiti za nadogradnju kompa!

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •