Stranica 2 od 100 PrvaPrva 12341252 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 2973

Tema: PS3

  1. #31
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Ja cu ga kupit ima sam PS one i PS2, pa cu imati i PS3, samo XBox necu nekako mi je glup
    Well, as long as it's interesting.

  2. #32
    Pa i ja cu si kupiti PS3,razlog je zato sto imam PSone, PS2 slim edition i IMATI cu i PS3, ali ne odmah cim se pojavi na tržištu! Mozda 2 g kasnije

  3. #33
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Jos najbolje da cu ga odma kupit , nakon 1-2 god past ce mu cijena duplo i ionako jedini gust mi je igrat PES-a na PS, sve ostalo je bolje na compu osim sto compu ipak fali Burnout ili Takken
    Well, as long as it's interesting.

  4. #34
    uhhh, ima puno igara kojih nema na kompu a na PS-u su prave poslastice, tipa PES, BURNOUT, TEKKEN, SOLU CALIBUR, DEVIL MAY CRY, MGS...

  5. #35
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    16
    hehe cuo sam da je trebao izaci, ali nije jer je vrlo bagovit. Citao sam i o tome da je opasan. No jedva cekam, sad ce meni i krizma pa cu imat para
    Zivot je nesto posebno a to posebno treba iskoristiti i biti gamer

  6. #36
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao dexter
    hehe cuo sam da je trebao izaci, ali nije jer je vrlo bagovit. Citao sam i o tome da je opasan. No jedva cekam, sad ce meni i krizma pa cu imat para
    da i ja sam čitao da PS3 ima problema s bugovitim procom

  7. #37
    Ma koliko sam pratio Sony je odgodio konzolu zbog problema sa Hlađenjem konzole!!! zato će je sada popraviti i izbciti na tržište jedna pravi proizvod!

  8. #38
    pa to se pričalo i o XB 360 prije nego je izašao, no ja sam ga jedan od prvih kupio i nema apsolutno nikakvih problema


    ROCK ON!

  9. #39
    Ma bili živi pa UMRLI! Bumo sve vidjeli, osbno vjerujem u PS3! A inače što mislite koliko u Hrvatskoj ima vlasnika Xbox-a 360! Koliko mi se čini, mogu se na prste jedne ruke nabrojati!

  10. #40
    Sony je danas na 2006 PlayStation Business Briefing u Tokiju konačno otkrio detalje i činenice o njihovoj iščekivanopj konzoli treće generacije - PlayStation 3 - od sadržaja, online podrške, kompatibilnosti sa starim naslovima, dodataka te naravno izlaska.

    Nakon mnogih spekuliranja medija, izdavača i developera, Sony je konačno prekinuo šutnju koja je trajala od E3-a prošle godine (svibanj 2005.) kada je konzola prvi puta predstavljena svijetu i tako ispunio naslovnice mnogih novina i Internet e-zina. Donosimo vam kratak pregled cijelog sastanka.

    "Otac PlayStationa", Ken Kutaragi, objavio je na PS meetingu kako će PlayStation 3 izaći u ranom studenom 2006. godine paralelno na sva tri teritorija - azijskom, europskom i sjeverno-američkom. Ovo je prvi puta da se SCEi odlučio na ovaj potez, jer su do sada izlasci svih njihovih konzola za igranje (PS, PS2 i PSP) bili razmaknuti u konačnom razmaku do čak 9 mjeseci.

    Launch će tijekom svih mjeseci pratiti redovna proizvodnja i isporuka od milijun komada po tržištu mjesečno što je mnogo veća opskrbljenost nego u vrijeme izlaska PlayStationa i PlayStationa 2. U roku od 4 mjeseca Sony očekuje pozamašnu prodaju od čak 6 milijuna PlayStationa 3.

    Otkriveni su i planovi za online uslugu PS-a 3. Odmah s početkom izlaska konzole tijekom studenog, online sustav će ponuditi virtualan prostor za međusobno komuniciranje korisnika uz komunikaicju glasom, ali i komercijalne stvari pri čemu je posmenuta mogućnost downloadanja softvera koji će se moći podizati direktno s hard diska PS-a 3. Online uslugu kreirao je Sony Online Entertainment , a korisnicima će ponuditi i tzv. Basic uslugu koja će biti potpuno besplatna.

    Nadalje je potvrđena i 100% kompatibilnost PlayStationa 3 sa do sada izašlim PlayStation igrama bez razlike jesu li s prve ili druge generacije Sonyjeve konzole. Najavljen je također i tzv. High-Definition mode za najjače PlayStation naslove koji će koristiti mogućnost pooštravanja slike odnosno povećanja rezolucije određenih hit igara. Nešto slično kako to danas PS2 radi s nekim PS1 naslovima samo s pretpostavljamo ovaj put mnogo vidljivijim efektom.

    Igre za PS3 dolazit će isključivo na Blu-Ray medjima kako bi se Sony što učinkovitije zaštitio od piratstva. Unatoč tome, PS3 će imati mogućnost reprodukcije DVD igara i filmova, te ostalih medija kako je najavljeno i prošle godine. Od Blu-Ray ROM playera Sony očekuje brojku od oko 7,5 milijuna prodanih komada playera na japanskom, europskom i američkom tržištu.

    Ken Kutaragi potvrdio je ako će hard-disk biti dio dodatne opreme PlayStationa 3 te kako će se prodavati i u paketu s konzolom te od prvog trenutka biti potpuno funkcionalan i operativan. HD će biti svojevrsan "kućni server" koji će korisnicima služiti za pohranjivanje najrazličitijih podataka koje će kasnije putem brodabanda moći povući od bilo gdje. Hard disk će podržavati Linux operativni sustav, biti veličine 60 GB-a te potpuno slobodan za nadogradnje.

    Zanimljivo je kako na ovom događaju Sony nije spomenuo, a kamoli predstavio ijednu igru za PS3, strogo se ograničavajući na PS3, ali i PS2, te PSP hardver. Najavljena je i isporuka development kitova u mjesecu svibnju mnogim programerski timovima. Na SDK -ovima (software development kitovima) trenutno radi više od 15 kompanija.

    Za kraj ovog reporta spomenimo još jednu u nizu "fantastičnih" Kutaragijevih hype-izjava , kako su igre od 8 preko 16-bitnih iz 2D-a stigle na PS1 i PS2 koje su ih učinile 3D, te da su PS3 igre "žive" i kako je koncept PlayStationa 3 ni manje ni viže nego "4D". Individualna interpretacija je nezaobilazna.



    source: Spacemaniac

  11. #41
    15/03/2006

    Comment from David Reeves, President and CEO of Sony Computer Entertainment Europe on the announcement of PLAYSTATION 3 launch;



    "We are absolutely delighted that we will be able to bring PS3 to gamers in Europe and Australia before Christmas. This is an exciting first for Europe, and is a huge endorsement and vote of confidence in the strength of the European market and its importance globally”


    http://www.scee.presscentre.com/content ... wsAreaID=2

  12. #42
    Ma prelijepo! To se mora nabaviti, pothitno!

  13. #43
    Evo danas sa jednim frendom čitavo vrijeme pričao o PS3! rasjašnjavali smo, uspoređivali ga s XBOXOM 360 . . .! Uglavnom sve je to lijepo i krasno, ali pod broj jean, hebe me cijena: Neki govore da ce kostatio 500$, a neki da ce 900$, kome i vjerovati, i malo me strah orginal igra, kako sam jendom u gameplayu davno procitao da ce izrada PS3 igr kostatio otprilike od 20 - 30 milijuna dolara, pa koliko ce onda kostati igra za PS3 - 800 knS:cry:

  14. #44
    Member Plants Vs Zombies kalu4ever's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    84
    Zanimaju me performanse ajmo pucajte:
    Mislim da će biti grafićka od 512
    Earth can shake but I wont quake!!!

    AK-47 is the tool
    Don't make me act the motherfuckin fool

    G-unit nigga

  15. #45
    Member Plants Vs Zombies kalu4ever's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    84
    da a dvdovi su blueray pa če koštati puno
    Earth can shake but I wont quake!!!

    AK-47 is the tool
    Don't make me act the motherfuckin fool

    G-unit nigga

  16. #46
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Last train to trancentral...
    Postova
    5.469
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    Evo danas sa jednim frendom čitavo vrijeme pričao o PS3! rasjašnjavali smo, uspoređivali ga s XBOXOM 360 . . .! Uglavnom sve je to lijepo i krasno, ali pod broj jean, hebe me cijena: Neki govore da ce kostatio 500$, a neki da ce 900$, kome i vjerovati, i malo me strah orginal igra, kako sam jendom u gameplayu davno procitao da ce izrada PS3 igr kostatio otprilike od 20 - 30 milijuna dolara, pa koliko ce onda kostati igra za PS3 - 800 knS:cry:
    možda i više

    a PS3 će koštati više od 3500 kn,garantiram
    = Citat = Izvorno postao GTA4 spam mail
    I was poor and now I own two countries

  17. #47
    evo ga ljudi... cijene playstationa 3:

    http://www.ps3today.com/Blogs/News/hqs/blr_3118.aspx

  18. #48
    Ako je tome vjerovati, onda sam otprilike pogodio CIJENU! Ali računajte od tih 600$ u nas bar još 100$! Znači otprilike oko 700$, koliko je stajao i PS2 kada je izišao!

  19. #49
    Da. Definitivno će PS3 kod nas koštati oko 4,000kn.

  20. #50
    Pa dobro ja mislim da je to jedna solidna cijena s obzirom koje komponetne dolaze u njemu! 7800 gtx bi ovako paltili oko 4000 kn!

  21. #51
    Senior Member It lives by night Prince's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Split,ispred kompa
    Postova
    719
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    Pa dobro ja mislim da je to jedna solidna cijena s obzirom koje komponetne dolaze u njemu! 7800 gtx bi ovako paltili oko 4000 kn!
    Slažem se.
    Life sucks

  22. #52

  23. #53
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    3.907
    to su nagađanja svejedno ga nećeš odmah kupiti nego sačekati ćeš godinu godinu i pol da se spusti cijena i onda kupiti kao što je bilo sa PS2 barem ću ja tako napraviti
    Wolf guy - The author seems to be playing a game called "how many murder, rape, and torture scenes involving minors can I stick in a book before people stop reading completely"

  24. #54
    pa normalno, odakle lova odmah, nisam ja zaposlen čovjek !

  25. #55
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.994
    ja mislim da su plejke općenito o.k., iako nemam nijedan, ali kompichy su vrijedni

  26. #56
    Navodno Sony ima poprilično problema sa svojom next gen konzolom. Naime, djelovi su toliko veliki da uopće ne stanu u kućište koje je do sada prikazano, a čini se OS zauzima preko 25% procesorske snage i čak 18% memorije. Zbog toga je Sony odlučio da neće predstaviti PS3 na nadolazećem E3 sajmu.


    http://www.gamer.hr

  27. #57
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    buahahahahahaha
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  28. #58
    čisto sumnjam. mislim da su to sve glasine i nagađanja. PS3 u prodaji je u studenome, a E3 u svibnju, za neku novu i veću prezentaciju nemaju vremena ni mjesta. Naravno, tu je i TGS gdje će PS3 zasigurno biti približen japanskome tržištu, no treba misliti i na amerčko i europsko... prema tome, siguran sam da će konzola i redizajnirani DualShock biti predstavljeni ove godine na E3-u.

  29. #59
    A eto, bili živi pa vidili, ja bih osobno želio kao i svi drugi! Ej Darko baš me zanima jel ga ti planiraš nabaviti odmah po izlasku???

  30. #60
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Trebapricekat barem nekoliko mjeseci, ne toliko radi cjene nego radi naslova, prvi naslovi ce biti smece pa se neisplati odma uzmati, osim ako nemislis igrati PS2 igre na njemu
    Well, as long as it's interesting.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •