Stranica 11 od 100 PrvaPrva ... 9101112132161 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 301 do 330 od 2973

Tema: PS3

  1. #301
    = Citat = Izvorno postao minotaurus
    i sve najbolje svim igracima ps-3 fanovima povodom blagdana.i da vam djedica donese wii.
    To cijenim... I ps3 i xbox360 i jedan kamion igara
    JEsam skroman

  2. #302
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    672
    = Citat = Izvorno postao Valtiel
    = Citat = Izvorno postao minotaurus
    i sve najbolje svim igracima ps-3 fanovima povodom blagdana.i da vam djedica donese wii.
    To cijenim... I ps3 i xbox360 i jedan kamion igara
    JEsam skroman
    ps3 ima stvarno puno igara,mislim da su izašle svega tri
    Jack is back

  3. #303
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    672
    po informacijama izgleda da je nintendo najprodavaniji,ni ps3-u nejde loše a nisu nezadovoljni ni sa prodajom xbox360 iako se on najmanje kupuje
    Jack is back

  4. #304
    Senior Member Small step for mankind Valnjes 666's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Okolica Siska
    Postova
    2.004
    Ja bi Wii zbog zelde...i BTW-nitendo sam fan,mrzim sony!

    Živio gameboy!!!


    http://tinyurl.com/2ae2d

    Osveta sig-a!

  5. #305
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    672
    = Citat = Izvorno postao Valnjes 666
    Ja bi Wii zbog zelde...i BTW-nitendo sam fan,mrzim sony!

    Živio gameboy!!!
    A je li bolje kupit ps2 ili nintendo wii?
    Jack is back

  6. #306
    = Citat = Izvorno postao Jack5
    = Citat = Izvorno postao Valnjes 666
    Ja bi Wii zbog zelde...i BTW-nitendo sam fan,mrzim sony!

    Živio gameboy!!!
    A je li bolje kupit ps2 ili nintendo wii?
    PS2 je sada stvarno jeftin i na kraju svoga života ostavio je iks ipsilon hitova... Wii je konzola koja ima velik potencijal, a uskoro bi trebale i dobre igre, ali je zato i skuplji od PS-a 2!

    Moja preporuka: Ako si ograničen PS2, ako imaš love, Wii!

  7. #307
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Moja preporuka Wii iako je razlika u cjeni velika, iz jednog dobrog razloga, PS2 je zavrsia svoju karijeru, vise nije u prvom planu u izdavanju igara, iako ima hrpu odlicnih naslova, ipak je Wii konzola s enornim potencijalom
    Well, as long as it's interesting.

  8. #308
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    672
    Kad će se pojavit čip za PS3 koji će omogući igranje piratskih igara?
    Tko to uopće radi,kako to smije radit i onda se konzole i prodaju s tim?

    I PS2 se prodaje s MARS čipom a taj čip omogućuje igranje piratskih igara,je li tako?
    Jack is back

  9. #309
    Senior Member It lives by night dinix's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    OSIJEK - NEPOKORENI GRAD!!!!!!!
    Postova
    704
    oni nebi smjeli radit cipove za pajratske igre, al izgleda da rade.... sad se PS2 prodaje u trgovini s cipovima.... a kao pajratske igre zabranjene??? LOL... neznaju ni sami sta hoce...
    Live long Okara!!!!!

    dežurni idiot - PsychoVillainIGI

  10. #310
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    672
    = Citat = Izvorno postao dinix
    oni nebi smjeli radit cipove za pajratske igre, al izgleda da rade.... sad se PS2 prodaje u trgovini s cipovima.... a kao pajratske igre zabranjene??? LOL... neznaju ni sami sta hoce...
    I kad bi se to moglo pojavit za PS3,dal to rade neki hakeri ili sam SONY?
    Jack is back

  11. #311
    Senior Member It lives by night dinix's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    OSIJEK - NEPOKORENI GRAD!!!!!!!
    Postova
    704
    pojavit ce se sigurno za PS3.... mozda i Sony to radi, al nevjerujem oni to nebi smjeli radit... čip izlazi s pojavom PS3...
    Live long Okara!!!!!

    dežurni idiot - PsychoVillainIGI

  12. #312
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Džurdževac
    Postova
    733
    sony sigurno ne ugrađuje čipove jer dobivaju dio para od originala

  13. #313
    Senior Member It lives by night dinix's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    OSIJEK - NEPOKORENI GRAD!!!!!!!
    Postova
    704
    = Citat = Izvorno postao Riot
    sony sigurno ne ugrađuje čipove jer dobivaju dio para od originala
    te ''original'' firme nebi smjele ni izrađivat čipove, vjerojatno to radi neko drugi....
    BTW: mislim da pare od igara idu izdavaču igre, a sony dobiva pare samo za konzolu i opremu....
    Live long Okara!!!!!

    dežurni idiot - PsychoVillainIGI

  14. #314
    Senior Member Respawned sorcerer Om3G@'s Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    505
    Postova
    1.461
    Sony je Playstation 3 konzolom jednostavno napravio sranje sebi. Kao prvo, izasao je godinu dana nakon XB360 konzole, ima iste mogucnosti kao i XB360 (izuzev toga sto ima Blu-Ray...), a cak i ima slabiju graficku platformu od XB360 konzole: prisjetimo se, nVidia za PS3 napravila hibrid GeForce 7800 i 7900 jezgre, a ATI je za XB360 napravio hibrid SM3.0 i SM4.0 cipa - - ima unificirane shader procesore!

    A snaga Cell procesora je toliko hype da je to nevjerojatno. Cell je jednostavno jak i dobar procesor, ali nedovoljno kako bi nadoknadio graficke mogucnosti i jaci je za jedno 20-tak posto od hibrida ugradjenog u XB360.

    A sad, konzola ima dosta los dizajn, preskupa je za ono sto nudi, nema izvrsno razvijenu internet uslugu i komunikaciju kao Xbox Live!...

    A i prodaja ne ide nikako u korist PS3 konzole. Ovi rezultati su tocni 100%, a ovako glase: prodaja konzola tijekom bozicnih praznika ide ovako: XB360 se prodao u 2 milijuna, Wii u 1.8 milijuna, a PS3 u 750 tisuca primjeraka... Mislim, ovo dovoljno govori!

    Jedino sto mi se svidja kod Sonyja sto je mogucnosti kontrolera digao u nebo. Ali ipak je to nedovoljno, jer Sony se nije previse potrudio i isli su na tu politiku da ce svi kupovati PS3 jer je to Sony. A Sony je imao jako malo launch naslova (njih samo 5), Microsoft je za sve pokupovao eksluzive i sve moguce. A PS3 osim sto kosta 600$, Sony gubi oko 170$ po prodanoj konzoli!

    PS3 SUX? Oh, yeah

  15. #315
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    672
    = Citat = Izvorno postao Om3G@
    Sony je Playstation 3 konzolom jednostavno napravio sranje sebi. Kao prvo, izasao je godinu dana nakon XB360 konzole, ima iste mogucnosti kao i XB360 (izuzev toga sto ima Blu-Ray...), a cak i ima slabiju graficku platformu od XB360 konzole: prisjetimo se, nVidia za PS3 napravila hibrid GeForce 7800 i 7900 jezgre, a ATI je za XB360 napravio hibrid SM3.0 i SM4.0 cipa - - ima unificirane shader procesore!

    A snaga Cell procesora je toliko hype da je to nevjerojatno. Cell je jednostavno jak i dobar procesor, ali nedovoljno kako bi nadoknadio graficke mogucnosti i jaci je za jedno 20-tak posto od hibrida ugradjenog u XB360.

    A sad, konzola ima dosta los dizajn, preskupa je za ono sto nudi, nema izvrsno razvijenu internet uslugu i komunikaciju kao Xbox Live!...

    A i prodaja ne ide nikako u korist PS3 konzole. Ovi rezultati su tocni 100%, a ovako glase: prodaja konzola tijekom bozicnih praznika ide ovako: XB360 se prodao u 2 milijuna, Wii u 1.8 milijuna, a PS3 u 750 tisuca primjeraka... Mislim, ovo dovoljno govori!

    Jedino sto mi se svidja kod Sonyja sto je mogucnosti kontrolera digao u nebo. Ali ipak je to nedovoljno, jer Sony se nije previse potrudio i isli su na tu politiku da ce svi kupovati PS3 jer je to Sony. A Sony je imao jako malo launch naslova (njih samo 5), Microsoft je za sve pokupovao eksluzive i sve moguce. A PS3 osim sto kosta 600$, Sony gubi oko 170$ po prodanoj konzoli!

    PS3 SUX? Oh, yeah
    da ali nemoj zaboravit da koliko su konzola proizveli sve su i prodali, a nemogu puno proizvodit zbog tog blu raya valjda
    Jack is back

  16. #316
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Okolica Rijeke
    Postova
    950
    Ostajem pri svome dragome pcu

    Vjerovatno ce se frend/susjed kupiti ps3 pa cu kod njega vidjet kako to izgleda i funkcionira, ako mi se bude svidjelo, odnosno ako budem lud za njim, ko sto sam nekada za play jedinicom, mozda kupim...
    Sve zavisi o mjestu i vremenu

  17. #317
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    672
    = Citat = Izvorno postao dinix
    pojavit ce se sigurno za PS3.... mozda i Sony to radi, al nevjerujem oni to nebi smjeli radit... čip izlazi s pojavom PS3...
    Pa mislim da se čip još nije pojavio a u Hrvatskoj PS3 ni nema
    PS3 će vjerojatno doć u Hrvatsku kad se pojavi i određeni čip
    Jack is back

  18. #318
    Senior Member It lives by night dinix's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    OSIJEK - NEPOKORENI GRAD!!!!!!!
    Postova
    704
    = Citat = Izvorno postao Jack5
    = Citat = Izvorno postao dinix
    pojavit ce se sigurno za PS3.... mozda i Sony to radi, al nevjerujem oni to nebi smjeli radit... čip izlazi s pojavom PS3...
    Pa mislim da se čip još nije pojavio a u Hrvatskoj PS3 ni nema
    PS3 će vjerojatno doć u Hrvatsku kad se pojavi i određeni čip
    posto smo mi zadnja pripizdina, kod nas uvijek sve dođe na kraju, a tako će bit i sa PS3...
    Live long Okara!!!!!

    dežurni idiot - PsychoVillainIGI

  19. #319
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Jack bannan zbog forsiranja piratije.

  20. #320
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668
    = Citat = Izvorno postao Om3G@
    Cell je jednostavno jak i dobar procesor, ali nedovoljno kako bi nadoknadio graficke mogucnosti i jaci je za jedno 20-tak posto od hibrida ugradjenog u XB360.
    Niti Sonyjev Cell niti Microsoftov PowerPC nisu cak na razini Athlona 64, i to jednojezgrenog, sto dovoljno govori.

    Obje konzole spasavaju graficki cipovi, a tu je Xbox 360 u odredjenoj prednosti.

  21. #321
    X360 je definitivno bolji izbor. Meni ce biti dobra konzola onog trenutka kada bude kostala 2000 kn.Tak i tak mislim kupiti neki 82 cm hd lcd televizor i kad (ako) x360 padne na oko 2000 kn kupujem sigurno.


  22. #322
    Senior Member Giant leap for forum Kiklop's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Lezim u krevetu,surfajuci kroz astralnu projekciju citam Kasopejske transkripte
    Postova
    3.134
    daj pogledajte hardware od ps2 pa cete vidjeti da je na njemu grafika puno bolja od one koju bi PC sa takvim hardwareom mogao prikazati opce je pozata stvar da se hardware od konzola i pc nije jednako proporcijonalan sa kvalitetom grafike

    You have no Friends,go kill yourself
    I don't care if your world is ending today
    Because I wasn't invited to it anyway

  23. #323
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    = Citat = Izvorno postao Kiklop
    daj pogledajte hardware od ps2 pa cete vidjeti da je na njemu grafika puno bolja od one koju bi PC sa takvim hardwareom mogao prikazati opce je pozata stvar da se hardware od konzola i pc nije jednako proporcijonalan sa kvalitetom grafike
    Što se razlike između konzola i PC-a tiče, veća je razlika u softveru, nego u hardveru. PC-u treba jači procesor koji će podnijeti overheed koji prave OS, driveri i ostale stvari.

  24. #324
    Senior Member Respawned sorcerer Om3G@'s Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    505
    Postova
    1.461
    = Citat = Izvorno postao IgGy
    = Citat = Izvorno postao Om3G@
    Cell je jednostavno jak i dobar procesor, ali nedovoljno kako bi nadoknadio graficke mogucnosti i jaci je za jedno 20-tak posto od hibrida ugradjenog u XB360.
    Niti Sonyjev Cell niti Microsoftov PowerPC nisu cak na razini Athlona 64, i to jednojezgrenog, sto dovoljno govori.

    Obje konzole spasavaju graficki cipovi, a tu je Xbox 360 u odredjenoj prednosti.
    Da, ja sam procesore usporedio onak medjusobno, bez upletanja PC procesora...
    Da, znam za tu teoriju, zato sam i napisao da je cisti hype.

    Mojim afinitetima je blizi Xbox 360...

  25. #325
    Ahhhh PS3 - to nije samo konzola ,s tim se moze davati dovoljno snage za teleportaciju ljudi

  26. #326
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    = Citat = Izvorno postao jem_hadar
    Ahhhh PS3 - to nije samo konzola ,s tim se moze davati dovoljno snage za teleportaciju ljudi
    Kako zamišljaš davanje snage konzolom?

  27. #327
    [quote=Burek_fr0m_SPACE]
    = Citat = Izvorno postao "jem_hadar":30vaiybl
    Ahhhh PS3 - to nije samo konzola ,s tim se moze davati dovoljno snage za teleportaciju ljudi
    Kako zamišljaš davanje snage konzolom?[/quote:30vaiybl]

    Toliko je mocna da zraci energijom.Netko iz svemira bi mogao pokupiti signal I am telling you,The Cell procesor je awsome

  28. #328
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    = Citat = Izvorno postao jem_hadar
    The Cell procesor je awsome
    Još jedna žrtva marketinga/fanboy...

  29. #329
    Sony je Playstation 3 konzolom jednostavno napravio sranje sebi. Kao prvo, izasao je godinu dana nakon XB360 konzole, ima iste mogucnosti kao i XB360 (izuzev toga sto ima Blu-Ray...), a cak i ima slabiju graficku platformu od XB360 konzole: prisjetimo se, nVidia za PS3 napravila hibrid GeForce 7800 i 7900 jezgre, a ATI je za XB360 napravio hibrid SM3.0 i SM4.0 cipa - - ima unificirane shader procesore!

    A snaga Cell procesora je toliko hype da je to nevjerojatno. Cell je jednostavno jak i dobar procesor, ali nedovoljno kako bi nadoknadio graficke mogucnosti i jaci je za jedno 20-tak posto od hibrida ugradjenog u XB360.

    A sad, konzola ima dosta los dizajn, preskupa je za ono sto nudi, nema izvrsno razvijenu internet uslugu i komunikaciju kao Xbox Live!...

    A i prodaja ne ide nikako u korist PS3 konzole. Ovi rezultati su tocni 100%, a ovako glase: prodaja konzola tijekom bozicnih praznika ide ovako: XB360 se prodao u 2 milijuna, Wii u 1.8 milijuna, a PS3 u 750 tisuca primjeraka... Mislim, ovo dovoljno govori!

    Jedino sto mi se svidja kod Sonyja sto je mogucnosti kontrolera digao u nebo. Ali ipak je to nedovoljno, jer Sony se nije previse potrudio i isli su na tu politiku da ce svi kupovati PS3 jer je to Sony. A Sony je imao jako malo launch naslova (njih samo 5), Microsoft je za sve pokupovao eksluzive i sve moguce. A PS3 osim sto kosta 600$, Sony gubi oko 170$ po prodanoj konzoli!

    PS3 SUX? Oh, yeah
    Fatal Inetria potvrđena za XBox 360
    Virtua Figter 5 također, a za Tekken 6 se isto govorka...


    ROCK ON!

  30. #330
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    = Citat = Izvorno postao Gabe Newell
    The PS3 is a total disaster on so many levels, I think It’s really clear that Sony lost track of what customers and what developers wanted. I’d say, even at this late date, they should just cancel it and do a ‘do over’. Just say, ‘This was a horrible disaster and we’re sorry and we’re going to stop selling this and stop trying to convince people to develop for it."

    The happy story is the Wii, I’m betting that by Christmas of next year, the Wii has a larger installed base than the 360. Other people think I’m crazy. I really like everything that Nintendo is doing.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •