Stranica 13 od 100 PrvaPrva ... 311121314152363 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 361 do 390 od 2973

Tema: PS3

  1. #361
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    svejedno mi
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  2. #362
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    Nikad nisam kužio hype oko konzola. Ne namjervam nabaviti playstation 3, radije bih taj novac potrošio na nadogradnju mašine, ionako je ps3 inferioran kvalitetnom kompu.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  3. #363
    Ne,smatram to bacanjem novaca ako imam komp koji pokrece novije naslove(a moze i starije koje pretezno i igram) a i ovako imam malo vremena za igru za kompom a kamoli sada jos i konzola...

  4. #364
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Oswald State Correctional Facility
    Postova
    582
    necu ga nabavljat jer mi netreba



  5. #365
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    za ps3 si kupim xbox360 i wii
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  6. #366
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    kad bi ga sad kupovao kupio bih ga zbog blu raya, no pošto neznam tko je pobjednik u ratu formata nenamjeravam ga tako skoro nabavit

  7. #367
    Malo sam ga pogledao u Algoritmu (bilo mi usput).Vrtili su igre na lcd telki znaci prezentacija je na nivou.

    Iskreno lagano razocaran.Nisam ni ocekivao neku grafiku od koje zastaje dah ali da igre budu tako skrte detaljima nisam ocekivao.Rezolucija je ista kao i danasnji pc standard ali kao da igras neku dx8.1 igru.Nema hdr-a i ostalih pizdarija na koje sam se naviknuo.Istina mozda su prezentirane igre zadnje smece ali sumnjam (bila je neka tabacina i neka djecija arkada).

    To kaj sam vidio ce za 4-5 godina kada ova konzola jos uvijek bude aktualna biti obicni ispljuvak a ne next gen.


  8. #368
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866
    Bratic ga naurucio i u pon dolazi pa za uskrs kod njega probat
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

  9. #369
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Voyage century world .:NAZGUL:.
    Postova
    76
    Ja cu mozda za 2-3 god. sve je tak ubrzano lol.

  10. #370
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    664
    Preskupo , ako bi već kupovao konzolu onda bi to bio Xbox 360 koji je jeftiniji a nudi više .

  11. #371
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692
    = Citat = Izvorno postao dugi
    skreno lagano razocaran.Nisam ni ocekivao neku grafiku od koje zastaje dah ali da igre budu tako skrte detaljima nisam ocekivao.Rezolucija je ista kao i danasnji pc standard ali kao da igras neku dx8.1 igru.Nema hdr-a i ostalih pizdarija na koje sam se naviknuo.Istina mozda su prezentirane igre zadnje smece ali sumnjam (bila je neka tabacina i neka djecija arkada).
    A znači grafika je jedini bitan sadržaj igara?
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  12. #372
    = Citat = Izvorno postao Aerial_51
    = Citat = Izvorno postao dugi
    skreno lagano razocaran.Nisam ni ocekivao neku grafiku od koje zastaje dah ali da igre budu tako skrte detaljima nisam ocekivao.Rezolucija je ista kao i danasnji pc standard ali kao da igras neku dx8.1 igru.Nema hdr-a i ostalih pizdarija na koje sam se naviknuo.Istina mozda su prezentirane igre zadnje smece ali sumnjam (bila je neka tabacina i neka djecija arkada).
    A znači grafika je jedini bitan sadržaj igara?
    A koji je onda smisao proizvodnje ps 3 konzole ako ne bolja grafika.Ako grafika nije bitna mogao je ostati ps 2 i iducih 10 godina.

    Da grafika je bitna.


  13. #373
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692
    Pa ima i drugih stvari koje proždiru hardver osim grafike...
    AI, fizika, povećanje sadržaja, veće mape, više NPC-ijeva, etc
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  14. #374
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Nisam lud kupovati konzolu na kojoj ću samo igre igrati, dok na kompu samo 30% vremena to radim.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  15. #375
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    912
    Ako imas pare za nadogradnju kompa uvijek je komp bolji(bolja grafika i sve),a ako nemas para za nadogradnju lipo kupis konzolu.Ali nikad nisam ima konzolu i nikad necu komp je bolji a sad sam cita o GF 8950 GX2.A ionako neznam da Crysis izlazi za konzole(bice ga nebi mogle upalit).
    Asus P5N32-E sli plus,4 gb ddr2 ram 800 mhz,XFX GeForce 295 GTX,C2D E6700 na 2.66 GHz.
    Tonight we dine in hell!!!!!!!!
    There is no good,no evil-only decisions and consequences.
    Live for nothing but die for something.

  16. #376
    đizus,kaj si mozes za 5000 kn kupit...dionicu plive hebote

  17. #377
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    = Citat = Izvorno postao Sova
    Ako imas pare za nadogradnju kompa uvijek je komp bolji(bolja grafika i sve),a ako nemas para za nadogradnju lipo kupis konzolu.Ali nikad nisam ima konzolu i nikad necu komp je bolji a sad sam cita o GF 8950 GX2.A ionako neznam da Crysis izlazi za konzole(bice ga nebi mogle upalit).
    Erm, radje onda sparas dok nemas dost za nadogradnju umjesto da odmah spusis sve na konzolu, ke ne?

    Inace, brat zapeo za ps3, al mene ne privlaci...

  18. #378
    Guest
    Ako ga kupim kupit cu ga radi F1 niti iceg drugog.Neprivlaci me bas nesto ali eto da ga imam i ja.Ali je komp jaci 100puta od ps3.

  19. #379
    Ako bi mi netko poklonio, igrao bi ga sa zadovoljstvom no o kupnji ne razmišljam nikako. Kupio sam XBox 360 na launchu i to je jedina konzola koja me zanima i koja mi u potpunosti odgovara.

    Pogotovo sada kad se počinje spajati sa PC-em preko Live-a to će biti TEXAS!!!


    ROCK ON!

  20. #380
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    Samo komp i nista drugo. Od konzola imam jedino Nintendo DS i PSP ostalo ulazem u kompove ))))
    I ne pada mi napamet kupovati tako nesto kao sta je ta konzola kada jedna igra ce kostati 700kn
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  21. #381
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862
    danas ga vidio , dotaknuo i zaigrao na veelikooom ekranu i dosta ga je ljudi odmah kupilo

  22. #382
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199
    isto kao što će odmah svi pokupovati Atijev R600 kada dođe...svima pod hitno treba...

    ne sviđa mi se uopće taj PS3, nekako mi se Sonyjevci drže prebahato. računaju na fanove serijala da će pokupovati konzolu (dakle kuže i sami da i nisu napravili potez stoljeća) i ne daju developerima da se oslobode Sony exclusive ugovora...(u neku ruku) guše gaming, prodaju novu konzolu koja je drek na batini a o stvarima kao što su inovativnost (Wii) i recimo povezivanje sa PC igračima (X360) kao da nemaju blage.

    želim im brz i bezbolan put u propast. ALI...jasno da će brainwashed rulja usrećiti Sony i pokupovati tone konzola...jer to je ipak PlejStejšn.
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

  23. #383
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Nevjerujem u konzole, stoga ne kupujem PS3. Imam frenda manijaka za takve stvari, još uvjek mu pokušavam pokazati svijetlo, uvesti ga na pravi put. Neide. Joystick mu živi u simbiozi s rukom
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  24. #384
    = Citat = Izvorno postao GrannyKiller
    isto kao što će odmah svi pokupovati Atijev R600 kada dođe...svima pod hitno treba...

    ne sviđa mi se uopće taj PS3, nekako mi se Sonyjevci drže prebahato. računaju na fanove serijala da će pokupovati konzolu (dakle kuže i sami da i nisu napravili potez stoljeća) i ne daju developerima da se oslobode Sony exclusive ugovora...(u neku ruku) guše gaming, prodaju novu konzolu koja je drek na batini a o stvarima kao što su inovativnost (Wii) i recimo povezivanje sa PC igračima (X360) kao da nemaju blage.

    želim im brz i bezbolan put u propast. ALI...jasno da će brainwashed rulja usrećiti Sony i pokupovati tone konzola...jer to je ipak PlejStejšn.
    a možda i ne!? Možda ipak doživi sudbinu Dreamasta... mislim da je najbliže tome...

    BTW, evo moj dojam koji sam stekao igrajuči PS3 (napisao sam ga i prije ali je ostao zakopan hrpom postova).

    Evo danas sam konačno imao prilike isprobati taj PS3 i to u tri dućana.

    IGRE
    Vidio sam Motorstorm i Formula 1, obje izgledaju prvoklasno i uopće ne zaostaju za svojim konkurentima kao što je npr. PGR 3, čak mi se čini da su i bolje dorađene, MotorStorm doista izgleda bolje od 70% jurilica na XBoxu 360. No pogled na Call of Duty 3 pol metra dalje daje dojam da je rezultat ipak izjednačen.

    KONZOLA KOMPLET
    E tu sam se već razočarao. Crna boja konzole neodoljivo odaje svaki atom prašine i packe prstiju, a i veličina je glomazna i po meni je veća od XBox-a 360 (pol metra udaljenosti, nisam mogao puno fulat).

    No to nije tako strašno kao kontroler. OverLord je imao potpuno pravo kad ga je iskritizirao na First Touch-u. Isprobao sam sve verzije: Od novog netaknutog, preko korištenog, pa do onog kojeg su klinci rasturili u 3 dana. Tipke nemaju nikakav napredak od PS2 i brzo "omlohave" pa su labavi i neprecizni za korištenje. Sa druge strane (kao što sam rekao - pol metra dalje) XBox 360 kontroler odaje znakove starosti samo na gljivama koje su malo "glađe", a svi gumbi vjerovali ili ne - ko´ novi! (kao i moj doma ) i još uzmite u obzir da je tamo preko godinu dana.

    Triggeri su kao što sam i mislio - sranje. Niti imamo normalan L/R 2 gumb, niti imamo neke poštene trigere, a kad ih stišćeš imaš dojam kao da napinješ feder lol! Onaj PS_Logo je kao i svaki drugi gumb što je loše. Em je premali, em bi trebao biti puno više izbočen jer ovako je nezgrapno i lakše je pritisnuti Start i Select nego njega. Da ne ispadne sve crno pohvalit ću gljive koje su ostale na PS2 razini, kao i D-Pad koji se ipak mogao promijeniti nabolje.

    Objektivno, najobjektivnije - Kontroler nije ispunio očekivanja i može ga spasiti samo SixAxis funkcija i funkcionalne i kvalitetne igre. A ako ćemo ga usporediti sa XBox 360 kontrolerom, onda je PS3 ovu rundu izgubio, definitivno.


    nakon ovoga još sam ponosniji vlasnik XBox-a 360, no lagao bi kad bi rekao da uopće ne želim PS3


    ROCK ON!

  25. #385
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    E, imam jedno pitanje.
    Zašto pobogu PS3 koristi Spiderman font? Nije da izgleda, nego JE! Odvrti sliku PS3ke kroz font analyzer, nema greške, Spiderman font. Čemu? Čija je to bila idiJotna ideja?
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  26. #386
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.504
    moj frend se odlućio kupit ( ) pa kad kupi,javim dojm0ove!

    http://www.croaxes.com | http://usluge.croaxes.com |Human Mage lvl 22 <Balkanci>

  27. #387
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    đizus,kaj si mozes za 5000 kn kupit...dionicu plive hebote
    koliko je to piveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, jaooooooooooo, ne mogu ni zamislit.



    Ak bi uzeo PS3 uzeo bi ga sam zbog Final Fantasy-a.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  28. #388
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    Eto ga i kod nas, napokon - Playstation 3
    a sad znam od kud krckanje koje nije prestajalo cijeli dan...




    to meni puca qrac za ps3.


    jok, neću ga nabaviti. pc >> ps
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  29. #389
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    = Citat = Izvorno postao The Boz
    E, imam jedno pitanje.
    Zašto pobogu PS3 koristi Spiderman font? Nije da izgleda, nego JE! Odvrti sliku PS3ke kroz font analyzer, nema greške, Spiderman font. Čemu? Čija je to bila idiJotna ideja?
    Spiderman je Sonyev film.

  30. #390
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    912
    Malo od teme ali netko je tu govorio o Ati R600nhtio sam je uzeti ali pricekat cu do lita pa cu uzet neku dobru geforcecu cuo sad da ce izac GF8950 GX2 radi na frekvenciji 550 MHz memorija ce biti GDDR4 bit ce 2x256 bita i memorija 2x512MB i misli da ima dva cipa svaki ce imat 96 stream procesora i doce ce samo 600 dolara.
    Asus P5N32-E sli plus,4 gb ddr2 ram 800 mhz,XFX GeForce 295 GTX,C2D E6700 na 2.66 GHz.
    Tonight we dine in hell!!!!!!!!
    There is no good,no evil-only decisions and consequences.
    Live for nothing but die for something.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •