Stranica 4 od 100 PrvaPrva ... 234561454 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 91 do 120 od 2973

Tema: PS3

  1. #91
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    kao što rekoh radije dati za komponentu za komp te novce nego za tu konzolu

  2. #92
    600$ cijena. Tko voli nek izvoli, ja već ostavljam novac.

  3. #93
    Ne kužim, kupuješ ili ne?? Ja ga uzimam!

  4. #94
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    pa ti :naughty:

  5. #95
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    Ne kužim, kupuješ ili ne?? Ja ga uzimam!
    Ostavljam pare sa strane da ga mogu kupiti (skupljam, jelte).

  6. #96
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668
    Preskupo za ono sta nudi. Vidio sam "in-game" demoe koji su prerenderirani, a stvarni in-game shotovi ne izgledaju bas tako impresivno.

    Onaj Tiger Woods bi doduse doista mogao bit in-game, jer nije problem renderirat tolko detaljan model na terenu na kojem prakticki nema nicega osim Tigera, trave, rupa i zastavica.

  7. #97
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    slažem se preskupo radije kupiti novi komp PS3

  8. #98
    = Citat = Izvorno postao IgGy
    bla-bla-bla
    ja ipak ciljam na nešto dugoročnije posjedovanje konzole igranje od prvih naslova . Mislim da ću konzolu uzeti sa dolaskom MGS-a.

    @jerry... PC upgradea će uvijek biti... kupovanje nove konzole se ipak događa jedanput u, nekih, 5 godina.

  9. #99
    lol, vidit ćemo, gledao sam danas milione demoa, ali izgleda da me jedino oduševio Gra Tursimo HD, ovo ostalo je neznam onako, moglo i bolje! A slažem se s Osirus-om, pa samam tim da dobijete blu ray čitač i toliko popratnih mogućnosti, nije ni "puno" dati 600$, ali znate da imate i onu oslabljenu verziju koja stoji 499$

  10. #100
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    izgleda da me jedino oduševio Gran Tursimo HD,
    Taj naslov u biti nema nikakve veze sa next gen. Prvo, nije službeni nastavak, dakle načekati ćemo se do GT5, a drugo- jedina stvar koja ga povezuje sa next gen.om je visoka rezolucija i ništa više. Ljudi koji dosta prate razvoj igre kažu da ima katastrofalne teksture, a sudeći prema materijalu koji sam vidio- slažem se.

  11. #101
    = Citat = Izvorno postao IgGy
    Preskupo za ono sta nudi. Vidio sam "in-game" demoe koji su prerenderirani, a stvarni in-game shotovi ne izgledaju bas tako impresivno.

    Onaj Tiger Woods bi doduse doista mogao bit in-game, jer nije problem renderirat tolko detaljan model na terenu na kojem prakticki nema nicega osim Tigera, trave, rupa i zastavica.
    oooo baš mi je drago da si i ti pogledao istini u oči! Moram priznati da mi se sviša Next-Gen grafika na mojem XBox-u 360 (koja će biti ekvivalentna PS3) iako nije nešto previše revolucionarno potpuno je dovoljno da se naprave zabavne i inovativne igre, zbog toga ja kupujem konzolu (iako će PC na zimu dobiti novu grafičku (ako bog da) jer stiže UT 2007).


    ROCK ON!

  12. #102
    = Citat = Izvorno postao Osiru$
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    izgleda da me jedino oduševio Gran Tursimo HD,
    Taj naslov u biti nema nikakve veze sa next gen. Prvo, nije službeni nastavak, dakle načekati ćemo se do GT5, a drugo- jedina stvar koja ga povezuje sa next gen.om je visoka rezolucija i ništa više. Ljudi koji dosta prate razvoj igre kažu da ima katastrofalne teksture, a sudeći prema materijalu koji sam vidio- slažem se.


    Kada je bila Sony Konferencija, dakle službena prezentacija PS-a 3, neki tip je izišao na binu s wirrelse gamepadom, i sada ono ogrenuo prema velikommmm "platnu" i pokreće se demo, piše Gran Turismo HD, Ken Kutaragi govori ovo je kao potpuno igrivi demo nadolazeće GT naslova za PS3 u 1080p!

    Ugalvnom, joššš ću dobro promisliti, između PS-a3 i X360, vidjeti ću kako će ići situacija za blu ray, ipak za x360 će ubrzo početi distributirati dobivati "one" igre! Uglavnom treb ajoš promisliti prije nego se SKRŠI 600$!

  13. #103
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668
    = Citat = Izvorno postao MarkaN
    oooo baš mi je drago da si i ti pogledao istini u oči! Moram priznati da mi se sviša Next-Gen grafika na mojem XBox-u 360 (koja će biti ekvivalentna PS3) iako nije nešto previše revolucionarno potpuno je dovoljno da se naprave zabavne i inovativne igre, zbog toga ja kupujem konzolu (iako će PC na zimu dobiti novu grafičku (ako bog da) jer stiže UT 2007).
    gledam ja odavno istini u oci

    inace, one of teh best looking PS3 titles

    This looks like crap.

  14. #104
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Privlaka
    Postova
    89
    A ja baš nebi tim pičkama dao 600$ za stvar koju su ukrali (kao uostalom gotovo sve što mnogi pripisuju SOny-u... Analoge, Rumble, Eye Toy, pa sad i ovu Nintendovu foru s Kontrolerom) Boli mene kurac za grafiku, može imati rezoluciju 10800000000p ja to smeće neću kupovat. Puno se više isplati uzet X-Box360 koji će u vrijeme kad izađe PS3 stajati 220$ slabija verzija i 300$ ova jača... Kitaragi je srao i srao kako će PS3 biti mnogo jači od X-Box-a 360 a zapravo su tu negdje... Btw. PS3 je šrot, na E3 pri pokazivanju Sonic igrivog demo-a igra im se zbrejka... Pa nemoš doć na E3 sa pola valjanom konzolom

    "I told you, I'm a cleaner. I feel no remorse for seeing dead bodies. To me, it's just cold, rotting flesh."

  15. #105
    Nažalost, kada sam pogleao još jednu dozu filmića, i kompletnu konferenciju od nekih 3-4 h! U biti najviše se isplati nabaviti nitendo wii, ono je baš fora, a i onako igranje igara neće dosaditi, kao na plejki!

  16. #106
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Privlaka
    Postova
    89
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    Nažalost, kada sam pogleao još jednu dozu filmića, i kompletnu konferenciju od nekih 3-4 h! U biti najviše se isplati nabaviti nitendo wii, ono je baš fora, a i onako igranje igara neće dosaditi, kao na plejki!
    MY man

    "I told you, I'm a cleaner. I feel no remorse for seeing dead bodies. To me, it's just cold, rotting flesh."

  17. #107
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    e ako ce biti bolji od 2...onda ce stvarno rulat ^^
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  18. #108
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028
    evo nekoliko mojih komentara u vezi cijene ... : 600 erua za tako moćnu konzolu ne izgleda još i previše no sumnjam da će čovjek koji npr. ide kupovati konzolu svome dijetetu a nema blage o računalima, grafičkama, procevima itd platiti konzolu preko 4000 KN a pogotovo ne 700 eura koliko dođe verzija sa 60GB-ajtnim HDD-om
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  19. #109
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    = Citat = Izvorno postao Luka
    evo nekoliko mojih komentara u vezi cijene ... : 600 erua za tako moćnuSkonzolu ne izgleda još i previše no sumnjam da će čovjek koji npr. ide kupovati konzolu svome dijetetu a nema blage o računalima, grafičkama, procevima itd platiti konzolu preko 4000 KN a pogotovo ne 700 eura koliko dođe verzija sa 60GB-ajtnim HDD-om

    1. Po čemu. Materijal koji sam ja vidio izgleda kao igre iz 2003, a radi se o najnovijem E3 materijalu.
    2. Zar nije čak i djeci pametnije naučiti nešto o računalima, uz povremeno igranje, nego samo bezumno piljenje u ekran nekoliko sati dnevno.

  20. #110
    Senior Member It lives by night reiki_'s Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Modrič
    Postova
    707
    Sony se je malo razbahatio ovaj put. Ali on i nisu glupi , znaju da ima budala koji će i ovo kupovat i tako nam mogu dizat cijene do bankrota vlastitih/roditeljskih bankovnih i inih racuna.

  21. #111
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Privlaka
    Postova
    89
    Pročito sam članak, u kojem piše kako PS3 ima jebenih problema sa konzolom, te da bi launch trebao bit tek tjekom sljedećeg E3-a... Naime svi traileri za PS3 viđeni na E3 bili su prikazani na kompu... Btw članak je napisao Teo Valić, ako nađem link postam...

    Edit: http://www.theinquirer.net/?article=31684

    A ovo je još jedan zanimljiv članak o GT5
    http://www.theinquirer.net/?article=31681

    "I told you, I'm a cleaner. I feel no remorse for seeing dead bodies. To me, it's just cold, rotting flesh."

  22. #112
    gledam svu tu buku i paniku u nevjerici i pomišljam... Pa šta će nam PS3 uopće!? Za oldscool gamere tu je XBox 360, za mlade željne inovacije tu je Nintendo Wii, a za techno frikove tu je PC! Imamo sve!


    ROCK ON!

  23. #113
    = Citat = Izvorno postao MarkaN
    gledam svu tu buku i paniku u nevjerici i pomišljam... Pa šta će nam PS3 uopće!? Za oldscool gamere tu je XBox 360, za mlade željne inovacije tu je Nintendo Wii, a za techno frikove tu je PC! Imamo sve!


    Izgleda da sam se i ja opametio, kako ti reče, onda je za mene Xbox 360, who faks PS3!

  24. #114
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    = Citat = Izvorno postao MarkaN
    gledam svu tu buku i paniku u nevjerici i pomišljam... Pa šta će nam PS3 uopće!? Za oldscool gamere tu je XBox 360, za mlade željne inovacije tu je Nintendo Wii, a za techno frikove tu je PC! Imamo sve!


    Izgleda da sam se i ja opametio, kako ti reče, onda je za mene Xbox 360, who faks PS3!

    tako je ! Xb(est)ox
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  25. #115
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    672
    ps3 će koštat 499 eura sa diskom od 20 gb, a 100 eura više onaj sa diskom od 60 gb
    Jack is back

  26. #116
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028
    = Citat = Izvorno postao fisher
    ps3 će koštat 499 eura sa diskom od 20 gb, a 100 eura više onaj sa diskom od 60 gb
    neće nego će osnovna doči 599 a od 60 GB 699. Ovo sam već napisao u prijašnjem postu a evo što o ovome kažu na ttx-u : http://www.hrt.hr/auto/ttx/500/546_0002.png
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  27. #117
    Junior Member Plants Vs Zombies matepila's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Na višoj duhovnoj razini
    Postova
    16
    = Citat = Izvorno postao Luka
    = Citat = Izvorno postao fisher
    ps3 će koštat 499 eura sa diskom od 20 gb, a 100 eura više onaj sa diskom od 60 gb
    neće nego će osnovna doči 599 a od 60 GB 699. Ovo sam već napisao u prijašnjem postu a evo što o ovome kažu na ttx-u : http://www.hrt.hr/auto/ttx/500/546_0002.png
    Ne smiješ vjerovati svemu što piše na teletekstu. Fisher ima pravo, PS3 će koštati 499 ili 599 eura, a ne 699. Pogledaj ovdje pa se uvjeri: http://www.gamespot.com/news/6149470.html
    The most effective form of suicide known to man is to type "Chuck Norris" into Google and hit "I'm Feeling Lucky!".

  28. #118
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    = Citat = Izvorno postao matepila
    = Citat = Izvorno postao Luka
    = Citat = Izvorno postao fisher
    ps3 će koštat 499 eura sa diskom od 20 gb, a 100 eura više onaj sa diskom od 60 gb
    neće nego će osnovna doči 599 a od 60 GB 699. Ovo sam već napisao u prijašnjem postu a evo što o ovome kažu na ttx-u : http://www.hrt.hr/auto/ttx/500/546_0002.png
    Ne smiješ vjerovati svemu što piše na teletekstu. Fisher ima pravo PS3 će koštati 499 ili 599 eura, a ne 699. Pogledaj ovdje pa se uvjeri: http://www.gamespot.com/news/6149470.html
    PS3 će koštati i do 800 €. Politika poslovanja se znatno promijeni kad se potroše zalihe.

  29. #119
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Privlaka
    Postova
    89
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    = Citat = Izvorno postao matepila
    = Citat = Izvorno postao Luka
    = Citat = Izvorno postao fisher
    ps3 će koštat 499 eura sa diskom od 20 gb, a 100 eura više onaj sa diskom od 60 gb
    neće nego će osnovna doči 599 a od 60 GB 699. Ovo sam već napisao u prijašnjem postu a evo što o ovome kažu na ttx-u : http://www.hrt.hr/auto/ttx/500/546_0002.png
    Ne smiješ vjerovati svemu što piše na teletekstu. Fisher ima pravo PS3 će koštati 499 ili 599 eura, a ne 699. Pogledaj ovdje pa se uvjeri: http://www.gamespot.com/news/6149470.html
    PS3 će koštati i do 800 €. Politika poslovanja se znatno promijeni kad se potroše zalihe.
    A ova 500$ VERZIJA nema pola mogućnosti koje ima 600$ verzija tak da sumnjem da će je uopće itko kupit

    "I told you, I'm a cleaner. I feel no remorse for seeing dead bodies. To me, it's just cold, rotting flesh."

  30. #120
    Detc wot ajm tokin abaut! Iskreno da vam kažem ta sranaj sa slabijim konzolama . . . core sistemi, premium sistemi . . .sranja, a plus kako vedran reče šverceri neki će i po 2.000 KM tražiti (8.000 kn) ja vam kažem, znam kakva je situacija bila s PS2-com! Izgleda da je najbolej nabaviti xboox 360 i wii, nego ono što mene brine je to ZAGRIJAVANJE u Xbox-a 360!

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •