Stranica 5 od 100 PrvaPrva ... 345671555 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 121 do 150 od 2973

Tema: PS3

  1. #121
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    nego ono što mene brine je to ZAGRIJAVANJE u Xbox-a 360!
    ja ga imam već 6 mjeseci, i još nisam osjetio nikakve probleme...


    ROCK ON!

  2. #122
    Guest
    ma markan svagjde tvrdi da je xbox bolji sta ces ps3 rulzz

    a cinjenice::

    CELL

  3. #123
    = Citat = Izvorno postao MarkaN
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    nego ono što mene brine je to ZAGRIJAVANJE u Xbox-a 360!
    ja ga imam već 6 mjeseci, i još nisam osjetio nikakve probleme...
    Zavisi u kojim ga intervalima igraš? NPR. ako igraš 3 sata, pa ga moraš gasiti jer blokira . ., e onda je sranje, a ako možeš bar 4-5 h igrat bez prestanka e onda je dobar, žišku?

  4. #124
    Senior Member It lives by night ewok's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Gallows pole
    Postova
    645
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    = Citat = Izvorno postao MarkaN
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    nego ono što mene brine je to ZAGRIJAVANJE u Xbox-a 360!
    ja ga imam već 6 mjeseci, i još nisam osjetio nikakve probleme...
    Zavisi u kojim ga intervalima igraš? NPR. ako igraš 3 sata, pa ga moraš gasiti jer blokira . ., e onda je sranje, a ako možeš bar 4-5 h igrat bez prestanka e onda je dobar, žišku?
    ma najbolji je PSX igras ga od jutra do sutra pa radi

  5. #125
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028
    = Citat = Izvorno postao Wildboy
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    = Citat = Izvorno postao matepila
    = Citat = Izvorno postao Luka
    = Citat = Izvorno postao fisher
    ps3 će koštat 499 eura sa diskom od 20 gb, a 100 eura više onaj sa diskom od 60 gb
    neće nego će osnovna doči 599 a od 60 GB 699. Ovo sam već napisao u prijašnjem postu a evo što o ovome kažu na ttx-u : http://www.hrt.hr/auto/ttx/500/546_0002.png
    Ne smiješ vjerovati svemu što piše na teletekstu. Fisher ima pravo PS3 će koštati 499 ili 599 eura, a ne 699. Pogledaj ovdje pa se uvjeri: http://www.gamespot.com/news/6149470.html
    PS3 će koštati i do 800 €. Politika poslovanja se znatno promijeni kad se potroše zalihe.
    A ova 500$ VERZIJA nema pola mogućnosti koje ima 600$ verzija tak da sumnjem da će je uopće itko kupit
    kakvih pola mogučnosti ? ima samo 40GB manji disk
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  6. #126
    lol, slabija verzija PS-a 3, nema WiFi, nema HDMI izlaz, iam disk od 20 GB, i nema UTOR ZA MEMORY STICK DUO!

  7. #127
    izašao je eksterni HDD 200-400 GB Seagate Barracuda marke za XBox 360 al košta ko suho zlato!


    ROCK ON!

  8. #128
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668
    Evo da malo ozivim ovaj topic. Jos jedan biser Phila Harrisona:

    The PlayStation 3 is a computer. We do not need the PC


    Dakle, gotovo. U redakciji prodajemo sve kompove i cekamo PS3 da na njemu mozemo prelamat PC Play.

    Evo cijelog clanka:

    http://www.gamesindustry.biz/content_page.php?aid=17414

  9. #129
    LOOOOOL! iggy bar me dobro nasmija,

    a phil majmunski biser, on je retardirani n00b!

    BTW. Link ne radi!

  10. #130
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Privlaka
    Postova
    89
    Da, kad smo već kod Phila... Ovo čovijek kaže za dizajn PS3 kontrolera.
    "We have already worked on it a long time, and Nintendo almost certainly has done likewise with something similar. It is perfectly naturally for two companies to work on [nearly]Sidentical devices. It's like that with technology.''
    Ok, možda čovijek i ne sere, izlika nije toliko kretenska ali zašto su dizajn odlučili promjenih nakon GTS-a i prikazivanja Nintendovog gejpada... I zašto su programeri Warhawka kontroler dobili tek 2 tjedna prije sajma kako bi poradili na mogučnostima

    "I told you, I'm a cleaner. I feel no remorse for seeing dead bodies. To me, it's just cold, rotting flesh."

  11. #131
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Wolf 3D
    Postova
    2.034

    C#1P

    Ako će biti 600$ za slabiju verziju, neću si ga kupiti. Ako igre budu više od 500 kuna, neću si ga kupiti. Ali nakon dvije godine, kad pojeftini i kad naprave mod-chip... BUAHAHAHAHA...
    Bow down before the one you serve, you're going to get what you deserve.

  12. #132
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    kada smo kod blokiranja... PC radi 24/7 bez bloksanja radi zagrijavanja.. zanimljivo?
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  13. #133
    ljudi (prvenstveno iggy i ovi što pljuju po Harrisonu)... pa dolaskom svake nove konzole uvijek je toga bilo. porediti PC sa bilo kojom od konzola banalna je i smiješna stvar, a ljudi koji to rade iz ovih ili onih razloga od moje će strane uvijek biti neshvaćeni.
    to su poznate marketinške spike prije izlaska na tržište. sjećam se kada se prvi Playstation uspoređivao s PC-em, da bi se u mnogim časopisima poslije pojavile teme koje "dokazuju" kako je PC zapravo višestruko snažniji od jedne konzole. *DUH*. Toga je uvijek bilo, toga će uvijek biti, a meni osobno ništa od toga nije zasmetalo da odigram sve one legendarne igre PSone platforme.

    još jednom ponavljam- mene takve stvari ne zanimaju, ako ih čujem, pročitam- automatski ih i ignoriram, jer važni su mi samo kvalitetni naslovi. Dobre igre... zar nismo svi tu da konzolu kupimo zbog naslova koji nam se sviđaju, a ne da na naš izbor utječu marketinška sranja koja su vidljiva na svakome koraku sajmova?

    Meni vi stvarno niste jasni

  14. #134
    Malo hardware novosti:

    Earlier this month, we reported that High Definition Multimedia Interface (HDMI) has been upgraded to 1.3. HDMI is the first and only consumer electronics industry-supported, uncompressed, all-digital audio/video interface. While this is very good news, it was also reported that this new version would not feature in the Playstation3 as they had already adopted the previous version of 1.2.

    Today, HDMI released a press statement and Ken Kutaragi, president and group CEO of Sony Computer Entertainment went on statement as saying 'PLAYSTATION®3 will be the most advanced computer platform for enjoying a wide range of entertainment content, including the latest games and HD movies, in the home. By introducing the next-generation HDMI 1.3 technology, with its high speed and deep color capabilities, PS3 will push the boundaries of audiovisual quality to the next level of more natural and smoother expression on the latest large flat panel displays'
    New HDMI 1.3 capabilities include:

    *
    Higher speed: HDMI 1.3 increases its single-link bandwidth from 165MHz (4.95 gigabits per second) to 340 MHz (10.2 Gbps) to support the demands of future high definition display devices, such as higher resolutions, Deep Color and high frame rates. In addition, built into the HDMI 1.3 specification is the technical foundation that will let future versions of HDMI reach significantly higher speeds.
    *
    Deep color: HDMI 1.3 supports 30-bit, 36-bit and 48-bit (RGB or YCbCr) color depths, up from the 24-bit depths in previous versions of the HDMI specification.
    o
    Lets HDTVs and other displays go from millions of colors to billions of colors
    o
    Eliminates on-screen color banding, for smooth tonal transitions and subtle gradations between colors
    o
    Enables increased contrast ratio
    o
    Can represent many times more shades of gray between black and white. At 30-bit pixel depth, four times more shades of gray would be the minimum, and the typical improvement would be eight times or more
    *
    Broader color space: HDMI 1.3 removes virtually all limits on color selection.
    o
    Next-generation “xvYCC” color space supports 1.8 times as many colors as existing HDTV signals
    o
    Lets HDTVs display colors more accurately
    o
    Enables displays with more natural and vivid colors
    *
    New mini connector: With small portable devices such as HD camcorders and still cameras demanding seamless connectivity to HDTVs, HDMI 1.3 offers a new, smaller form factor connector option.
    *
    Lip Sync: Because consumer electronics devices are using increasingly complex digital signal processing to enhance the clarity and detail of the content, synchronization of video and audio in user devices has become a greater challenge and could potentially require complex end-user adjustments. HDMI 1.3 incorporates an automatic audio/video synching capability that allows devices to perform this synchronization automatically with accuracy.
    *
    New lossless audio formats: In addition to HDMI’s current ability to support high-bandwidth uncompressed digital audio and currently-available compressed formats (such as Dolby® Digital and DTS), HDMI 1.3 adds additional support for new, lossless compressed digital audio formats Dolby® TrueHD and DTS-HD Master Audio™.

  15. #135

  16. #136
    = Citat = Izvorno postao gamer.hr
    U Sjevernoj Carolini prošli petak lokalni policajci pucali su i ubili tinejdžera koji je optužen za krađu dvaju Sonyevih Playstation 3 konzola. Prema izvještaju šerifa New Hanover Okruga, Sida Causeya, pucnjava se dogodila u domu poginulog osamnaestogodišnjaka Peytona Stricklanda (kojeg je dijelio s tri cimera) nakon što je odbio otvoriti vrata pred policajcima koji su uletjeli prisilno u stan. Jedan od žrtvinih cimera izjavio je kako Peyton nije bio naoružan i da je u rukama držao kontroler konzole, a u pucnjavi ubijen je i njegov pas.

  17. #137
    Čovječe... A kud još i psa?

  18. #138
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    999
    Tragicno...a samo je htio malo igrati . al psa....treba njih


  19. #139
    ma debilana! Zgadili mi se više i Ameri i PS3!


    ROCK ON!

  20. #140
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840
    Ja ga namjeravam kupit kao 1 zbog najbolje igre koje sam ikad igrao metal gear solid 4 i da se maknem od wow-a napokon
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  21. #141
    = Citat = Izvorno postao prcko
    Ja ga namjeravam kupit kao 1 zbog najbolje igre koje sam ikad igrao metal gear solid 4 i da se maknem od wow-a napokon


    SIGNED SIGNED SIGNED

    I naravno, zbog Final Fantasy XIII

  22. #142
    Senior Member Giant leap for forum Kiklop's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Lezim u krevetu,surfajuci kroz astralnu projekciju citam Kasopejske transkripte
    Postova
    3.134
    = Citat = Izvorno postao IgGy
    Evo da malo ozivim ovaj topic. Jos jedan biser Phila Harrisona:

    The PlayStation 3 is a computer. We do not need the PC


    Dakle, gotovo. U redakciji prodajemo sve kompove i cekamo PS3 da na njemu mozemo prelamat PC Play.

    Evo cijelog clanka:

    http://www.gamesindustry.biz/content_page.php?aid=17414
    usporeduje ga se s PC jer ce imat opeativni sustav Linux

    You have no Friends,go kill yourself
    I don't care if your world is ending today
    Because I wasn't invited to it anyway

  23. #143
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    A i ja bi sad rekao "ma daaaj, to je konzola, nikad neće biti PC", ali kad čovjek malo razmisli... Instališeš mu Linux (naravno, neku čitavu i neokrnjenu distribuciju, a ne nešto što će Sony napraviti, pa ćeš u njemu moći samo slike pregledati), prištekaš tastaturu i miša, spojiš na neki dobar HDTV... ne bi se razlikovalo previše od PCja.

  24. #144
    Guest
    Biti će super igara, a vi koji pljujete nađite život, umjesto da trazite nedostatke ps-a

  25. #145
    Senior Member Nuke me please 4Non1MuS's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Bikini bottom
    Postova
    225
    = Citat = Izvorno postao Valtiel
    = Citat = Izvorno postao prcko
    Ja ga namjeravam kupit kao 1 zbog najbolje igre koje sam ikad igrao metal gear solid 4 i da se maknem od wow-a napokon


    SIGNED SIGNED SIGNED

    I naravno, zbog Final Fantasy XIII
    SIGNED još 5 puta

    I zbog Gran Turisma
    Everywhere I look around I see everything is aught to be
    Every time I see myself there's always something wrong with me.

  26. #146
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    = Citat = Izvorno postao 4Non1MuS
    I zbog Gran Turisma
    ... koji će izaći nekad 2008.

  27. #147
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    = Citat = Izvorno postao gamer.hr
    U Sjevernoj Carolini prošli petak lokalni policajci pucali su i ubili tinejdžera koji je optužen za krađu dvaju Sonyevih Playstation 3 konzola. Prema izvještaju šerifa New Hanover Okruga, Sida Causeya, pucnjava se dogodila u domu poginulog osamnaestogodišnjaka Peytona Stricklanda (kojeg je dijelio s tri cimera) nakon što je odbio otvoriti vrata pred policajcima koji su uletjeli prisilno u stan. Jedan od žrtvinih cimera izjavio je kako Peyton nije bio naoružan i da je u rukama držao kontroler konzole, a u pucnjavi ubijen je i njegov pas.
    jadan pas

  28. #148
    Senior Member Nuke me please 4Non1MuS's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Bikini bottom
    Postova
    225
    = Citat = Izvorno postao Burek_fr0m_SPACE
    = Citat = Izvorno postao 4Non1MuS
    I zbog Gran Turisma
    ... koji će izaći nekad 2008.
    Gran Turismo HD izlazi uskoro
    Everywhere I look around I see everything is aught to be
    Every time I see myself there's always something wrong with me.

  29. #149
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668
    = Citat = Izvorno postao 4Non1MuS
    = Citat = Izvorno postao Burek_fr0m_SPACE
    = Citat = Izvorno postao 4Non1MuS
    I zbog Gran Turisma
    ... koji će izaći nekad 2008.
    Gran Turismo HD izlazi uskoro
    gran turismo hd je otkazan.

  30. #150
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    = Citat = Izvorno postao IgGy
    gran turismo hd je otkazan.
    Nije. HD će izaći uskoro kao besplatan tech-demo koji će sadržati jednu stazu i oko 8 auta. A full igra po imenu Gran Turismo 5 izlazi 2008., kao što rekoh.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •